Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bestway nafukovaci mic star wars

Nalezeno:    28 produktů

BESTWAY Nafukovací míč Star Wars

BESTWAY Nafukovací míč – Star Wars, průměr 61 cm Popis: Nafukovací míč z kolekce STARWARS . Rozměry a specifikace: * Průměr: 51 cm * Vyrobeno z předem testovaného kvalitního vinylu. * Vhodné pro děti: 2+ Nutné používat pod dohledem dospělé osoby.

Více informací
od 53 Kč
Koupit nejlevněji

BESTWAY Nafukovací matrace - Star Wars

BESTWAY Nafukovací matrace – Star Wars,191 × 89cmPopis:Dětská ímatrace v oblíbeném designu Star Wars. Podhlavník jevytvarovaný pro pohodlý odpočinek a relax . Pro případ nutné opravy jsounáplasti součástí balení.Rozměry a specifikace:Rozměr matrace: 191 × 89 cmVhodné pro děti: 3+Vždy pod dohledem dospělé osoby!

Více informací
od 122 Kč
Koupit nejlevněji

Bestway Bestway Míč nafukovací Star Wars 61 cm

Hračka do vody z kategorie sportovní hry. Nafukovací míč pro kluky.

BESTWAY Nafukovací lehátko Star Wars

S nafukovacím lehátkem tě čeká báječné léto u vody! Nafukovací lehátko s oblíbeným motivem Star Wars s komfortním podhlavníkem. Vyrobeno z předem testovaného vinylu. Součástí balení je sada na lepení. Rozměry: 191 x 89 cm Nevhodné pro děti do 14 let. Dodáváno v kartónové krabici.

Bestway Bestway Nafukovací lehátko Star Wars 191x89cm

Hračka do vody z kategorie sportovní hry. Nafukovací lehátka pro kluky. Na lehátku je potisk Star Wars.

BESTWAY Nafukovací balón Star Wars 61 cm

Nafukovací míč do vody s s motivem Star Wars. K létu neodmyslitelně patří voda a vodní hrátky. Zabavte a rozveselte děti nafukovacími balóny s veselými obrázky. Míče jsou vhodné do vody i na pláž. Baleno v kartónovém obalu.. Průměr míče: 61 cm Doporučeno pro děti od 2 let. Fotografie jsou pouze ilustrativní, barevné provedení dodáváme dle skladových zásob.

Bestway Bestway Nafukovací kruh Star Wars 91 cm

Hračka do vody z kategorie sportovní hry. Nafukovací kruh pro kluky.

BESTWAY Nafukovací matrace - Star Wars, 191 x 89cm - Bestway 91202 Star Wars

Dětská ímatrace v oblíbeném designu Star Wars. Podhlavník je vytvarovaný pro pohodlý odpočinek a relax . Pro případ nutné opravy jsou náplasti součástí balení. Rozměry a specifikace: Rozměr matrace: 191 × 89 cm Vhodné pro děti: 3+ Vždy pod dohledem dospělé osoby!

Míč nafukovací 61cm Star Wars

Nafukovací míč vhodný pro všechny plážové hry. Je potištěn motivy slavné série Star Wars a je prodáván v krabičce. Velikost míče je 61 cm.

Bestway BEACH BALL - Nafukovací míč

Nafukovací míč Bestway BEACH BALL s motivem STAR WARS.

Bestway nafukovací lehátko Star Wars 191x89 cm

Bestway nafukovací lehátko Star Wars 191x89 cm Nafukovací lehátko

Nafukovací raketa Star Wars - X-WING

Nafukovací raketa Star Wars - X-WING Bestway 91206 je nejvíce podobná vozidlu, na kterém letěl Luk Skywalker a zničil Hvězdu smrti. Jako opravdový bojovník na této raketě X-wing překonáš všechny vlny a všechny nástrahy ve vodě. Plavidlo je stabilní a má silné rukojeti. Je vyrobeno z odolného vinylu s tloušťkou 0,27mm. Impozantní velikost 150 x 140cm nebude bez povšimnutí v průběhu letních prázdnin. Specifikace Rozměry 150 x 140cm PVC materiál s tloušťkou 0,27mm Silné rukojeti Sta...

Bestway STAR WARS RING POOL - Nafukovací bazén

Dětský nafukovací bazén Bestway STAR WARS RING POOL se vzorem jednoho z nejoblíbenějších filmů. Tento malý bazén si vaše děti zamilují.

Bestway Nafukovací kruh - Star Wars, průměr 91 cm

Velký nafukovací kruh ( průměr 91 cm) z kolekce STARWARS" si hned každý zamiluje! Kruh má 2 pevné plastové úchyty. Rozměr: 91 cm průměr. Vhodné pro děti: 10+ Vždy v doprovodu s dospělou osobou!

Dětský nafukovací bazén Bestway Star Wars BSW11 261x175x51 cm

Nafukovací dětský bazén Star Wars Bestway Barevný bazén s motivem Star Wars Rozměry: 261 x 175 x 51 cm Obsah vody: 778 litrů

Bestway 91203 Nafukovací kruh - Star Wars, průměr 91 cm

Stylový nafukovací kruh s motivem Star Wars je připraven pro všechny fanoušky Hvězdných válek. Průměr kruhu je 91 cm a v horní části má dvě praktická držadla.

Bestway SPACE STATION BEACH BALL - Nafukovací míč

Nafukovací míč Bestway SPACE STATION BEACH BALL s motivem STAR WARS.

Bestway 91202 Star Wars

S nafukovacím lehátkem tě čeká báječné léto u vody! Nafukovací lehátko s oblíbeným motivem Star Wars s komfortním podhlavníkem. Vyrobeno z předem testovaného vinylu. Součástí balení je sada na lepení. Rozměry: 191 x 89 cm Nevhodné pro děti do 14 let. Dodáváno v kartónové krabici.

Bestway 91202 Star Wars

Matrace Star Wars bude vaším skvělým letním společníkem, se kterým si užijete spoustu zábavy i pohody. Vychutnejte si opalování na tomto pohodlném lehátku a nechte se unášet proudem pryč! Můžete směle vyrazit kupředu! Ať už sami či s dětmi. Se Star Wars navíc uděláte velkou parádu, protože je na pohled velmi nápadný! Motiv Star Wars je také velmi módní, takže vzbudíte velký obdiv!Vyplujte ze Star Wars a odstraňte všechny protivníky krásnou nafukovací matrací! motiv Star Wars rozměr: 191x89 cm 1...

BESTWAY Velký nafukovací kruh s úchyty Star Wars 91cm (mix)

Nafukovací kruh s madly s motivem scifi série Star Wars. Průměr: 91 cm Nevhodné pro děti do 3 let. POZNÁMKA: Fotografie je ilustrativní. Dodáváme dle skladových zásob.

Bestway 91203 - Star Wars 91 cm

Kruh Bestway Star Wars - nafukovací, velký  z kolekce "STAR WARS" si nejen fanda hned zamiluje. Kruh má 2 pevné plastové úchyty pro lepší uchopení. Navíc se v něm bude cítit váš potomek v bezpečí a plavání si o to více užije. Vhodné pro děti 10+ Vždy v doprovodu s dospělou osobou! Parametry: Rozměr: průměr 91 cm

Bestway ARMBANDS - Nafukovací rukávky

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS s motivem STAR WARS. Pro všechny milovníky tohoto kultovního filmu. Nasazování a sundávání rukávků je velmi snadné.

Bestway AIR MAT - Nafukovací lehátko

Nafukovací lehátko Bestway AIR MAT s tématikou STAR WARS.

Bestway X-FIGHTER RIDER - Nafukovací lehátko

Nafukovací lehátko Bestway X-FIGHTER RIDER s motivem STAR WARS na kterém se skvěle vyřádíte celá rodina.