Katalog > Reprosoustavy > Harman/Kardon HKTS 5BK/230

Harman/Kardon HKTS 5BK/230

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 6 999 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 6 999 Kč
Harman/Kardon HKTS 5 Reproduktory Harman/Kardon HKTS 5 jsou ideální volbou pro kvalitní poslech hudby. Pokud chcete získat lepší zvukový výkon a vyšší kvalitu zvuku než u většiny běžných reproduktorů, je volba systému HKTS 5 to pravé pro Vás. 5.1 zvukový systém obklopí Váš televizor a získáte z něj maximum při sledování filmů, pořadů nebo hraní her. Harman/Kardon Zvukové systémy Harman/Kardo...

Všechny nabídky pro Harman/Kardon HKTS 5BK/230

Popis Harman/Kardon HKTS 5BK/230

Harman/Kardon HKTS 5
Reproduktory Harman/Kardon HKTS 5 jsou ideální volbou pro kvalitní poslech hudby. Pokud chcete
získat lepší zvukový výkon a vyšší kvalitu zvuku než u
většiny běžných reproduktorů, je volba systému HKTS 5 to pravé pro Vás. 5.1 zvukový systém obklopí Váš televizor a získáte z něj maximum při sledování filmů, pořadů nebo hraní her.
Harman/Kardon
Zvukové systémy Harman/Kardon kladou důraz na exkluzivitu. Vynikají extrémní zvukovou kvalitou, vysokým výkonem a profesionálním zpracováním. Reproduktory vnesou do každé domácnosti nebo studia nový pohled na vnímání zvuku. Jsou zaměřeny na detailní reprodukci každých zvukových tónů s ohledem na potřeby dnešních moderních uživatelů. Design systémů Harman/Kardon udává směr. Výrobce používá na produkci systémů nejlepší kombinaci prestižních materiálů, aby svým produktům poskytl maximální životnost při zachování optimální zvukové reprodukce.
Bohatý zvuk
Satelitní reproduktory dodávají vy...

Parametry Harman/Kardon HKTS 5BK/230

Výrobce Harman

Podobné produkty

Podobné fráze: