Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bref wc gel fresh pine 360ml

Nalezeno:    4 produkty

BREF Fresh Ocean WC gel 360 ml

BREF Fresh Ocean WC gel 360 mlPopis:Gelový čistič a osvěžovač do WC s vůní moře. Dávkuje se dospeciálního košíčku, který je součástí balení.Při každém spláchnutí hygienicky čistí, dokáže předcházetusazování vodního kamene a nečistot a dodá toaletě intenzivnídlouhotrvající vů­ni.Vydrží až 1400 spláchnutí.Objem 360 ml.

Více informací
od 60 Kč
Koupit nejlevněji

EVERSTAR WC čistič 750ml

Popis: Everstar WC čistič 750ml Gelový prostředek z obnovitelných zdrojů surovin na toalety, dřezy, vany, umyvadla. Čistí a odstraňuje vápenaté usazeniny, močový kámen a rez. Použití: Prostředek nastříkejte pod horní okraj mísy nebo na jiné problémové místo a nechte 10 až 20 minut působit, poté opláchněte vodou. Zanechává jemnou vůni. Napomáhá zamezit opětovnému usazování nečistot. Nevhodné na povrchy méně odolné kyselinám. Dávkování: Podle potřeby, neředí se. Balení: láhev 0,75 litru pH: 1-3 (vysoce kyselý)

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

Bref Fresh Pearls WC gel, borovice 360 ml

Popis Bref WC gel Fresh Pearls kombinuje výborné čistící schopnosti s vysoce praktickým používáním. Tento WC gel při každém spláchnutí dokonale čistí povrch toalety, zbavuje jej bakterií, předchází usazování vodního kamene a dodává svěží vůni lesa do celé místnosti. Součástí balení je závěsný košíček, do něhož se gel aplikuje. Nespornou výhodou tohoto způsobu doplňování je, že gel ani košíček se nedostanou do styku s pokožkou a aplikace pros...