Katalog > Reprosoustavy > BenQ Trevolo

BenQ Trevolo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 9 019 Kč
Dostupnost: Skladem
od 9 019 Kč
Inovativní přenosný reproduktor Nechte se unášet dokonalým zvukem v přenosném provedení z reproduktorů BenQ treVolo, který je prvním přenosným Bluetooth reproduktorem na světě s technologií elektrostatické membrány. Vaši oblíbenou hudbu si užijte s úžasnou čistotou a absolutní precizností, navíc kdekoli budete chtít. Profi technologie elektrostatické membrány Elektrostatické membrány v...

Všechny nabídky pro BenQ Trevolo

Popis BenQ Trevolo

Inovativní přenosný reproduktor
Nechte se unášet dokonalým zvukem v přenosném provedení z reproduktorů BenQ treVolo, který je prvním přenosným Bluetooth reproduktorem na světě s technologií elektrostatické membrány. Vaši oblíbenou hudbu si užijte s úžasnou čistotou a absolutní precizností, navíc kdekoli budete chtít.

Profi technologie elektrostatické membrány
Elektrostatické membrány vám poskytnou stejnou technologii, jakou používají špičkové reproduktory pro poslechové místnosti. Design elektrostatických panelů umožňuje projekci zvuku před a za reproduktor, což přináší přirozenější podání zvuku jako je to u hudebních nástrojů. Celá konstrukce s čtyřnásobným zesilovačem, další dvojicí basových měničů a pasivními zářiči pak vytváří komplexní interakci všech prvků hudby s dokonalým prolínáním harmonie.

Technologie BenQ TrueSound pro vylepšení komprimované hudby
S technologií TrueSound získáte lepší kvalitu zvuku u vysoce komprimovaných zv...

Parametry BenQ Trevolo

Výrobce BenQ
Typ Přenosné

Podobné produkty