Katalog > Provozní kapaliny > TOTAL QUARTZ 9000

TOTAL QUARTZ 9000

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 135 Kč
Dostupnost: Skladem
Motorový olej, TOTAL (QUARTZ 9000, QUARTZ9000)

Doporučujeme

Všechny nabídky pro TOTAL QUARTZ 9000

Popis TOTAL QUARTZ 9000

ElektroCR píše:

Motorový olej Total Quartz Energy 9000 5W-40, 1LOlej je syntetický, vysoce výkonný na bázi nejnovější syntetické technologie TOTAL. Má vynikající oxidační stabilitu. Zaručuje nejrychlejší promazání při studeném startu, což jistě oceníte zejména v zimě. Tento olej vám dále zaručí ekonomickou spotřebu paliva díky extrémní tekutosti oleje při nízkých teplotách a naopak vysoké odolnosti olejového filmu při vysokých teplotách.Velmi dobře chrání mechanické součásti motoru, zachovává jejich plný výkon a zpomaluje opotřebení motoru. Udržuje totiž v čistotě nejcitlivější části motoru.Olej je vhodný pro benzínové i naftové motory. Lze ho použít i v nejnáročnějších podmínkách v každém ročním období. Olej Total Quartz 9000 5W-40 je mísitelný se všemi motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávanými výrobci.Parametry:


Typ o...

ONLINESHOP.cz píše:

Motorový olej Total Quartz Energy 9000 5W-40, 1L Olej je syntetický, vysoce výkonný na bázi nejnovější syntetické technologie TOTAL. Má vynikající oxidační stabilitu. Zaručuje nejrychlejší promazání při studeném startu, což jistě oceníte zejména v zimě. Tento olej vám dále zaručí ekonomickou spotřebu paliva díky extrémní tekutosti oleje při nízkých teplotách a naopak vysoké odolnosti olejového filmu při vysokých teplotách. Velmi dobře chrání mechanické součásti motoru, zachovává jejich plný výkon a...

EuroKing píše:

Total Quartz 9000 HKS 5W-30 1L, ACEA A5, API SM, pro vozy Hyundai-Kia

Total ENERGY HKS je doporučen a schválen pro všechny benzínové a dieselové motory Hyundai-Kia včetně automobilů vybavených filtrem pevných částic nebo jiným systémem upravující zplodiny výfukových plynů. Je schválen a používán výrobcem Hyundai-Kia jako prvonáplň motorů. Excelentní kvalita tohoto produktu zajišťuje vynikající ochranu motoru. Díky bezkonkurenční odolnosti proti oxidaci poskytuje dlouhé výměnné intervaly (až 30 000 km).
Schváleno dle HYUNDAI a KIA v uživatelském manuálu od 02/2010. Olej použitý v prvním plnění.

VÝHODY:Prodlužuje životnost motoru. Prodloužené servisní intervaly.

QUARTZ 9000 ENERGY HKS G-310 zajišťuje vynikající ochranu vůči opotřebení spalovacího motoru a prodlužuje jeho životnost.

QUARTZ 9000 ENERGY HKS G-310 umožňuje díky výborné oxidační stabilitě prodloužené servisní intervaly ( 30000 ...

TorriaCars.cz píše:

Popis produktu

Vícestupňový syntetický motorový olej pro benzinové a dieselové spalovací motory osobních vozidel
POUŽITÍ:Moderní benzínové a dieselové spalovací motory osobních a lehkých užitkových vozidel.
QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W-30 představuje syntetický motorový olej vyvinutý za účelem splnění nejpřísnějších požadavků jak benzínových tak dieselových spalovacích motorů.
QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W-30 je olej speciálně doporučený pro přeplňované, víceventilové motory s přímým vstřikem paliva.
QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W-30 je motorový olej vhodný pro nejnáročnější provozní podmínky (dálniční provoz, hustý městský provoz..., při celoročních provozních podmínkách).
QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W-30 je olej přizpůsobený všem vozidlům vybavených katalytickými systémy, používající bezolovnaté palivo resp. zkapalněný ropný plyn (LPG).
VÝKONOVÉ ÚROVNĚ:Specifikace :
ACEA A5 / B5 (A1 / B1)
Schválení výrobců :
FORD WSS – M2C...

Parametry TOTAL QUARTZ 9000

Výrobce Total

Podobné produkty

Podobné fráze: