Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Aquachek truetest nahradni prouzky

Nalezeno:    3 produkty

Marimex Pásky testovací AquaChek pro dig. čtečku volný chlór, pH, celková alkalita

Balení obsahuje 50 ks testovacích pásků pro digitální čtečku AquaChek Tru test. Měří volný chlor, brom, pH a alkalitu. POZOR: Proužky pro TrueTest používejte výhradně pro použití v digitální čtečce!

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

AQUACHEK TrueTest náhradní proužky digitální tester (50 ks)

Balení  obsahuje 50 ks testovacích pásků pro digitální čtečku AquaChek Tru test. Měří volný chlor, brom, pH a alkalitu POZOR: Proužky pro TrueTest používejte výhradně pro použití v digitální čtečce! 

Testovací proužky pro digitální čtečku AquaChek

Testery kvality vody Testovací proužky AquaChek - náhradní proužky pro testování v TrueTest Aquacheck digitální čtečce. V balení je 50ks testovacích proužků. POZOR: Proužky pro TrueTest používejte výhradně pro použití v digitální čtečce!

Testovací proužky pro digitální čtečku AquaChek EKO

Testery kvality vody Testovací proužky AquaChek - náhradní proužky pro testování v TrueTest Aquacheck digitální čtečce. V balení je 100 ks testovacích proužků. POZOR: Proužky pro TrueTest používejte výhradně pro použití v digitální čtečce! Pro ty, kteří pracují s digitální čtečkou Aquachek. Balení má zaklapávací pojistku pro snadné otevírání a zavírání. Jednoduše odklikněte uzávěr a testujte Váš bazén nebo vířivku, získáte okamžité a přesné výsledky! K perfektní údržbě bazénu nebo vířivky testu...