Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kapesniky harmony

Nalezeno:    10 produktů

Canis Papírové kapesníky HARMONY

Papírové třívrstvé kapesníčky v balení 10x10 ks.

Harmony kapesníky v krabičce 2 vrstvé ( 100 ks )

Kapesníčky Harmony, 100 ks v papírové krabičce. Vytahovací hygienické kapesníčky v papírovém boxu. Dvouvrstvé. vyrobeno ze 100% celulózy. Počet kapesníčků 100 ks. Motiv obalu se může od vyobrazeného lišit. Vytrhávací okénko .

Harmony kosmetické kapesníky 2-vrstvé 150 ks

Harmony dvouvrstvé kapesníky v krabičce 150 ks - harmony kosmetické kapesníky v krabičce jsou vhodné pro každého, kdo chce chránit svůj nos před podřením. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, mají dvě vrsty a jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V jedné krabičce je 150 ks kosmetických kapesníků a pro jejich pohodlné používání je v horní části umístěné vytahovací okénko. Vhodné na domácí použité, ale především do hotelů, penziónů, zdravotnických zařízení, wellness či kosmetických studií jako doplňu...

Harmony Cube Box kosmetické kapesníky 3-vrstvé 60 ks

Harmony třívrstvé kapesníky v krabičce Cube Box 60 ks - Harmony kosmetické kapesníky v krabičce jsou vhodné pro každého, kdo chce chránit svůj nos před podřením. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, a pro jejich pohodlené používání je v horní části umístěné vytahovací okénko. Vhodné na domácí použití, ale především do hotelů, penziónů, zdravotnických zařízení, wellness či  kosmetických studií jako doplňující portfólio papírové hygieny, protože komplexní péče o zákazníka je na p...

Harmony Premium Papírové kapesníky 4 vrstvy 10 x 9 ks

Loga třetí strany: FSC Druh balení: Zabalené Standardizovaná značka: Harmony Regulovaný název výrobku: Papírové kapesníky.

Harmony Soft Prima papírové kapesníky 3 vrstvy 10 x 10 ks

Loga třetí strany: FSC - Mix Druh balení: Baleno teplem Standardizovaná značka: Harmony Regulovaný název výrobku: Papírové kapesníky.

Harmony Kosmetické kapesníky 2-vrstvé 100 ks

HARMONY PROFESSIONAL dvouvrstvé papírové kapesníky 100ks - v hotelích, penziónech, zdravotnických zařízeních, wellness či kosmetických studiích je důležitá komplexní péče o zákazníka. Pocit pohodlí a komfortu je možné nabízet i díky kosmetickým utěrkám, které doplňují portfólio papírové hygieny. Utěrky z celulózy v kvalitě soft+ jsou díky univerzálnímu designu krabičky vhodným řešením pro různé typy zařízení  a je možné je použít i v kombinaci se zásobníkem....

Harmony Delicate Care Balsam bambucké máslo papírové kapesníky 3 vrstvy 10 x 10 ks

Loga třetí strany: FSC - Mix Druh balení: Baleno teplem Standardizovaná značka: Harmony Regulovaný název výrobku: Papírové kapesníky.

Parfumované kapesníčky Ladies Harmony, 10ks

Harmony papírové hygienické kapesníčky LADIES  - harmony v roce 2016 přineslo na trh novinku - parfumované papírové kapesníky pro ženy Ladies, které jsou lehce parfumované. Jemné parfumace byly na kapesníky vyvinuty specificky ženy tak, aby symbolizovaly ženskou decentnost. Designy balíčků jsou inspirované nejnovějšími módními trendy s důrazem na eleganci a nadčasovost. Kapesníčky se tak stávají ideálním image doplňkem kabelky.