Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Behoun koberec sire 80 cm

Nalezeno:    86 produktů

Vopi Běhoun na míru Polo - šíře 80 cm

Černá čistící zóna Polo v běhounovém provedení je praktickou rohoží do vnitřních prostorů. Díky gumovému podkladu nepropouští žádné nečistoty a všechna špína tak zůstane v rohoži a nedostane se do dalších místností. Tato praktická rohož se vyrábí ze 100% polypropylenu v České republice.

Více informací
od 232 Kč
Koupit nejlevněji

Associated Weavers běhoun Adagio 31 šíře 80 cm

Nejen krásný červený odstín a zajímavý vzor, ale také řada praktických vlastností. Takový je polyamidový běhoun Adagio 31. Tento koberec si oblíbíte zejména pro snadnou údržbu a vyšší pevnost. Díky těmto vlastnostem si poradí s exponovanějšími místami a je možné ho tak bez starostí umístit do kuchyní, chodeb, předsíní nebo třeba do hal. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní gumovou, protiskluzovou vrstvu.

Více informací
od 365 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Capri taupe - šíře 80 cm s obšitím

Dokonalý kobercový běhoun v parádní béžové barvě. Tento běhoun z kolekce Capri se hodí do každého interiéru, kde bude tvořit krásný bytový doplněk. Své místo si najde v každé chodbě nebo i v dívčím pokojíčku. Udělejte si radost a rozjasněte váš domov tímto nádherným běhounem. Koberec je obšitý po celém obvodu koberce, má antistatickou úpravu a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 520 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Capri béžový - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Capri v moderní béžové barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své světlosti krásně projasní. Díky své neutrální barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky krátkému a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Tento koberec je obšitý po celém obvodu.

Více informací
od 520 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Capri antracite - šíře 80 cm s obšitím

Parádní a velmi elegantní kobercový běhoun z kolekce Capri v černé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, kde bude dělat parádu v každé chodbě. Běhoun Capri má krátký hustý vlas, díky kterému je velmi příjemný na dotek a přitom velice dobře udržovatelný. Vyrobený je ze 100% polypropylenu soft. Koberec je obšitý po celém jeho obvodu, je antistatický a dobře se čistí šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 520 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Capri hnědá - šíře 80 cm s obšitím

Krásný a velice stylový kobercový běhoun z kolekce Capri v hnědé barvě. Kobercový běhoun se díky své přírodní barvě krásně hodí do každého interiéru. Můžete ho použít jako parádní doplněk například do chodby. Běhoun z kolekce Capri má nízký a hustý vlas. Koberec má antistatickou úpravu a obšití po celém obvodu, navíc se dá dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 520 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Porto šedý - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Porto v moderní šedé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své světlosti krásně projasní. Díky své neutrální barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky krátkému a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Koberec je antistatický a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 391 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Porto anthracit - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Porto v moderní černé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své světlosti krásně projasní. Díky své neutrální barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky krátkému a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Koberec je antistatický a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 391 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Porto hnědý - šíře 80 cm s obšitím

Krásný a velice stylový kobercový běhoun z kolekce Porto v hnědé barvě. Kobercový běhoun se díky své přírodní barvě krásně hodí do každého interiéru. Můžete ho použít jako parádní doplněk například do chodby. Běhoun z kolekce Porto má nízký a hustý vlas. Koberec má antistatickou úpravu a obšití po celém obvodu, navíc se dá dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 391 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Udine šedý - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Udine v moderní šedé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své světlosti a měkousti krásně projasní. Díky své neutrální barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky dllouhému a příjemnému povrchu a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Koberec je antistatický a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 928 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Udine taupe - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Udine v moderní černé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své tmavé barvě a měkousti krásně vyplní nudný pokoj. Díky své barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky dllouhému a příjemnému povrchu a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Koberec byl vyrobený ze 100% Polyesteru, je antistatický a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 928 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Udine béžový - šíře 80 cm s obšitím

Běhouny Udine béžový jsou exklusivní koberce a patří do nejvyšší řady z celé široké kolekce,které VOPI nabízí a vyrábí. Koberce Udine jsou vyrobené ze 100% polyesteru, na dotek jsou velmi příjemné a kvalitní. Na rozdíl od jiných metrážových koberců mají koberce Udine neobvykle hustý vyšší vlas s jemným leskem. Kvalita koberce uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Koberce se dají čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 928 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Udine terra - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Udine v moderní červené barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své barevnosti a měkousti krásně projasní. Díky své neutrální barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky dllouhému a příjemnému povrchu a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Koberec je antistatický a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 928 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Wellington šedý - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Wellington v krásné šedé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své světlosti a krásně projasní každý pokoj. Díky své neutrální barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky krátkému a přitom příjemnému povrchu a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Koberec je antistatický a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 591 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Wellington béžový - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Wellington v krásné béžové barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své světlosti a krásně projasní každý pokoj. Díky své neutrální barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky krátkému a přitom příjemnému povrchu a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Koberec je antistatický a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Více informací
od 591 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Běhoun na míru Porto modrý - šíře 80 cm s obšitím

Běhoun na míru Porto modrý je kvalitní běhoun v moderní modré barvě. Je vyroben ze 100% polypropylenu, a díky tomu je odolný a příjemný na dotek zároveň. Pro svůj krátký vlas je také snadný na údržbu. Další předností je například antistatická úprava nebo kompatibilita s podlahovým vytápěním.

Více informací
od 391 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi 80x830 cm s obšitím Běhoun na míru Nature tmavě béžový - šíře 80 cm

Krásný kobercový běhoun ve tmavě béžové barvě z kolekce Nature. Hodí se opravdu do každého interiéru. Můžete ho použít například jako bytový doplněk do každé chodby. Tento běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu, má velmi atraktivní vzhled a snadnou údržbu. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 2 849 Kč
Koupit nejlevněji

Spoltex Liberec Běhoun na míru Samira New šíře 80 cm s obšitím

Parádní běhoun z kolekce Samira New ve veselé červené barvě, které každému interiéru dodá příjemný vzhled. Tento běhoun se bude skvěle hodit do každé domácnosti spíše v klasickém stylu, kde bude krásním doplňkem každé chodby. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní textilní vrstvu.

Více informací
od 251 Kč
Koupit nejlevněji

Brotex Koberec běhoun 3D 80x120cm Skandinávie

Kusový koberec - běhoun 3D má široké využití v každé domácnosti, na chatě či chalupě Běhoun 3D okouzlí svým fototiskem, pestrými a věrnými barvami.  Z jedné strany je fototisk, z druhé strany protiskluzový latexový nátěr, díky němuž běhoun neklouže po podlaze. Složení: 100% polypropylen Rozměr: 80x120cm Možnost praní: v automatické pračce na šetrný program 30°C, bez použití aviváže

Více informací
od 493 Kč
Koupit nejlevněji

Berfin Dywany Běhoun na míru Pescara 1004 Grey - šíře 80 cm s obšitím

Šedý koberec z řady Pescara vyniká svým geometrickým vzorem, který se hodí do jakékoli předsíně či chodby. Oblíbíte si ho díky jeho vyššímu hřejivému vlasu a designu na kterém není vidět téměř žádná špína. Je měkkoučký při chůzi a Vaše bosá noha si ho zamiluje. Jedná se o kombinaci materiálu heatset a polyesteru.

Více informací
od 493 Kč
Koupit nejlevněji

Berfin Dywany Běhoun na míru Pescara 1004 Navy - šíře 80 cm s obšitím

Modrý koberec z řady Pescara vyniká svým geometrickým vzorem a hodí se do Vaší chodby nebo předsíně. Oblíbíte si ho díky jeho hřejivému vlasu a designu na kterém není vidět téměř žádná špína. Je měkkoučký při chůzi a Vaše bosá noha si ho zamiluje. Jedná se o kombinaci materiálu heatset a polyesteru.

Více informací
od 493 Kč
Koupit nejlevněji

Berfin Dywany Běhoun na míru Pescara 1004 Beige - šíře 80 cm s obšitím

Béžový koberec z řady Pescara vyniká svým geometrickým vzorem, který se hodí do jakékoli předsíně či chodby. Oblíbíte si ho díky jeho vyššímu hřejivému vlasu. Je měkkoučký při chůzi a Vaše bosá noha si ho zamiluje. Jedná se o kombinaci materiálu heatset a polyesteru.

