Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kleste na hadicove spony

Nalezeno:    393 produktů

KNIPEX Kleště na hadicové spony

K otevírání a zavírání zacvakávacích spon Otočné hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze Dobrý pákový převod: spony lze snadno a rychle otevřít a opět zavřít bez velkého vynaložení síly Pro pohodlnou práci např. na palivových hadicích, podtlakových vedeních a sacích hrdlech Doplňková funkce: šetrné povolování hadic díky ozubené uchopovací čelisti štíhlá hlava, malá šířka hlavy, otočné hroty, ideální nářadí pro stísněné prostory Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na hadicové spony sada 9 kusů

9-dílná sada kleští na hadicové spony 9-dílná sada obsahuje nejenom všechny základní druhy speciálních kleští na hadicové spony (7 ks), ale také přípravek na demontáž hadic a šroubovák na hadicové spony. Sada obsahuje: Kleště na samosvorné hadicové spony (A80053) Kleště na hadicové spony s bowdenem (lankem) (A80051) Kleště na jednoduché samosvorné hadicové spony (A80054) Kleště na samosvorné spony (A80055) Kleště na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnuté (80056) Kleště na hadicové pásky tupy CLIC-R (A80057) Kleště na spony čalounění (A80083) Přípravek na demontáž hadic a...

Více informací
od 1 702 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na hadicové spony s bowdenem s lankem

Patentovaný speciální nástroj s pracovním adaptérem na pružném bowdenu se používá zejména při montáži/výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech, kde je nasazení kleští nemožné - s aretací Délka lanka: 660 mm Rozsah práce 0 - 43 mm (Může být i v modrém provedení) Kvalitní kleště s bowdenem se používají zejména při montáži/výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na hadicové spony turba VW Škoda Audi motory 2.0 TDI

Klešte na hadicové objímky Turba, VAG v motorech 2,0 TDI s vysokou kvalitou. pogumované úchopy pro pohodlnější používání. Pro auta: VW Passat, Touran, Golf V AUDI A3 ŠKODA Octavia atd. Barva: Modro-černá Hmotnost: 0,3kg Klešte na hadicové objímky Turba, VAG v motorech 2,0 TDI značek VW, Škoda a Audi s vysokou kvalitou a pogumovanými úchopy pro pohodlnější používání.

Více informací
od 852 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na samosvorné hadicové spony

Kleště na páskové/pérové samosvorné hadicové spony Speciální kleště určené k montáži/demontáži páskových / pérových samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištěním, v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i na méně přístupných místech. Otočné čelisti umožňují uchycení zámku spony v libovolném úhlu. Speciální kleště určené k montáži/demontáži páskových/pérových samosvorných hadicových spon.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Kleště na spony hadicové

Kleště na spony hadicové, YATO-0607 Hlavní technické parametry: délka: 225 mm tloušťka: 4 mm materiál: vykavané z CrV (Chrome Vanadium) oceli rozsah: 5-29 mm vhodné pro montáž a demontáž hadicových spon hmotnost: 0,285 kg Kvalitní kleště dlouhé 225mm vhodné na hadicové<b> spony.

Více informací
od 265 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm

Kleště na samosvorné hadicové spony, 230mm, YATO-0650 Hlavní technické parametry: průměr: 12 mm celková délka: 230 mm tvrdost: HRC 40 materiál: ocelový plech zamykatelný systém hmotnost: 0,264 kg použití: k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i na méně přístupných místech Kvalitní kleště dlouhé 230mm určené na samosvorné hadicové spony.

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

GEKO Kleště na spony hadicové

Kleště na spony hadicové, GEKO Specifikace: ovládat jednou rukou rohatka a západka celková délka 780 mm délka lanka 560mm izolované úchyty zesílené západky Ruční kleště určené na hadicové<b> spony o celkové délce 780 mm.

Více informací
od 217 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm 45°

Kleště na samosvorné hadicové spony, 230mm, 45°, YATO-0651 Hlavní technické parametry: průměr: 12 mm celková délka: 230 mm úhel zahnutí: 45° tvrdost: HRC 40 materiál: ocelový plech zamykatelný systém hmotnost: 0,272 kg použití: k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i na méně přístupných místech Kvalitní samosvorné kleště dlouhé 23mm vhodné na hadicové spony.

Více informací
od 294 Kč
Koupit nejlevněji

GEKO Kleště na spony hadicové zahnuté

Kleště na spony hadicové zahnuté, GEKO Profesionální kleště pro stlačování expanzních pásů používaných na flexibilních palivových, olejových a vodních potrubích v automobilech (chladicí systém, palivový systém, klimatizace). Kleště budou použity v nejoblíbenějších značkách jako jsou: ALFA ROMEO, AUDI, CITROEN, FIAT, FORD, HYUNDAI, LANCIA, MAN, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SEAT, TOYOTA, VW a VOLVO. Vlastnosti produktu špičky kleští mají příslušné zářezy, což zajišťuje pohodlné uchopení a kompresi pásů maximální rozteč čelistí: 75 mm kleště mají 5-polohový uzamyk...

Více informací
od 205 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Kleště na spony hadicové 170mm

Kleště na spony hadicové, 170mm, YATO Hlavní technické parametry: profesionální kleště na hadicové<b> spony o délce 170mm rukojeť pokrytá PVC podšívkou pro větší pohodlí velmi silná struktura čelistí - vyrobené kováním, broušené pro hadicové<b> spony: CLIC a CLIC-R používáné u zn. VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault Kvalitní kleště dlouhé 170mm vhodné na hadicové<b> spony.

Více informací
od 302 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na jednoduché samosvorné hadicové spony

Speciální kleště určené k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i na méně přístupných místech. Otočné čelisti mají drážku tvaru "+". Speciální kleště určené k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

GEKO Kleště na spony hadicové sada 7ks

Kleště na spony hadicové, sada 7ks, GEKO Specifikace: ovládat jednou rukou rohatka a západka celková délka 780 mm délka lanka 560mm izolované úchyty zesílené západky Ruční kleště určené na hadicové<b> spony v sadě sedmi kusů uložené v praktickém kufru.

Více informací
od 1 631 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Klešte na spony hadicové samosvorné 2 mm

Kleště na spony hadicové, samosvorné, 2 mm, YATO-0646 Hlavní technické parametry: celková délka: 215 mm průměr: 2 mm zahnuté čelisti: + 2 mm rozsah čelistí: 0-40 mm zamikatelný systém materiál: legovaná ocel AISI 4130 hmotnost: 0,271 kg použití: k montáži a demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i na méně přístupných místech Kvalitní kleště vhodné na hadicové<b> spony.

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnuté

Zakřivené čelisti poskytují lepší přístup v úzkých prostorech. Speciální kleště určené k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony Speciální kleště určené k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon seciálne zakřivené čelisti poskytují lepší přístup v úzkých prostorech.

Více informací
od 194 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Kleště na spony hadicové samosvorné s lankem 53mm

Kleště na spony hadicové samosvorné s lankem, 53mm, YATO-0653 Hlavní technické parametry: celková délka lanka: 613 mm rozsah čelistí: 5-53 mm délka kleští: 210 mm materiál: CrMo 4140 (Chrom Molybden) ocel hmotnost: 0,611 kg Kvalitní kleště samosvorné dlouhé 210mm s lankem dlouhým 613mm vhodné na hadicové<b> spony.

Více informací
od 903 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na samosvorné spony

Speciální kleště určené k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění, v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony. Speciální kleště určené k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon.

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na hadicové pásky typu CLIC-R

Speciální kleště na hadicové pásky rozvodů vody, oleje, klimatizace.. typu CLICK-R Speciální kleště na hadicové pásky rozvodů vody, oleje, klimatizace typu CLICK-R.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Kleště na spony výfuku

Kleště na spony výfuku Podrobný popis: délka: 300mm rozsah: 0-60mm použití: PSA, FIAT, FORD Kvalitní kleště dlouhé 300mm vhodný na spony výfuku.

Více informací
od 450 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Kleště na spony manžet kloubu

Kleště na spony manžet kloubu, YATO-0606 Hlavní technické parametry: délka: 235 mm tloušťka: 5 mm velikost zakočení: 1/2" hmotnost: 0,625 kg Kvalitní kleště dlouhé 235mm a tlusté 5mm určené na spony manžet kloubu.

Více informací
od 793 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na spony čalounění

Snadné odstranění spon čalounění, lišt atd. bez jejich poškození. Gumová rukojeť Délka: 240 mm Kvalitní kleště pro snadné odstranění spon čalounění, lišt atd. bez jejich poškození.

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

KNIPEX Kleště na čalounické spony

Pro profesionální připevňování potahů profilovaných sedadel k rámu sedadla pomocí všech běžných čalounických sponek Bezpečné vkládání, vedení a držení čalounických sponek: vyfrézovaná speciální drážka fixuje čalounické sponky ve správné poloze Snadné nasazení komory: uzavírací pružina drží kleště zavřené, svorka se může bezpečně nasadit a slisovat Snadné stlačení čalounických sponek díky dobrému převodovému poměru kleští Komfortní práce díky vícesložkovému potahu S dlouhou životností a stabilní speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji...

Více informací
od 1 167 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na spony manžet zesílené

Speciální kleště na upevnění zamačkávacích spon manžet poloos, hadic chladícího a palivového systému Ocelové čelisti Rukojeti potažené PVC pro vyšší komfort při práci Délka: 240mm Na každé rukojeti je upínací otvor pro čtyřhran 1/2 pro momentový klíč (kdy výrobce vyžaduje konkrétní napnutí pásky) nebo ráčnu Vhodné pro všechny spony manžet homokinetických kloubů, spony hadic chladícího a palivového systému s ouškem Speciální kleště na upevnění zamačkávacích spon manžet poloos, hadic chladícího a palivového systému.

Více informací
od 393 Kč
Koupit nejlevněji

YATO Kleště na spony a hadice sada 2ks

Kleště na spony a hadice, sada 2ks, YATO-0645 Hlavní technické parametry: kusů v sadě: 2 celková délka: 217, 254 mm B šířka: 3mm rozměr: 1/4"-3/4" materiál: uhlíková ocel hmotnost: 0,617 kg použití: vhodné pro motorové vzduchové potrubí, chlazení vodního potrubí, nasávací vzduchové potrubí a zapalovací kabely Kvalitní kleště vhodné pro motorové vzduchové potrubí, chlazení vodního potrubí, nasávací vzduchové potrubí a zapalovací kabely ve výhodném balení 2ks.

Více informací
od 583 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na výfukové spony 20-60 mm

Kleště na výfukové spony 20-60 mm Kleště na spony výfuku QUATROS QS14485K rozevření výfukových spon při manipulaci s výfukem. Vhodné např. pro: Citroën, Peugeot a Renault.4 body aretace páčkou proti zatížení ruky. Rozsahí: 20 - 60 mm. Kvalitní kleště určené k rozevření výfukových spon při manipulaci s výfukem.

Více informací
od 402 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na spony tlakových a palivových potrubí

Stahovací kleště na potrubí. Kleště slouží ke stahování elastických palivových potrubí, vzduchových a vodních o průměru od 4mm do 13mm Plastová rukojeť Praktické kleště sloužící ke stahování elastických palivových potrubí, vzduchových a vodních o průměru od 4mm do 13mm.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na spony manžet s předepsaným momentem

Pro nerezové spony. Díky 3/8“ hlavici je možné nastavit za pomoci momentového klíče předepsaný utahovací moment. Praktikcé kleště pro nerezové manžetové spony s předepsaným momentem.

Více informací
od 916 Kč
Koupit nejlevněji

QUATROS Kleště na palivové spony a konektory palivového potrubí

Kleště na rozepínání konektorů palivového potrubí při výměně Palivového filtru nebo opravy motoru. Použití: AUDI VW, Fiat, Opel, Mercedes a další Kleště na rozepínání konektorů palivového potrubí při výměně Palivového filtru nebo opravy motoru vozů značek AUDI VW, Fiat, Opel, Mercedes a dalších.

Více informací
od 297 Kč
Koupit nejlevněji

GEKO Kleště na palivové spony a konektory palivového potrubí VW Opel

Kleště na palivové spony a konektory palivového potrubí VW, Opel Vysoce kvalitní kleště určené k rozepnutí spojení palivových hadic před výměnou palivového filtru nebo generální opravou motoru. Použití: VAG, Fiat, Opel, GM, Mercedes a další vozy s benzínovými motory Speciální kleště na palivové spony a konektory palivového potrubí vozů značek VW a Opel.

Více informací
od 335 Kč
Koupit nejlevněji

Kleště na hadicové spony

Popis produktu Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem. Technické parametry délka: 17 cm hmotnost 0,2 kg PVC potah Obsah balení 1x Kleště na hadicové spony

Kleště na hadicové spony

Popis produktu Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem. Technické parametry délka: 17 cm hmotnost 0,2 kg PVC potah Obsah balení 1x Kleště na hadicové spony

Kleště na hadicové spony

Profesionální kleště pro hadicové spnony. Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení č

Kleště na hadicové spony

Profesionální kleště pro hadicové spnony. Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem. Kleště mají délku 170 mm.

Kleště na hadicové spony

Profesionální kleště pro hadicové spnony. Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem. Kleště mají délku 170 mm.

Kleště na hadicové spony

Profesionální kleště pro hadicové spnony. Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem. Kleště mají délku 170 mm.

Kleště na hadicové spony

<P>Profesionální kleště pro hadicové spnony.</P> <P>Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault.</P> <P>Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem.</P> <P>Kleště mají délku 170 mm.</P>

Yato Kleště na hadicové spony

Popis produktu Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem. Technické parametry délka: 17 cm hmotnost 0,2 kg PVC potah Obsah balení 1x Kleště na hadicové spony

KNIPEX Kleště na hadicové spony

8551250A - "Cobra" kleště na hadicové sponyPro instalaci hadicových spon do 70mmMaximální otevření do 80mmMohou být použity pro vertikální i horizontální práciRychlé "Quick-Set" nastavení otevřrní čelistíOchrana před nechtěným skřípnutím prstů1 kleště na 4 typy hadicových spon: šroubovací systém, západkový systém, systém drátěné pružiny, systém pružné pásoviny

Compass Kleště na hadicové spony

Profesionální kleště pro hadicové spnony.Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault.Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem.Kleště mají délku 170 mm.

YATO Kleště na hadicové spony

Profesionální kleště pro hadicové spnony. Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem. Kleště mají délku 170 mm.

KNIPEX Kleště na hadicové spony

Kleště šedě fosfátované atramentolem, rukojeti potažené umělou hmotou bránící sklouznutí k otevírání a zavírání zacvakávacích spon otočné hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze dobrý pákový převod: spony lze snadno a rychle otevřít a opět zavřít bez velkého vynaložení síly pro pohodlnou práci např. na palivových hadicích, podtlakových vedeních a sacích hrdlech doplňková funkce: šetrné povolování hadic díky ozubené uchopovací čelisti štíhlá hlava, malá šířka hlavy, otočné hroty, ideál...

KNIPEX Kleště na hadicové spony

K otevírání a zavírání zacvakávacích spon Otočné hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze Dobrý pákový převod: spony lze snadno a rychle otevřít a opět zavřít bez velkého vynaložení síly Pro pohodlnou práci např. na palivových hadicích, podtlakových vedeních a sacích hrdlech Doplňková funkce: šetrné povolování hadic díky ozubené uchopovací čelisti štíhlá hlava, malá šířka hlavy, otočné hroty, ideální nářadí pro stísněné prostory Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji...

KNIPEX Kleště na hadicové spony

Otočné, univerzální hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze Díly pro nástavce otočné také pod zatížením Extrémně dobrý pákový převod lze snadno a rychle otevřít sponi sponek s malým vynaložením síly štíhlá hlava, malá šířka hlavy, otočné hroty, ideální nářadí pro stísněné prostory Doplňková funkce: šetrné povolování hadic díky ozubené uchopovací čelisti Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji Lze použít pro standardní, úsporné a drátěné sponky a kroužky s pružícími pásy do j...

Yato Kleště na hadicové spony | YT-06475

Popis produktu Jsou určeny pro odstraňování kabelových spon a spon gumových hadic používaných u značek VW, Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault. Zhotovení čelistí z kované, broušené oceli poskytujíce velmi silnou strukturu a s ní spojenou vydrž materiálu. Pro větší pohodlí je rukojeť opláštěna PVC potahem. Technické parametry délka: 17 cm hmotnost 0,2 kg PVC potah Obsah balení 1x Kleště na hadicové spony

KNIPEX Kleště na hadicové spony s aretací

8551250A - "Cobra" kleště na hadicové sponyPro instalaci hadicových spon do 70mmMaximální otevření do 80mmMohou být použity pro vertikální i horizontální práciRychlé "Quick-Set" nastavení otevřrní čelistíOchrana před nechtěným skřípnutím prstů1 kleště na 4 typy hadicových spon: šroubovací systém, západkový systém, systém drátěné pružiny, systém pružné pásoviny

KENNEDY Kleště na hadicové spony 215 mm

* Slouží k odstraňování a montáži plochých hadicových spon. * Otočné koncovky umožňují uchopení pod libovolným úhlem. * Zamykatelná rukojeť fixuje kleště v otevřené poloze a přidržuje sponu na místě.

Kleště na hadicové spony, sada 9 kusů QUATROS

9-dílná sada kleští na hadicové spony 9-dílná sada obsahuje nejenom všechny základní druhy speciálních kleští na hadicové spony (7 ks), ale také přípravek na demontáž hadic a šroubovák na hadicové spony. Sada obsahuje: Kleště na samosvorné hadicové spony (A80053) Kleště na hadicové spony s bowdenem (lankem) (A80051) Kleště na jednoduché samosvorné hadicové spony (A80054) Kleště na samosvorné spony (A80055) Kleště na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnuté (80056) Kle...

Kleště na hadicové spony, sada 9 kusů QUATROS

9-dílná sada kleští na hadicové spony 9-dílná sada obsahuje nejenom všechny základní druhy speciálních kleští na hadicové spony (7 ks), ale také přípravek na demontáž hadic a šroubovák na hadicové spony. Sada obsahuje: Kleště na samosvorné hadicové spony (A80053) Kleště na hadicové spony s bowdenem (lankem) (A80051) Kleště na jednoduché samosvorné hadicové spony (A80054) Kleště na samosvorné spony (A80055) Kleště na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnuté (80056) Kleště na hadicové pásk...

Kleště na hadicové spony, s bowdenem - lankem - ASTA

Speciální lankové kleště na spony hadic ASTA A-62363Nástroj s adaptérem na lanku, tzv. bowdenu, určený pro montáž / výměnu samosvorných hadicových spon na palivovém, olejovém či vodním vedení apod. Díky lanku je možné tyto kleště použít i na špatně přístupných místech (např. motorové prostory, podvozky atd.), kde je práce se standardním nářadím nemožná.Kleště jsou vybaveny aretací.Délka lanka: 630 mmRozsah práce: cca 0 – 43 mm

Kleště na hadicové spony, s bowdenem - lankem - ASTA

Speciální lankové kleště na spony hadic ASTA A-62363Nástroj s adaptérem na lanku, tzv. bowdenu, určený pro montáž / výměnu samosvorných hadicových spon na palivovém, olejovém či vodním vedení apod. Díky lanku je možné tyto kleště použít i na špatně přístupných místech (např. motorové prostory, podvozky atd.), kde je práce se standardním nářadím nemožná.Kleště jsou vybaveny aretací.Délka lanka: 630 mmRozsah práce: cca 0 – 43 mm

KNIPEX 1099I220.09 kleště na hadicové spony OETIKER

Pro jednoduchou a spolehlivou montáž 1- nebo 2-ouškových hadicových spon (systém Oetiker apod.) Žádné poškození lisovacích oušek Úzká hlava umožňuje dobrou dostupnost v uzavřených prostorech Univerzální použití pro hadicové svorky na chladičích a systémech vedení paliva, vedení tlakového vzduchu apod. Odolné a silné kleště Vysoce kvalitní speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji Zvláště vhodné pro univerzální použití díky dodatečné boční čelisti Hlava leštěn...

Kleště na spony hadicové

délka (mm)225tloušťka (mm)4 mmmateriálCrVrozsah5-29 mm

Lilie Kleště LILIE na hadicové spony

Kvalitní kleště na hadicové spony LILIE. Jednoduché a pohodlné použití. Parametry: rozměry (Š x V x H): 12,8 x 2,7 x 7 cm hmotnost: 445 g

Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm

Kleště na hadicové spony se samosvorným uzamykáním. Zhotovení z kvalitní oceli s tvrdostí 40 HRC, délka kleští 230 mm. Zakončení čelistí průměru 12 mm s - profilem šířky 4 mm pro bezpečný úchop spon

Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm

Kleště na hadicové spony se samosvorným uzamykáním. Zhotovení z kvalitní oceli s tvrdostí 40 HRC, délka kleští 230 mm. Zakončení čelistí průměru 12 mm s - profilem šířky 4 mm pro bezpečný úchop spon.

Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm

<P>Kleště na hadicové spony se samosvorným uzamykáním. </P> <P>Zhotovení z kvalitní oceli s tvrdostí 40 HRC, délka kleští 230 mm. </P> <P>Zakončení čelistí průměru 12 mm s - profilem šířky 4 mm pro bezpečný úchop spon.</P>

Knipex 85 51 250 C Kleště na hadicové spony

K otevírání a zavírání zacvakávacích spon. Otočné hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze. Dobrý pákový převod: spony lze snadno a rychle otevřít a opět zavřít bez velkého vynaložení síly. Pro pohodlnou práci např. na palivových hadicích, podtla

Kleště na hadicové spony, s bowdenem (s lankem) QUATROS

Patentovaný speciální nástroj s pracovním adaptérem na pružném bowdenu se používá zejména při montáži/výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech, kde je nasazení kleští nemožné - s aretací Délka lanka: 660 mm Rozsah práce 0 - 43 mm (Může být i v modrém provedení) Kvalitní kleště s bowdenem se používají zejména při montáži/výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech....

Kleště na hadicové spony, s bowdenem (s lankem) QUATROS

Patentovaný speciální nástroj s pracovním adaptérem na pružném bowdenu se používá zejména při montáži/výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech, kde je nasazení kleští nemožné - s aretací Délka lanka: 660 mm Rozsah práce 0 - 43 mm (Může být i v modrém provedení)

Knipex 85 51 250 A Kleště na hadicové spony

Otočné, univerzální hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze. Extrémně dobrý pákový převod lze snadno a rychle otevřít pomocí sponek s malým vynaložením síly. štíhlá hlava, malá šířka hlavy, otočné hroty, ideální nářadí pro stísněné prostory. Lze

Kleště na hadicové spony CLIC s otočnými čelistmi - BGS 0499

Kleště na hadicové spony CLIC. Čelisti lze otáčet. Celková délka 205 mm.

Kleště na hadicové spony CLIC s otočnými čelistmi - BGS 0499

Kleště na hadicové spony CLIC. Čelisti lze otáčet. Celková délka 205 mm.

Kleště na samosvorné hadicové spony QUATROS

Kleště na páskové/pérové samosvorné hadicové spony Speciální kleště určené k montáži/demontáži páskových / pérových samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištěním, v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i na méně přístupných místech. Otočné čelisti umožňují uchycení zámku spony v libovolném úhlu. Speciální kleště určené k montáži/demontáži páskových/pérových samosvorných hadicových spon.

Kleště na hadicové spony 220 mm KNIPEX 10 99 I220

Kleště na hadicové spony KNIPEX 10 99 I220.Určeny pro jednoduchou a spolehlivou montáž 1 a 2 ouškových hadicových spon (systému Oetiker apod.)Délka: 220 mmHmotnost: 340 gKvalitní provedení: kleště kované z vysoce kvalitní, speciální nástrojové oceli, kalené v oleji. Plastové potažení rukojetí pro pohodný úchyt, leštěná hlava.Univerzální použití pro hadicové svorky na chladičích a systémech vedení paliva, vedení tlakového vzduchu apod. Úzká hlava umožňuje dobrou dostupnost v uzavřených prostorec...

Kleště na hadicové spony 220 mm KNIPEX 10 99 I220

Kleště na hadicové spony KNIPEX 10 99 I220.Určeny pro jednoduchou a spolehlivou montáž 1 a 2 ouškových hadicových spon (systému Oetiker apod.)Délka: 220 mmHmotnost: 340 gKvalitní provedení: kleště kované z vysoce kvalitní, speciální nástrojové oceli, kalené v oleji. Plastové potažení rukojetí pro pohodný úchyt, leštěná hlava.Univerzální použití pro hadicové svorky na chladičích a systémech vedení paliva, vedení tlakového vzduchu apod. Úzká hlava umožňuje dobrou dostupnost v uzavřených prostorec...

Kleště na hadicové spony s bowdenem (s lankem) - JONNESWAY AR060021

Kleště na hadicové spony s bowdenem (s lankem) - JONNESWAY AR060021 Technické parametry: Délka lanka: 630 mm - s pětistupňovou aretací Patentovaný speciální nástroj s pracovním adaptérem na pružném bowdenu se používá zejména při montáži / výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech, kde je nasazení kleští nemožné. Pro značky ALFA ROMEO, AUDI, CITROEN, FIAT, FORD, HYUNDAI, LANCIA, MAN, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SEAT, TOYOTA, VOLKSWA...

Kleště na spony hadicové GEKO

Kleště na spony hadicové, GEKO Specifikace: ovládat jednou rukou  rohatka a západka  celková délka 780 mm  délka lanka 560mm  izolované úchyty zesílené západky Ruční kleště určené na hadicové spony o celkové délce 780 mm.

Kleště na hadicové spony, různé druhy, sada 9 ks - ASTA

Souprava speciálních kleští na hadicové spony ASTA A-4020201UPGObsah 9 kusů různých druhů.Součásti setu:Kleště na samosvorné hadicové sponyKleště na hadicové spony s bowdenem (lankem)Kleště na jednoduché samosvorné hadicové sponyKleště na samosvorné sponyKleště na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnutéKleště na hadicové pásky typu CLIC-RKleště na spony čalouněníPřípravek na demontáž hadic Šroubovák na hadicové sponyRukojeti kleští mají gumový potah pro pohodlné a pevné uchycení.Dodáváno v...

Kleště na hadicové spony, různé druhy, sada 9 ks - ASTA

Souprava speciálních kleští na hadicové spony ASTA A-4020201UPGObsah 9 kusů různých druhů.Součásti setu:Kleště na samosvorné hadicové sponyKleště na hadicové spony s bowdenem (lankem)Kleště na jednoduché samosvorné hadicové sponyKleště na samosvorné sponyKleště na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnutéKleště na hadicové pásky typu CLIC-RKleště na spony čalouněníPřípravek na demontáž hadic Šroubovák na hadicové sponyRukojeti kleští mají gumový potah pro pohodlné a pevné uchycení.Dodáváno v...

Kleště na hadicové spony, různé druhy, sada 9 ks - ASTA

Souprava speciálních kleští na hadicové spony ASTA A-4020201UPGObsah 9 kusů různých druhů.Součásti setu:Kleště na samosvorné hadicové sponyKleště na hadicové spony s bowdenem (lankem)Kleště na jednoduché samosvorné hadicové sponyKleště na samosvorné sponyKleště na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnutéKleště na hadicové pásky typu CLIC-RKleště na spony čalouněníPřípravek na demontáž hadic Šroubovák na hadicové sponyRukojeti kleští mají gumový potah pro pohodlné a pevné uchycení.Dodáváno v...

Kleště na spony hadicové GEKO

Obrázek ve 3D Kleště na spony hadicové, GEKO Specifikace: ovládat jednou rukou rohatka a západka celková délka 780 mm délka lanka 560mm izolované úchyty zesílené západky

Kleště na spony hadicové YATO

Kleště na spony hadicové, YATO-0607 Hlavní technické parametry: délka: 225 mm tloušťka: 4 mm materiál: vykavané z CrV (Chrome Vanadium) oceli rozsah: 5-29 mm vhodné pro montáž a demontáž hadicových spon hmotnost: 0,285 kg Kvalitní kleště dlouhé 225mm vhodné na hadicové spony.

Kleště na spony hadicové GEKO

Kleště na spony hadicové, GEKO Specifikace : ovládat jednou rukou  rohatka a západka  celková délka 780 mm  délka lanka 560mm   i zolované úchyty z esílené západky

Kleště na hadicové spony s bowdenem (s lankem) - JONNESWAY AR060021

Lankové kleště na práci s hadicovými sponami Jonnesway AR060021Délka lanka: 630 mm- s pětistupňovou aretacíPatentovaný speciální nástroj s pracovním adaptérem na pružném bowdenu se používá zejména při montáži / výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech, kde je nasazení kleští nemožné.Pro značky ALFA ROMEO, AUDI, CITROEN, FIAT, FORD, HYUNDAI, LANCIA, MAN, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SEAT, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO atd....

Kleště na hadicové spony s bowdenem (s lankem) - JONNESWAY AR060021

Lankové kleště na práci s hadicovými sponami Jonnesway AR060021Délka lanka: 630 mm- s pětistupňovou aretacíPatentovaný speciální nástroj s pracovním adaptérem na pružném bowdenu se používá zejména při montáži / výměně samosvorných spon hadic pro palivo, olej, vodu apod. v obtížně přístupných místech, kde je nasazení kleští nemožné.Pro značky ALFA ROMEO, AUDI, CITROEN, FIAT, FORD, HYUNDAI, LANCIA, MAN, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SEAT, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO atd....

Compass Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm

Kleště na hadicové spony se samosvorným uzamykáním. Zhotovení z kvalitní oceli s tvrdostí 40 HRC, délka kleští 230 mm. Zakončení čelistí průměru 12 mm s - profilem šířky 4 mm pro bezpečný úchop spon.

Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm 45°

Kleště na hadicové spony se samosvorným uzamykáním, zahnuté pod úhlem 45°. Zhotovení z kvalitní oceli s tvrdostí 40 HRC, délka kleští 230 mm. Zakončení čelistí průměru 12 mm s - profilem šířky 4 mm pro bezpečný úchop spon.

YATO Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm

Kleště na hadicové spony se samosvorným uzamykáním. Zhotovení z kvalitní oceli s tvrdostí 40 HRC, délka kleští 230 mm. Zakončení čelistí průměru 12 mm s - profilem šířky 4 mm pro bezpečný úchop spon.

Kleště na samosvorné hadicové spony 230mm 45°

<P>Kleště na hadicové spony se samosvorným uzamykáním, zahnuté pod úhlem 45°. </P> <P>Zhotovení z kvalitní oceli s tvrdostí 40 HRC, délka kleští 230 mm. </P> <P>Zakončení čelistí průměru 12 mm s - profilem šířky 4 mm pro bezpečný úchop spon.</P>

Kleště na samosvorné hadicové spony - JONNESWAY AR060003

Speciální kleště na samosvorné hadicové spony Jonnesway AR060003Kleště pro montáž/demontáž samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu, nesklouzávají ze spony. Usnadňují práci i na hůře přístupných místech. Jedna strana čelistí má drážku tvaru „V“. Čelisti mají otočné konce pro pohodlné uchopení spon v jakékoliv poloze.

Kleště na samosvorné hadicové spony - JONNESWAY AR060003

Speciální kleště na samosvorné hadicové spony Jonnesway AR060003Kleště pro montáž/demontáž samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu, nesklouzávají ze spony. Usnadňují práci i na hůře přístupných místech. Jedna strana čelistí má drážku tvaru „V“. Čelisti mají otočné konce pro pohodlné uchopení spon v jakékoliv poloze.

Kleště na samosvorné hadicové spony, 230mm YATO

Kleště na samosvorné hadicové spony, 230mm, YATO-0650 Hlavní technické parametry:  průměr: 12 mm celková délka: 230 mm tvrdost: HRC 40 materiál: ocelový plech zamykatelný systém hmotnost: 0,264 kg  použití: k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i na méně přístupných místech  Kvalitní kleště dlouhé 230mm určené na samosvorné hadicové spony....

Kleště na samosvorné hadicové spony, 230mm YATO

Kleště na samosvorné hadicové spony, 230mm, YATO-0650 Hlavní technické parametry:   průměr: 12 mm celková délka: 230 mm tvrdost: HRC 40 materiál: ocelový plech zamykatelný systém hmotnost: 0,264 kg  použití: k montáži/demontáži jednoduchých samosvorných hadicových spon s mechanismem zajištění v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i na méně přístupných místech 

Kleště na hadicové spony pro VW, AUDI, SEAT, ŠKODA - JONNESWAY AN010216

Kleště na pružinové páskové hadicové spony Jonnesway AN010216Pro hadice palivových a chladicích systémů. Určeno pro vozy Volkswagen, Audi, Seat, Škoda.