Katalog > Repeatery, transceivery, konventory

Repeatery, transceivery, konventory

Nalezeno:    2 produkty

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka: 850 nm Max. délka spoje: 550 / 275 m Optický kabel: 50/125 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 550m, LC, TX:850nm, RX:850nm, multimode Rychlost: 10/100/1000 Mbit Base-TX/SX/LX Vzdálenost: 550 m Typ optického konektoru: 2x LC (...

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/125 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 10km, LC, TX:1310nm, RX:1310mm, singlemode Rychlost: 10/100/1000 Mbit Base-TX/SX/LX Vzdálenost: 10 km Typ optického konektoru: 2x LC (Duplex) Vlnová délka pro vysílání - TX: TX:1310 nm Vlnov...

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji