Katalog > Přívěsky

Přívěsky

Nalezeno:    1330 produktů

Fantasyobchod Amulet Žalm Davidův

Gladius eorum intret in corda ipsorum et arcus ipsorum confringatur. Ale jejich meče proklanou jejich vlastní srdce a jejich luky budou zlámány. Knihy Žalmů, žalm 37. Židovský ochranný amulet se symboly mystického učení Kabaly. V ceně šperku je zahrnuta bavlněná voskovaná šňůrka. Amulet je vyroben z kvalitní slitiny cínu s antimonovou patinou bez příměsi niklu (je hypoalergenní). Průměr šperku je cca 3,5 cm.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Ozubená kolečka - mix , barva stříbrná

Dvacet náhodných kovových ozubených koleček - skvělé k výrobě šperků či steampunkových kostýmů.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Strom

Stromový přívěsek vyrobený z cínu. Průměr šperku je cca 2,5 cm, výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek Morellato Sipario RH01

Chirurgická ocel s krystalyDodáván s řetízkem

Více informací
od 459 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U maltézský kříž - OPP1156

Ocelový přívěšek maltézský kříž Ocelový přívěšek je vyroben z chirurgické oceli s jakostním označením 316L

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U Navlékací ocelový iniciála - písmeno - PP-1006-L

Ocelový přívěšek - korálek ve tvaru písmene A Korálek lze navléknou na jakýkoliv ocelový řetízek o maximální tlušťce 1,6mm. Obvykle je nutno nejprve z řetízku sejmout zakončovací kroužek , který se po navlečení korálku vrátí na své původní místo. Pomocí tohoto speciálního korálku a si můžete vytvořit jedinečný a neopakovatelný šperk, který navíc můžete měnit podle nálady a příležitelnosti. Stačí vyměnit korálky a máte nový originální náramek nebo náhrdelník. Korálek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Havran

Amulet zpodobňující černého havrana, vyrobený z kvalitního anglického cínu. Rozpětí křídel havrana je cca 6,5 cm, přívěsek je opatřený kuličkovým řetízkem.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Psací brk

Přívěsek podle příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi v podobě psacího brku. Na zadní straně přívěsku je logo Warner Bros.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Zmijozel

Postříbřený přívěsek na motivy Harry Pottera v podobě znaku koleje Zmijozel na škole čar a kouzel v Bradavicích. Na opačné straně přívěsku se nachází logo Warner Bros.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Přívěsek Harry Potter - Znak Ministerstva kouzel, s řetízkem WN0036

Postříbřený přívěsek na motivy příběhů o Harry Potterovi v podobě znaku Ministerstva kouzel. Součástí balení je řetízek o délce cca 40,6 cm s možností nastavit o dalších cca 6,4 cm.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

EVOLUTION GROUP CZ Stříbrný přívěšek rivoli Crystals from Swarovski Light Turquoise - 34112.3 Light Turquoise

Popis Stříbrný přívěšek s kamenem Crystals From SWAROVSKI® Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium Rhodium patří mezi drahé kovy, patřící do skupiny platinových a chrání stříbro před černáním, zvyšuje lesk přívěšku. Parametry materiál stříbro (Ag 925/1000) povrchová úprava rhodium druh kamene SWAROVSKI® křišťál rozměr kamene 12 mm hmotnost 1,44 g

Více informací
od 298 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Hvězda chaosu FC6886X

Cínový amulet v podobě hvězdy chaosu na černé šňůrce. Hvězda chaosu (v angličtině též Arms of Chaos, Arrows of Chaos, Chaos Star, Chaos Cross nebo Symbol of Eight) je symbol pocházející původně z díla Michaela Moorcocka odkud byl přenesen do dalších děl fantastiky, setkat se s ním můžeme kupříkladu v populární hře s miniaturami Warhammer. Rozměry přívěsku jsou cca 5 cm, šířka 4,3 cm.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Thorovo kladivo s kamínky , barva černá

Vyobrazení Thorova kladiva s pletenci, zdobený dvěma kamínky. Výška amuletu je cca 5,5 cm. Součástí je šňůrka pro zavěšení na krk.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet vikinský drak bronzový

Šperk s vikinským motivem draka, zhotovený z bronzu. Výška přívěsku je cca 4,5 cm.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Ankh - barevný , barva červená

Ankh neboli Nilský kříž je jedním z hlavních symbolů starého Egypta. Bývá často vyobrazován v souvislosti s bohyní Isis, patronkou života. Kříž se tak stal pro Egypťany nositelem života a nesmrtelnosti. Symbol kříže je znám rovněž jako hieroglyfická značka znázorňující život, narození či oživení. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. V barvách dle aktuální nabídky. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový amulet lebka

Drobný bronzový šperk ve tvaru lebky (výška cca 1 cm).

