Katalog > Reprosoustavy > Tannoy Mercury 7.4

Tannoy Mercury 7.4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 19 980 Kč
Dostupnost: Skladem
od 19 980 Kč
Podlahové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 Zažije skvělý zvuk a vytvořte precizní systém domácího kina s reproduktory TANNOY řady Mercury 7. Reproduktory z řad Mercury vždy poskytují vynikající výkon i věrné podání a nabízí velmi dobrý poměr výkonu a ceny pro nadšence HiFi i domácího kina již dlouhou řadu let. Podlahové dvoupásmové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 jsou určeny pro sestavy domácího ...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 19 980 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Tannoy Mercury 7.4

Popis Tannoy Mercury 7.4

Podlahové reproduktory TANNOY Mercury 7.4
Zažije skvělý zvuk a vytvořte precizní systém domácího kina s reproduktory TANNOY řady Mercury 7. Reproduktory z řad Mercury vždy poskytují vynikající výkon i věrné podání a nabízí velmi dobrý poměr výkonu a ceny pro nadšence HiFi i domácího kina již dlouhou řadu let. Podlahové dvoupásmové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 jsou určeny pro sestavy domácího kina v kombinaci modelů nové řady Mercury 7.
Řada TANNOY Mercury 7
Řada Mercury v nových modelech 7 výrazně dospěla a narostla do větších rozměrů. Navazuje na úspěch předešlých řad a přináší větší měniče, vyšší výkon, citlivost i frekvenční rozsah. Nově také do řady výborně zapadá aktivní subwoofer TS2.8.
Skvělý vzhled
Reproduktory nabídnou velmi atraktivní vzhled, který se hodí do stylově zařízených pokojů nebo kanceláří. Čisté linie a výběr hned ze 3 barevných variant v podobě černý dub, světlý dub a ořech propůjčují reproduktorům velmi elegantní vzhled.
Do...

Parametry Tannoy Mercury 7.4

Výrobce Tannoy

Podobné produkty

Podobné fráze: