Katalog > Procesory > AMD Trinity A6-5400K

AMD Trinity A6-5400K

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Nová generace APU (Accelerated Processing Unit) společnosti AMD přichází na trh s velmi zajímavým poměrem ceny a výkonu. Toto spojení procesoru a grafického čipu v jeden kompaktní a efektivní celek nabídne nejen velmi pěkný výpočetní výkon, ale také integrovaný grafický čip, který je využít nejen na práci, ale také pro herní nasazení. Na integrované řešení podává solidní výkon. N...

Všechny nabídky pro AMD Trinity A6-5400K

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis AMD Trinity A6-5400K

Popis produktu
Nová generace APU (Accelerated Processing Unit) společnosti AMD přichází na trh s velmi zajímavým poměrem ceny a výkonu. Toto spojení procesoru a grafického čipu v jeden kompaktní a efektivní celek nabídne nejen velmi pěkný výpočetní výkon, ale také integrovaný grafický čip, který je využít nejen na práci, ale také pro herní nasazení. Na integrované řešení podává solidní výkon.
Nové APU procesory se dělí na dvě platformy – desktopové Virgo a mobilní Comal. Tyto APU využívají modulární architekturu, která byla poprvé nasazena u desktopových procesorů Bulldozer a v tomto případě se jedná o architekturu s kódovým názvem Trinity. Procesorová jádra využívají vylepšenou architekturu AMD K15.1 „Piledriver“ a mohou se skládat z jednoho nebo dvou dvoujádrových modulů. Každý modul pak má k dispozici vyrovnávací paměť L2, o kterou se vždy dvojice jader dělí.
Součástí APU je také je unifikovaný northbridge, který je napojen přes PCI-E sběrnici. Integrována byla...

Parametry AMD Trinity A6-5400K

Výrobce AMD
Modelové označení AMD A6
Socket Socket procesoru a socket základní desky se musí shodovat. FM2
Frekvence jádra Udává pracovní frekvenci, čím vyšší, tím výkonější. 3.6GHz
Technologie výroby Velikost tranzistoru v nanometrech. Čím menší velikost, tím se procesor méně zahřívá. 32nm
Počet jader Vícejádrový procesor se vyplatí zejména při hraní her, práci s multimédii a pro další náročné alpikace. 2

Podobné produkty

Podobné fráze: