Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bref wc gel fresh pine 360ml

Nalezeno:    3 produkty

BREF Fresh Ocean WC gel 360 ml

BREF Fresh Ocean WC gel 360 mlPopis:Gelový čistič a osvěžovač do WC s vůní moře. Dávkuje se dospeciálního košíčku, který je součástí balení.Při každém spláchnutí hygienicky čistí, dokáže předcházetusazování vodního kamene a nečistot a dodá toaletě intenzivnídlouhotrvající vů­ni.Vydrží až 1400 spláchnutí.Objem 360 ml.

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

EVERSTAR WC čistič 750ml

Popis: Everstar WC čistič 750ml Gelový prostředek z obnovitelných zdrojů surovin na toalety, dřezy, vany, umyvadla. Čistí a odstraňuje vápenaté usazeniny, močový kámen a rez. Použití: Prostředek nastříkejte pod horní okraj mísy nebo na jiné problémové místo a nechte 10 až 20 minut působit, poté opláchněte vodou. Zanechává jemnou vůni. Napomáhá zamezit opětovnému usazování nečistot. Nevhodné na povrchy méně odolné kyselinám. Dávkování: Podle potřeby, neředí se. Balení: láhev 0,75 litru pH: 1-3 (vysoce kyselý)

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

WC gel Bref Pine Forest 360 ml

WC gel Bref Pine Forest 360 ml Čistí WC s každým spláchnutím Čistí WC s každým spláchnutím Zabraňuje tvorbě vodního kamene Objem: 360ml Osvěžuje, voní Výrobce: Henkel.Gelový čistič WC se závěsem Při každém spláchnutí hygienicky čistí, dokáže předcházet usazování vodního kamene a dodá toaletě intenzivní dlouhotrvající vů­ni. Hodí se pro všechny druhy toalet. Dávkuje se do speciálního košíčku, který je součástí výrobku. Tento způsob doplňování je naprosto hygienický, gel ani košíček se ...