Katalog > Reprosoustavy > Tannoy Mercury 7.4

Tannoy Mercury 7.4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 15 980 Kč
Dostupnost: Skladem
od 15 980 Kč
Podlahové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 Zažije skvělý zvuk a vytvořte precizní systém domácího kina s reproduktory TANNOY řady Mercury 7. Reproduktory z řad Mercury vždy poskytují vynikající výkon i věrné podání a nabízí velmi dobrý poměr výkonu a ceny pro nadšence HiFi i domácího kina již dlouhou řadu let. Podlahové dvoupásmové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 jsou určeny pro sestavy domácího ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tannoy Mercury 7.4

Popis Tannoy Mercury 7.4

Podlahové reproduktory TANNOY Mercury 7.4
Zažije skvělý zvuk a vytvořte precizní systém domácího kina s reproduktory TANNOY řady Mercury 7. Reproduktory z řad Mercury vždy poskytují vynikající výkon i věrné podání a nabízí velmi dobrý poměr výkonu a ceny pro nadšence HiFi i domácího kina již dlouhou řadu let. Podlahové dvoupásmové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 jsou určeny pro sestavy domácího kina v kombinaci modelů nové řady Mercury 7.
Řada TANNOY Mercury 7
Řada Mercury v nových modelech 7 výrazně dospěla a narostla do větších rozměrů. Navazuje na úspěch předešlých řad a přináší větší měniče, vyšší výkon, citlivost i frekvenční rozsah. Nově také do řady výborně zapadá aktivní subwoofer TS2.8.
Skvělý vzhled
Reproduktory nabídnou velmi atraktivní vzhled, který se hodí do stylově zařízených pokojů nebo kanceláří. Čisté linie a výběr hned ze 3 barevných variant v podobě černý dub, světlý dub a ořech propůjčují reproduktorům velmi elegantní vzhled.
Do...

Parametry Tannoy Mercury 7.4

Výrobce Tannoy

Podobné produkty

Podobné fráze: