Katalog > Ravensburger

Ravensburger

Nalezeno:    25 produktů

Ravensburger GraviTrax Dráha

Prodlužte svou dráhu Gravitrax! Tato sada vám umožní pozdvihnout vaši kuličkovou dráhu na vyšší úroveň. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Magnetický kanon

Ještě více energie pro vaši kuličkovou dráhu! S Magnetickým kanónem bude kulička překonávat neuvěřitelné výškové rozdíly a kutálet se ještě déle. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger Flip 261475 GraviTrax

Dopravte svou kuličku o úroveň výš a vystřelte ji do opačného směru! Zapojte flip do Startovní sady GraviTrax a pusťte se se svou kuličkovou dráhou do skvělé akce! Jak daleko vaše kuličky s flipem doletí?

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

RAVENSBURGER GraviTrax Flip

Číslo karty:127306 Věk:od 8 let Materiál:Plast Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 4,5 cm Jedna otočka a kulička je o poschodí výš! Flip je užitečné rozšíření, pomocí kterého dostanete kuličku o patro výše a dráze tak dodáte na rozmanitosti. Rozšiřující prvek GraviTrax Flip je použitelný pouze se startovací sadou! Balení obsahuje: návod, 1 prvek Flip, 1 dlouhá kolejnice, 2 střední kolejnice a 3 krátké kolejnice. GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte ...

Více informací
od 224 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Katapult

Díky Katapultu proletí vaše kulička vzduchem navzdory zemské přitažlivosti. Zapojením Katapultu do startovní sady GraviTrax® získá vaše kuličková dráha na napínavosti. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Více informací
od 224 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Kladivo

Ať dá kladivo pořádnou ránu! Dodejte kuličce Kladivem nový impuls, aby zvládla ještě delší dráhu. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Více informací
od 224 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Lopatka

Získejte novou energii! S lopatkou se vaše kulička dokutálí ještě dále. Zapojením lopatky do startovní sady GraviTrax® získá vaše kuličková dráha na napínavosti.

Více informací
od 227 Kč
Koupit nejlevněji

RAVENSBURGER GraviTrax PRO Startovní sada

Stavějte nové tratě plné jedinečných výzev. Startovní sada RAVENSBURGER GraviTrax PRO obsahuje dostatek stavebních prvků pro okamžité použití. Startovací sada PRO obsahuje více než 150 dílů: návod, stavební plány a úlohy k řešení, 4 základní desky, 1 průhlednou rovinu, 6 kuliček, 5 výškových podpěr, 27 různých kolejnic, 108 akčních a stavebních dílů. Stavebnice RAVENSBURGER GraviTrax PRO pro náročnější stavitele s novými variabilními dílky posune vaši dráhu o další stupeň výš. Profesionální systém kuličkových drah s novými akčními díly umožňuje budovat vaši stavbu do výšky. Př...

Více informací
od 1 099 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Smyčka

Prožeňte kuličku smyčkou! Zapojením Smyčky do startovní sady GraviTrax® bude vaše kuličková dráha napínavější. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Více informací
od 220 Kč
Koupit nejlevněji

RAVENSBURGER GraviTrax Sopka

Číslo karty:127303 Věk:od 8 let Materiál:Plast Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 4,5 cm Dostaňte maximum ze své kuličkové dráhy! S rozšířením Vulkan můžete kuličky vystřelit do stran a svou kuličkovou dráhu tak zrychlit a přidat jí nový element! Kombinujte Vulkan se startovací sadou GraviTrax a zvedněte svou dráhu o level výše... Jak daleko doletí kuličky po "sopečné erupci"? Rozšiřující prvek GraviTrax Vulkan je použitelný pouze se startovací sadou! Balení obsahuje: návod, 1 akční vulkan, 1 dlouhá kolejnice, 2 střední kolejnice a 3 krátké kolejnice. GraviTrax od něm...

Více informací
od 197 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Startovní sada

Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie. Poznáte přitom, jak působení různých fyzikálních zákonů ovlivňuje běh vaší kuličky.

Více informací
od 1 098 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Stavba

S touto sadou rozšíříte svou kuličkovou dráhu o dodatečné základní desky a další stavební prvky, které zapojíte do své startovní sady GraviTrax®. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

RAVENSBURGER GraviTrax Trampolína

Číslo karty:25432 Věk:od 8 let Materiál:Plast Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 4,5 cm Odpoutejte se od gravitace a nechte kuličky skákat radostí. Rozšiřující prvek GraviTrax Trampolína je použitelný pouze se startovací sadou! Balení obsahuje: obrázkový návod, 2 aktivní trampolíny, 2 díly pro nastavení úhlu a výšky. GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte s kuličkami a vyzkoušejte sílu gravitace v praxi! Propracovaná stavebnice s variabilními dílky V...

Více informací
od 192 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Tunel

Tato sada vnese do vaší kuličkové dráhy moment překvapení. Propojte se svou startovací sadou GraviTrax® tunely, kolejnice a základní desky a získáte ještě více možností pro různé kombinace a zrychlení.

Více informací
od 435 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger GraviTrax Výtah

Výtah je doplňující sadou dílků ke startovací sadě GraviTrax. Bez základní sady nejde použít. Pokud děti zapojí k základní desce a základním dílům také tento výtah, promění se dráha v ještě více zajímavou trasu. Díly se dají seskládat v různých kombinacích, čímž mohou nabízet další varianty dění na trase. Děti mohou vyzkoušet, kolik kuliček dopraví výtahem do výšky. Obsah balení: výtah, 7 stříbrných kuliček, průhledná rovina 8 výškových dílů velkých, 4 výškové díly malé dlouhá kolejnice, 2 střední kolejnice, 3 krátké kolejnice návod Vyberte dětem zajímavé puzzle GraviTr...

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

RAVENSBURGER GraviTrax Zásobník

Číslo karty:127304 Věk:od 8 let Materiál:Plast Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 4,5 cm Shromážděte kuličky a pusťte je zpátky na trať! Prvek, který zamíchá pořadím. Jakmile se zásobník naplní třemi kuličkami, vyšle všechny závodníky znovu na trať a zábava může pokračovat. Rozšiřující prvek GraviTrax TipTube je použitelný pouze se startovací sadou! Balení obsahuje: návod, 1 akční zásobník, 1 dlouhá kolejnice, 2 střední kolejnice a 3 krátké kolejnice. GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne m...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger Lanovka 268498 GraviTrax

Lanovka strčí do kuličky na druhé straně propasti a tím jí rozjede. Díky ní můžete zajímavě překonat i velké vzdálenosti a výškové rozdíly na trati. Zapojte tento doplněk i do vaší dráhy. Které části trasy spojíte?

Více informací
od 218 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger PRO Mixer 261758 Gravitrax

Jedna dráha, tolik možností. Zapojte Mixér do vaší dráhy a propojte tak rovnou dvě patra. Mixér oživí vaši dráhu rovnou několika způsoby. Kulička nejenže velmi rychle překoná přesun o patro níž, ale také se může rozjet až třemi různými směry. Každá jízda tak bude jedinečná.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger PRO Splitter 261703 Gravitrax

Doražte do cíle ještě rychleji! Splitter pustí kuličku o patro níž a dodá jí na vaší dráze novou energii. Díky propojení jednotlivých pater získá vaše dráha na dynamičnosti. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax PRO můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Více informací
od 230 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger PRO Vertical 268160 Gravitrax

Překonávejte výškové rozdíly a nechte kuličky vyjet ze standardních tratí. Nové akční díly přináší jedinečné možnosti jak překonávat i několik poschodí najednou. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax PRO můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Více informací
od 589 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger Skokan 268481 GraviTrax

Skokan vynese kuličku o poschodí výše a vytvoří tak působivý tranzitní tunel. Zábavný doplněk, díky kterému bude tvoje dráha propracovanější a zajímavější. Kam ho umístíš na tvé trase?

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger Sopka 261468 GraviTrax

Sopka uvolní novou energii do vaší dráhy! Zapojte sopku do startovní sady GraviTrax pro ještě akčnější kuličkovou dráhu. Jak daleko a jak vysoko vaše kuličky pro výbuchu sopky poletí?

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger Transfer 268504 GraviTrax

Transfer převede kuličku na druhou stranu propasti. Dokážeš ho ve své dráze vhodně zapojit? Set obsahuje dílky k sestavení 3 plošinek. Proměňte tak vaši dráhu ve skutečně velkolepou konstrukci.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Ravensburger Zásobník 261437 GraviTrax

Shromážděte své kuličky se zásobníkem a poté je zase vypusťte! Zapojte zásobník do Startovní sady GraviTrax a těšte se na jedinečnou akci na vaší kuličkové dráze. Na jak dlouho dokážete své kuličky se zásobníkem zastavit?

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

BoomTrix: Multiball

Stolní hra BoomTrix: Multiball Postav si doma tu nejlepší kuličkovou dráhu podle své fantazie! Užij si doma spoustu zábavy, naplánuj úžasné trýčky, dokaž nemožné a překonej gravitaci! Ale pozor, dráhu musíš pořádně propočítat! Čím větší výzva, tím větší radost! Sada obsahuje: - 1x startovní věž s rampou - 5x trampolína - 3x podstavec trampolíny - 1x kaskadérský kruh - 3x akční překážka - 1x sklapovací cíl - 5x kovová kulička - 1x návod Vhodné pro děti od 8 let

Více informací

Podobné fráze: