Katalog > Reprosoustavy > Bose SoundLink Mini Bluetooth II

Bose SoundLink Mini Bluetooth II

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 5 250 Kč
Dostupnost: Skladem
od 5 250 Kč
Porovnat 6 obchodů
Malý a snadno přenosný reproduktor, který umožňuje bezdrátově přehrávat hudbu z vašich kompaktních přehrávačů nebo například z notebooku. Díky kvalitnímu výkonu a integrované nabíjecí baterii si budete moci dopřát kvalitní hudební zážitek i na Vašich cestách. Snadná obsluha a elegantní design Tělo přístroje má elegantní design a je vyrobeno z odolného a zároveň lehkého hliníku. Na horní stra...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bose SoundLink Mini Bluetooth II

Popis Bose SoundLink Mini Bluetooth II

SOFTCOM.cz píše:

Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II (Perl White)
Přenosný reproduktor Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II s technologií Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby z chytrého telefonu nebo tabletu.
Velký zvuk s hlubokými basy, lehká a kompaktní konstrukce, vestavěný mikrofon pro volání, hlasové oznámení párování, AUX vstup, microUSB vstup pro dobíjení, výdrž dobíjecí baterie až 10 h

Lepší zvuk ve vaší dlani
Užijte si hudbu na cestách, ať jedete kamkoliv. SoundLink Mini Bluetooth speaker II poskytuje plný, přirozený zvuk z ultra kompaktního reproduktoru, který se vejde do dlaně vaší ruky. Připojuje se bezdrátově k vašemu chytrému telefonu, tabletu nebo jinému zařízení s Bluetooth. Můžete poslouchat hudbu, videa nebo hry kdykoliv a kdekoliv. A vestavěný mikrofon umožňuje přijímat hovory.

Velký zvuk – s hlubokými basy – poskytuje úžasný zvukový zážitek
Bezdrátový a ultra kompaktní, kamkoliv si můžete vzít s sebou Bose...

Smarty CZ píše:

Legendární přenosný reproduktor od Bose ve své druhé generaci. Stále s nejlepším zvukem, stále tak malých rozměrů, navíc možnost konferenčních hovorů a připojení dvou zařízení současně.

DATART.cz píše:

Přenosný bluetoothový reproduktor • skvělý zvuk • elegantní design • Bluetooth • mikrofon • handsfree • lehká a odolná konstrukce • dosah až 9 metrů • výdrž baterie až 10 hodin • micro USB port • AUX 3,5 mm vstup • rozměry (v x š x h) 5,1 × 18 × 5,8 cm • hmotnost 670 g Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Kytary.cz - svět hudebních nástrojů píše:

Bezdrátový přenosný reproduktor Bezdrátový reproduktor SoundLink Mini vás může díky svým kompaktním rozměrům doprovázet na cestách, v práci, ale i v domácnosti. Reproduktor disponuje plným a přirozeným zvukem, který zajišťuje inovativní technologie Bose včetně duálních pasivních zářičů akcentujících basy a minimalizující vibrace. Hudba ze zařízení typu smartphone, iPod a podobně se může přenášet pomocí Bluetooth s dosahem 9 metrů nebo standardním kabelem s konektorem Jack 3,5 mm. Integrovaný mikrofon umožňuje vyřizování telefonních hovorů stejně tak ovládání Bluetooth zařízení hlasem (Siri, Google Now). Hudbu můžete poslouchat prakticky nepřetržitě. Součástí výbavy je totiž nabíjecí stanice, která nijak v nepřerušovaném poslechu nebrání.

MALL.CZ píše:

Přenosný reproduktor Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II s technologií Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby z chytrého telefonu nebo tabletu. Velký zvuk s hlubokými basy, lehká a kompaktní konstrukce, vestavěný mikrofon pro volání, hlasové oznámení párování, AUX vstup, microUSB vstup pro dobíjení, výdrž dobíjecí baterie až 10 h.

CZC.cz píše:

Malý reproduktor Bose SoundLink Mini BT speaker II je výborný přítel v produkci hudby na cestách, ale i doma. Je velmi malý a lehký, vejde se do dlaně i kapsy, tlačítka hlasitosti, ON/OFF, Bluetooth, multifunkční tlačítko, vstup AUX, vestavěný mikrofon, použití jako handsfree, připojení k mobilním zařízením.

Parametry Bose SoundLink Mini Bluetooth II

Výrobce Bose

Podobné produkty

Podobné fráze: