Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

D link dsl 2751 adsl2 router cerna

Nalezeno:    10 produktů

D-Link DSL-2751

Konektory Počet portů HUB/Switche: 4 Počet portů RJ-11: 1 Základní parametry Typ routeru: ADSL2+, Wifi Router WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Management: Ano Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 300 D-Link DSL-2751 patří do rodiny bezdrátových routerů s integrovaným čtyřportovým switchem a modemem p...

Více informací
od 1 368 Kč
Koupit nejlevněji

D-LINK DSL-2751, ADSL2+ Router, černá

D-LINK DSL-2751, ADSL2+ Router, černá najdte na Digiboss.cz. D-LINK DSL-2751, ADSL2+ Router, černá nabízíme i na splátky. Popis produktuD-Link DSL-2751 patří do rodiny bezdrátových routerů s integrovaným čtyřportovým switchem a modemem pro připojení sítě prostřednictvím ADSL včetně podpory ADSL2 a ADSL2+. Krom switche je též zařízení schopno provozu jako bezdrátový přístupový bod (AP) s podporou posledního bezdrátového WiFi standardu 802.11n, který pracuje v nejpoužívanějším frekvenčním pásmu a...

D-Link DSL-2751 WiFi N ADSL2+ Router

Wireless N300 ADSL2 + Modem Router D-Link (DSL-2751) je ideální internetová brána pro uživatele, kteří jsou připojeni k Internetu přes telefonní linku. Tento router je připojen přímo k telefonní lince bez nutnosti použít ADSL modem, a poskytuje nejvyšší rychlost. S WiFi N je rychlost až 300 Mbps. Tento router je vhodný pro uživatele, kteří chtějí získat co nejvíce z jejich domácí sítě.

D-Link DSL-2751 Wireless N300 ADSL2+ Router

Kupte si! D-Link DSL-2751 Wireless N300 ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch, 1x USB, Annex B od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. EDS-176943 - Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch(Annex B and Annex J) with shareport - ADSL standards: Multi-mode, ANSI T1.413 Issue 2, ITU G.992.1 (G.dmt) Annex B, ITU G.992.2 (G.lite) Annex B, ITU G.994.1 (G.hs) - ADSL2 standards: ITU G.992.3 (G.dmt.bis) Annex B/J, ITU G.992.4 (G.lite.bis) Annex B - A...

D-Link DSL-2751 ADSL2+ Router 4x 10/100 - DSL-2751/E

Device Interfaces 1x RJ-11 ADSL port 4x 10/100BASE-TX MDI/MDIX ports 802.11n WLAN 1x USB 2.0 port Wireless 802.11b/g/n standards Up to 300 Mbps (802.11n) Frequency range: 2.4 GHz to 2.484 GHz 2x Non-detachable MIMO antennas 64/128-bit WEP data encryption WPA /WPA 2 (personal/enterprise) security 802.1x RADIUS WPS (Wi-Fi Protected Setup) MAC address-based access control ADSL standards ADSL standards: Multi-mode, ANSI T1.413 Issue 2, ITU G.992.1 (G.dmt) Annex B, ITU G.992.2 (G.lite) Annex B, IT...

D-Link DSL-2751

D-Link DSL-2751, ADSL2+ Wireless N Router, 1xRJ11, 4xLAN 10/100 Switch (Annex B), 1xUSB 2.0

D-Link DSL-2751 WiFi N ADSL2+ Router 4x 10/100

vymenena SN Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch(Annex B and Annex J) with shareport - ADSL standards: Multi-mode, ANSI T1.413 Issue 2, ITU G.992.1 (G.dmt) Annex B, ITU G.992.2 (G.lite) Annex B, ITU G.994.1 (G.hs) - ADSL2 standards: ITU G.992.3 (G.dmt.bis) Annex B/J, ITU G.992.4 (G.lite.bis) Annex B - ADSL2+ standards: ITU G.992.5 Annex B/J - ADSL Interface (RJ11) - Four 10/100BASE-TX MDI/MDIX RJ-45 ports - Built-in 802.11n Wireless LAN Access Point - USB 2.0 port - 802.11b/g/n stan...

D-Link DSL-2751 WiFi N ADSL2+ Router 4x 10/100

vymenena SN Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch(Annex B and Annex J) with shareport - ADSL standards: Multi-mode, ANSI T1.413 Issue 2, ITU G.992.1 (G.dmt) Annex B, ITU G.992.2 (G.lite) Annex B, ITU G.994.1 (G.hs) - ADSL2 standards: ITU G.992.3 (G.dmt.bis) Annex B/J, ITU G.992.4 (G.lite.bis) Annex B - ADSL2+ standards: ITU G.992.5 Annex B/J - ADSL Interface (RJ11) - Four 10/100BASE-TX MDI/MDIX RJ-45 ports - Built-in 802.11n Wireless LAN Access Point - USB 2.0 port - 802.11b/g/n stan...

Wireless N ADSL2+ Router 4 Port 10/100, Wireless N ADSL2+ Router

D-Link DSL-2751/E * Vlastnosti místní sítě Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100 Mbit/s Technologie kabeláže: 10/100Base-T(X) * Vlastnosti bezdrátové sítě Wi-Fi: Ano Standardy Wi-Fi: 802.11b, 802.11g, 802.11n Podporované rychlosti WLAN: 300 Mbit/s Dvoupásmový: Ne Rozsah (první): 2,4 GHz * Možnosti připojení WAN port: ADSL (RJ-11) Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 Počet portů USB: 1 USB verze: 2.0 Počet RJ-11 portů: 1 Napájecí konektor: Ano * Vlastnosti DSL Typ ...