Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Depilace a epilace

Nalezeny kategorie:

Depilace a epilace 
Nalezeno:    65 produktů

Multifunkční strojek depilace-manikúra-pedikúra

Multifunkční strojek 5v1 s vyměnitelnými hlavicemi má 5 různých funkcí - epilace, holení a zastřihávání chloupků, péče o nehty a pilník na paty. Jednoduchý k použití, využitelný kdykoli a kdekoli. Rukojeť strojku se velmi dobře drží, je ergonomicky tvarovaná. Strojek je vodě-odolný, jednotlivé nástavce snadno očistíte pomocí čistícího kartáčku. Strojek navíc obsahuje LED světlo pro lepší osvětlení ošetřovaného místa. Funkce: Holení - vysoce kvalitní holící hlavice oholí chloupky šetrnou cestou ...

Gillette Venus Sensitive jednorázová holítka 3 ks

Gillette Venus Sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno nedráždí pokožku snadná manipulace Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 sensitive jednorázová holítka 6 ks 6 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno strojek je vybaven zvlhčovacím páskem snadná manipulace Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 Sensitive 3 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno strojek je vybaven zvlhčovacím páskem snadná manipulace Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE285/00 epilátor s pouzdrem BRE285/00

Philips Satinelle Essential BRE285/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE285/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE235/00 epilátor BRE235/00

Philips Satinelle Essential BRE235/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE235/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Prestige BRL170 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Prestige BRL170, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Prestige BRL170 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:zajistí důkladné oholení a precizní výsledekstrojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienickýobsahuje výkyvnou hlavicinedráždí pokožkuJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Bikini Precision zastřihovač linie bikin

Gillette Venus Bikini Precision, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Bikini Precision zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno nedráždí pokožku snadná manipulace dostane se i do těžko přístupných míst Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Advanced BRL140 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Advanced BRL140, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Advanced BRL140 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno strojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienický nedráždí pokožku přizpůsobí se záhybům těla Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Satin Care Olay Violet Swirl gel na holení pro ženy 200 ml

Gillette Satin Care Olay Violet Swirl, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Olay Violet Swirl usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujeJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Dry Skin gel na holení pro ženy Shea Butter 200 ml

Gillette Satin Care Dry Skin, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Dry Skin usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Avocado Twist gel na holení pro ženy Avocado Twist 200 ml

Gillette Satin Care Avocado Twist, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Avocado Twist usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Pure & Delicate gel na holení pro ženy 200 ml

Gillette Satin Care Pure & Delicate, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Pure & Delicate usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholeníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream gel na holení Vanilla Dream 200 ml

Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuzajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Venus Treasures jednorázová holítka 3 ks 3 ks

Gillette Venus Treasures, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Treasures zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno nedráždí pokožku zajistí důkladné oholení a precizní výsledek Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Philips Satinelle Essential BRE245/00 epilátor BRE245/00

Philips Satinelle Essential BRE245/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE245/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacedodává zdravý a zářivý vzhledepilace je dlouhodobáJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus ComfortGlide Breeze holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Breeze zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: přizpůsobí se záhybům těla strojek je vybaven zvlhčovacím páskem holí rychle a snadno nedráždí pokožku Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Satin Care Sensitive Skin gel na holení pro ženy Aloe Vera 200 ml

Gillette Satin Care Sensitive Skin, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Sensitive Skin usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky. Vlastnosti: usnadňuje skluz holicího strojku hydratuje a zvláčňuje zajišťuje precizní a rychlé oholení zamezuje podráždění Jak používat: Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Venus Tropical jednorázové strojky 3 ks

Gillette Venus Tropical, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Tropical zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla nedráždí pokožku zajistí důkladné oholení a precizní výsledek snadná manipulace Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Simply jednorázová holítka 8 ks

Gillette Venus Simply, 8 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno strojek je vybaven zvlhčovacím páskem nedráždí pokožku zajistí důkladné oholení a precizní výsledek snadná manipulace Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Simply jednorázová holítka 4 ks

Gillette Venus Simply, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno strojek je vybaven zvlhčovacím páskem nedráždí pokožku zajistí důkladné oholení a precizní výsledek snadná manipulace Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity 5 ks

Gillette Venus Smooth, 5 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno holí podpaží, nohy i intimní partie zajistí důkladné oholení a precizní výsledek snadná manipulace Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Snap dámský holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Snap, , Depilace a epilace pro muže, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Snap zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla obsahuje výkyvnou hlavici holí podpaží, nohy i intimní partie Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Platinum holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Platinum, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Platinum zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: přizpůsobí se záhybům těla obsahuje výkyvnou hlavici holí podpaží, nohy i intimní partie nedráždí pokožku snadná manipulace Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Philips Satinelle Essential BRE225/00 epilátor BRE225/00

Philips Satinelle Essential BRE225/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE225/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouvyhlazuje a rozjasňuje pokožkuje rychlejší a důkladnější než klasická depilacepřizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaciJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Simply 3 Plus jednorázové strojky 3 ks 3 ks

Gillette Venus Simply 3 Plus, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply 3 Plus zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno zajistí důkladné oholení a precizní výsledek dostane se i do těžko přístupných míst Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry epilátor BRE730/10

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouvyhlazuje a rozjasňuje pokožkuje rychlejší a důkladnější než klasická depilaceepilace je dlouhodobáJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 epilátor

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacenedráždí kůžipřizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilacipřístroj je voděodolnýJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 jednorázová holítka 6 ks

Gillette Venus 3, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla strojek je vybaven zvlhčovacím páskem snadná manipulace dostane se i do těžko přístupných míst Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus 3 jednorázová holítka 3 ks

Gillette Venus 3, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla strojek je vybaven zvlhčovacím páskem snadná manipulace dostane se i do těžko přístupných míst Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla obsahuje výkyvnou hlavici holí podpaží, nohy i intimní partie nedráždí pokožku Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Philips Epilator Series 8000 BRE715/00 Wet & Dry epilátor BRE715/00

Philips Epilator Series 8000 BRE715/00 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE715/00 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouodstraňuje odumřelé kožní buňkyje rychlejší a důkladnější než klasická depilacenedráždí kůžipřístroj je voděodolnýJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Sensitive Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Sensitive Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice břity zajišťují hladké oholení ochranné polštářky šetrně vyhladí pokožku pružně se přizpůsobuje každé křivce Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují.

Gillette Venus Sensitive Smooth holicí strojek + náhradní břity 3 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: pružně se přizpůsobuje každé křivce břity zajišťují hladké oholení snadno vyměnitelné holicí hlavice snadná manipulace holí podpaží, nohy i intimní partie Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus ComfortGlide Olay holicí strojek

Gillette Venus ComfortGlide Olay, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Olay zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: strojek je vybaven zvlhčovacím páskem holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla nedráždí pokožku hlavice strojku je měnitelná snadná manipulace Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Sensitive Smooth holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla obsahuje výkyvnou hlavici strojek je vybaven zvlhčovacím páskem hlavice strojku je měnitelná Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Philips Epilator Series 8000 BRE740/10 Wet & Dry epilátor pro ženy BRE740/10

Philips Epilator Series 8000 BRE740/10 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE740/10 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou je rychlejší a důkladnější než klasická depilace dodává zdravý a zářivý vzhled přizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu....

Philips Epilator Series 8000 BRE700/00 Wet & Dry epilátor BRE700/00

Philips Epilator Series 8000 BRE700/00 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE700/00 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouvyhlazuje a rozjasňuje pokožkuodstraňuje odumřelé kožní buňkysnadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupkyepilace je dlouhodobáJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno obsahuje výkyvnou hlavici hlavice strojku je měnitelná břity zajišťují hladké oholení Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Swirl Extra Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Swirl Extra Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Swirl Extra Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice břity zajišťují hladké oholení integrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látky Jak používat: Používejte k holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze náhradní hlavice 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Náhradní břity Gillette Venus snadno a rychle doplní váš holicí strojek, který bude rázem jako nový. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice břity zajišťují hladké oholení ochranné polštářky šetrně vyhladí pokožku pružně se přizpůsobuje každé křivce Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice ochranné polštářky šetrně vyhladí pokožku břity zajišťují hladké oholení Jak používat: Používejte k holení. Používejte společně s přípravkem na holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Swirl Extra Smooth holicí strojek + náhradní břity 1 ks

Gillette Venus Swirl Extra Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Swirl Extra Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: přizpůsobí se záhybům těla obsahuje výkyvnou hlavici holí rychle a snadno strojek je vybaven zvlhčovacím páskem hlavice strojku je měnitelná nedráždí pokožku Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus ComfortGlide Breeze holicí strojek + 2 náhradní hlavice

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Breeze zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla obsahuje výkyvnou hlavici strojek je vybaven zvlhčovacím páskem hlavice strojku je měnitelná nedráždí pokožku Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Smooth náhradní břity 8 ks

Gillette Venus Smooth, 8 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice ochranné polštářky šetrně vyhladí pokožku břity zajišťují hladké oholení Jak používat: Používejte k holení. Používejte společně s přípravkem na holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Swirl Extra Smooth holicí strojek + náhradní hlavice 3 ks 3 ks

Gillette Venus Swirl Extra Smooth, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Swirl Extra Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno nedráždí pokožku zajistí důkladné oholení a precizní výsledek přizpůsobí se záhybům těla obsahuje výkyvnou hlavici hlavice strojku je měnitelná Jak používat: Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Extra Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Extra Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Extra Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice břity zajišťují hladké oholení integrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látky pružně se přizpůsobuje každé křivce Jak používat: Používejte k holení. Používejte společně s přípravkem na holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity....

Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradní břity 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Olay, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus ComfortGlide Olay snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice břity zajišťují hladké oholení není třeba gel na holení – stačí namočit integrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látky Jak používat: Holicí strojek namočte, aby se vytvořila lehká pěna. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují. Používejte k ...

Gillette Venus ComfortGlide Breeze náhradní břity 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus ComfortGlide Breeze snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice břity zajišťují hladké oholení není třeba gel na holení – stačí namočit integrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látky Jak používat: Používejte k holení. Holicí strojek namočte, aby se vytvořila lehká pěna. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo o...

Gillette Venus ComfortGlide Breeze náhradní břity 8 ks

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, 8 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus ComfortGlide Breeze snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: snadno vyměnitelné holicí hlavice břity zajišťují hladké oholení není třeba gel na holení – stačí namočit integrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látky Jak používat: Používejte k holení. Holicí strojek namočte, aby se vytvořila lehká pěna. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo o...

Gillette Venus ComfortGlide Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze holicí strojek + náhradní hlavice + kryt + taštička

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze, , Depilace a epilace pro ženy, Vše pro krásně vypadající pokožku v jednom balení. Kosmetická sada Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké. Sada obsahuje: Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze holicí strojek + náhradní hlavice kryt taštička Vlastnosti: strojek je vybaven zvlhčovacím páskem zajistí důkladné oholení a precizní výsledek přizpůsobí se záhybům těla hlavice strojku je měnitelná skvěle se hodí j...

Gillette Venus Gillette Venus Extra Smooth Sensitive holicí strojek + 2 náhradní hlavice + kosmetická taštička dámská

Gillette Venus Sensitive, , Depilace a epilace pro ženy, Vše pro krásně vypadající pokožku v jednom balení. Kosmetická sada Gillette Venus Sensitive udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké. Sada obsahuje: Gillette Venus Extra Smooth Sensitive holicí strojek + 2 náhradní hlavice kosmetická taštička dámská Vlastnosti: strojek je vybaven zvlhčovacím páskem nedráždí pokožku snadná manipulace břity zajišťují hladké oholení skvěle se hodí jako dárek Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo...

Multifunkční strojek pro depilaci, epilaci, manikúru a pedikúru - BI 28

Multifunkční strojek depilace-manikúra-pedikúra Strojek má 5 různých funkcí – epilace, holení a zastřihávání chloupků, péče o nehty a pilník na paty. Multifunkční strojek 5v1 s vyměnitelnými hlavicemi je nepostradatelným pomocníkem v kompletní péči o tělo.

VEET Minima Dry Skin Cream 100 ml (5000146980339)

Depilační krém vhodný pro oblast podpaží, paží, nohou a bikin, se zklidňujícím účinkem Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Zcela nový prožitek z depilace díky depilačnímu krému pro suchou pokožku s technologií Silk and Fresh. Hydratovaná pokožka po dobu až 24 hodin, bez nepříjemného zápachu a s jemností trvající až jeden týden. Tohle a ještě více můžete mít, pokud zvolíte nový depi...

VEET Minima Normal Skin Cream 100 ml (5000146980322)

Depilační krém vhodný pro oblast podpaží, paží, nohou a bikin, se zklidňujícím účinkem Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Zcela nový prožitek z depilace díky depilačnímu krému pro normální pokožku s technologií Silk and Fresh. Hydratovaná pokožka po dobu až 24 hodin, bez nepříjemného zápachu a s jemností trvající až jeden týden. Tohle a ještě více můžete mít, pokud zvolíte nový de...

VEET Minima Sensitive Skin Cream 100 ml (4053700288205)

Depilační krém vhodný pro oblast podpaží, paží, nohou a bikin, se zklidňujícím účinkem Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Zcela nový prožitek z depilace díky depilačnímu krému pro citlivou pokožku s technologií Silk and Fresh. Hydratovaná pokožka po dobu až 24 hodin, bez nepříjemného zápachu a s jemností trvající až jeden týden. Tohle a ještě více můžete mít, pokud zvolíte nový de...

VEET Wax Strips Face Sensitive Skin 20 ks (5900627024128)

Depilační pásky odstraní nežádoucí chloupky Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Veet studené voskové pásky pro depilaci obličeje jsou ideálním řešením, jak citlivou pleť zbavit nežádoucích chloupků. Pásky důkladně odstraní chloupky z malých oblastí obličeje, například z tváře, brady či místa nad horním rtem. Jsou účinné již od délky 1,5 mm, takže vaše pleť může být stále dokonale h...

VEET Gen Z Apple Cream 90 ml (5900627092745)

Depilační krém vhodný pro oblast podpaží, paží, nohou a bikin, se zklidňujícím účinkem Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Veet přináší zcela nový prožitek z depilace díky depilačnímu krému Gen Z Apple Cream. Hydratovaná pokožka po dobu až 24 hodin, bez nepříjemného zápachu a s jemností trvající až jeden týden. Tohle a ještě více můžete mít, pokud zvolíte nový depilační krém o...