Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Davkovac jofel

Nalezeno:    19 produktů

Dávkovač tekutého mýdla Jofel AC60000

Dávkovač tekutého mýdla umyvadlový Jofel AC60000 -oObjem dodávané plastové láhve je 1 l. Materiál plast ABS, nerezová ocel a chromová mosaz. Luxusní dávkovač mýdla na zabudování do umyvadla. Vhodné pro vytížené provozy. Vhodné pro běžné mýdla do koncentrace 15%.

Dávkovač tekutého mýdla Jofel AC62000C

Dávkovač tekutého mýdla umyvadlový Jofel AC62000C - luxusní pevné a odolné provedení dávkovače tekutého mýdla do umyvadla. Materiál pochromovaná mosaz, plast, acetalové pryskyřice. Velikost 180 x 120 mm, váha 0,43 kg, pro montáž vyvrtat díru O 24 mm minimálně 30 mm maximálně. Objem dodávané plastové láhve je 1l.

Jofel Senzorový dávkovač AC91050

Senzorový dávkovač Jofel AC91050 - bezdotykový dávkovač na mýdlo nebo gelovou dezinfekci s obsahem 1l ideální do škol/školek, skladů, kanceláří, hotelů...   Dávkovače fungují na baterie, které vydrží 40 tisíc dávek, tzn. že vydrží po dobu 40 náplní (40 x 1 litr). Je možné nastavit jednu, dvě nebo 3 dávky najednou, tzn. 1 ml, 2 ml nebo 3 ml.

Jofel Dávkovač mýdla ACEROLUX FUTURA INOX SATIN, AC53050

Dávkovač mýdla ACEROLUX FUTURA INOX SATIN 1 l - kvalitní provedení dávkovače mýdla ABS plast v designu INOX kov. Dávkovač je doplnitelný mýdlem.

Jofel Dávkovač mýdla Azur 0,5 l, AC84000

Dávkovač mýdla Azur 0,5l - kvalitní dávkovač tekutého mýdla z ABS plastu.

Dávkovač na dezinfekci JOFEL bílý s pákou

Dávkovač s loketní pákou vhodný pro všechny druhy dezinfekcí, ideální pro oblasti s vysokými nároky na hygienu, jako jsou zdravotnická zařízení, veterinární zařízení či potravinový průmysl. Dávkovač funguje na principu vnitřní plnitelné nádobky o objemu 1l, s pumpičkou. Vnitřní nádobka je vyrobena ze speciálního plastu a je odolná vůči naleptání některými agresivnějšími druhy dezinfekcí. Dávkovač je uzamykatelný. Dávkování 1-1,5ml.

Dávkovač mýdla 400 ml Jofel AC84020

Dávkovač mýdla 400 ml Jofel - vysoce kvalitní materiál ABS plast. Dávkovač je vybaven klíčkem pro bezpečné uzamykání a je doplnitelkný mýdlem.

Dávkovač mýdla 1 l Jofel AC82020

Dávkovač mýdla 1 l - kvalitní dávkovač je vybaven klíčkem pro bezpečné uzamykání a je doplnitelný mýdlem. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 10 ks.

Jofel Inox dávkovač na mýdlo nerezový 1 l

Dávkovač mýdla INOX Satén 1 l Jofel - kovový zásobník tekutého mýdla v´luxusním provedení nerez matný kov. Dávkovač je opatřen zámkem.

Dávkovač tekutého mýdla Azur 1 l Jofel AC80050

Dávkovač tekutého mýdla Azur 1 l - kvalitní dávkovač tekutého mýdla z ABS plastu. Dávkovač je doplnitelný mýdlem.

Dávkovač tekutého mýdla Azur 1 l Jofel AC82000

Dávkovač tekutého mýdla Azur 1 l - kvalitní provedení davkovače mýdla z ABS plastu. Dávkovač je vybaven klíčkem pro bezpečné uzamykání a je doplnitelný mýdlem.

Jofel Inox dávkovač na mýdlo nerezový 0,5 l

Dávkovač mýdla INOX Satén 0,5 l Jofel - kovový zásobník tekutého mýdla. Dávkovač je vybaven klíčkem pro bezpečné uzamykání.

Dávkovač tekutého mýdla Aitana 0,9 l Jofel AC73000

Dávkovač tekutého mýdla Aitana 0,9 l Jofel AC73000 - plnění pouze jednorázovými náplněmi od firmy Jofel, ruční ovládání. Vyrobeno z kvalitního plastu. Objem náplně 1 l. Uzamykatelný a velmi odolný proti zničení. Přední část krytu je průhledná pro kontrolu zbývajícího objemu náplně. Dávkovací ventil je nerezavějící, systém zamezuje odkapávání mýdla po použití. Vhodný pro různé typy mýdlových náplní: gelu i pěny. Určeno do velmi vytížených provozů. Jednoduchý na údržbu a čištění....

Dávkovač tekutého mýdla Aitana 0,9 l Jofel AC70000

Dávkovač tekutého mýdla na dolévání Aitana 0,9l - vynikající a kvalitní dávkovač tekutého mýdla je vybaven na klíček a průzorem. Moderní design.

Dávkovač tekutého mýdla AITANA 0,9 l Jofel AC70300

Dávkovač tekutého mýdla na dolévání Aitana 0,9l - vynikající a kvalitní dávkovač tekutého mýdla je vybaven na klíček a průzorem. Moderní design.

Dávkovač tekutého mýdla 0,9 l imitace kov Jofel AC70800

Dávkovač tekutého mýdla 0,9 l imitace kov - super provedení dávkovače z kvalitního plastu ABS s imitací kovového vzhledu, který skvěle vynikne a dodá pocit nerezu. Dávkovač je vybaven klíčkem pro bezpečné uzamykaní a je doplnitelný mýdlem. Cena je uvedena za 1 ks.