Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

B kids zabaci do koupele

Nalezeno:    5 produktů

Palmolive Palmolive Naturals Sprchový gel a pěna do koupele pro děti 750ml 750 ml

Sprchový gel a pěna do koupele v jednom, určený pro děti obsahuje 100% přírodní výtažky z mandlí a aloe vera.

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

B kids B kids Vodní tobogan

Sadu hraček do koupele tvoří plovoucí tobogan s vodním mlýnkem, kelímek ve tvaru rybičky a kačenka s tučňákem, kteří sviští na toboganu do vody. Hračka zajistí zábavu při koupání a zároveň rozvíjí představivost, smysly i motoriku dítěte. Vhodné od 12 měsíců. Sadu hraček do koupele tvoří plovoucí tobogan s vodním mlýnkem, kelímek ve tvaru rybičky a kačenka s tučňákem, kteří sviští na toboganu do vody. Hračka zajistí zábavu při koupání a zároveň rozvíjí představivost, smysly i motoriku dítěte. Vh...

B-Kids Vodní tobogan

Sada hraček do koupele, kterou tvoří plovoucí tobogan s vodním mlýnkem, kelímek ve tvaru rybičky a kačenka s tučňákem, kteří sviští na toboganu do vody. Hračka zajistí zábavu při koupání a zároveň rozvíjí představivost, smysly i motoriku dítěte.

B-Kids Vodní tobogan

Sadu hraček do koupele tvoří plovoucí tobogan s vodním mlýnkem, kelímek ve tvaru rybičky a kačenka s tučňákem, kteří sviští na toboganu do vody. Hračka zajistí zábavu při koupání a zároveň rozvíjí představivost, smysly i motoriku dítěte. Vhodné od 12 měsíců.

B-KIDSVodní tobogan

Sadu hraček do koupele tvoří plovoucí tobogan s vodním mlýnkem,\nkelímek ve tvaru rybičky a kačenka s tučňákem, kteří sviští na\ntoboganu do vody. Hračka zajistí zábavu při koupání a zároveň rozvíjí\npředstavivost, smysly i motoriku dítěte. Vhodné od 12 měsíců.

Avon Jemný sprchový gel a pěna do koupele 2 v 1 s mangem Naturals Kids (Magnificent Mango Body Wash and B

Objevte veselé a příjemně vonící výrobky pro jemnou dětskou pokožku! Každodenní péči si s nimi určitě oblíbíte.