Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hloh tinktura 50 ml nadeje

Nalezeno:    27 produktů

Hloh kapky 50ml

Popis Hloh přispívá k normální funkci nervové a oběhové soustavy. Dávkování: 2 x 20 kapek denně mezi jídly, nejlépe do sklenky vody Složení: 10% výtažek z listu a květu hlohu obecného a ostrotrnného ve 35% lihu Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek.

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

Naděje Topol tinktura 50ml

Na chladimie, prostatu, desinfekce...

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Naděje Ořešák americký

Gemoglukany - s výtažky z hlívy ústřičné

Více informací
od 140 Kč
Koupit nejlevněji

Naděje Topol bylinná tinktura 50 ml Naděje

Doplněk stravy. Udržování pevných krevních i srdečních cévních stěn, příznivé působení na srdce, podpora dýchacích cest při suchém kašli, při jejich podráždění a v chladném období, povzbuzení fyzického stavu.

Naděje Grapefruit bylinná tinktura 50 ml Naděje

Doplněk stravy. Antibakteriální a antifungální účinky, udržování mikrobiologické rovnováhy v tkáních a orgánech.

Naděje Ostropestřec mariánský bylinná tinktura 50 ml

Doplněk stravy. Upevnění zdraví a funkce jater, ochrana jaterní tkáně, podpora detoxikačních účinků jater, trávení a pročišťování těla, příznivé ovlivnění stavu a funkce srdce.

Javor babyka tinktura z pupenů 50 ml

Doplněk stravy. Normalizace metabolismu bílkovin, sacharidů a tuků, optimalizace vylučování žluče a funkce žlučníku.

NADĚJE Jinan dvoulaločný - Ginkgo Biloba 50 ml bylinná tinktura Naděje

Doplněk stravy. Podpora krevního oběhu včetně periferního prokrvení, podpora mozkových funkcí, udržování paměti a zrakové funkce při postupujícím věku, zachování psychické rovnováhy.

Naděje Jeřáb ptačí 50 ml tinktura z pupenů rostlin Naděje

Doplněk stravy. Revitalizační účinky, posílení organismu při překonávání stresu a vyčerpání, působení proti změnám provázejícím postupující věk, stimulace imunitního systému.

Naděje Kotvičník pozemní bylinná tinktura 50 ml Naděje

Doplněk stravy. Povzbuzení sexuální touhy a schopnosti, imunita, čištění krve, podpora srdce a cév, zklidnění nervové soustavy, příznivé působení na dásně a pokožku.

Naděje Jeřáb ptačí bylinná tinktura 50 ml Naděje

Doplněk stravy. Podpora při překonávání stresu a vyčerpání, působení proti projevům stárnutí, posílení imunitního systému.

Naděje Kotvičník pozemní tinktura z pupenů 50 ml

Doplněk stravy. Kotvičník harmonizuje a tonizuje organismus.

Naděje Podhorná Ořešák americký 50 ml tinktura z pupenů rostlin

Doplněk stravy. Udržování fyziologické rovnováhy tuků v krvi, kontrola metabolismu cholesterolu a triglyceridů, podpora pravidelné funkce střevního traktu, posílení odolnosti organismu při nepříznivých okolních podmínkách.

Naděje Podhorná Olše 50 ml tinktura z pupenů rostlin

Doplněk stravy. Podpora cirkulace krve, stimulace periferní cirkulace, podpora mozkové funkce a optimální duševní aktivity.

Naděje Podhorná Kaštan pravý 50 ml tinktura z pupenů rostlin

Doplněk stravy. Udržování pohyblivých a pružných kloubů, rovnováhy bakteriální mikroflóry, podpora střevní funkce a fyziologického čištění kůže.

Naděje Podhorná I-stop tinktura 50 ml

Doplněk stravy. Výtažek z penízovky, borůvky a rozmarýnu. Integrita cévního systému, příznivé působení na zrak – prokrvení sítnice a udržování hladiny kolagenu v oku, blahodárný vliv na sliznice žaludku a tenkého střeva, podpora vylučování žluče a trávení, udržování normální hladiny krevního cukru.

Naděje Ostropestřec mariánský tinktura z pupenů rostlin 50 ml

Doplněk stravy. Blahodárné působení na játra, ochrana jaterní tkáně, podpora funkce jater a jejich detoxikačních účinků, trávení a pročišťování těla, příznivé ovlivnění stavu a funkce srdce.

Borůvka černá 50 ml tinktura z pupenů rostlin - Naděje Podhorná

Doplněk stravy. Přispívá k udržování normálního metabolismu glukózy, tuků a bílkovin, podpora kapilárního krevního oběhu včetně očních mikrocév, antioxidační ochranné účinky proti kyslíkovým radikálům, usnadnění průchodu potravy střevním traktem.

Naděje Jinan dvoulaločný Gingo tinktura z pupenů rostlin 50 ml

Doplněk stravy. Povzbuzení mozkové činnosti a výkonnosti, zachování paměti s postupujícím věkem, podpora periferního prokrvení, příznivý vliv na zrak a sluch, udržování duševní rovnováhy.

Brodecký redukční ortislim bylinná tinktura k redukci váhy 50 ml

Doplněk stravy. Směs ananasu, vinných hroznů, mořských řas. Podpora hubnutí, kontrola tělesné hmotnosti, celulitida, podpora střevní aktivity.

Bylinné kapky Česnek medvědí kapky tinktura 50 ml

Doplněk stravy. Antibakteriální, antioxidační aktivita, posílení imunitního systému, podpora funkce dýchacího systému, jaterní funkce, regulace hladiny cholesterolu a činnosti srdce a cév.

Jalovec - tinktura z pupenů - při zánětu močového měchýře 50 ml

Doplněk stravy. Posílení fyziologické odolnosti organismu při nepříznivých okolních podmínkách, podpora trávení, optimalizace metabolismu sacharidů a tuků.

Naděje Černý rybíz-maliník 50 ml tinktura z pupenů rostlin Naděje

Doplněk stravy. Oblíbená kombinace široce využívaná ve formě tinktur i čajů.

Směs bylin na ledviny bylinná tinktura na pročisťování ledvin 50 ml

Doplněk stravy. Směs hluchavky, heřmánku, břízy, vřesu a celíku zlatobýlu. Podpora vylučovacích funkcí, zklidnění křečí gastro-intestinálního traktu, posílení imunitního systému a fyziologické odolnosti vůči nepříznivým podmínkám.

Serafin Hloh tinktura z pupenů 50 ml

Hloh se tradičně užívá při vysokém krevním tlaku, srdeční arytmii, klimakterických obtížích. Tinktura z pupenů rostlin - gemmoterapie.

TOPVET Hloh ostrotrnný tinktura 50 ml

Tinktura z Hlohu má příznivé účinky na srdce a cévy.

Salvia Paradise Hloh obecný AF tinktura Balení: 50 ml

Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin. Hloh obecný je opadavá listnatá dřevina. Jedná se o trnitý keř nebo malý strom, dorůstající výšky až 8 m. Domovinou mu je Evropa a severní Afrika. Květy hlohu, které jsou hlavním předmětem sběru, jsou pětičetné, bílé barvy s červenými...

Naděje Kotvičník pozemní tinktura z pupenů 50 ml

Naděje Kotvičník pozemní (Tribulus terrestris) je vysoce účinná tinktura z pupenů rostliny, která působí na zdraví reprodukčních orgánů a hormonální aktivitu. Může mít vliv na plodnost muže i ženy i kvalitu pohlavních buněk. U mužů se podporou pohlavního ústrojí může zvýšit hladina testosteronu, což ovlivňuje jejich plodnost a kvalitu spermií. Mělo by dojít i ke zvýšení produkce folikuly stimulujícího hormonu (FSH) a estradiolu u žen, což působí na ovulaci. Zvýšení hladin pohla...