Katalog > Reproduktory k PC > Lenco BT-160 LIGHT

Lenco BT-160 LIGHT

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 398 Kč
Dostupnost: Skladem
od 398 Kč
Dokonalý svítící reproduktor s označením BT-160 Light od společnosti Lenco vám může tvořit společnost v každé situaci. Je napájen vnitřní dobíjecí baterií, takže nejste omezeni na síťové napájení, a tak jej můžete vzít třeba pod stan nebo na chatu. Díky technologiím Bluetooth a NFC nepotřebujete pro připojení a přehrávání hudby z mobilního zařízení používat žádné dráty. Vše je naprosto bezprob...

Všechny nabídky pro Lenco BT-160 LIGHT

Popis Lenco BT-160 LIGHT

Dokonalý svítící reproduktor s označením BT-160 Light od společnosti Lenco vám může tvořit společnost v každé situaci. Je napájen vnitřní dobíjecí baterií, takže nejste omezeni na síťové napájení, a tak jej můžete vzít třeba pod stan nebo na chatu.
Díky technologiím Bluetooth a NFC nepotřebujete pro připojení a přehrávání hudby z mobilního zařízení používat žádné dráty. Vše je naprosto bezproblémové a jednoduché. Přehrávat písničky lze i z microSD karty nebo drátem pomocí 3,5mm AUX vstupu.
Výkon tohoto svítícího reproduktoru jsou krásné 4 W. Baterie má kapacitu 2200 mAh a vydrží tak velmi dlouhou dobu přehrávat vaši oblíbenou muziku, aniž byste museli sáhnout po dobíjecím zařízení.
REPRODUKTORY Počet reproduktorů 1
ZVUK Zvukový výkon 4 W
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Technologie propojení Kabelový a bezdrátový
Rozhraní Bluetooth/3.5 mm
Bezdrátová technologie Bluetooth
Bluetooth Ano
NFC Ano
Vstup AUX Ano
Nabíjecí port USB Ano...

Parametry Lenco BT-160 LIGHT

Výrobce Lenco
Počet reproduktorů Počet reproduktorů - za tečkou je vždy uveden počet subwooferů, tzn. reproduktorů pro nízké frekvence. Pro nejkvalitnější zážitek doporučujeme sestavy 5.1 . 1.0
Typ Přenosné

Podobné produkty

Podobné fráze: