Katalog > Procesory - chlazení > SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 599 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
Třetí generace chladičů Fera od společnosti SilentiumPC přináší kvalitu a výkonnostní vylepšení oproti oblíbeným minulým generacím. Chladič poskytuje kompaktní rozměry, vysokou účinnost a přívětivou cenu. Fera 3 využívá čtyři 6mm vysoce výkonné heatpipe s přímým stykem s plochou procesoru, které byly upraveny pro vynikající výkon. Pasiv je o něco větší a asymetrický, ale rozměry nijak neoh...

Všechny nabídky pro SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

Popis SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

Třetí generace chladičů Fera od společnosti SilentiumPC přináší kvalitu a výkonnostní vylepšení oproti oblíbeným minulým generacím. Chladič poskytuje kompaktní rozměry, vysokou účinnost a přívětivou cenu.

Fera 3 využívá čtyři 6mm vysoce výkonné heatpipe s přímým stykem s plochou procesoru, které byly upraveny pro vynikající výkon. Pasiv je o něco větší a asymetrický, ale rozměry nijak neohrožují jeho přednosti - především výsoký chladící výkon a stále tenký profil. Výška 155mm znamená, že chladič vejde téměř do všech klasických počítačových skříní. Aby byl chladič ještě tišší a efektivnější, výrobce se rozhodl jej vybavit ventilátorem Sigma PRO 120 PWM, který má optimalizovaný tvar lopatek.

Nelze opomenout ani bohaté příslušenství pro instalaci na různé sockety Intel a AMD. Dále je obsažena kvalitní teplovodivá pasta.


Klíčové vlastnosti
Určeno pro procesoru s TDP až 180W
Tenký profil chladiče pro skvělou kompatibilitu s ...

Parametry SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

Výrobce SilentiumPC

Podobné produkty