Katalog > Reprosoustavy > Harman/Kardon HKTS 65BQ/230

Harman/Kardon HKTS 65BQ/230

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Harman/Kardon HKTS 65 Reproduktory Harman/Kardon HKTS 65 jsou ideální volbou pro kvalitní poslech hudby. Pokud chcete získat lepší zvukový výkon a vyšší kvalitu zvuku než u většiny běžných reproduktorů, je volba systému HKTS 65 to pravé pro Vás. 5.1 zvukový systém obklopí Váš televizor a získáte z něj maximum při sledování filmů, pořadů nebo hraní her. Harman/Kardon Zvukové systémy Harman/Ka...

Všechny nabídky pro Harman/Kardon HKTS 65BQ/230

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Harman/Kardon HKTS 65BQ/230

Harman/Kardon HKTS 65
Reproduktory Harman/Kardon HKTS 65 jsou ideální volbou pro kvalitní poslech hudby. Pokud chcete
získat lepší zvukový výkon a vyšší kvalitu zvuku než u
většiny běžných reproduktorů, je volba systému HKTS 65 to pravé pro Vás. 5.1 zvukový systém obklopí Váš televizor a získáte z něj maximum při sledování filmů, pořadů nebo hraní her.
Harman/Kardon
Zvukové systémy Harman/Kardon kladou důraz na exkluzivitu. Vynikají extrémní zvukovou kvalitou, vysokým výkonem a profesionálním zpracováním. Reproduktory vnesou do každé domácnosti nebo studia nový pohled na vnímání zvuku. Jsou zaměřeny na detailní reprodukci každých zvukových tónů s ohledem na potřeby dnešních moderních uživatelů. Design systémů Harman/Kardon udává směr. Výrobce používá na produkci systémů nejlepší kombinaci prestižních materiálů, aby svým produktům poskytl maximální životnost při zachování optimální zvukové reprodukce.
Bohatý zvuk
Satelitní reproduktory dodávají...

Parametry Harman/Kardon HKTS 65BQ/230

Výrobce Harman

Podobné produkty

Podobné fráze: