Katalog > Reproduktory k PC > Trevi Karaoke XF 800

Trevi Karaoke XF 800

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přenosný párty reproduktor Trevi XF 800 s integrovaným přehrávačem MP3 poskytuje úžasný výkon, pokročilé funkce a možnost bezdrátového připojení Bluetooth. Zařízení je také připravené na karaoke párty dvěma vstupy pro mikrofon i na možnost nahrávání na USB zařízení. Výkon Ohromný výkon 50 W zprostředkovává 8" subwoofer s funkcí Bass Reflex a "tweetery" pro dokonalé výšky. Tato kombinace zajis...

Všechny nabídky pro Trevi Karaoke XF 800

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Trevi Karaoke XF 800

Přenosný párty reproduktor Trevi XF 800 s integrovaným přehrávačem MP3 poskytuje úžasný výkon, pokročilé funkce a možnost bezdrátového připojení Bluetooth. Zařízení je také připravené na karaoke párty dvěma vstupy pro mikrofon i na možnost nahrávání na USB zařízení.
Výkon
Ohromný výkon 50 W zprostředkovává 8" subwoofer s funkcí Bass Reflex a "tweetery" pro dokonalé výšky. Tato kombinace zajistí kvalitní přehrávání FM rádia s funkcí autoscan nebo vaší sbírky hudby na různorodých hudebních nosičích.
Přehrávání
Integrovaný MP3 přehrávač umožňuje přímo přehrávat hudební soubory. Ty lze dodat přímo pomocí USB připojení nebo SD karty. Bezdrátové propojení smartphonu nebo tabletu lze pak provést díky přítomnosti technologie Bluetooth. Samozřejmostí je i AUX vstup pro připojení dalších zdrojů zvuků nepodporující výše zmíněné technologie.
Vše pro dokonalou párty
Pro tu pravou párty nesmí chybět světelné efekty - barevné LED nabízí až 7 špičkových světelný...

Parametry Trevi Karaoke XF 800

Výrobce Trevi
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 50W
Typ Přenosné

Podobné produkty

Podobné fráze: