Katalog > Reprosoustavy > Lenco Play Connect

Lenco Play Connect

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 3 990 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 3 990 Kč
Bezdrátový receiver / streamer s RCA i optickým výstupem pro připojení do vašeho stávajícího audio systému. Ovládání přes tablet či smartphone. Bezdrátový receiver / streamer s vynikajícím zvukem. Jednoduché propojení do Vaší stávající audio sestavy. Ovládání přes tablet či smartphone. Při pořízení více těchto streamerů je možno vytvořit Multi-room. Umožňuje streamovat hudbu z vašeho domácího ...

Všechny nabídky pro Lenco Play Connect

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Lenco Play Connect

Bezdrátový receiver / streamer s RCA i optickým výstupem pro připojení do vašeho stávajícího audio systému. Ovládání přes tablet či smartphone.
Bezdrátový receiver / streamer s vynikajícím zvukem. Jednoduché propojení do Vaší stávající audio sestavy. Ovládání přes tablet či smartphone. Při pořízení více těchto streamerů je možno vytvořit Multi-room. Umožňuje streamovat hudbu z vašeho domácího NAS serveru, PC, tabletu či smartphonu, nebo poslouchat 10 0000 internetových rádií, a další internetové služby jako : Spotify, AUPEO!, Napster, atd ...
Pokud máte pokrytý Váš dům WiFi sítí, není nic snadnějšího, než si připojit do každé místnosti toto zařízení ( do audio sestavy v dané místnosti ). V každé místnosti bude hrát Vámi zvolená hudba, nebo si můžete seskupit více místností pod jednu hudební zónu a pořádat velkou párty.
Všechny streamery dokážete ovládat jedním tabletem, či smartphonem, nebo naopak jeden (nebo více) streamer více tablety či smartphony.
Techn...

Parametry Lenco Play Connect

Výrobce Lenco
Wi-Fi Přístroj se dokáže bezdrátově připojit k internetu. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: