Katalog > Romány > Zlatá země - Woodová Barbara

Zlatá země - Woodová Barbara

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 249 Kč
Dostupnost: Skladem
Mladičká Hannah Conroyová touží věnovat se lékařské profesi jako její otec, ale to je v Anglii poloviny devatenáctého století pro ženu nemyslitelné, a tak se po otcově smrti vydává do daleké neprozkoumané Austrálie, kde doufá začít nový život. Po počátečních přehmatech a zklamáních se jí v zemi, kde je o zdravotnickou péči nouze, přece jen zvolna daří prosadit se na jinak čistě mužském poli medic...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Zlatá země - Woodová Barbara

Popis Zlatá země - Woodová Barbara

Kosmas.cz píše:

Mladičká Hannah Conroyová touží věnovat se lékařské profesi jako její otec, ale to je v Anglii poloviny devatenáctého století pro ženu nemyslitelné, a tak se po otcově smrti vydává do daleké neprozkoumané Austrálie, kde doufá začít nový život.

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Barbara Woodová,
Mladičká Hannah Conroyová touží věnovat se lékařské profesi jako její otec, ale to je v Anglii poloviny devatenáctého století pro ženu nemyslitelné. Proto se po otcově smrti vydává do daleké neprozkoumané Austrálie, kde doufá začít nový život. Po počátečních přehmatech a zklamáních se jí v zemi, kde je o zdravotnickou péči nouze, přece jen zvolna daří prosadit se na jinak čistě mužském poli medicíny. Do jejího života však vstupuje také láska – nejen k nádherné australské přírodě, ale i ke dvěma mužům, kteří jsou rozdílní jako den a noc.
Druh sortimentu : Kniha, Zlatá země, Jazyk : Čeština, Počet stran : 496

Parametry Zlatá země - Woodová Barbara

Druh Pro ženy

Podobné produkty

Podobné fráze: