Katalog > Reproduktory k PC > Bang & Olufsen BeoPlay A2

Bang & Olufsen BeoPlay A2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 852 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
B&O PLAY by Bang & Olufsen představuje svůj první Bluetooth reproduktor BeoPlay A2, jehož inovativní řešení, krásný design a funkčnost vás přivedou k němému úžasu. 360 STUPŇŮ SKVĚLÉHO ZVUKU Představujeme první všesměrové zvukové řešení plochého reproduktoru, Tru360, které zaručuje, že si každý z posluchačů užije stejně dobrý poslech bez ohledu na to, kam tento lehce přenosný reproduktor umí...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bang & Olufsen BeoPlay A2

Popis Bang & Olufsen BeoPlay A2

B&O PLAY by Bang & Olufsen představuje svůj první Bluetooth reproduktor BeoPlay A2, jehož inovativní řešení, krásný design a funkčnost vás přivedou k němému úžasu.
360 STUPŇŮ SKVĚLÉHO ZVUKU
Představujeme první všesměrové zvukové řešení plochého reproduktoru, Tru360, které zaručuje, že si každý z posluchačů užije stejně dobrý poslech bez ohledu na to, kam tento lehce přenosný reproduktor umístíte.
BeoPlay A2 je dvoukanálový reproduktor se dvěma kanály na obou stranách přístroje, který využívá nové řešení Bang & Olufsen s názvem ?Power Response Enhancement?. Díky přidanému výškovému reproduktoru na zadní straně ovladače zajistí lepší šíření vysokých frekvencí kolem okrajů a v kombinaci s hlavní řídicí jednotkou všesměrového zvuku v nízkých frekvencích nabízí to, čemu říkáme zvukový zážitek True360 ? mohutnou, místnost vyplňující hudbu šířící se všemi směry.
Zvukový profil reproduktoru je pro B&O PLAY typický: podpis Bang & Olufsen zaručuje pravdivý a čistý z...

Parametry Bang & Olufsen BeoPlay A2

Výrobce Bang & Olufsen

Podobné produkty

Podobné fráze: