Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

1208 10 rj 45 8

Nalezeno:    3643 produktů

Qnap QNAP QSW-1208-8C (QSW-1208-8C)

10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpovídá normě IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet, EEE) a je zároveň energeticky úsporný. Model QSW-1208-...

Více informací
od 12 799 Kč
Koupit nejlevněji

Crono CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 8 portů 10/100 Mb/s - typ RJ-45 - plná podpora funkcí Auto MDI/MDIX Standardy: - podpora standardu IEEE 802.3x pro plný duplex a protitlak v režimu polovičního duplexu Funkce: - podpora funkcí auto-learning a auto-aging pro MAC adresy Rychlost přenostu dat: - Ethernet: 10 Mb/s (poloviční duplex), 20 Mb/s (plný duplex) - Fast Ethernet: 100 Mb/s (poloviční duplex), 200 Mb/s (pln...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-24T2GC-POE-IN / 24x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 8.8Gbps/ 6.55Mpps/ PoE 802.3at/af

Uniview NSW201024T2GCPoEIN; PoE+ přepínač, 24 x 100 Mbps RJ45 s injektory PoE+ 802.3af/at, dva combo porty SFP/RJ45 , napájecí výkon až 370 W (30 W/port) . LED indikace využití PoE portů,...

Více informací
od 12 256 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP managovatelný switch QSW-M2108R-2C (8x 2,5GbE RJ45 a 2x kombo 10GbE SFP+/RJ-45, malá šířka)

QNAP QSW-M2108R-2C Základní, webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 s poloviční šířkou a montáží do racku pro malé podniky Zařízení QSW-M2108R-2C je webově řízený přepínač (switch) úrovně 2 se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty 2,5 Gigabit. Zařízení QSW-M2108R-2C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni. Díky poloviční šířce lze pro úsporu místa do prostoru racku 1U nains...

Více informací
od 12 593 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Konektor RJ45 drát, 5e, pack (100 ks)

Konektor - 100ks Krimpovací konektor RJ-45 pro vytváření síťové kabeláže pomocí kroucené dvojlinky - provedení lanko / licna (UTP), nestíněný. K jeho osazení jsou potřeba speciální kleště. Balení obsahuje 100 kusů.Parametry a specifikace:Typ:RJ45Počet kusů v balení:100

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Konektor RJ45 drát 5e stíněný,pack(100ks)

Typ: Typ: Montážní příslušenství Montáž: Šroub / závit Vlastnosti: Všeobecné: Stativ- Závit: 3/8" & 1/4" Barva: stříbrná

Více informací
od 585 Kč
Koupit nejlevněji

OEM DATACOM DATACOM Konektor RJ45 STP Cat5e 8p8c 100 ks, pro licnu 4155

Konektor RJ45(8p8c) pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. Provedení: lanko (stranded) Category: cat.5e Stínění (shielded): ano

Více informací
od 585 Kč
Koupit nejlevněji

Datacom 337628 - oem DATACOM Plug UTP CAT5E 8p8c- RJ45 drát - 100 pack - 4120

Konektor - 100ks Krimpovací konektor RJ-45 pro vytváření síťové kabeláže pomocí kroucené dvojlinky - provedení drát (UTP), nestíněný. K jeho osazení jsou potřeba speciální kleště. Balení obsahuje 100 kusů.Parametry a specifikace:Typ:RJ45Počet kusů v balení:100

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-16T2GC-POE-IN / 16x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 7.2Gbps/ 5.36Mpps/ PoE 802.3at/af

Uniview NSW201016T2GCPOEIN; PoE+ přepínač, 16 x 100 Mbps RJ45 s injektory PoE+ 802.3af/at, dva combo porty SFP/RJ45 , napájecí výkon až 250 W (30 W/port) . LED indikace využití PoE portů,...

Více informací
od 10 195 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP QSW-M408-4C (8x1GbE,4x10GbE RJ45/SFP+)

8x GbE, 4x Combo 10GbE RJ-45/SFP+<br/> Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích

Více informací
od 9 892 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP QSW-M2108-2C (8x1GbE,2x10GbE RJ45/SFP+)

QSW-M2108-2C - Základní, webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 pro zavádění sítí v malých a středních podnicíchOdkaz na web výrobce: Seznam kompatibility pro tento model: Bude doplněnoFunkceZařízení QSW-M2108-2C je webově řízený přepínač úrovně 2 se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty 2,5 Gigabit. Zařízení QSW-M2108-2C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni, které zvlá...

Více informací
od 12 043 Kč
Koupit nejlevněji

TENDA TEF1109DT - 9x RJ45 (8x 10/100 Mb/s + 1x Gigabit Uplink) Switch, Fanless-bez ventilátorů, VLAN

Tenda TEF1109DT je 9ti portový ethernet desktop switch (8x 10/100 Mb/s + 1x 10/100/1000 Mb/s Uplink). Auto MDI/MDIX. VLAN zapnutí/vypnutí mimo Uplink. Propustnost 3,6Gb/s. Max spotřeba 5 Watt. Ochrana proti přepětí 6kV. MAC address 2K. Kovové provedení. Desktop. Gigabitový Uplink port.Součástí balení je český a slovenský manuál.Technické parametryStandarty: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3abZpůsob ovládání: bez managementuPočet RJ45 10/100 Mb/s portů: 8Počet RJ45 10/100/1000 Mb/s portů: 1Celková propustnost: 3,6 Gb/sVelikost tabulky MAC adresace: 2KPacket buffer: 1024 kBMAC address learning:...

Více informací
od 509 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP switch QSW-308-1C (8x Gigabit port + 3x 10G SFP+ port + 1x 10G RJ-45 kombo port)

QSW-308-1CCenově efektivní, základní 10GbE přepínač s 5ti rychlostní sítí 10GBASE-T/ NBASE-T a gigabitovou sítíOdkaz na web výrobce: FunkceZařízení QSW-308-1C je neřízený přepínač se 3 porty pro 10G SFP+ a 8 porty pro síť Gigabit, který poskytuje tři porty 10GbE SFP+ (s jedním kombinovaným portem 10GbE SFP+/RJ45) a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-308-1C vám umožňuje okamžitý upgrade na hybridní vysokorychlostní síťové prostředí za cenově efektivní hodnotu a je kompatibilní s technologiemi 10GbE a NBASE-T na podporu až pěti rychlostí (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M). Kombinovaný port SFP+ (optik...

Více informací
od 6 603 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP QSW-M408-2C (8x1GbE,2xSFP+, 2x10GbE RJ45/SFP+)

8x GbE, 2x SFP+, 2x Combo 10GbE RJ-45/SFP+<br/> Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích

Více informací
od 7 947 Kč
Koupit nejlevněji

TP-link TP-LINK MC200CM Gigabitový optický konvertor , ( 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex )

Udržuje standardy IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z.·FX port lze přepínat mezi Force a automatický režim.·Přenosová vzdálenost až 0,5km skelnými vlákny

Více informací
od 743 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP QHora-301W (4C/Qualcom IPQ8072 Hawkeye 2/2x10GbE/4xRJ45/1GBRAM/2xUSB3.0)

Čtyřjádrový Qualcom IPQ8072 Hawkeye 2, 2x10GbE, 4xRJ45, 1GBRAM, 2xUSB3.0

Více informací
od 7 199 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS GX-U1081

Provedení:Desktop; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:8

Více informací
od 861 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1008MP

Number of Ports 8 10/100/1000 Mbps Ports Port Standards & Functions IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3at Power over Ethernet IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet IEEE 802.3x Flow Control supports half/full duplex mode ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation Switching Capacity 16 Gbps switching fabric Media Interface Exchange Auto MDI/MDI-X Transmission Method Store-and-forward MAC Address Table 8K entries per device Packet Buffer Memory 128 KB per device Packet Filtering / F...

Více informací
od 2 995 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS2210-8

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1300 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 150 Šířka (mm): 250 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 20 Spravovatelnost: Řízený (web rozhraní a CLI) ...

Více informací
od 5 079 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-SG108E

8portový gigabitový switch Easy Smart• 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s poskytují okamžitý přenos velkých souborů• Inovativní technologie úspory energie ušetří až 80% spotřeby• Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivé přenosy dat• Rámec Jumbo 16K zlepšuje výkonnost při přenosu objemných dat• Efektivní monitorování sítě prostřednictvím funkcí zrcadlení portů, prevence smyček a diagnostiky kabelů• Řízení datových toků podle portů a tagů umožňuje plynulý provoz citlivý na zpoždění• Bohaté funkce VLAN zvyšují zabezpečení sítě prostřednictvím segmentace provozu• IGMP Snooping optimalizuje multicast...

Více informací
od 751 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG350-10

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1090 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 10 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 279 Výška (mm): 44.5 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 20 Spravovatelnost: Řízený (web ...

Více informací
od 3 836 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-SG1016PE

16 portů RJ45 s rychlostmi 10/100/1000 Mb/s 8 portů podporuje PoE+ pro přenos dat a napájení přes jeden kabel Funguje se zařízeními, která splňují normu IEEE 802.3af/at a pomáhá při rozšiřování domácích a kancelářských sítí Připojení ve stylu „plug-and-play“ a snadné nastavení sítě Konfiguraci usnadňuje webové uživatelské rozhraní a utilita pro správu Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Fan Quantity Fanless PERFORMANCE Switching Capacity 32Gbps Packet Forwarding Rate 23.8Mbps MAC Address Table 8K Packet Buffer Memory 4.1Mbit Jumbo ...

Více informací
od 3 985 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG250-10P

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1200 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 260 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Maximální PoE výkon (W): 62 Přepína...

Více informací
od 4 831 Kč
Koupit nejlevněji

UBIQUITI NETWORKS POE-24

PoE injector slouží pro napájení zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Použití je například RouterStation, Bullet, pro většinu RouterBoardů. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 24V. Lze použít na vzdálenost až 75m. Technická specifikace: Parametr Hodnota Napájení 90 - 240V AC Výstupní napětí 24V 1A DC Rozměry 85 x 43 x 30 mm Provozní teplota -10 až 60 °C LAN port 2 x RJ45 Indikace Status Led PoE Ubiquiti POE-24(24V,1A,24W) vč.napájecího kab.

Více informací
od 1 741 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-WA860RE

TP-Link TL-WA860RE 300Mbps Wifi N Range Extender OVERVIEW * Range Extender mode boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly * Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly * Extra power socket making sure that no power outlet is going to waste * 2 fixed external antennas provide excellent WiFi coverage and reliability * Easily expand wireless coverage at a push of Range Extender button. SPECIFICATIONS HARDWARE FEATURES Standards and Protocols * IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Interface * 1x 10/100Mbps Ethernet Po...

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

iiyama LE4340S-B1

Popis produktu Profesionální 43“ LCD monitor iiyama LE4340S-B1 Velmi odolný profesionální monitor iiyama LE4340S-B1 vás zaujme svými proporcemi a vlastnostmi, které běžné monitory postrádají. Monitor je ideální pro použití v maloobchodě, kioscích nebo firmách, kde se skvěle hodí pro Interactive Digital Signage nebo interaktivní prezentace. Výrobce iiyama přináší japonskou spolehlivost, preciznost a rychlost. Navíc má dva vestavěné 10W reproduktory. Kvalitní barvy a pozorovací úhly Oproti levnějším modelům monitorů s TN maticí je tento vybaven pokročilou AMVA3 technologií, které se sta...

Více informací
od 13 047 Kč
Koupit nejlevněji

iGET HOMEGUARD HGNVK88304

iGET HOMEGUARD HGNVK88304 Venkovní bezpečnostní bezdrátový Wi-Fi kamerový systém. iGET HOMEGUARD HGNVK88304 sestává ze 4 IP kamer a 8kanálového rekordéru NVR. Kamery točí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, jsou odolné proti vodě a disponují nočním viděním na vzdálenost až 30 m. Záznamy si můžete prohlížet na svém telefonu (iOS i Android) či počítači (Windows i Mac) online. 10399

Více informací
od 7 999 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SF1008P

TL-SF1008P je 8 portový 10/100M PoE switch, který umožňuje napájet na dálku zařízení s podporou normy 802.3af (48 V) a pro napájení ostatních produktů jej lze použít v kombinaci s PoE splitterem TL-POE10R. Pro napájení slouží první 4 porty, druhé 4 porty pak slouží jako klasický switch. PoE (Power over Ethernet) splňuje normu IEEE 802.3af. Porty automaticky detekují zařízení, která jsou s tímto standardem kompatibilní. PoE switch se výborně hodí tam, kde není k dipozici el. zásuvka např. na střechách, půdách, stožárech atd., anebo pokud chcete ušetřit na dalších kabelech nutných pro napájení ...

Více informací
od 971 Kč
Koupit nejlevněji

Edimax ES-3308P

Max. přenosová rychlost: 100 Mb/s Hmotnost Hmotnost (g): 126 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 8 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 76 Šířka (mm): 137 Výška (mm): 25 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 1.6 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 1K Určení: Domácnost, Malá firma Vrstva: L2...

Více informací
od 232 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS RT-AC2400

Bezdrátový AC2400 Dual Band herní router s rodičovskou kontrolou, podpora MU-MIMO. Čipová sada 802.11ac, poháněná technologií 5. generace Wi-Fi (5G Wi-Fi) a 256QAM, poskytuje RT-AC2400 rychlejší bezdrátové rychlosti než technologie N. V pásmu 2,4 GHz dosahuje rychlosti 600 Mbps, zatímco v pásmu 5 GHz dosahuje až 1733 Mbps. Zvýšená šířka pásma má vyšší kapacitu, kterou potřebujete ke zvýšení požitku z Wi-Fi doma. Můžete si vychutnat ultra plynulé online hry, surfování po internetu a další úkoly náročné na šířku pásma bez kabelového připojení.SPECIFIKACESíťový standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.1...

Více informací
od 3 172 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG105E

Hardwarové funkce Standardy a protokoly IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Rozhraní 5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Síťová media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Rozměry (š* h* v) 3.9 * 3.9 * 1.0 in. (100 * 98 * 25 mm) Napájení 100-240VAC, 50/60Hz VÝKO...

Více informací
od 551 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TG-3468

TP-LINK TG-3468 Adaptér 10/100/1000 Mbit/s PCIe 32bitové rozhraní PCIe, šetřící místo v šasi Technologie Wake-on-LAN umožňující řízení přes místní síť LAN. K čemu slouží tento produkt Gigabitový síťový adaptér TG-3468 10/100/1000 Mbit/s PCIe představuje vysoce integrovaný a cenově dostupný 32bitový adaptér Gigabit PCIe Ethernet, který plně vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u a IEEE 802.3ab. Gigabitový síťový adaptér PCIe TG-3468 je velmi výkonný adaptér určený pro vysokorychlostní sběrnicovou architekturu PCI Express. Podporuje automatické vyjednávání síťových rychlostí 10...

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-10P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 20 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Zrcadlení portů: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Store-and-forward: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Internerová správa: Ano * Podpora výběrového vysílání: Ano * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10/100/1000 Base-T(X) * DC-in konektor: Ano * Po...

Více informací
od 3 081 Kč
Koupit nejlevněji

Dell U2421HE

Monitor Dell U2421HE s výbornou konektivitou Hledáte elegantní a spolehlivý monitor? Dell U2421HE naplní vaše požadavky. Jedná se o model s vylepšenými možnostmi správy, všestrannými možnostmi připojení a výborným obrazem, za nějž vděčí také IPS panelu. Snadno si ho přizpůsobíte vašim představám, potěší vás také technologie ComfortView proti blikání. Proč si pořídit tento monitor? * Nabízí funkci ComfortView * Má spoustu konektorů * Disponuje systémem pro správu kabelů * Díky IPS panelu nabízí skvělý obraz * Vypadá elegantně * Jde o bezrámečkový displej InfinityEdge Udržuj...

Více informací
od 7 580 Kč
Koupit nejlevněji

Dell UltraSharp U2721DE

LCD monitor Quad HD 2560 × 1440, IPS, 16:9, 8 ms, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, DisplayPort 1.4, HDMI 1.4, USB-C, LAN, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, pivot, VESA Pracovní monitor Dell UltraSharp U2721DE s dokovací stanicíMonitor Dell UltraSharp U2721DE byl navržen pro práci v podnikovém prostředí. Vysoké QHD rozlišení společně s prémiovým IPS panelem zajistí vynikající barevný výkon a ostrý obraz v každém detailu. A díky vestavěné dokovací stanici stačí notebook připojit jedním kabelem a o nic dalšího se nemusíte starat.2 560 × 1 440Rozlišení16:9Poměr stranIPSTyp paneluPohodlí s US...

Více informací
od 12 590 Kč
Koupit nejlevněji

Dell UltraSharp U2421E

Monitor Dell U2421E s FHD rozlišením Hledáte elegantní a spolehlivý monitor s dobrým rozlišením? Dell U2421E naplní vaše požadavky. Jedná se o model s všestrannými možnostmi a výborným obrazem, za nějž vděčí také IPS panelu. Snadno si ho přizpůsobíte vašim představám, potěší vás také povedený design. * FHD rozlišení * Elegantní design * Antireflexní povrch * Rozhraní USB-C * Zlepšený Dell Display Manager Užijte si moderní IPS panel Monitor Dell U2421E je postavený na moderní technologii IPS, která s sebou přináší vynikající konzistentní barvy, skvělou čistotu obrazu a také široké pozoro...

Více informací
od 7 999 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel NBG6604

Dvoupásmový bezdrátový router, čtyři antény, podpora standardu IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz a IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, přenosová rychlost: až 300 Mbps (2.4 GHz) / až 867 Mbps (5 GHz), bezpečnost: WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS, režim použití: AP a router. Rozhraní: 4 × 10/100 Mbps RJ-45 (LAN), 1 × 10/100 Mbps RJ-45 (WAN).

Více informací
od 1 189 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel WRE2206

Bezdrátový extender ZyXEL WRE2206 N300 slouží k rozšíření domácí bezdrátové (Wi-Fi) sítě do míst se slabým signálem. Model WRE2206 je optimalizován pro dosažení nejvyšší kvality Wi-Fi a díky svým výkonným anténám nabízí až o 30% lepší pokrytí než běžné Wi-Fi extendery.

Více informací
od 619 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel GS1900-24

"Vás síťový spojenec" Společnost ZyXEL připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovaci a zákazníka. Trvale podporuje kreativitu, která plní potřeby zákazníků. To platí už od roku 1992, kdy vyvinula první integrovaný datový, faxový a hlasový modem na světě. Díky schopnosti adaptace a inovace patří mezi lídry v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácnosti. Proto si můžete být jisti, že vás switch ZyXEL GS1900-24HP nezklame. * Výrobce: Zyxel Vyberte správný switch pro vaše potřeby Každý switch funguje na ste...

Více informací
od 3 077 Kč
Koupit nejlevněji

UBIQUITI NanoBeam M5-16

UBIQUITI NanoBeam M5-16 Outdoor 5 GHz, 802.11a/n, 1x10/100BaseT LAN, duální anténa 16 dBi

Více informací
od 1 548 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL Ext 105 Anténa

ZyXEL Ext 105 Anténa Externí anténa s obráceným SMA konektorem a ziskem 5dBi. Technické parametry: * Frekvenční rozsah [GHz]: 2.4 až 2.5 * Zisk [dBi]: 5 * Rozměry [mm]: 236 * Konektor: Obrácený SMA * VSWR: max. 2.0 * Provedení antény: Interiérová * Vyzařovací úhel [°]: H: 360, V: 40

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link RE365

WiFi extender, podporuje bezdrátové standardy IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz (300Mbps na 2.4GHz, 867Mbps při 5GHz), bezpečnostní technologie: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2-PSK encryptions; spolupracuje s libovolným Wi-Fi routerem nebo bezdrátovým přístupovým bodem. Rozhraní: 1 × 10/100 RJ-45.

Více informací
od 1 359 Kč
Koupit nejlevněji

Sony VPL-FX35

Profesionální projektor s velmi velkou energickou úsporou, možností vyměnit objektiv, širokoúhlý posuvný objektiv s velkým rozsahem zoomu pro snadné umístění projektoru, výstup na externí monitor, pokroková 3LCD technologie Sony BrightEra. Poskytuje jasné barvy a přirozený obraz. XGA rozlišení 1024 x 768 bodů, jas maximálně 5000 lumenů, kontrast 2000:1, 1.6x manuální zoom, životnost 275W lampy až 4000/ 3000 hodin; konektory: D-Sub vstup/výstup, S-Video, DVI-D, LAN, komponentní, kompozitní; dálkové ovládání v balení. Profesionální projektor Sony VPL-FX35 Sony přichází s novou ucelenou řado...

Více informací
od 72 301 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel LTE3301

Technické parametry WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150 Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100 Počet portů HUB/Switche: 4 Podpora IPv6: Ano Typ antény: Odnímatelná, Vestavěná Konektory Rozhraní: ...

Více informací
od 3 190 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK RE200

TP-Link RE200 AC750 Dual Band Wifi Range Extender OVERVIEW * Boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly * Compatible with 802.11 b/g/n and 802.11ac WiFi devices * Dual band speeds up to 750Mbps * Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly * Ethernet port allows the Extender to function as a wireless adapter to connect wired devices SPECIFICATIONS HARDWARE FEATURES Standards and Protocols * IEEE802.11ac,IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Interface * 1 * 10/100M Ethernet Port (RJ45) Plug Type * EU, UK, US, AU Butt...

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

DeLock Konvertor USB 2.0->Ethernet RJ 45 10/100 , 61147

Adaptér umožňuje snadné připojení k síti Ethernet přes USB 2.0 port. Adaptér je vybaven 7Kx16-bit SRAM Buffer. Specifikace • USB 2.0, USB 1.1 kompatibilní • vyhovuje standardům IEEE802.3 10-Base-T a 802.3u 100-Base-TX • RJ45 konekor pro připojení k10/100Mbps Ethernet sítím • full-duplex nebo half-duplex funkce (send and receive) • LED-indikátor • Operační dosah: max. 100m Systémové požadavky • Windows XP/Vista/7/8, Mac 10.5, 10.6, Linux-Kernel 2.6 Obsah balení • USB 2.0 Ethern...

QNAP QSW-1208-8C

Přepínač QNAP QSW-1208-8C, podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, 12 portů pro 10 GbE rychlosti (SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty). Stolní / racková montáž.

QNAP QSW-1208-8C, QSW-1208-8C

QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpovídá normě IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet, EEE...

iTec USB-C 3.1 Slim 3-portový HUB + RJ-45

i-tec USB C Slim 3-portový HUB s Gigabit Ethernet adaptérem, USB 3.0 na RJ-45, 10/100/1000 Mbps, 3x USB 3.0 port, pro notebook tablet smartphone PC s USB-C konektorem, kompatibilní s Thunderbolt 3, Windows Mac Linux Android Kombinace pasivního HUBu s Gigabit Ethernet adaptérem, pro snadné a rychlé připojení vašich oblíbených USB zařízení k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním, a pro vysokorychlostní přístup k síti a internetu přes Gigabit Ethernet...

i-tec USB-C Flat Gigabit Ethernet Adapter 1x USB-C to RJ-45 10/100/1000 Mbps

Wi-fi připojení do sítě je opravdu pohodlné, ale ruku na srdce, pokud chcete opravdu výkon bez kompromisů, tak není nad kabelové připojení přes Gigabit Ethernet port. Ten však moderním zařízením často chybí. Tento adaptér rozšíří váš notebook, tablet nebo PC s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 konektorem o Gigabit Ethernet port pro snadný přístup do 10/100/1000 Mbps sítě. S klidem si tak můžete vychutnat vysokorychlostní internetové připojení bez jakéhokoli přerušení. Adaptér je zhotoven z odolnéh...

Cisco Catalyst C1000-8T-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45Cisco Catalyst C1000-8T-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ45 combo...

Cisco switch SG250-26P, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE

Cisco switch SG250-26P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 (PoE+), 2 x Gigabit SFP/RJ-45, dekstop, lze do rozvaděče, VLANCisco switch SG250-26P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 (PoE+), 2 x Gigabit SFP/RJ-45, dekstop, lze do rozvaděče, VLAN Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální ...

Vivotek 8xRJ-45 10/100/1000 vč. PoE (802.3af/at,budget 120W), 1x10/100/1000 RJ-45,1xSFP,4kV přepěťová ochrana,rackmount

8-mi portový switch. 8xFE PoE + 1xGE UTP + 1xGE SFP s celkovým PoE budgetem 120W a možností montáže do 19" rozvaděče. Splňuje normu PoE pro napájení prvků IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Switch disponuje 8x RJ45 10/100 a 1xGE UTP + 1xGE SFP. Rozhraní 8xFE PoE 1xGE UTP 1xGE SFP Propustnost 5.6Gbps Podporované standardy IEEE 802.3 10-BASE-T IEEE 802.3u 100-BASE-TX IEEE 802.3x Flow control IEEE 802.3af PoE IEEE 802.3at PoE Plus PoE specifikace 8x PoE 30W max PoE buget na port 120W celkově Napájení 10...

Cisco switch SG250-10P-RF, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH

Cisco SG250-10P 10-Port Gigabit PoE Smart Switch REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová. Technické specifikace: Počet portů 10 Provedení Compact - 1U Porty 8 x 10/100/1000, 2 x Gigabit SFP/RJ-45 Výkon Switching capacity: 20 Gbps Forwarding perform...

DigitusUSB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, XP, Vista, 7, Max OS X

USB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, USB 2.0 Snadné připojení počítače, herní konzole či jiného zařízení ke kabelové síti • Ethernet IEEE 802.3 10BaseT kompatibilní • USB 2.0 high speed (až 100 Mbps) • 1 x RJ45 port, USB samice typ • Chipset: MCS7832 • Plug and play • Napájení přes USB sběrnici • Vhodné pro všechny typické síťové prostředí • Podporuje Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Mac OS X and Linux Obsah balení 10/100M Network USB Adapter Prův...

QNAP QSW-1208-8C (4xSFP+/8xComboSFP+,RJ45)

10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpovídá n...

Cisco Catalyst C1000-8T-E-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45Cisco Catalyst C1000-8T-E-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ45 com...

Cisco Catalyst C1000-8FP-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoECisco Catalyst C1000-8FP-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ45...

Cisco Catalyst C1000-8P-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoECisco Catalyst C1000-8P-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ45 ...

Cisco switch SG250-50P-RF, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH

Cisco SG250-50P 50-Port Gigabit PoE Smart Switch REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová. Technické specifikace: Počet portů 50 Provedení Rack-mountable - 1U Porty 48 x 10/100/1000, 2 x Gigabit SFP/RJ-45 Výkon Switching capacity: 100 Gbps Forwardi...

QNAP QSW-1208-8C (4xSFP+,8xSFP+/RJ45)

4x 10GbE SFP+, 8x kombinace 10GbE SFP+/RJ-45, Váš první 10GbE switch10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ...

Cisco switch SG250-26P-RF, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH

Cisco switch SG250-26P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 (PoE+), 2 x Gigabit SFP/RJ-45, dekstop, lze do rozvaděče, VLAN, REFRESHCisco switch SG250-26P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 (PoE+), 2 x Gigabit SFP/RJ-45, dekstop, lze do rozvaděče, VLAN, REFRESH Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze ...

Cisco Catalyst C1000-8P-E-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoECisco Catalyst C1000-8P-E-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ4...

Cisco Catalyst C1000-8FP-E-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoECisco Catalyst C1000-8FP-E-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ...

Vention USB 3.0 to 3x USB 3.0 + RJ-45 Gigabit Ethernet Adapter (CKBHB)

Replikátor portů , připojení USB-A 3.2 Gen 2 (3.1 gen. 2), konektory USB-A 3.2 Gen 2 (3.1 gen. 2) a RJ-45 Zajistí stabilnía nepřetržité připojeníRozšiřte možnosti svého notebooku o několik dalších konektorů. Pokud váš notebook nedisponuje RJ45 konektorem a ocenili byste tři další USB 3.2 porty, tak bude dokovací stanice Vention perfektní volbou. Pro připojení stanice vám bude stačit jeden volný USB port. KONEKTORY3× USB 3.2 a 1× RJ45 ETHERNET1 000...

Planet GSD-603F Gigabit switch 5x 1000Base-T(RJ-45) + 1x SFP, kov, EuP, GSD-603F

PLANET GSD-603F Gigabitový desktopový přepínač s 5x metalickými porty (RJ-45) a 1x SFP slotem pro instalaci optických modulů. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Kovová skříň. Napájení externě DC 5V. Podpora snížené spotřeby EuP (Energy-using Products). Gigabitový přepínač pro interní instalaci nebo i do 10" rozvaděčů. Disponuje možností instalace jednoho gigabitového MiniGBIC modulu. Podporuje novou direktivu EU ohledně příkonu síťových a koncových zařízení EuP (Energy-using Products)...

AXAGO PCEE-GRH, PCIe síťová karta - 1x Gigabit Ethernet port (RJ-45), Realtek, vč. LP

PCI-Express síťová karta AXAGON PCEE-GRH rozšíří stolní počítač o vysokorychlostní Gigabit Ethernet připojení. Zpětně kompatibilní s 10/100Base-T sítěmi.Karta je osazena nejnovější verzí 8111H osvědčeného čipsetu společnosti Realtek zaručující bezproblémovou kompatibilitu s naprostou většinou síťových operačních systémů. Gigabitov&aacut...

DigitusUSB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, XP, Vista, 7, Max OS X, DN-10050-1

USB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, USB 2.0 Snadné připojení počítače, herní konzole či jiného zařízení ke kabelové síti • Ethernet IEEE 802.3 10BaseT kompatibilní • USB 2.0 high speed (až 100 Mbps) • 1 x RJ45 port, USB samice typ • Chipset: MCS7832 • Plug and play • Napájení přes USB sběrnici • Vhodné pro všechny typické síťové prostředí • Podporuje Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Mac OS X and Linux Obsah balení 10/100M Network USB Adapter Prův...

Vention Type-C to 3x USB3.0 / RJ-45 / PD Hub 0.15M Gray Aluminum Alloy Type (TNFHB)

Dokovací stanice , připojení pomocí 1 × USB-C USB 3.2 Gen 1, další konektory: 3 × USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ×RJ-45 , 1 × USB-C USB 3.2 Gen 1 USB Hub s internetem 1 000 MbpsS USB Hub Vention získáte tři USB porty, RJ45 a USB–C. USB Hub je vhodný pro počítače, telefony i tablety. Oceníte jeho univerzální kompatibilitu s Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS, Linuxem, iOS i Androidem. USB Hub Vention vám poskytne připojení k internetu s přenosovou rychlostí 1 000 Mbps. ...

Cisco SF352-08P 8-port 10/100 POE Managed Switch

Cisco SF352-08P, síťový přepínač, řízený, podporuje PoE. Rozhraní: 8x 10/100 RJ-45

QNAP managovatelný switch QSW-M2108-2C (8x 2,5GbE RJ45 a 2x kombinované 10GbE SFP+ / RJ-45), QSW-M2108-2C

QNAP QSW-M2108-2C Základní, webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 pro zavádění sítí v malých a středních podnicích Zařízení QSW-M2108-2C je webově řízený přepínač úrovně 2 se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty 2,5 Gigabit. Zařízení QSW-M2108-2C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na zák...

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 8 portů 10/100 Mb/s - typ RJ-45 - plná podpora funkcí Auto MDI/MDIX Standardy: - podpora standardu IEEE 802.3x pro plný duplex a protitlak v režimu polovičního duplexu Funkce: - podpora funkcí auto-learning a auto-aging pro MAC adresy Rychlost přenostu dat: - Etherne...

Zyxel XS1930-10 - XS1930-10-ZZ0101F

Inteligentní spravovaný přepínač s 10G uplinky. Přepínací kapacita až 200 Gbps, rychlost předávání až 148.8 Mpps. Rozhraní: 8 x 100M/1G/2.5G/5G/10G ethernet (RJ-45), 2 x SFP+.

Zyxel NSW100-10 - NSW100-10-EU0101F

8portový GbE Nebula switch řízený pomocí cloudu. Celkový počet portů: 10 (8 x 100/1000 Mbps, 2 x gigabitový kombo SFP/RJ-45 port). Přepínací výkon: 20 Gbps, tabulka MAC adres: 16 K.

Zyxel GS2220-10 - GS2220-10-EU0101F

Výkonný přepínač spravovatelný také s pomocí cloudového systému Nebula. Podporuje přepínání na 2. vrstvě. Přepínací kapacita 20 Gbps. Rozhraní: 8 x 100/1000 Mbps, 2 x gigabitové combo (RJ-45/SFP).

HP Aruba 2530 8 PoE+ - J9780A

Switch, 8 x 10/100 PoE+ portů (RJ-45), 1 x dual personality RJ-45/USB micro (B).

Tenda TEF1110P-8-102W

Přepínač Tenda TEF1110P-8-102W, rozhraní 8 x RJ-45 PoE 10/100Mbps + 2 x 100/1000 Uplink, (budget 102 W).

QNAP managovatelný switch QSW-M2108R-2C (8x 2,5GbE RJ45 a 2x kombo 10GbE SFP+/RJ-45, malá šířka), QSW-M2108R-2C

QSW-M2108R-2C Entry-level 10GbE a 2.5GbE Layer 2 Web Managed Half-Width Rackmount Switch pro malé firmy Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/qsw-m2108r-2c Funkce QSW-M2108R-2C je Layer 2 Web Managed Switch se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP + / RJ45 a osmi 2,5 Gigabit porty. QSW-M2108R-2C, který podporuje přepínání vrstvy 2 a správu sítě prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového uživatelského rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťo...

Tenda TEF1110P-8-102W

Switch Tenda TEF1110P-8-102W disponují rozhraním 8x RJ-45 PoE 10/100 Mbps + 2x 100/1000 Uplink, (budget 102 W).

TP-Link LS108G [8-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s]

RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Ocelové pouzdro, desktopová konstrukce nebo konstrukce s upevněním na stěnu Podpora 802.1p / DSCP QoS Plug and play, bez nutnosti konfigurace HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p Interface 8 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports Fan Quantity Fan...

Tenda TEF1110P-8-63W - PoE AT switch (TEF1110P-8-63W)

Switch 10 portový, 100 Mbit, PoE, desktop Přepínač známý jako switch je aktivní síťová jednotka, který propojuje koncová zařízení a také jiné síťové prvky. Je vhodný k vedení síťového provozu. Tenda TEF1110P-8-63W - PoE AT switch je navržený k umístění na stolek případně přidělání na zeď. Switch je vybaven 10 ks RJ-45 portů, které jsou poskytnuty k propojení se síťovými prvky. Přístroj Tenda také pracuje s technologií PoE, díky které lze napájet i přivádět signál ke koncovým zařízením pouze ...

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45; CQ-C108

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosovou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 8 portů 10/100 Mb/s - typ RJ-45 - plná podpora funkcí Auto MDI/MDIX Standardy: - podpora s...

Switch Tenda TEF1110P-8-102W černý

switch • 10× RJ-45 port • ochrana proti přepětí 6 kV • 3 režimy • podpora PoE do 99 W • pracovní teplota -10 ºC ~ 45 ºC • celková propustnost 5,6Gbps • LED indikace

Cisco SF350-8 - SF350-08-K9-EU

Cisco SF350-8, síťový přepínač, řízený. Rozhraní: 8x 10/100 RJ-45.

D-Link DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 8 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty automaticky rozlišují rovněž provoz Full- a Half-Duplex a podporují Flow-Control. Rozhodněte se nyní pro nasazení přepínače a tím pro technologii, která i v budoucnosti zabezpečí Vaši investici. Neboť přepínač dis...

Hikvision DS-2DE4A404IW-DE, 8-32mm - DS-2DE4A404IW-DE(8-32mm)

Venkovní PTZ kamera s vysokým rozlišením (až 2560 × 1440 @25fps) a 4x optickým přiblížením, varifokální objektiv (8 - 32 mm), rozlišení 4 Mpix, s krytím IP66 / 4000V. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio in/out, alarm in/out.

HP Aruba 2530 8 PoE+ Internal PS - JL070A

Switch, 8 RJ-45 10/100 PoE+ porty (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3at PoE+); Auto-MDIX; Duplex: half or full 2 dual-personality porty; každý port může být využit jako RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10BASE-T; IEEE 802.3u Type 100BASE-TX; IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet) nebo jako SFP slot (pro SFP transceivery), 1 x dual-personality (RJ-45 / USB micro-B) sériový port.

D-Link DGS-1008D 8-port Gigabit Desktop Switch

D-Link DGS-1008D: Stolní Gigabit přepínač s 8 porty 10/100/1000 Mbit RJ-45 - Auto Uplink - stolní\n\n8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port\nFanless (bez ventilátoru)\nVyhrazené šířky pásma pro s

DIGITUS Switch Unmanaged Gigabit 10`` Rack 8-port, 8x10/100/1000Mbps Base-TX

Gigabit Ethernet Switch 8-port, 10 palců, nemanagovaný Ideální pro použití v 10 “nástěnných skříních Popis 8-portový gigabitový ethernetový přepínač DIGITUS® poskytuje 8 portů RJ-45 s rychlostí 10/100/1000 Mbps s automatickým vyjednáváním. Všechny porty podporují funkci Auto MDI / MDIX, což eliminuje potřebu křížených kabelů a uplinkových portů. Nízké náklady, jednoduché použití a vysoký výkon jsou silné stránky gigabitového ethernetového přepínače DIGITUS® 8 portů, což z něj činí vynika...

Hikvision DS-2CD2683G1-IZ, 2,8-12mm - DS-2CD2683G1-IZ(2.8-12mm)

Venkovní IP kamera s vysokým rozlišením (až 3840 × 2160 @15fps), varifokální objektiv (2.8 - 12 mm), rozlišení 8 Mpix, s krytím IP67. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 128 GB).

Hikvision DS-2CD2663G1-IZ, 2,8-12mm - DS-2CD2663G1-IZ(2.8-12mm)

Venkovní IP kamera s vysokým rozlišením (až 3072 × 2048 @20fps), varifokální objektiv (2.8 - 12 mm), rozlišení 6 Mpix, s krytím IP67. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 128 GB).

D-Link DGS-108GL kovový 8-port 10/100/1000 Desktop Switch, DGS-108GL/E

D-Link DGS-108GL Kovový 8-portový Gigabit stolní switch D-Link DGS-108GL je 8-portový Gigabit Ethernet neřízený stolní přepínač v pevném kovovém pouzdře, které zajišťuje jeho dlouhou životnost. Switch nabízí 8 Gigabit LAN portů 10/100/1000M RJ-45 pro vysokorychlostní kabelové připojení. Instalace je velmi snadná, jedná se o zařízení typu plug-and-play bez nutnosti konfigurace. DGS-108GL je cenově efektivním a spolehlivým řešením pro domácnosti, kanceláře (SOHO) a pro malé a střední firmy (SMB)....

Zyxel GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY automatické nastavení rychlosti a módu - Auto-MDI/MDI-X rozpoznání přímého a kříženého kabelu - Podpora PC nebo Mac, OS (nezávislé na OS) Osmi portový Gigabit Ethernet switch od firmy ZyXEL nabízí vysokou flexibilitu a velkou šířku pásma...

NETGEAR 8-port Gigabit Switch with 10-Gigabit/Multi-Gigabit Uplinks, GS110EMX

NETGEAR GS110EMX Osmiportový gigabitový přepínač se dvěma 10G/multigigabitovými porty pro uplink Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/products/switches/web-managed/GS110EMX.aspx#tab-overview Funkce Přepínač GS110EMX je vybaven osmi gigabitovými ethernetovými porty doplněnými o dvojici multigigabitových portů určených pro uplink. Tyto porty umožňují přenášet data v pěti odlišných rychlostech - 100 M, 1 G, 2,5 G, 5 G a 10 G, přičemž skutečná rychlost přenosu dat se ...

Hikvision DS-2CD2743G2-IZS, 2.8-12mm - DS-2CD2743G2-IZS(2.8-12mm)

Venkovní IP kamera s vysokým rozlišením (2688 × 1520 ve 30 fps), která obsahuje arifokální objektiv (2.8-12 mm), nabízí rozlišení 4 Mpix, s krytím IP67 a IK10. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 40 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD karty (do kapacity 256 GB), audio in/out, alarm.

Cisco switch SG350-10-K9-EU, 8x 10/100/1000 Mbps, 2x kombo mini GBIC, managet

Cisco switch SG350-10-K9-EU Spravovatelný switch nabízející 8 portů RJ-45 a 2 porty kombo mini GBIC SFP pro uplink. Přepínací kapacita switche je až 20 Gbit/s a rychlost směrování činí až 14,88 Mpp/s. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet portů: 8 x RJ-45 10/100/1000 Mb/s, 2 x combo mini GBIC Kapacita switche: 20 Gbit/s Rychlost směrování: 14,88 Mpp/s Podpora PoE: ne Rozměry: 280 x 170 x 44 mm Hmotnost: 1,09 kg Záruční podmínky

Hikvision DS-2DE4A404IW-DE, 2,8-12mm - DS-2DE4A404IW-DE(2.8-12mm)

Venkovní PTZ kamera s vysokým rozlišením (až 2560 × 1440 @25fps) a 4x optickým přiblížením, varifokální objektiv (2.8 - 12 mm), rozlišení 4 Mpix, s krytím IP66 / 4000V. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio in/out, alarm in/out.

Zyxel XS1930-10, 8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink, XS1930-10-ZZ0101F

XS1930-10, 8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink Zkonstruován pro maximální rychlost Multigigabitové přepínače řady XS1930 Inteligentní řízený přepínač Překonejte rychlost 1 Gbps Přepínače nové řady XS1930 podporují standard IEEE 802.3bz, který umožňuje nasazení multigigabitové technologie ve stávající kabeláži a až desetinásobné zvýšení kapacity šířky pásma bez nákladné a rušivé modernizace kabeláže. Jako první na trhu mají tyto přepínače LED diodu, která pěti ba...

Acer Aspire 5 (A515-45-R7XZ)/WIN10

notebook • 15,6" Full HD IPS displej • rozlišení 1920×1080 px • procesor AMD Six Core Ryzen 5 5500U (2,1 GHz) • operační paměť 8 GB DDR4 • integrovaná grafická karta AMD Radeon Graphics • SSD 512 GB (+ HDD upgrade kit) • Wi-Fi 6 (802.11ax) • Bluetooth 5.0 • 1× HDMI • 2× USB 3.2 • 1× USB-C • 1× USB 2.0 • RJ-45 (LAN) • HD webkamera se dvěma mikrofony • čtečka otisků prstů • podsvícená klávesnice • operační systém Windows 10 Home

Cisco SF110-08HP 8-Port PoE 10/100 Switch, PoE 32W/4 ports

Přepínač nabídne 8 Fast Ethernet portů (10BASE-T/100BASE-TX) s podporou PoE napájení připojených přístrojů pro nenákladné řešení rozšíření místní síťové infrastruktury. Jeho propustnost dosahuje hodnoty až 1.6 Gbps a přepínací rychlost až 1.2 Mpps (milionů paketů za sekundu) při velikost paketu 64-byte. Připojuje se způsobem plug-and-play, je plně automatický bez nutnosti konfigurace, proto nevznikají problémy s jeho instalací. Funkce Auto MDI/MDI-X odstraňuje nutnost používat křížené kabely pr...

AXAGON HMC-6M2, USB 3.2 Gen 1 hub, porty 2x USB-A, HDMI, RJ-45 GLAN, SATA M.2 slot, PD 100W, kabel USB-C 18cm

Multiportový USB-C 3.2 Gen 1 hub AXAGON HMC-6M2 COMBO 6in1 rozšíří Váš notebook, počítač nebo telefon o čtveřici portů a externí box pro M.2 disk. Přes oboustranný USB-C konektor snadno a rychle připojíte k počítači dvě USB zařízení, Gigabitovou ethernet síť, HDMI zobrazovač a SATA M.2 SSD disk současně. Zároveň získáte možnost napájení notebooku pomocí technologie Power Delivery. USB-C hub vám tak poskytne jednoduchou a skladnou dokovací stanici 6v1 k notebooku jako je například MacBook Pro. U...

Hikvision DS-2PT3326IZ-DE3, 2,8-12mm - DS-2PT3326IZ-DE3(2.8-12mm)(2mm)

IP kamera pro venkovní využití s vysokým rozlišením (až 1920 x 1080, 30 fps), ve variantě s motorickým varifokálním objektivem (2.8 - 12 mm) s rozlišením 2 Mpix. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 10 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio vstup / výstup. Možné napájení přes 12V DC konektor, případně po ethernetovém kabelu přes 802.3at PoE. Obsahuje 3 přídavné 2Mpix kamery.

ZYXEL XS1930-10-ZZ0101F, XS1930-10-ZZ0101F

Přepínače nové řady XS1930 podporují standard IEEE 802.3bz, který umožňuje nasazení multigigabitové technologie ve stávající kabeláži a až desetinásobné zvýšení kapacity šířky pásma bez nákladné a rušivé modernizace kabeláže. Jako první na trhu mají tyto přepínače LED diodu, která pěti barvami indikuje aktuální rychlost portu. Každý multigigabitový port přepínače XS1930 podporuje rychlost 100 M/1 G/2,5 G/5 G/10 G, a je tak vhodný pro všechna síťová zařízení. Zařízení dosahující rychlosti 2,5 G...

Netgear 16x 10/100 Port switch with 8 Port PoE, exter. zdroj

PROSAFE 16x10/100 DESKTOP SWITCH + 8xPoE port PROSAFE™ 16 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH WITH 8 PORT POE FS116P Tyto stolní přepínače poskytují 16x 10/100 Mbit portů pro počítače na pracovišti nebo pro server. Na přepínač lze připojit rovněž rozbočovače. Všechny porty rozpoznají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených zařízení. Všechny porty podporují automatické nastavení (auto-negotiation) připojení portu jako MDI/MDIX. To odstraňuje nutnost používat překřížené kabel...

Cisco SG350-10 10-port Gigabit POE Managed Switch, SG350-10-K9-EU

Vysoce výkonný přepínač vhodný do firemních sítí s osmi (10/100/1000 Mbps) RJ-45 a dvěma kombo mini-GBIC porty (každý kombo port nabízí 1x 10/100/1000 Ethernet a 1x mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, aktivní může být v danou chvíli pouze jeden). Nabízí širokou paletu bezpečnostních funkcí: od SSL, ACL, VLAN (podpora pro souběžných 4096 VLAN), IEEE 802.1X, ARP, IP Source Guard, DHCP, IPMB, IPv6, SCT, PVE, RADIUS, TACACS +, SSH po SNMPv3 spolu s ochranou proti DoS útokům a spoofingem IP adres. ...