Více informací
od 493 Kč
Koupit nejlevněji

Brotex Koberec běhoun 3D 80x120cm italský stůl

Kusový koberec - běhoun 3D má široké využití v každé domácnosti, na chatě či chalupě Běhoun 3D okouzlí svým fototiskem, pestrými a věrnými barvami.  Z jedné strany je fototisk, z druhé strany protiskluzový latexový nátěr, díky němuž běhoun neklouže po podlaze. Složení: 100% polypropylen Rozměr: 80x120cm Možnost praní: v automatické pračce na šetrný program 30°C, bez použití aviváže

Více informací
od 493 Kč
Koupit nejlevněji

Spoltex Liberec 120x800 cm Běhoun na míru Samira New šíře 120 cm s obšitím

Elegantní běhoun z kolekce Samira New je v nádherné červené barvě zdobený motivy, které trochu připomínají orientální styl. Tento červený běhoun dodá šmrnc a správný styl každé místnosti nebo chodbě a stane se tak dokonalou ozdobou každého interiéru. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní textilní vrstvu.

Více informací
od 3 219 Kč
Koupit nejlevněji

Berfin Dywany Běhoun na míru Anatolia 5328 V (Vizon) - šíře 80 cm s obšitím

Tento běhoun je orietálního vzoru, kde převládá hnědá barva. Na tomto druhu koberce není vidět každá špína a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Berfin Dywany Běhoun na míru Anatolia 5328 K (Cream) - šíře 80 cm s obšitím

Tento běhoun je orietálního vzoru, kde převládá béžová barva. Na tomto druhu koberce není vidět každá špína a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Berfin Dywany Běhoun na míru Anatolia 5378 B (Red) - šíře 80 cm s obšitím

Jedná se o běhoun s typickým orietálním vzorem, kde převládá červená barva. Na tomto druhu koberce nevynikají nečistoty, a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Navíc je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Berfin Dywany Běhoun na míru Lagos 1052 Bronz (Beige) - šíře 80 cm s obšitím

Jednoduchý vzor, ale praktické využití. To nabízí béžovošedý běhoun Lagos 1052, který je vhodné umístit do předsíně nebo chodby v každé domácnosti. Vyroben byl z kombinace materiálu sisal a friese, díky čemuž se vyznačuje zvýšenou pevností a odolností. Jeho krátký vlas zaručuje, že s jeho údržbou nebudete mít žádný problém.

Více informací
od 303 Kč
Koupit nejlevněji

Associated Weavers koberce Protiskluzový běhoun na míru Jena 10 - šíře 80 cm s obšitím

Kvalitní, do fialova laděný běhoun na míru Jena 10 ze 100% polyamidového vlákna s krátkým vlasem je skvělou volbou do chodeb i na příležitostně používaná schodiště. Navíc si poradí i s podlahovým vytápěním. Tento běhoun je obšitý ze všech stran a spodní část je protiskluzová, gumová.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Associated Weavers koberce Protiskluzový běhoun na míru Jena 44 - šíře 80 cm s obšitím

Moderní běhoun na míru s pěkným geometrickým vzorem, který udělá parádu nejen v chodbách a v halách, ale také v obývacích pokojích či na příležitostně využívaných schodištích. Díky krátkému vlasu se velmi snadno čistí a potěší i možností pokládky na vytápěné podlahy. Tento běhoun je obšitý ze všech stran a spodní část je protiskluzová, gumová.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Associated Weavers koberce Protiskluzový běhoun na míru Tribe 44 hnědý - šíře 80 cm s

Hnědý běhoun ze 100% polyamidového vlákna, který potěší nejen pěkným vzorem, ale také snadnou údržbou, vyšší pevností a stálobarevností. Tento praktický běhoun můžete použít téměř kdekoliv, ale vynikne zejména v chodbách a halách. Jedná se o běhoun na míru, takže si můžete zvolit jednu ze tří šíří a libovolnou délku podle Vašich představ. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní gumovou, protiskluzovou vrstvu.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Brotex Koberec běhoun 3D 80x120cm řecký stůl

Kusový koberec - běhoun 3D má široké využití v každé domácnosti, na chatě či chalupě Běhoun 3D okouzlí svým fototiskem, pestrými a věrnými barvami.  Z jedné strany je fototisk, z druhé strany protiskluzový latexový nátěr, díky němuž běhoun neklouže po podlaze. Složení: 100% polypropylen Rozměr: 80x120cm Možnost praní: v automatické pračce na šetrný program 30°C, bez použití aviváže

Více informací
od 497 Kč
Koupit nejlevněji

Associated Weavers Linea 80 šíře 80 cm

Do oranžova zbarvených běhounů na míru není zrovna hodně a proto by se Vám mohl líbit moderní běhoun Linea 80. Ten byl vyroben ze 100% polyamidového vlákna a může nabídnout nejen nápaditý vzor, ale také snadnou údržbu či možnost pokládky na vytápěné podlahy. Celkově se jedná o velmi dobrý běhoun s celou řadou praktických vlastností. Tento běhoun je obšitý ze všech stran a spodní část je protiskluzová, gumová.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Nature šíře 80 cm

Parádní a velice stylový kobercový běhoun z kolekce Nature v luxusní platinové barvě. Tento běhoun v šedém provedení působí velice decentní dojmem a skvěle se hodí do každého interiéru například do chody. Tento běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu, má velmi atraktivní vzhled a snadnou údržbu. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 528 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Valencia šíře 80 cm

Černý běhoun Valencia od českého výrobce Vopi je univerzálním a praktickým kobercem do moderní domácnosti či kanceláře. Tento skvělý běhoun byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna, které tvoří jeho nízký vlas. Běhoun se tak snadno a bezproblémově udržuje. Běhoun Valencia je obšitý ze všech stran a jako podklad byl zvolen filcový materiál.

Více informací
od 338 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Eton šíře 80 cm

Stylový kobercový běhoun z kolekce Eton ve tmavě modré barvě. Tato barva působí uklidňujícím dojmem a hodí se do každého interiéru. Běhoun bude tvořit parádní bytový doplněk například na chodbě. Kobercový běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu z výškou vlasu 5 mm. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Shaggy šíře 80 cm

Parádní a velmi elegantní kobercový běhoun z kolekce Color Shaggy v černé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, kde bude dělat parádu v každé chodbě. Běhoun Color Shaggy má dlouhý hustý vlas, díky kterému je velmi příjemný na dotek. Vyrobený je ze 100% polyethylenu. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 444 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Astra šíře 80 cm

Béžový běhoun na míru Astra je smyčkovým kobercem do domácnosti i do komerčních prostorů, který potěší slušnou cenou, velmi snadnou údržbou a solidní pevností. Koberec Astra se vyrábí ze 100% polypropylenového vlákna v České republice a je obšit na všech jeho stranách.

Více informací
od 253 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Udinese šíře 80 cm

Parádní a velice moderní kobercový běhoun v černém provedení. Tento běhoun s krátkým smyčkovým vlasem se hodí do každého interiéru, kde bude tvořit zajímavý bytový doplněk. Tento běhoun je velice kvalitní a vy si ho hned oblíbíte. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 327 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Modena šíře 80 cm

Hnědý smyčkový běhoun Modena s příjemným melírem se hodí do mnoha typů interiérů. Využít jej tak můžete jak na chodbách tak i v obývacích pokojích či jiných prostorech. Jeho největší předností je jeho snadná údržba a příznivá cena. Vyrábí se v České republice ze 100% polypropylenového vlákna a jako podklad byl použit standardní filc.

Více informací
od 275 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Quick step šíře 80 cm

Černý kobercový běhoun Quick step potěší velmi dobrou cenou, pevností a odolností. Jedná se o praktický koberec, který najde své místo zéjména v komerčních prostorech, na chodbách či v halách. Na spodní straně je tento koberec opatřen speciální vrstvou z gumového granulátu, díky které se koberec netřepí. Koberec má drsný povrch, který zabraňuje šíření nečistot a a díky krátkému vlasu se také snadno čistí. Lze ho použít i ve vlhkých prostorech.

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Vopi Apollo Soft šíře 80 cm

Praktický kusový běhoun v šedé barvě, který se stal oblíbený nejen pro svůj melírovaný motiv, ale především pro jemný a na dotek příjemný povrch. Díky nízkému vlasu ze 100% polypropylenu se koberec snadno udržuje a potěší jistě i kvalitním obšitím. Běhoun Apollo Soft se vyrábí v Čechách, čímž se v dnešní době může pochlubit už jen málo koberců.

Více informací
od 482 Kč
Koupit nejlevněji

Spoltex Liberec Rekord 802 šíře 80 cm

Tmavě šedý běhoun na míru, který je skvělou volbou pro Vaše schodiště i chodbu. Jedná se o vpichovaný koberec s krátkým vlasem, který potěší snadnou údržbou i pěkným vzorem. Koberec byl vyroben ze 100% polypropylenu, jako podklad byla použita protiskluzová guma. Tento běhoun se neobšívá z důvodu jeho velice pevného materiálu a gumových hran.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Associated Weavers Bombay 84 šíře 80 cm

Hnědý běhoun z řady Bombay je skvělá volba do každé chodby nebo předsíně. Je odolný proti uklouznutí a také obšitý z obou stran. Je možné ho položit na schodiště i do prostoru s podlahovým vytápěním. Tento běhoun je obšitý ze všech stran a spodní část je protiskluzová, gumová.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-60 šíře 80 cm

Kobercový běhoun Eton 2019-60 je novou a lepší variantou původního Etonu (barva tak nemusí být zcela stejná). Tento běhoun si zamilujete pro jeho krémově bílou barvu, dobrou kvalitu a snadnou údržbu. Potěší také antistatickou úpravou a širokou škálou využitelnosti. Položit ho v domácnosti můžete téměř kamkoliv. Běhoun Eton 2019 je vyroben ze 100% polypropylenového vlákna. Barva není sněhově bílá, ale spíše smetanová. Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Associated Weavers Bombay 97 šíře 80 cm

Šedý běhoun z řady Bombay je jasná volba do každé chodby nebo předsíně. Oblíbítě si ho, díky jeho odolnosti proti uklouznutí. Je možné ho položit na schodiště i do prostoru s podlahovým vytápěním. Tento běhoun je obšitý ze všech stran a spodní část je protiskluzová, gumová.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Spoltex Liberec Rekord 811 šíře 80 cm

Moderní velmi jednoduchý běhoun z kolekce Rekord vás nadchne svou decentností. Tento hnědý běhoun bude velmi jemnou ozdobou moderní i klasické chodby a nenaruší vám tak barevnou sladěnost vašeho domova. Tento běhoun se neobšívá z důvodu jeho velmice pevného materiálu a gumových hran.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Spoltex Liberec Rekord 802 šíře 100 cm

Tmavě šedý běhoun na míru, který je skvělou volbou pro Vaše schodiště i chodbu. Jedná se o vpichovaný koberec s krátkým vlasem, který potěší snadnou údržbou i pěkným vzorem. Koberec byl vyroben ze 100% polypropylenu, jako podklad byla použita protiskluzová guma. Tento běhoun se neobšívá z důvodu jeho velice pevného materiálu a gumových hran.

Více informací
od 325 Kč
Koupit nejlevněji

Spoltex Liberec Rekord 802 šíře 120 cm

Tmavě šedý běhoun na míru, který je skvělou volbou pro Vaše schodiště i chodbu. Jedná se o vpichovaný koberec s krátkým vlasem, který potěší snadnou údržbou i pěkným vzorem. Koberec byl vyroben ze 100% polypropylenu, jako podklad byla použita protiskluzová guma. Tento běhoun se neobšívá z důvodu jeho velice pevného materiálu a gumových hran.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-73 šíře 80 cm

Stylový kobercový běhoun v pěkné šedé barvě, který je vyrobený ze 100% polypropylenového vlákna. Jeho 5 mm vysoký vlas je zárukou snadné a bezproblémové údržby. Mezi jeho další přednosti patří dobrá kvalita, vyšší odolnost a přijatelná cena. Eton 2019-73 je novou a lepší variantou původního Etonu, který se mezi našimi zákazníky stal skutečným hitem. Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Spoltex Liberec Promenade 8714 šíře 80 cm

Moderní a velmi decentní běhoun v béžové barvě, která vás zaujme svou jednoduchostí. Tento běhoun bude skvělou volbu do každé moderní i klasické chodby. Kraj běhounu je zdobený. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní gumovou, protiskluzovou vrstvu.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Spoltex Liberec Boulevard 9229 šíře 80 cm

Tmavě šedý až černý smyčkový běhoun ze 100% polypropylenu, který je velmi dobrou volbou i na dlážděné chodby. Koberec je díky snadné údržbě a tmavé barvě velmi praktický a univerzální. Jistě potěší i jednoduchým, ale atraktivním moderním vzorem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní gumovou, protiskluzovou vrstvu.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-70 šíře 80 cm

Hledáte-li běhoun do Vaší domácnosti, pak bude Eton 2019-70 pro Vás tou pravou volbou! Tento béžový kobercový běhoun se může pochlubit antistatickou úpravou, snadnou údržbou a dobrou kvalitou. U našich zákazníků se stal oblíbeným i díky příznivé ceně. Vyroben byl ze 100% polypropylenového vlákna, které tvoří jeho 5 mm vysoký vlas. Eton 2019-70 je novou a lepší variantou původního Etonu (barva tak nemusí být zcela stejná). Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-82 šíře 80 cm

Oblíbený modrý koberec Eton 2019-97 je nyní k dostání i v běhounovém provedení. Tento populární koberec se může pyšnit dobrou kvalitou, snadnou údržbou a příznivou cenou. Jeho 5 mm vysoký vlas byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna. Jedná se o běhoun, který je možné položit téměř kamkoliv. Můžete ho tedy umístit např. do ložnice nebo obývacího pokoje. Eton 2019-97 je novou a lepší variantou původního Etonu (barva tak nemusí být zcela stejná). Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-78 šíře 80 cm

Hledáte-li praktický běhoun na chodbu nebo do předsíně, pak určitě nepřehlédnětě kobercový běhoun Eton 2019-78, který je novou a lepší variantou původního Etonu (barva tak nemusí být zcela stejná). Mezi hlavní přednosti tohoto koberce patří dobrá kvalita, vyšší odolnost a snadná údržba. Jistě potěší i antistatickou úpravou a možností pokládky na vytápěné podlahy. Běhoun Eton byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna, které tvoří jeho 5 mm vysoký vlas. Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-15 šíře 80 cm

Chete mít v bytě slavnostní koberec? Potom byste měli sáhnout po červeném běhounu Eton 2019-15, který jako by z oka vypadl kobercům, které se používají při slavnostních příležitostech. Tento stylový červený běhoun byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna, které tvoří jeho 5 mm vysoký vlas. Mezi jeho hlavní přednosti kromě skvělého vzhledu patří zejména dobrá kvalita, slušná cena a bezproblémová údržba. Eton 2019-15 je novou a lepší variantou původního Etonu (barva tak nemusí být zcela stejná). Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní....

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-45 šíře 80 cm

Pěkný fialový běhoun Eton 2019-45 se může pochlubit nejen svým příjemným vzhledem, ale také dobrou kvalitou, vyšší odolností a antistatickým povrchem. A to vše za přijatelnou cenu! Tento kobercový běhoun se hodí do všech moderních domácností. Vyjímat se bude na chodbách, v předsíních, ale i v dalších interiérech. Jeho 5 mm vysoký vlas je vyrobený ze 100% polypropylenu. Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-97 šíře 80 cm

Hnědý běhoun Eton 2019-97 je novou a lepší variantou původního kobercového běhounu Eton, který se stal na našem e-shopu skutečným hitem (barva tak nemusí být zcela stejná). A není se čemu divit! Tento praktický koberec totiž nabízí dobrou kvalitu, snadnou údržbu a přijatelnou cenu. Díky jednoduchému, ale přitom účinnému vzhledu se jedná o pravou volbu do moderní domácnosti. Vyroben byl ze 100% polypropylenového vlákna, které tvoří jeho 5 mm vysoký vlas. Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-11 šíře 80 cm

Parádní běhoun Eton 2019-11 je novou a lepší variantou původního běhounu Eton (barva tak nemusí být zcela stejná). Díky své příjemné růžové barvě se hodí např. do ložnic, dívčích pokojů, nebo třeba do koupelny. Možnosti využití jsou tak opravdu velké! Běhoun Eton 2019 potěší příznivou cenou, dobrou kvalitou a antistatickou úpravou. Vyroben byl ze 100% polypropylenu a výška jeho vlasu činí 5 mm. Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Betap Eton 2019-91 šíře 80 cm

Hledáte-li pěkný, praktický a univerzální kobercový běhoun, pak byste rozhodně neměli přehlédnout Eton 2019-91, který je tou pravou volbou do domácnosti i kanceláře. Díky své příjemné šedobéžové barvě bude jistě skvělým společníkem v ložnicích, obývacích pokojích, pracovnách a v dalších interiérech. Mezi jeho přednosti patří dobrá kvalita, příznivá cena a snadná údržba. Tento běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji