Katalog > Přívěsky

Přívěsky

Nalezeno:    1296 produktů

Přívěsek 1000

unisex, chirurgická ocel 316L, ocelová, lesk, ostatní, 30x24x2 mm

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek ANDĚL s růžovým srdíčkem 4501

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ANDĚL SE SRDÍČKEM  * Nádherný stříbrný anděl s růžově pozlaceným srdíčkem. * Rhodiováno - pro větší odolnost, lesk a delší životnost. * Růžově zlaceno - srdíčko je pozlacené, základ je vyroben ze stříbra 925/1000. * Microsetting - to je způsob ukládání kamenů na povrchu šperku. Povrch šperku je pečlivě navržen tak, aby co nejvíce malých kamenů bylo co možná nejblíže k sobě, což vytváří úžasný vzhled a zářivost. Tato metoda je mnohem dražší, ale díky tomu jsou vytvořeny jedinečné vlastnosti a luxusní vzhled.  Doplňkové parametry * K...

Více informací
od 650 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U destička vojenská známka - DR1009

Ocelový přívěšek - vojenská známka DOG TAG Na zakázku lze na přívěšek vyrýt text diamantovým hrotem nebo laserem. Přední i zadní strana přívěšku má lesklou povrchovou úpravu. Ocelový přívěšek je vyroben z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. Tento druh oceli nekoroduje (přívěšek tedy nerezaví), je antialergenní a splňuje náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U Navlékací ocelový iniciála - písmeno - PP-1006-M

Ocelový přívěšek - korálek ve tvaru písmene A Korálek lze navléknou na jakýkoliv ocelový řetízek o maximální tlušťce 1,6mm. Obvykle je nutno nejprve z řetízku sejmout zakončovací kroužek , který se po navlečení korálku vrátí na své původní místo. Pomocí tohoto speciálního korálku a si můžete vytvořit jedinečný a neopakovatelný šperk, který navíc můžete měnit podle nálady a příležitelnosti. Stačí vyměnit korálky a máte nový originální náramek nebo náhrdelník. Korálek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Auryn - větší

Kovový amulet opatřený řetízkem. Znázorňuje spletené hady, známý artefakt z Nekonečného příběhu. Průměr šperku je cca 4 cm.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Černé slunce

Amulet inspirovaný slunečním symbolem z historických nálezů na území dnešního Německa. Průměr šperku je cca 3,5 cm, k přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek ANDĚL 4148

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ANDĚL  * Nejkrásnější dárek po každou ženu! * Přívěsek bez řetízku. * Stříbrný anděl se srdíčkem a čirým zirkonem. * Rhodiováno - pro větší odolnost, lesk a delší životnost.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: rhodiováno * Osazení: zirkon * Barva: stříbrná * Určení: dámské, dětské * Ryzost: Ag 925/1000 * Hmotnost: ≤1,5 g. * Rozměry anděla: 20 mm x 16 mm * Dárková krabičk...

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek KŮŇ V SRDCI 4652

 STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK KŮŇ V SRDCI * Nádherný kvalitní přívěsek vyrobený ze stříbra 925/1000. * Přívěsek je označený puncem 925.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: rhodiováno * Osazení: žádné * Barva: stříbrná * Určení: dámské, dětské * Motiv: Zvířecí, Srdce * Ryzost: Ag 925/1000 * Hmotnost: ≤1,8 g * Rozměry: 18 m...

Více informací
od 750 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek Morellato Sipario RH01

Chirurgická ocel s krystalyDodáván s řetízkem

Více informací
od 648 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Cat Sith

Tajemná Cat Sith je černá kočka z keltské mytologie a bude dobrou společnicí nejen čarodějkám a mágům. Přívěsek kočky z černého pewteru visí na černém řetízku. Červené oči tvoří krystaly Swarovski. Rozměry přívěsku: 6 x 1,9 x 1,5 cm Váha přívěsku: 27 g Délka řetízku: 53 cm, bez obsahu niklu

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Dračí dostaveníčko P811

Jeden černý, druhý stříbrný, dvojice draků se vzájemně proplétá a vytváří tak dokonalý tvar srdce - dračí pár, který k sobě patří na věčnost. Tento dvojitý náhrdelník je vhodný zejména pro páry. Dračí pár se proplétá a je možné jej rozdělit na dva samostatné kusy. Součástí balení jsou 2 řetízky (černý a stříbrný), každý dlouhý cca 46 cm. Mohou být nošeny každý zvlášť nebo spojené v jeden. Draci jsou spojeni pomocí skrytých magnetů.

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Čokoládová žabka WN0157

Náhrdelník s čokoládovou žabkou z Harryho Potera bude skvělou ozdobou pro studenty čar a kouzel v Bradavicích i milovníky čokolády. Náhrdelník lze kombinovat s touto pěknou klíčenkou a přívěskem. Řetízek je součástí balení.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Zmijozel

Postříbřený přívěsek na motivy Harry Pottera v podobě znaku koleje Zmijozel na škole čar a kouzel v Bradavicích. Na opačné straně přívěsku se nachází logo Warner Bros.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Náhrdelník Harry Potter - Hůlka Albuse Brumbála

Postříbřený přívěsek v podobě kouzelnické hůlky profesora Albuse Brumbála z příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi, včetně krabičky od Ollivandera. Součástí je řetízek o délce cca 85 cm.

Více informací
od 849 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Obraceč času menší WN0097

Replika obraceče času z filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu, jehož pomocí zvládala Hermiona Grangerová svůj přeplněný rozvrh a právě on pomohl zachránit hrdinům příběhu nejeden život. Jednotlivé prstence jsou otočné, uprostřed jsou miniaturní přesýpací hodiny. Průměr obraceče je cca 3 cm, je opatřen řetízkem. Jedná se o filmovou dekorační repliku, při běžném nošení se může opotřebit či zoxidovat.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Čarodějnický pentagram

Amulet znázorňující pentagram složený z čarodějnických košťat. Průměr pentagramu je cca 3 cm, součástí je voskovaná šňůrka k zavěšení na krk.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet erb s křížem

Amulet stylizovaný jako středověký erb s křížem. V ceně šperku je zahrnuta bavlněná voskovaná šňůrka. Amulet je vyroben z kvalitní slitiny cínu s antimonovou patinou bez příměsi niklu (je hypoalergenní).

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Kříž templářů , barva modrá

Cínový amulet v podobě kříže templářských rytířů. Průměr šperku je cca 2 cm.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový Lunice

Lunula neboli Lunice, pradávný symbol plodnosti a ženskosti, jehož tvar vychází z Luny (Měsíce), byl oblíbeným motivem u Vikingů a Slovanů, zejména v oblastech Moravy a Kyjevské Rusi. Šperky s tímto motivem se těšily velké oblibě u žen a mladých dívek. Součástí bronzového přívěsku je kožená šňůrka.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový Triskeles

Bronzový přívěšek na krk s motivem triskelesu neboli triskelionu, symbolem propojení tří živlů, ohně - vody - vzduchu. Pro milovníky keltské kultury bude krásnou připomínkou pradávné moudrosti Keltů.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Keltský kříž

Jedno z mnoha vyobrazení klasického Irského kříže. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod pentagram

Pentagram je prastarým magickým znamením, jež lze vykládat mnoha způsoby: kupříkladu dle řecké tradice představuje pentagram pět živlů (čtyři základní + éter), jindy bývá užíván jako zástupný symbol Venuše, Krista (symbolizuje pět svatých Kristových ran) ale též ďábla - otočený vzhůru nohama, stojící na jednom cípu. Přívěsek je zhotoven z cínu, průměr je 2 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Runový amulet

Název této runy bývá překládán jako pratur. Ten byl znám zejména pro svou sílu a zarputilost, s níž překonával překážky. Tato runa však zároveň symbolizuje úsilí člověka, který dokázal tak nebezpečné zvíře ulovit. Runa tedy představuje fyzickou sílu, vytrvalost, odvahu a volnost, přeneseně pak dobré zdraví a mužskou potenci. Přívěsek je odlit z cínu a opatinován, rozměry jsou 2.5 x 3 cm. Prodáváme včetně pevné dlouhé šňůrky.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Sluneční hodiny 0BauRing

Bronzový přívěsek na krk je funkční replikou prstencových slunečních hodin z období baroka. Historická předloha pocházela z roku 1721 z výroby pruských mnichů. Na vnější straně prstence je vyryto: J F M A M J - J A S O N D. Jsou to počáteční písmena měsíců (z němčiny - Januar, Februar, März, April, Mai, Juni, Juli, August, September, October, November, Dezember). Na vnitřní straně jsou vyryty hodiny. Poloha slunce se v průběhu roku mění, proto je třeba nastavit středový kroužek na aktuální měsíc. Prstencové sluneční hodiny jsou standardně určeny pro zimní čas. V létě je nutné přidat hodinu. R...

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Strom

Stromový přívěsek vyrobený z cínu. Průměr šperku je cca 2,5 cm, výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Thorovo kladivo Mordag

Přívěsek v podobě mocného kladiva severského boha Thora. Vyrobeno z pewteru, bez obsahu niklu. K přívěsku je také v balení bavlněná voskovaná šňůrka.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Thorovo kladivo Romersdal

Thorovo kladivo – Mjölnir, kladivo hromovladce, boha Thora. Přívěsek je inspirován nálezem v Dánsku (Romersdal, ostrov Bornholm, originál uložen v Dánském národním muzeu). Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Kakoza Kovaný runový amulet Perthro FC37429X

Kovaný runový amulet s vyobrazením runy Perthro, která je symbolem hry - kostek, schopnosti ovládat osud, hostiny. Přívěsek je ošetřen voskem na starožitnosti. Prodáváme včetně kožené šňůrky. Rozměry: cca 1,5 x 2 cm, tloušťka 0,5 cm.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Mastenarium Medailon Zaklínač - škola Medvěda FC48512X

Kovový medailon se znakem školy Medvěda ze světa Zaklínače. Součástí medailonu je řetízek o délce 60 cm. Škola, o které není mnoho informací. Poprvé se vyskytuje až ve hře Zaklínač 3 a jejích datadiscích.Výcvik v této škole byl zaměřen hlavně na sílu. Zbroj této školy byla těžká a extrémně odolná vůči poškození.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Harry Potter - Hedvika

Sova Hedvika, nerozlučná parťačka čaroděje Harryho Pottera ze stejnojmenného románu a filmového zpracování coby detailní přívěsek. Tento úžasný sběratelský šperk udělá radost každému fanouškovi a sběrateli. Věděli jste, že J. Rowlingová sovu pojmenovala podle Hedviky Slezské, patronky osiřelých dětí? Část z ceny je věnovaná do projektu Lumos pomáhajícímu milionům dětí po celém světě znovu získat právo na rodinu.

Více informací
od 669 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Harry Potter - Relikvie smrti

Zdobený přívěsek v podobě Relikvie smrti z filmů a knih o kouzelnickém učni Harry Potterovi. Relikvie byly podle prastarého kouzelnického příběhu dary, které získali tři bratři od Smrti. Je to neviditelný plášť, bezová hůlka a kámen vzkříšení - všechny tři zobrazuje trojúhelníkovitý symbol s kruhem a přepážkou. Délka hrany trojúhelníku je cca 3 cm. Oficiálně licencovaný produkt.

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Náhrdelník Relikvie smrti

Náhrdelník se symbolem relikvií smrti, známý z filmu Harry Potter kde jej nosil Xenofilius Láskorád. Relikvie byly podle prastarého kouzelnického příběhu dary, které získali tři bratři od Smrti. Je to neviditelný plášť, bezová hůlka a kámen vzkříšení - všechny tři zobrazuje trojúhelníkovitý symbol s kruhem a přepážkou. Amulet je opatřen řetízkem délky cca 56 cm, kruh je na amuletu pohyblivý. Velikost samotného šperku je 3,5 x 4 cm. Materiál: postříbřený pewter.

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

NUBIS® NUBIS - kříž - NB-4074

Stříbrný přívěšek ve tvaru jednoduchého kříže Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium Rhodium patří mezi drahé kovy, patřící do skupiny platinových, chrání stříbro před černáním a zvyšuje lesk sříbrných šperků. Přívěšek je dodáván v papírové dárkové krabičce

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

NUBIS® NUBIS - kůň se zirkony - NB-4065

Stříbrný přívěšek koník zdobený zirkony čiré barvy Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium Rhodium patří mezi drahé kovy, patřící do skupiny platinových, chrání stříbro před černáním a zvyšuje lesk sříbrných šperků. Přívěšek je dodáván v papírové dárkové krabičce

Více informací
od 569 Kč
Koupit nejlevněji

NUBIS® NUBIS - slon - NB-4067

Stříbrný přívěšek ve tvaru delfína Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium Rhodium patří mezi drahé kovy, patřící do skupiny platinových, chrání stříbro před černáním a zvyšuje lesk sříbrných šperků. Přívěšek je dodáván v papírové dárkové krabičce

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

NUBIS® NUBIS - sovička se zirkony - NB-4066

Stříbrný přívěšek sova zdobená tmavě růžovými a čirými zirkony Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium Rhodium patří mezi drahé kovy, patřící do skupiny platinových, chrání stříbro před černáním a zvyšuje lesk sříbrných šperků. Přívěšek je dodáván v papírové dárkové krabičce

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

NUBIS® NUBIS andělíček - NB-4038

Stříbrný přívěšek zdobený zirkony čiré barvy Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium Rhodium patří mezi drahé kovy, patřící do skupiny platinových, chrání stříbro před černáním a zvyšuje lesk sříbrných šperků. Přívěšek je dodáván v papírové dárkové krabičce

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek ANDĚL 4278

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ANDĚL  * Nejkrásnější dárek po každou ženu! * Přívěsek bez řetízku. * Stříbrný anděl se srdíčkem a čirými zirkony. * Rhodiováno - pro větší odolnost, lesk a delší životnost. * Řetízek si můžete vybrat zde: ŘETÍZKY   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: rhodiováno * Osazení: zirkon * Barva: stříbrná, bílá * Určení: dámské, ...

Více informací
od 670 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek ANDĚL se srdíčkem 2286

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ANDĚL SE SRDÍČKEM A ZIRKONY * Nádherný stříbrný anděl se srdíčkem. * Chcete vzbudit v ženě emoce? Tento přívěsek ji vžene do očí slzy. Ukažte ji, že je anděl a má vaše srdce.  * Rhodiováno - pro větší odolnost, lesk a delší životnost. * Microsetting - to je způsob ukládání kamenů na povrchu šperku. Povrch šperku je pečlivě navržen tak, aby co nejvíce malých kamenů bylo co možná nejblíže k sobě, což vytváří úžasný vzhled a zářivost. Tato metoda je mnohem dražší, ale díky tomu jsou vytvořeny jedinečné vlastnosti a luxusní vzhled.   D...

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek KŘÍŽEK SE ZIRKONEM 3015

STŘÍBRNÝ RHODIOVANÝ PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK SE ZIRKONEM * Můžete jej nosit i na koženém provázku. * Vysoce leštěný s čirým zirkonem. * Křížek znamená lásku, víru, naději a život věčný. Křížek má velkou schopnost přeměňovat zápornou energii na pozitivní a přivolávat dobré skutky. Je symbolem vyváženosti a posiluje odvahu. Přivolává lásku, dobro a naději. * Rhodiovaný - pro větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: rhodiováno * Osazení: zirko...

Více informací
od 470 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek MALÝ ZLATÝ ANDĚL 4162

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK MALÝ ZLATÝ ANDĚL * Stříbrný přívěsek o rozměrech 16 mm x 14 mm + očko . * Očko má průměr pro řetízek 3 mm. * Stříbro ryzosti 925/1000. * Vysoce leštěný! Vysoký lesk je dosažen dalšími pracemi klenotníka pomocí vhodného lešticího nástroje. Když je leštění dobře provedeno, je to obrovská výhoda. Vzhledem k tomu, že stříbrný povrch je uzavřený, šperk oxiduje pomaleji a nemění barvu. Navíc poskytuje jedinečný efekt blesku, který je našimi zákazníky vysoce ceněn. * Pozlacený.  Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruk...

Více informací
od 690 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek RŮŽOVÝ ANDĚL se srdíčkem 3662

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK RŮŽOVÝ ANDĚL SE SRDÍČKEM  * Přívěsek stříbrný anděl se srdíčkem. * Anděl je symbolem lásky a ochrany, poslem dobra a naděje. Noste svého anděla stále u sebe! * Růžově zlaceno - povrch přívěsku je růžově pozlacený. * Přívěsek je vyrobený ze stříbra 925/1000 a označený puncem ryzosti.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: zlaceno ROSE * Osazení: zirkon * Barva: růžová * Určení: dámské, ...

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek ZLATÉ SRDÍČKO 3275

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ZLATÉ SRDÍČKO   * Přívěsek SRDCE je vyroben ze stříbra 925/1000 a je označen puncem ryzosti. * Pozlacené srdíčko s čirými zirkony. Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: zlaceno * Osazení: zirkon * Barva: zlatá, bílá * Určení: dámské * Motiv: Srdce * Ryzost: Ag 925/1000 * Hmotnost: ≤1,3 g * Rozměry včetně očka: 15 mm x 9 mm * Dárková krabička: ZDARMA * Průměr očka: 3 mm...

Více informací
od 570 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný ROSE přívěsek KŮŇ V SRDCI 4653

 STŘÍBRNÝ ROSE PŘÍVĚSEK KŮŇ V SRDCI * Nádherný kvalitní přívěsek vyrobený ze stříbra 925/1000. * Přívěsek je označený puncem 925. * Růžově zlacený.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: zlaceno ROSE * Osazení: zirkony * Barva: růžová * Určení: dámské, dětské * Motiv: Zvířecí, Srdce * Ryzost: Ag 925/1000 * Hmotnos...

Více informací
od 750 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný růžový přívěsek ANDĚL se srdíčkem 2989

STŘÍBRNÝ ROSE PŘÍVĚSEK ANDĚL SE SRDÍČKEM A ZIRKONY * Nádherný stříbrný růžově zlacený anděl se srdíčkem. * Chcete vzbudit v ženě emoce? Tento přívěsek ji vžene do očí slzy. Ukažte ji, že je anděl a má vaše srdce.  * Růžově zlaceno - tento přívěsek byl pozlacen. Základ přívěsku je vyroben ze stříbra 925/1000. * Microsetting - to je způsob ukládání kamenů na povrchu šperku. Povrch šperku je pečlivě navržen tak, aby co nejvíce malých kamenů bylo co možná nejblíže k sobě, což vytváří úžasný vzhled a zářivost. Tato metoda je mnohem dražší, ale díky tomu js...

Více informací
od 570 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek GPSS200

Chirurgická ocel s kamínkem10 x 5 mm

Více informací
od 500 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U hamsa - OPP1635

Ocelový přívěšek - destička ve tvaru hamsy a malým ozdobným otvorem srdcového tvaru Přívěšek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U kříž - OPP1235

Ocelový přívěšek - kříž Ocelový přívěšek vhodný pro rytí a gravírování Na přání lze zhotovit do přívěšku rytinu, přívěšek pak může posloužit jako originální dárek k narozeninám, vánocům nebo různým výročím. Ocelový přívěšek je vyroben z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. Tento druh oceli nekoroduje (přívěšek tedy nerezaví), je antialergenní a splňuje náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU. Finální úprava oceli - leštění, odstraní z přívěšku veškeré nerovnosti a dodá ocelovému přívěšku konečný lesk, který přetrvá dlouhá léta....

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U list - OPP1401

Ocelový přívěšek ve tavru listu Ocelový přívěšek je vyroben z chirurgické oceli s jakostním označením 316L

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U Navlékací ocelový iniciála - písmeno - PP-1004-U

Ocelový přívěšek - korálek ve tvaru psacího písmene Korálek lze navléknou na jakýkoliv ocelový řetízek nebo koženou šňůrku o maximální tlušťce maximálně 1,6mm. Obvykle je nutno nejprve z řetízku sejmout zakončovací kroužek, který se po navlečení korálku vrátí na své původní místo. Pomocí tohoto speciálního korálku a si můžete vytvořit jedinečný a neopakovatelný šperk, který navíc můžete měnit podle nálady a příležitelnosti. Stačí vyměnit korálky a máte nový originální náramek nebo náhrdelník. Korálek je vyroben z chirurgické oceli 316L a má leskou povrchovou úpravu po obou stranách...

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U Navlékací ocelový korálek srdíčko červené - K0081

Ocelový korálek srdce Korálek je určen pro kombinování s dalšími šperky z naší kolekce náramků a řetízků. Pomocí tohoto speciálního korálku a si můžete vytvořit jedinečný a neopakovatelný šperk, který navíc můžete měnit podle nálady a příležitelnosti. Stačí vyměnit korálky a máte nový originální náramek nebo náhrdelník. Korálek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U psí tlapka malá - DR1203-M

Ocelový přívěšek - psí tlapka Na zakázku lze do přívěšku vyrýt drobný text do 2 řádků. Vzhledem k malé velikosti přívěšku doporučeujeme vyrýt jméno nebo datum. Délka textu by měla být maximálně 8 znaků (číslice, písmena, symboly) PŘÍKLAD RYTINY: 1. řádek: Hektor "srdce" 2. řádek: 15.4.2016 Přívěšek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Aegishjalmur

Aegishjalmur, také známý jako Helm of Awe, je mocný magický symbol ze severu, který brání proti fyzické nebo mentální hrozbě. Ochranný vikingský amulet s runovým symbolem Aegishjalmur je opatřen průhlednou kouřovou glazurou, úchyt na řemínek zdobí pár dračích hlav. Součástí balení je tmavohnědý voskovaný řemínek o délce až 70 cm.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Havran

Amulet zpodobňující černého havrana, vyrobený z kvalitního anglického cínu. Rozpětí křídel havrana je cca 6,5 cm, přívěsek je opatřený kuličkovým řetízkem.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Jormungand P774

Amulet z anglického cínu zpodobňující mořského hada jménem Jörmungandr, jenž se spolu s vlkem Fenrirem a ženou Hel narodil v Jötunheimu Lokimu a obryni Angrbodě. Podle věštby představoval pro Ásy i lidi velkou hrozbu, proto ho Ódin hodil do moře. V moři vyrostl tak, že obepíná celý Midgard a zakusuje se do vlastního ocasu. Tělo hada je pokryto runovým nápisem Jormungandr Miogarosormr, průměr šperku je cca 5 cm, součástí je voskovaná šňůrka k zavěšení na krk. Lze kombinovat s náramkem se stejným motivem.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Sňatek protikladů

Amulet znázorňující metafyzické spojení protikladů. Je vyroben z dvoubarevného cínu, detaily šperku jsou velmi jemné, součástí šperku je řetízek k zavěšení na krk. Výška amuletu je cca 6 cm.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Astroláb na řetízku

Nádherný šperk s nádechem viktoriánské či steampunkové atmosféry. Astroláb je velmi starý přístroj, jeho původ není zcela zřejmý. Vznikl zřejmě už v antice, byl vyvíjen v arabském světě a ve 12. století se dostal i Evropy. Astroláb obsahuje zjednodušenou mapu hvězdné oblohy a pohyblivé prvky, s jejichž pomocí lze určit polohu kosmických těles, zeměpisné souřadnice, místní čas apod. Námi nabízený šperk je vyroben z kvalitního anglického cínu a mosazi, je opatřen řetízkem pro zavěšení na krk. Mosazné prstence jsou pohyblivé, lze s nimi otáčet, nejedná se však o funkční repliku astrolábu. Průměr...

Více informací
od 569 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Black Trinity Trident

Přívěsek v podobě černého trojzubce nebo také vidlice démonů dává najevo, že jeho nositel má v úmyslu vrhat na vše kolem temnotu. Součástí je černá nastavitelná šňůrka.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Einardolk

Přívěsek Einardolk je vikingský ochranný talisman, jehož název pochází ze severštiny: Einar - ten, kdo bojuje sám a Dolk - dýka . Přívěsek v podobě zakřivené dýky má pobronzovanou rukojeť ve tvaru draka s malým černým kabošonovým okem.

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Froda s Dragon-Tooth

Tento přívěsek v podobě zubu skandinávského draka zdobí vikingské podobenství tohoto lítého netvora. Z opačné strany dračího zubu se nachází reliéf vikingského hrdiny. Rozměry přívěsku: 5,3 x 2,3 x 1,3 cm Váha přívěsku: 35 g Délka řetízku: 53 cm (možno prodloužit o cca 3,8 cm)

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

beadit privesky  •  bizuterni privesky  •  privesky kriz  •  privesky pandora  •  privesky stribro  •  privesky zlate  •  privesky zlato  •  reflexni privesky  •  sportovni privesky  •  swarovski privesky  •  beadit privesky  •  bizuterni privesky  •  privesky kriz  •  privesky pandora  •  privesky stribro  •  privesky zlate  •  privesky zlato  •  reflexni privesky  •  sportovni privesky  •  swarovski privesky  •