Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cajnik nuovo 3 l

Nalezeno:    37 produktů

Nuovo Progetto Italiano studente+Cd

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 466 Kč
Koupit nejlevněji

Florina Čajník Moso, 3,4 l

Čajník Moso zaujme svým matným saténovým povrchem. Má klasický tvar vyrobený z nerezové oceli. Právě tomuto materiálu vděčí za svou neuvěřitelnou odolnost. Dno čajníku podporuje rychlejší ohřev vody a zadržování tepla. Prvky, se kterými vaše ruce přijdou do styku, jsou vyrobeny z bakelitového materiálu. Neohřívají se, takže čajník je ještě bezpečnější. Jsou to: větší část rukojeti, tlačítko pro zvedání píšťalky a odnímatelná rukojeť víka. Celková kapacita čajníku Moso je 3,4 litru. Nejlepší j...

Čajník nerez RELIEF 3,5 l

Luxusní čajník s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání. Barevné změny na vnějším povrchu při nedodržení minimálního plnění nemohou být důvodem k reklamaci.

ČAJNÍK S PÍŠŤALOU WOODEN 3,5 L

Moderní bílý nerezový čajník o objemu 3,5 l. Čajník má odklápěcí píšťalku, rukojeť a držadlo víčka v dekoru dřeva.

ČAJNÍK S PÍŠŤALOU MATT 3,4 L

Designový čajník o objemu 3,4 l. Čajník má specifickou strukturu, která hezky vynikne.  Je opatřený odklápěcí píšťalkou,  rukojetí a víčkem s plastovým úchytem.

Čajník nerez WOODEN 3,5 l (113505)

Čajová konvice Luxusní čajník s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Materiál: nerez, plast. Rozměry: celkový objem 3,5 l, užitný objem 3 l, pr. 22 cm, v. 23 cm. Vhodný na všechny typy spotřebičů. Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání. Barevné změny na vnějším povrchu při nedodržení minimálního plnění nemohou být důvodem k reklamaci. Vhodný do myčky na nádobí. Rádi ...

ČAJNÍK S PÍŠŤALOU RELIEF 3,5 L

Hezký tyrkysový čajník neobvyklého tvaru s rukojetí v dekoru dřeva a o objemu 3,5 l.         

ČAJNÍK S PÍŠŤALOU, ČERNÝ STYLISH 3 L

Elegantní čajník o objemu 3L s odklápěcí píšťalkou, rukojetí a víčkem plastovým úchytem. 

Banquet Čajník s píšťalkou Magnolia, 3 l

Smaltovaná pískací konvice MAGNOLIA je vyrobena z ocelového plátu s 2vrstvým smaltovaným nástřikem a dekorem ve stylu MAGNOLIA. Má plastové držadlo barevně laděné do designu konvice, snímatelnou píšťalu a dno opatřeno piktogramy o použití konvice.

Banquet Čajník s píšťalkou Sun flower, 3 l

Smaltovaná pískací konvice SUNFLOWER je vyrobena z ocelového plátu s 2vrstvým smaltovaným nástřikem a dekorem ve stylu SUNFLOWER. Má plastové držadlo barevně laděné do designu konvice, snímatelnou píšťalu a dno opatřeno piktogramy o použití konvice.

Florina Nerezový čajník Natura Line 2,3 l, stříbrná

Čajová konvice je nezbytným kuchyňským doplňkem. Tato konvice osloví milovníky moderního stylu. Vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a odolná vůči škrábancům a vysokým teplotám. Konvice s kapacitou 2,3 l bude skvělou volbou pro velkou rodinu.

Florina Nerezový čajník Natura Line 2,3 l, bílá

Čajová konvice je nezbytným kuchyňským doplňkem. Tato konvice osloví milovníky moderního stylu. V bílé barvě bude tou správnou volbou, která je v čele trendů v oblasti interiérového designu. Vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a odolná vůči škrábancům a vysokým teplotám. Konvice s kapacitou 2,3 l bude skvělou volbou pro velkou rodinu.

Čajník nerez ANETT 1,68 l

Tento čajník je provedený v elegantním a nadčasovém designu a stane se originálním doplnkěm do kuchyně. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Užitný objem 1,3 l.

Nuovo Progetto Italiano 3 Guida per l´insegnante - Gloria Tommasini

Nuovo Progetto Italiano 3 Nivel B2-C1 / Corso multimediale di lingua e civilta italiana T. Marin - S. Magnelli Edilingua Corso multimediale di lingua e civilta italiana. Livello intermedio - avanzado (B2-C1) Progetto italiano 3 e il tercio livello di un moderno corso multimediale d’italiano. Si rivolge a studenti adolescenti e adulti fornendo circa 90-100 ore di lezione in classe.

Nuovo Caffe Italia 3 - Libro digitale - Nazzarena Cozzi

Il libro digitale su DVD-ROM e completamente interattivo, per l'uso in classe con una lavagna interattiva (IWB). Contiene una versione digitale del Libro dello studente con esercizi interattivi.

Lamart LT7047 čajník Lumier 2 l, bílá

Stylový pomocník do vaší kuchyně! Varná konvice v nerezovém provedení zaujme na první pohled moderním designem, kvalitním zpracováním i praktickým provedením. Madlo konvice, vyrobené z vysoce odolného černého plastu, se nezahřívá a proto za něj můžete vzít kdykoliv bez obav z popálení. Snímatelné černé plastové víko umožňuje snadné plnění i čištění. Součástí je také velice účelná píšťalka pro signalizaci varu vody. Varnou konvici je možné využívat na všech typech sporáků včetně indukčního. 3 r...

čajník 1,3l CARA nerez

\nKonvice nerezová CARA 1,3 l.\nKonvice nerezová CARA 1,3 l na vaření vody je nedílnou součástí každé domácnosti. \nVhodná na všechny typy sporáků včetně indukce.\nprůměr: 16,5 cm\nobjem: 1,3 l\nmater

Nuovo Caffe Italia 3 - Guida per l´insegnante + 2 audio CDs - Nazzarena Cozzi

La Guida dell'insegnante per il livello intermedio (CEFR B1) con 3 CD audio (2 CD con l'audio per le unita principali nel Libro dello studente, 1 CD con l'audio per gli esercizi extra). Questo libro fornisce un'introduzione alla metodologia del corso, pagine fotocopiabili con attivita supplementari, test di revisione ogni due unita, sezioni di follow-up e idee per giochi di classe e risposte a tutti gli esercizi, attivita e test.

čajník 1,3l CARA nerez

Konvice nerezová CARA 1,3 l na vaření vody je nedílnou součástí každé domácnosti.

Nuovo Caffe Italia 3 - Libro Studente con Eserciziario + 1 audio CD - Nazzarena Cozzi

687/5000 Libro per studenti di livello intermedio con esercizi e CD audio (livello CEFR B1). Il libro dello studente contiene 10 unita che presentano strutture grammaticali, funzioni comunicative e vocabolario relativi alla vita quotidiana. Comprende: riquadri di revisione grammaticale, sezioni "Italia Oggi" dedicate alle attualita e alla cultura italiana, una sezione di esercitazioni extra per ciascuna unita (con CD audio, trascrizioni e chiavi di risposta), test e sezioni di riepilogo per l'...

Nuovo Caffe Italia 1 - Guida per l´insegnante + 2 audio CDs - Nazzarena Cozzi

La Guida per l'insegnante per principianti (CEFR A1) con 3 CD audio (2 CD con l'audio per le unita principali nel Libro dello studente, 1 CD con l'audio per gli esercizi extra). Questo libro fornisce un'introduzione alla metodologia del corso, pagine fotocopiabili con attivita supplementari, test di revisione ogni due unita, sezioni di follow-up e idee per giochi di classe e risposte a tutti gli esercizi, attivita e test.

Nuovo Caffe Italia 2 - Guida per l´insegnante + 2 audio CDs - Nazzarena Cozzi

La Guida per l'insegnante per principianti (CEFR A2) con 3 CD audio (2 CD con l'audio per le unita principali nel Libro dello studente, 1 CD con l'audio per gli esercizi extra). Questo libro fornisce un'introduzione alla metodologia del corso, pagine fotocopiabili con attivita supplementari, test di revisione ogni due unita, sezioni di follow-up e idee per giochi di classe e risposte a tutti gli esercizi, attivita e test.

Nuovo Progetto italiano 1 Quaderno di Video 1/DVD (Level A1-A2) - kolektiv autorů

Třídílný multimediální kurz italštiny pro dospělé a mládež - doplňkové činnosti, interview a kvízy k DVD, 1. díl. Každá část obsahuje činnosti, které mají být provedeny před zahájením sledování videa, během nebo po shlédnutí. Zvláštní pozornost je věnována ústní komunikaci. Úkoly jsou navrženy tak, aby aktivně zapojili studenty, ať už ve dvojicích nebo jednotlivě. Popis: Progetto italiano 1 e il primo livello di un moderno corso multimediale d’italiano. Si rivolge a studenti adolescenti e adult...

Letture Graduate ELI Giovani Adulti 3/B1: Malavoglia+CD - Giovanni Verga

Un romanzo corale che racconta la storia di una famiglia di pescatori e di tutti gli altri abitanti del piccolo paese di Aci Trezza, in Sicilia. Persone unite dalla stessa cultura e dallo stesso modo di pensare, ma divise per questioni di interesse. Tra false amicizie, veri amori e grandi rivalita, il declino della famiglia Malavoglia sara inarrestabile e drammatico. Ma dalla fine di ogni cosa nasce sempre un nuovo inizio. Il capolavoro del padre del ?Verismo? italiano.

ORION RELIEF 3.5L

Luxusní čajník neobvyklého hranatého tvaru s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní v moderně zařízeném interiéru, příjemným zpestřením bude i v tradiční kuchyni. Vhodný na všechny typy spotřebičů. Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání. Materiál: nerez, plast Rozměry: celkový objem 3,5 l, užitný objem 3 l, pr. 22 cm, v. 23 cm Vhodné do myčky nádobí: ano

Bellissimo! 3 - B1 Libro digitale - Elena Ballarin, Barbara d´Annunzio, M. Pedrana

Bellissimo! e il nuovo corso di lingua e cultura italiana in tre volumi per giovani adulti, che abbina le migliori metodologie consolidate ad un approccio comunicativo teso a coinvolgere lo studente nello sviluppo delle sue competenze. Forte di una solida progressione linguistica strettamente legata a situazioni e attivita basate sulla vita quotidiana, Bellissimo! pone l’accento su un utilizzo acquisizionale e pragmatico della grammatica, delle funzioni e del lessico presentati nelle unita. Il ...

Bellissimo! 3 - B1 Guida per l´insegnante + 2 Audio CDs - Elena Ballarin, Barbara d´Annunzio, M. Pedrana

Bellissimo! e il nuovo corso di lingua e cultura italiana in tre volumi per giovani adulti, che abbina le migliori metodologie consolidate ad un approccio comunicativo teso a coinvolgere lo studente nello sviluppo delle sue competenze. Forte di una solida progressione linguistica strettamente legata a situazioni e attivita basate sulla vita quotidiana, Bellissimo! pone l’accento su un utilizzo acquisizionale e pragmatico della grammatica, delle funzioni e del lessico presentati nelle unita. Il ...

Bellissimo! 3 - B1 Libro dello studente con Eserciziario + Audio CD - Elena Ballarin, Barbara d´Annunzio, M. Pedrana

Bellissimo! e il nuovo corso di lingua e cultura italiana in tre volumi per giovani adulti, che abbina le migliori metodologie consolidate ad un approccio comunicativo teso a coinvolgere lo studente nello sviluppo delle sue competenze. Forte di una solida progressione linguistica strettamente legata a situazioni e attivita basate sulla vita quotidiana, Bellissimo! pone l’accento su un utilizzo acquisizionale e pragmatico della grammatica, delle funzioni e del lessico presentati nelle unita. Il ...

Tescoma čajová konvice PERFECTA 2.0 l

Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní sklápěcí rukojeť, dostatečně velký plnicí otvor pro snadné plnění vodou z kohoutku a píšťalku s bezpečným otvíráním signalizující dosažení varu. Po dosažení varu není píšťalku nutné z konvice snímat, píšťalka je sklápěcí a při použití nepálí.   Designová konvice ...

Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l

Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní sklápěcí rukojeť, dostatečně velký plnicí otvor pro snadné plnění vodou z kohoutku a píšťalku s bezpečným otvíráním signalizující dosažení varu. Po dosažení varu není píšťalku nutné z konvice snímat, píšťalka je sklápěcí a při použití nepálí.   Designová konvice ...

Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 2.0 l

Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní sklápěcí rukojeť, dostatečně velký plnicí otvor pro snadné plnění vodou z kohoutku a píšťalku s bezpečným otvíráním signalizující dosažení varu. Po dosažení varu není píšťalku nutné z konvice snímat, píšťalka je sklápěcí a při použití nepálí.   Designová konvice ...

Geniální přítelkyně 3 - Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou - Elena Ferrante

Geniální přítelkyně 3 - Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou Z geniálních přítelkyň Eleny a Lily se staly mladé ženy. Zdá se, že se jejich cesty definitivně rozcházejí. Elena se stěhuje do Florencie, kde chce budovat spisovatelskou kariéru, Lila zůstává v bídě neapolské periferie. Po opojení svobodou a prosperitou báječných šedesátých let přichází jako drsné vystřízlivění „olověná“ léta sedmdesátá, kdy je Itálie zmítaná teroristickými útoky pravicových i levicových extremistů, p...

Bellissimo! 3 - B1 Libro dello studente con Eserciziario + Audio CD - Ballarin Elena;d'Annunzio Barbara;Pedrana M., Brožovaná

Bellissimo! e il nuovo corso di lingua e cultura italiana in tre volumi per giovani adulti, che abbina le migliori metodologie consolidate ad un approccio comunicativo teso a coinvolgere lo studente nello sviluppo delle sue competenze. Forte di una solida progressione linguistica strettamente legata a situazioni e attivita basate sulla vita quotidiana, Bellissimo! pone l’accento su un utilizzo acquisizionale e pragmatico della grammatica, delle funzioni e del lessico presentati nelle unita. Il ...

Korkmaz Mega - sada čajových konvic 1,3l /3l (A091)

Čajový set - nerezová ocel, na přípravu tureckého čaje, lze mýt v myčce, objem horní konvice 1,3 l, objem spodní konvice 3 l Tato dvojitá konvice je určena k přípravě pravého tureckého čaje. V dolní části sady čajových konvic Korkmaz Mega se vaří voda, v horní části se napařují lístky, které se asi po 15 až 20 minutách zalijí vařící vodou a nechají 20 minut louhovat. Nálev následně zředíte podle chuti horkou vodou. Konvice s třívrstvým dnem můžete používat i samostatně. Dvojitý ča...

Korkmaz Droppa Maxi- sada čajových konvic 1,1l / 2,3l (A057)

Čajový set čajových konvic, nerezový materiál třívrstvé dno leštěný povrch ergonomicky tvarovaná rukojeť z nerezové oceli pokličky znerezové oceli mytí v myčce vhodné také pro indukci Tato dvojitá konvice je určena k přípravě pravého tureckého čaje. V dolní části sady čajových konvic Korkmaz Droppa Maxi se vaří voda, v horní části se napařují lístky, které se asi po 15 až 20 minutách zalijí vařící vodou a nechají 20 minut louhovat. Nálev následně zředíte podle chuti horkou vo...

Progetto Italiano Junior 2 Libro di classe e Quaderno degli esercizi + CD Audio + DVD - Telis Marin

Třídílný italský kurz pro střední školy obsahuje témata a řeší problémy každodenního života blízké teenagerům. Socio-kulturní rozdíly jsou prezentovány prostřednictvím komiksových příběhů, v kterých pětice kluků čelí různým problémům s nezbytnou dávkou humoru. - učebnice s pracovním sešitem a poslechovým CD, 2. díl Progetto italiano Junior 2 e il secondo di 3 volumi di un corso pensato per studenti della scuola media e superiore di livello A2, principianti o falsi principianti. Progetto italia...