Katalog > Řetízky > Náhrdelník D

Náhrdelník D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 199 Kč
Dostupnost: Skladem
Dámský náhrdelník značky Dolce

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Náhrdelník D

Popis Náhrdelník D

Ziskoun.cz píše:

3D náhrdelník s přívěskem kytary z chirurgické oceli na provázkovém řetízku
PROČ JSOU ŠPERKY Z CHIRURGICKÉ OCELI TAK TOP?
Výhody šperků z chirurgické oceli:
Jednoduše proto, že má chirurgická ocel spoustu vynikajících vlastností a navíc šperky vyrobené z oceli dobře vypadají. Které vlastnosti chirurgické oceli to jsou?
Vysoká odolnost a tvrdost – šperky z chirurgické oceli nelze tak jednoduše ohnout, polámat, poškrábat či odřít jako například stříbrné šperky.
Antikorozní povrch, který neoxiduje, je rezistentní i vůči slané vodě, dobře se s ním pracuje a lze jej obarvit či pozlatit (barva či zlato na špercích krásně drží a neslupuje se).
Antialergennost – šperky nedráždí pokožku, nevyvolávají žádnou reakci ve styku s tělem či tělními tekutinami, chirurgická ocel neuvolňuje jednotlivé složky do kůže jako jiné kovy.
UV ochrana – šperky z chirurgické oceli mají vlastní UV ochranu, tudíž nemění barvu ani při vystavení slunečnímu záření.
Ceno...

IZMAEL.eu píše:

Náhrdelník Písmeno
Elegantní náhrdelník Písmeno za bezkonkurenční cenu. Tento šperk je vhodný i pro každodenní nošení. Neobsahuje nikl, proto je vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou.

Specifikace:


Délka: 44cm
Písmeno: D
Rozměr přívěsku: 1,6cm x 2cm
Materiál: sloučenina kovu a zinku
Barva: Stříbrná

Mimibazar píše:

Náhrdelník se zirkony po celé délce, d. 22 cm. Pozlaceno. ZIRKON se svým leskem nejvíce podobá klasickému diamantu, rozdíl mezi pravým diamantem a zirkonem pozná jen odborník na diamanty, duhové odlesky a zářivý třpyt jsou hlavní předností použitých materiálů. Baleno v dárkové krabičce. Šperky s broušenými zirkony do vysokého lesku. Pozlaceno 14K zlatem nebo rhodiováno. RHODIOVÁNÍ - úprava šperku, která zachová jeho stálý lesk. Je vhodný i pro alergiky, neobsahuje nikl.

Parametry Náhrdelník D

Podobné produkty

Podobné fráze: