Katalog > Romány > Svatební šaty

Svatební šaty

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 139 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
Knížka slibuje pohodové, v nejlepším slova smyslu zábavné čtení - nabízí však také seznámení s uznávanými a oblíbenými klasickými autory sousedních slovanských národů. České a v nových překladech polské, slovenské a ukrajinské starodávné příběhy i historické povídky spojují milostné a svatební motivy.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Svatební šaty

Popis Svatební šaty

Nejbaby.cz píše:

Svatební šaty a boty pro panenku Steffi 29 cm nebo jiné panenky velikostně podobné jako jsou Barbie. Cena za 1 balení Svatební šaty a boty pro panenku Steffi 29 cm nebo jiné panenky velikostně podobné jako jsou Barbie. Cena za 1 balení

Booktook.cz píše:

Knížka slibuje pohodové, v nejlepším slova smyslu zábavné čtení - nabízí však také seznámení s uznávanými a oblíbenými klasickými autory sousedních slovanských národů.
České a v nových překladech polské, slovenské a ukrajinské starodávné příběhy i historické povídky spojují milostné a svatební motivy.

4kids píše:

Alexander Móda a modelky
Sada svatebních šatů, se kterými mohou malé modelky tříbit svůj vkus a nápaditost.
Z připravených dílů si mohou holky skládat nepřeberné množství různých variant krásných modelů, určených pro slavnostní den.
Obsah balení:

96 speciálních pevných karet
hrací kostka
návod na 7 her

Kupte holčičkám skládací hru s šaty!
Vhodné pro děti od 4 let
Počet karet: 24
Rozměry balení: 19 x 29 x 4 cm
Země původu: EU

ALBATROS MEDIA píše:

Sophii stále častěji trápí roztržitost a únava. Děsí ji události, na které si nemůže vzpomenout, i minulost, na níž naopak zapomenout nedokáže. Je snad šílená? Jednoho rána vše vyvrcholí. Chlapec, jehož měla hlídat, je brutálně zavražděný. Ať už je pravda jakákoli, její vysvětlení nemůže obstát před tíhou důkazů. Utíká a nový život nachází po boku muže, jehož pozná díky seznamce. Sophie však zjišťuje, že není sama, kdo skrývá tajemství…

MALL.CZ píše:

Sophii stále častěji trápí roztržitost a únava. Děsí ji události, na které si nemůže vzpomenout, i minulost, na níž naopak zapomenout nedokáže. Je snad šílená? Jednoho rána vše vyvrcholí. Chlapec, jehož měla hlídat, je brutálně zavražděný.

Parametry Svatební šaty

Podobné produkty

Podobné fráze: