Katalog > Rádia > SONY XDR-S40DBP

SONY XDR-S40DBP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 586 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
od 1 586 Kč
Porovnat 6 obchodů
Předvolby (10 FM / 10 DAB / DAB +) Síť nebo provoz na baterie Až 13 hodin přehrávání digitálních stanic (DAB / DAB +) Až 10 hodin přehrávání příjmu FM Konektor pro sluchátka Upozornění na slabé baterie Integrované hodiny Teleskopická anténa Mono reproduktor

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SONY XDR-S40DBP

Popis SONY XDR-S40DBP

ElektroCR píše:

Předvolby (10 FM / 10 DAB / DAB +)
Síť nebo provoz na baterie
Až 13 hodin přehrávání digitálních stanic (DAB / DAB +)
Až 10 hodin přehrávání příjmu FM
Konektor pro sluchátka
Upozornění na slabé baterie
Integrované hodiny
Teleskopická anténa
Mono reproduktor

Digiboss.cz píše:

Sony radiopřijímač XDR-S40DBP DAB tuner černý najdte na Digiboss.cz. Sony radiopřijímač XDR-S40DBP DAB tuner černý nabízíme i na splátky. Kompaktní radiopříjímač DAB/DAB+/FM tuner.
Možnost ladění velkého počtu stanic. Výborná kvalita zvuku díky technologiím SONY.
Snadná přenosnost, názká váha. Kvalitní příjem signálu díky teleskopické anténě. 10 x paměť na FM stanice a 10 x paměť na DAB stanice. Sleep timer a hodiny.
Možnost provozu na baterie (4xAA) nebo připojení do el. sítě. Sluchátkový jack pro připojení sluchátek a poslech v soukromí.
Váha 445 g vč. baterií. Odhadovaná doba provozu na baterii - DAB 13 hodin na SONY alk. baterie, FM tuner 10 hodin na SONY alk. baterie.
....

Alza.cz píše:

Rádio přenosné kapesní, DAB/DAB+/FM tuner, šedé
Kapesní, lehce přenosné rádio Sony XDR-S40DBPW obsahuje FM a DAB tunery, s jejichž pomocí můžete poslouchat široké spektrum rozhlasových stanic v té nejlepší dostupné kvalitě. Skvělý zvuk Sony vám zpříjemní každou procházku, posezení u ohně nebo pobyt na chalupě. Přenosné rádio v sobě ukrývá čtveřici baterií typu AA, které umí dodávat šťávu až na 13 hodin poslechu. Dodáván je však i klasický adaptér pro napájení ze sítě.Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Moderní rádio s DAB/DAB+/FM tuneryKapesní, lehce přenosné rádio Sony XDR-S40DBPW obsahuje FM a DAB tunery, s jejichž pomocí můžete poslouchat široké spektrum rozhlasových stanic v té nejlepší dostupné kvalitě. Skvělý zvuk Sony vám zpříjemní každou procházku, posezení u ohně nebo pobyt na chalupě. Přenosné rádio v sobě ukrývá čtveřici baterií typu AA, které umí dodávat......

Parametry SONY XDR-S40DBP

Výrobce SONY

Podobné produkty

Podobné fráze: