Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Doplnky ke stanum

Nalezeno:    62 produktů

Konektor ke stanu Trimm Party - béžová

Konektor ke stanu Trimm Party - béžová nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický konektor Trimm , který umožní propojení dvou stanů TRIMM PARTY a vytvoří tak nadstanrdně prostorný přístřešek pro Vaše zahradní party nebo jiné akce.

Trimm Zástěna ke stanu Party se zipem

Trimm Zástěna ke stanu Party se zipem nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Trimm Zástěna ke stanu PARTY se zipem, která jej snadno uzavře a poskytne tak ochranu proti nepřízni počasí. Opratřena praktickým zipem, který umožňuje zástěnu rozepnout a vytvořit tak vchod do stanu.

Trimm Zástěna ke stanu Party se zipem sand Šedá stan

Trimm Zástěna ke stanu Party se zipem sand Šedá stan nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Trimm Zástěna ke stanu PARTY, která stan snadno uzavře a poskytne tak ochranu proti nepřízni počasí.

Outwell Water Guard

Outwell Water Guard nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Outwell nakupujte výhodně na lypo.cz. Impregrační sprej Outwell je sprej určený k údržbě plátěných stanů.

Ferrino LOCK

Ferrino LOCK nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Zámeček Ferrino LOCK je ideální pro zajištění zavazadel do letadla s certifikátem TSA.

Ferrino STENDINO ELASTICO

Ferrino STENDINO ELASTICO nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Šňůra Ferrino STENDINO ELASTICO je cestovní elastická šnůra vybavená kovovými háčky a 8 kolíčky na uchycení prádla

Brettschneider stanová moskytiéra Mosquito Dome III

Brettschneider stanová moskytiéra Mosquito Dome III nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Stanová moskytiéra Brettschneider Mosquito Dome III slouží pro ochranu před komáry a jiným hmyzem.

Coghlan´s Gumová palice

Coghlan´s Gumová palice nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Gumová palice Coghlan´s je vhodná na zatloukání stanových kolíků, má praktický ocelový háček na vytahování stanových kolíků.

Zástěna k párty stanu FastPitch Shelter Sunwall Door XL

Zástěna k párty stanu FastPitch Shelter Sunwall Door XL nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coleman nakupujte výhodně na lypo.cz. Zástěna ke stanu ColemanSunwall for FastPitch Event Shelter XL je určena pro párty stan ColemanFastPitch XL.

Brettschneider tropiko Mosquito Dome II Fly Sheet

Brettschneider tropiko Mosquito Dome II Fly Sheet nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Moskytiéra Brettschneider tropiko Mosquito Dome II Fly Sheet slouží k ochraně před komáry a jiným hmyzem.

Brettschneider tropiko Mosquito Dome III Fly Sheet

Brettschneider tropiko Mosquito Dome III Fly Sheet nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Moskytiéra Brettschneider tropiko Mosquito Dome III Fly Sheet tato ochrana brání před komáry a jiným hmyzem.

Outwell stanové kolíky 6 ks

Outwell stanové kolíky 6 ks nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Outwell nakupujte výhodně na lypo.cz. Luminiscentní stanové kolíky Outwell jsou náhradní kolíky pro snadnou orientaci za šera a tmy. Sada obsahuje 6 kusů. Vyrobené jsou z plastu.

Go Travel 20 mm s klíčky

Go Travel 20 mm s klíčky nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada mosazných zámků Go Travel 20 mm s klíčky díky kterým si nebudete muset pamatovat číselný kód. Součástí jsou 3 klíče.

Outwell sada Guyline Peg Box

Outwell sada Guyline Peg Box nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Outwell nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada stanových kolíků v boxu Outwell sada Guyline Peg Box je 14 luminiscentních stanových kolíků 22 cm a háčku na vytahování uložená v plastovém boxu.

Outwell Super U-Peg Box

Outwell Super U-Peg Box nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Outwell nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada stanových kolíků v boxu Outwell Super U-Peg Box je 20 ocelových stanových kolíků 24 cm a háčku na vytahování uložená v plastovém boxu.

Easy Camp Sand Peg 30cm 6 ks

Easy Camp Sand Peg 30cm 6 ks nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Easy Camp nakupujte výhodně na lypo.cz. Stanové kolíky Easy Camp Sand Peg 30cm 6 ks je sada šesti plastových stanových kolíků. Ideální jsou pro použití v písku a jiné sypké půdě. Délka jednoho kolíku 30 cm.

Brettschneider Mosquito Dome II

Brettschneider Mosquito Dome II nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Stanová moskytiéra Brettschneider Mosquito Dome II je velmi stabilní a volně stojící síť proti komárům a jinému hmyzu. Hmotnost a objem je odpovídajícím způsobem vyšší. Má více než 1000 oček na čtvereční palec.

BCB Adventure paracord Breaking Strain 250kg

BCB Adventure paracord Breaking Strain 250kg nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky BCB Adventure nakupujte výhodně na lypo.cz. Lano BCB Adventure paracord Breaking Strain 250 kg je olivové extra silné lano paracord určené pro několikanásobné použití. Opletené vnitřní lanko může být použito jako vlasec na chytání ryb nebo nit na šití. Odolnost proti opotřebení.

Kasper&Richter Mini Thermometer Stříbrná

Kasper&Richter Mini Thermometer nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Kasper & Richter nakupujte výhodně na lypo.cz. Teploměr Kasper&Richter Mini Thermometer je miniaturní teploměr se stupnicí °C/°F od -40°C/-40°F do 50°C/120°F. Přepočítávací tabulka síly větru je na zadní straně. Informace uvedeny na kovovém podkladu. Obsahuje proužek na klíče.

Kasper&Richter Mini Thermometer Zlatá

Kasper&Richter Mini Thermometer Zlatá nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Kasper & Richter nakupujte výhodně na lypo.cz. Teploměr Kasper&Richter Mini Thermometer je miniaturní teploměr se stupnicí °C/°F od -40°C/-40°F do 50°C/120°F. Přepočítávací tabulka síly větru je na zadní straně. Informace uvedeny na kovovém podkladu. Obsahuje proužek na klíče.

Go Travel Clip It

Go Travel Clip It nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada karabin Go Travel Clip It je sada tří lehkých a odolných karabin ze slitiny aluminia. Je určeno pro připevnění vybavení, oděvů, klíčů, nástrojů apod. k batohu, tašce, lodi, stanu či opasku. Má samozavírací pružinu. Průměr je 6 mm. Je nevhodné pro horolezectví.

TravelSafe Inflatable Pillow turquoise

TravelSafe Inflatable Pillow turquoise nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky TravelSafe nakupujte výhodně na lypo.cz. Nafukovací podhlavník TravelSafe Inflatable Pillow turquoise je nafukovací cestovní podhlavník vyrobený z pohodlného 30D elastického polyesteru. Materiál je jemný a příjemný na dotek. Obsahuje velký ventil pro snadné nafouknutí a vyfouknutí-. Ergonomický tvar nabízí nezbytnou podporu hlavy a krku během Vašich cest....

Husky Covery 150 deka červená Červená

Husky Covery 150 deka červená nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Husky nakupujte výhodně na lypo.cz. Sbalitelná deka Husky Covery 150 se spodní voděodolnou vrstvou a izolační vložkou mezi svrchním a spodním materiálem, který zajistí tepelnou izolaci a zároveň pohodlné posezení. Využijete ji jak na piknik, tak k vodě a třeba i na hraní pro vaše děti.

BCB Adventure lepicí páska Tape Camouflage

BCB Adventure lepicí páska Tape Camouflage nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky BCB Adventure nakupujte výhodně na lypo.cz. Lepicí páska BCB Adventure Tape Camouflage je extrémně pevná, voděodolná vinylová páska. Má maskované provedení. Je určeno pro venkovní i vnitřní použití. Má mnohostranné využití. Spolehlivá ochrana míst náchylných k opotřebení. Je ideální na označování prostoru nebo rychlé nouzové opravy či záplaty....

Coghlan´s Kroucené stanové kolíky

Coghlan´s Kroucené stanové kolíky nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Stanové kolíky Coghlan´s díky své pevnosti a odolnosti jsou dobře použitelné i v těžkém terénu, jsou vhodné pro stany rodinného typu, stanové přístřešky či baldachýny. Specifikace: -šestkrát točené stanové kolíky -obtížně ohybatelné -dobře drží tvar...

Outwell Tent Tool Kit

Outwell Tent Tool Kit nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Eagle Creek nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada pro stanování Outwell Tent Tool Kit je uložená v transparentním pouzdru ze síťoviny. Obsah: gumová palice na zatloukání stanových kolíků čtyři ocelové stanové kolíky o délce 25 cm háček na vytahování stanových kolíků smetáček lopatka ...

Coghlan´s upevňovací kotva Utility Anchor

Coghlan´s upevňovací kotva Utility Anchor nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Upevňovací kotva Coghlan´s Utility Anchor je univerzální upevňovací kotva z chromované oceli. Ideální je pro uvázání psa nebo ukotvení malé lodě. Kotva může být použita také ke značení cesty, v zahradnictví, pro ukotvení stanu, slunečníku nebo plachty. Kotva se jednoduše hluboko zašroubuje do půdy a zajistí tak silnou fixaci. Je určeno pro...

Cocoon nafukovací polštář Ultralight Air-Core purple Fialová

Cocoon nafukovací polštář Ultralight Air-Core purple nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Cocoon nakupujte výhodně na lypo.cz. Nafukovací polštář Cocoon Ultralight Air-Core je odlehčená verze nafukovacího cestovního polštáře. Nabízí maximální pohodlí díky příjemnému a měkkému systentickému materiálu. Má minimální velikost a zaoblený tvar. Má jednoduchý ventil pro snadné nafouknutí a vyfouknutí a lehké stahovací pouzdro. Spodní část polštáře vyrobena ze 100...

Coghlan´s souprava na opravu stanů 703

Coghlan´s souprava na opravu stanů 703 nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Souprava na opravu stanů Coghlan´s je určená pro snadnou opravu všech poškození stanů. Specifikace: podrobný návod v každém balení obsah: 2x voděodolná tkanina (20 x 20 cm) 1x nylonové okénko (20 x 20 cm) 1x jehla 1x nit 1x tuba lepidla Coghlan´s na plátno ...

Coleman FastPit Shelt L bez okének

Coleman FastPit Shelt L bez okének nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coleman nakupujte výhodně na lypo.cz. Celoplátěná zástěna Coleman FastPit Shelt L uzavře jednu stranu přístřešku FastPitch™ Shelter a vytvoří tak stín, závětří i větší soukromí. Snadné připojení ke konstrukci přístřešku pomocí nacvakávacích háčků. Specifikace: Tkanina: Polyester Velikost balení: 33 x 25 x 7 cm

Coleman Event Shelter Sunwall S - 2015

Coleman Event Shelter Sunwall S - 2015 nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coleman nakupujte výhodně na lypo.cz. Zástěna ke stanu Coleman Event Shelter Sunwall je ideální doplněk k Event Shelteru. Zástěna uzavře jednu stranu přístřešku a vytvoří tak stín, závětří i větší soukromí. Expresní instalace na konstrukci Event Shelteru nacvakávacími háčky. Prodává se samostatně. Materiál s úpravou UV Guard chrání před UV zářením. Specifikac...

Coghlan´s držáky na plachty Tarp Holders

Coghlan´s držáky na plachty Tarp Holders nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Držáky na plachty Coghlan´s Tarp Holders jsou silné, opakovaně použitelné klipy pro zabezpečení a upevnění plachet, stanových pláten, polyethylenových výrobků a jiných materiálů. Mají unikátní patentovanou konstrukci. Velmi snadná montáž a manipulace. Disk se jednoduše umístí pod materiál a zabezpečí prstencem držáku. Je možnost upevnění la...

Cocoon nafukovací polštář Ultralight Air-Core wasabi Zelená

Cocoon nafukovací polštář Ultralight Air-Core wasabi Zelená nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Cocoon nakupujte výhodně na lypo.cz. Nafukovací polštář Cocoon Ultralight Air-Core je odlehčená verze nafukovacího cestovního polštáře. Nabízí maximální pohodlí díky příjemnému a měkkému systentickému materiálu. Má minimální velikost a zaoblený tvar. Má jednoduchý ventil pro snadné nafouknutí a vyfouknutí a lehké stahovací pouzdro. Spodní část polštáře vyrobena...

Coghlan´s sada vaků

Coghlan´s sada vaků nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada úložných vaků Coghlan´s je sada tří nylonových úložných vaků. Specifikace: - uzavíratelné zipem - síťovina na přední straně pro snadnou přehlednost o obsahu - závěsná poutka Obsahuje: - 1x vak 30,5 x 25,4 cm - 1x vak 25...

Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva

Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Houpací síť Coghlan´s je ručně vyráběná houpací síť z nylonu a dalších materiálů. Síť je dostatečně silná pro dva dospělé pro každodenní používání. Přenosná a kompaktní velikost. Je pohodlná, ale robustní. Ideální pro kempování, na chatě nebo na zahradě. Síť lze použít jako běžnou houpací síť, houpací síť se spacím pytlem, při táboření, jako...

Coleman Sunwall+Door FastPitch Event Shelt XL

Coleman Sunwall+Door FastPitch Event Shelt XL nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coleman nakupujte výhodně na lypo.cz. Zástěna ke stanu s okénky a dveřmi Coleman Sunwall+Door fr FastPitch Event Shelt XL je zástěna i dveřmi pro letošní novinku párty stan Campingaz FastPitch XL. Certifikované laboratorní zkoušky dokazují, že ochranné látky Coleman UVGuard s SPF50 poskytují vynikající ochranu proti slunečním ultrafialovým paprskům. Správné používání opalova...

Ferrino Canopy

Ferrino Canopy nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Přídavná markýza Ferrino Canopy je ke stanům PROXES 3 a PROXES 4 a METEORA pro snadné zvětšení obytného prostoru rodinných stanů. Materiál: Vnější stan: Polyester Diamond 190T 75g/m2 s polyuretanovým zátěrem a alu-termoizolací a vodním sloupcem 1000mm. ...

Cocoon ultralehká cestovní sada

Cocoon ultralehká cestovní sada nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Cocoon nakupujte výhodně na lypo.cz. Cestovní ultralehká sada Cocoon -velmi lehká sada obsahující šest cestovních doplňků -prodyšná cestovní přikrývka ze čtyřkomorového polyesterového mikrovlákna CoolMax® s vysokou schopností odvádět vlhkost, zachovávat teplotní stabilitu a udržovat tělo v suchu a ohodlí -oční maska Deluxe ve tvaru slunečních brýli pro zmírněn...

Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky 25 cm

Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Stanové kolíky Coghlan´s jsou nová generace rozpěrných stanových kolíků s patentovaným designerm. Odolávají prudkému větru a zatížení na téměř všech typech terénu. Výborně drží pevnost díky dvěma nohám z pružinové oceli a zároveň jsou lehké. Po zaboření do země nohy vyvíjejí tlak a zajišťují stan pevně na svém místě. Patentovaná konstrukce ...

Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky 30 cm

Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky 30 cm nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Stanové kolíky Coghlan´s jsou nová generace rozpěrných stanových kolíků s patentovaným designerm. Odolávají prudkému větru a zatížení na téměř všech typech terénu. Výborně drží pevnost díky dvěma nohám z pružinové oceli a zároveň jsou lehké. Po zaboření do země nohy vyvíjejí tlak a zajišťují stan pevně na svém místě. Patentovaná konst...

Cocoon Air-Core Microlight

Cocoon Air-Core Microlight nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Cocoon nakupujte výhodně na lypo.cz. Nafukovací polštář Cocoon Air-Core Microlight je fialový extrémně lehký polštář s prémiovou syntetickou výplní. Specifikace: extrémně lehký nafukovací polštář zajišťující maximální pohodlí během cestování a odpočinku prvotřídní měkká prémiová syntetická výplň kolem vzduchového jádra odpuzuje vlhk...

Brettschneider Moskito-Zelt I

Brettschneider Moskito-Zelt I nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Stanová moskytiéra Brettschneider Moskito-Zelt I je praktická stanová moskytiéra ve tvaru kupole pro jednu osobu na ochranu před komáry a dalším bodavým či lezoucím hmyzem. Samonosná konstrukce je ze sklolaminátových tyček, které se upevňují z vnější strany moskytiéry. Moskytiéru lze upevnit v rozích pomocí čtyř nerezových stanových kolíků a poutek. Je vy...

TravelSafe Travel Pillow Memory Foam black/green

TravelSafe Travel Pillow Memory Foam black/green nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky TravelSafe nakupujte výhodně na lypo.cz. Podhlavník TravelSafe Travel Pillow Memory Foam je komfortní cestovní podhlavník s náplní z polyuretanové pěny, který se díky ergonomickému designu přizpůsobí tvaru vašeho krku a zabraňuje ztuhlosti. Specifikace: odnímatelný povlak, který je možné prát ručně zapínání pomocí nastavitelné ...

Cocoon Dome Rain Fly Extended

Cocoon Dome Rain Fly Extended nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Cocoon nakupujte výhodně na lypo.cz. Tropiko přes moskytiéru Cocoon Dome Rain Fly Extended je voděodolné lehké ochranné tropiko v moderní zelené barvě chránící před větrem, deštěm i sluncem. Je kompaktní a snadno postavitelné. Tropiko lze použít k samonosným stanovým moskytiérám kupolovitého tvaru pro dva se základnou. Použitím tropika lze spolu s moskytiérou vytvořit samostatně stojící jed...

TravelSafe Combipack L

TravelSafe Combipack L nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky TravelSafe nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka přes batoh TravelSafe Combipack L žlutá Combipack Cover je kombinací pláštěnky a ochranného obalu na batoh, do kterého jej zabalíte během cestování. Pláštěnka je lehká s voděodolnou úpravou, poskytující optimální ochranu před deštěm. Díky stahovací šňůrce po celém obvodu pláštěnku snadno navléknete na batoh na ochranu před deštěm. Díky uzavírání n...

Coleman FastPitch Sunwall L s dveřmi

Coleman FastPitch Sunwall L s dveřmi nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coleman nakupujte výhodně na lypo.cz. Zástěna Coleman FastPitch Sunwall L s dveřmi je se zipovým vchodem a dvěmi průhlednými a zatemnitelnými PVC okny. Snadné připojení ke konstrukci přístřešku pomocí nacvakávacích háčků. Certifikované laboratorní zkoušky dokazují, že ochranné látky Coleman® UVGuard ™ s SPF50 poskytují vynikající ochranu proti slunečním ultrafialovým paprskům. Správn...

Trimm Picnic Modrá

Trimm Picnic nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Deka Trimm Picnic je ideální společník do přírody, na zahradu, do parku, k vodě i na jiná místa k odpočinku. Deku lze složit do praktické tašky se zipem a popruhem s uchem a jednoduše vzít s sebou kamkoliv. Kombinace jemného svrchního materiálu s výplní z dutého vlákna a spodní části z odolného materiálu zajišťuje skvělou tepelnou izolaci a dává možnost využití této deky ...

Trimm Picnic Oranžová

Trimm Picnic Oranžová nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Deka Trimm Picnic je ideální společník do přírody, na zahradu, do parku, k vodě i na jiná místa k odpočinku. Deku lze složit do praktické tašky se zipem a popruhem s uchem a jednoduše vzít s sebou kamkoliv. Kombinace jemného svrchního materiálu s výplní z dutého vlákna a spodní části z odolného materiálu zajišťuje skvělou tepelnou izolaci a dává možnost využití t...

Trimm Picnic Zelená

Trimm Picnic Zelená nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Deka Trimm Picnic je ideální společník do přírody, na zahradu, do parku, k vodě i na jiná místa k odpočinku. Deku lze složit do praktické tašky se zipem a popruhem s uchem a jednoduše vzít s sebou kamkoliv. Kombinace jemného svrchního materiálu s výplní z dutého vlákna a spodní části z odolného materiálu zajišťuje skvělou tepelnou izolaci a dává možnost využití tét...

Coghlan´s Hammock Tree Straps

Coghlan´s Hammock Tree Straps nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Popruhy Coghlan´s Hammock Tree Straps je sada dvou závěsných popruhů o délce 2,7m pro zavěšení hamaky šetrných ke stromů díky šířce 45mm. Specifikace: sada dvou závěsných popruhů k okamžitému zavěšení a chránících stromy před poškozením při věšení hamaky popruh díky šířce 45 mm nepoškodí k...

Coghlan´s Double Parachute Hammock Modrá

Coghlan´s Double Parachute Hammock nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Hamak Coghlan´s Double Parachute Hammock je pro dva s nosností 181kg, dvěma karabinami a závěsnými popruhy. Specifikace: kompaktní hamaka pro dva, která je skvělým doplňkem pro táboření, při návštěvách festivalů nebo nouzové přenocování vyrobeno z odolného nylonu 70D s ochranou proti p...

Coghlan´s Double Parachute Hammock Oranžová

Coghlan´s Double Parachute Hammock Oranžová nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Hamak Coghlan´s Double Parachute Hammock je pro dva s nosností 181kg, dvěma karabinami a závěsnými popruhy. Specifikace: kompaktní hamaka pro dva, která je skvělým doplňkem pro táboření, při návštěvách festivalů nebo nouzové přenocování vyrobeno z odolného nylonu 70D s ochrano...

Coghlan´s Single Camo Parachute Hammock

Coghlan´s Single Camo Parachute Hammock nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Hamaka Coghlan´s Single Camo Parachute Hammock je maskovaná hamaka pro jednoho s nosností 150kg, dvěma karabinami a závěsnými popruhy. Specifikace: kompaktní hamaka pro jednoho, která je skvělým doplňkem pro táboření, při návštěvách festivalů nebo nouzové přenocování vyrobeno z od...

Outwell stanové pruty 12,7 mm

Outwell stanové pruty 12,7 mm nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Outwell nakupujte výhodně na lypo.cz. Stanové pruty Outwell stanové pruty jsou potažené stanové pruty. Specifikace: náhradní potažené sklolaminátové tyčky o průměru 12,7 cm

Swiss Piranha RT220 4ks

Swiss Piranha RT220 4ks nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT220 4ks je sada 4 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění. Čím hlouběji je kolík zaražen v zemi, tím vyššímu tahu odolává. Po použití palice, kladiva či kamene při zatloukání nevznikají ostré hrany, ...

Swiss Piranha RT90 10ks

Swiss Piranha RT90 10ks nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT90 10ks je sada 10 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění. Čím hlouběji je kolík zaražen v zemi, tím vyššímu tahu odolává. Po použití palice, kladiva či kamene při zatloukání nevznikají ostré hrany,...

Pacsafe taška černá 12L GII Portable safe

Pacsafe taška černá 12L GII Portable safe nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Pacsafe nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní trezor Pacsafe Travelsafe 12L GII je lehký a plocý přenosný trezor vhodný k uzamčení cenností jako jsou fotoaparáty, doklady, peněženky a další cennosti a drahá zařízení. Specifikace: snadno se uzamkne v automobilu, k posteli v hotelovém pokoji, u bazénu, v letadle at...

Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 10ks

Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 10ks nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT150 10ks je sada 10 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění. Čím hlouběji je kolík zaražen v zemi, tím vyššímu tahu odolává. Po použití palice, kladiva či kamene při zatlouk...

Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks

Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT150 4ks je sada 4 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění. Čím hlouběji je kolík zaražen v zemi, tím vyššímu tahu odolává. Po použití palice, kladiva či kamene při zatloukání...

Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT220 6ks

Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT220 6ks nakupujte v sekci Doplňky ke stanům. Další Stany značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT220 6ks je sada 6 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění. Čím hlouběji je kolík zaražen v zemi, tím vyššímu tahu odolává. Po použití palice, kladiva či kamene při zatloukání...