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový přívěsek Vikingský uzel FC1404123540X

Kvalitní, bronzový přívěsek s historickým vikingským vzorem uzlů . Průměr přívěsku je cca 2,7 cm a váha cca 10,8 g, zezadu má očko na provlěčení šňůrky.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Naruto – Listová

Kovový přívěsek se symbolem Listové, Konohagakure no Sato - Vesnice ukrytá v listech. Součástí je řetízek k zavěšení na krk, průměr šperku je cca 3,7 cm.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Přívěsek meč FC26251/10X

Přívěsek ve tvaru meče s pěkným čistým designem. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Přívěsek Thorovo kladivo velké FC26271X

Thorovo kladivo – Mjölnir, kladivo hromovládce, boha Thora Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 4 cm. Barva mosazná nebo cínová. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Runový amulet

Název této runy bývá překládán jako pratur. Ten byl znám zejména pro svou sílu a zarputilost, s níž překonával překážky. Tato runa však zároveň symbolizuje úsilí člověka, který dokázal tak nebezpečné zvíře ulovit. Runa tedy představuje fyzickou sílu, vytrvalost, odvahu a volnost, přeneseně pak dobré zdraví a mužskou potenci. Přívěsek je odlit z cínu a opatinován, rozměry jsou 2.5 x 3 cm. Prodáváme včetně pevné dlouhé šňůrky.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod sluneční hodiny Jupiter , barva oranžová

Slušivý pewterový přívěsek s kamínkem, který plní také funkci jednoduchých slunečních hodin. Jak hodiny fungují: Postavte se na slunečné místo, vrchní část hodin musí být otočená k jihu a nakloňte přívěsek tak aby paprsek procházejicí skleněnou čočkou osvítil daný čas na ciferníku. Zjištěný časový údaj je pouze orientační.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Gaya Entertainment Gaya Entertainment Psí známky Borderlands - Logo

Na kuličkovém řetízku se nachází dvě kovové psí známky s logem populární řady videoher a stříleček Borderlands na jedné a s názvem herní série na druhé z nich. Psí známky mají pogumované okraje a řetízek je dlouhý 60 cm.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Harry Potter - Čokoládové žabky

Úchvatný medailonek (přívěsek) připomíná krabičku na slavné sladkosti - čokoládové žabky, které byly oblíbené a pojily se s nimi sběratelské kartičky v románech Harry Potter. Zdobený pětistranný šperk je otevírací a připevněný kroužek je připravený pro nasazení například na tento kvalitní řetízek. Část z ceny je věnovaná do projektu Lumos pomáhajícímu milionům dětí po celém světě znovu získat právo na rodinu.

Více informací
od 669 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE ANDĚL S RŮŽOVÝM SRDCEM - stříbrný přívěsek 3651

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ANDĚL S RŮŽOVÝM SRDCEM * Nádherný stříbrný anděl s růžovým srdíčkem. * Chcete vzbudit v ženě emoce? Tento přívěsek ji vžene do očí slzy. Ukažte ji, že je anděl a má vaše srdce.  * Rhodiováno - pro větší odolnost, lesk a delší životnost. * Zlaceno - srdíčko je růžově pozlacené, základ je vyroben ze stříbra 925/1000. * Microsetting - to je způsob ukládání kamenů na povrchu šperku. Povrch šperku je pečlivě navržen tak, aby co nejvíce malých kamenů bylo co možná nejblíže k sobě, což vytváří úžasný vzhled a zářivost. Tato metoda je mnohe...

Více informací
od 650 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek ANDĚL se srdíčkem 2286

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ANDĚL SE SRDÍČKEM A ZIRKONY * Nádherný stříbrný anděl se srdíčkem. * Chcete vzbudit v ženě emoce? Tento přívěsek ji vžene do očí slzy. Ukažte ji, že je anděl a má vaše srdce.  * Rhodiováno - pro větší odolnost, lesk a delší životnost. * Microsetting - to je způsob ukládání kamenů na povrchu šperku. Povrch šperku je pečlivě navržen tak, aby co nejvíce malých kamenů bylo co možná nejblíže k sobě, což vytváří úžasný vzhled a zářivost. Tato metoda je mnohem dražší, ale díky tomu jsou vytvořeny jedinečné vlastnosti a luxusní vzhled.   D...

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek KŘÍŽEK - JEŽÍŠ KRISTUS 1681

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK - JEŽÍŠ KRISTUS * Diamantový řez - díky extrémně přesnému řezání povrchu se odráží světlo odřezaných hran a vytváří lesklé odrazy. Po tomto procesu získávají šperky silnější vzhled.  * Rhodiováno. * Křížek znamená lásku, víru, naději a život věčný. Křížek má velkou schopnost přeměňovat zápornou energii na pozitivní a přivolávat dobré skutky. Je symbolem vyváženosti a posiluje odvahu. Přivolává lásku, dobro a naději.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprav...

Více informací
od 650 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek KŘÍŽEK 3302

STŘÍBRNÝ RHODIOVANÝ PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK * Vysoce leštěný, diamantový řez. * Křížek znamená lásku, víru, naději a život věčný. Křížek má velkou schopnost přeměňovat zápornou energii na pozitivní a přivolávat dobré skutky. Je symbolem vyváženosti a posiluje odvahu. Přivolává lásku, dobro a naději. * Zlacený i rhodiovaný - pro větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: rhodiováno, ...

Více informací
od 770 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek KŘÍŽEK 4186

STŘÍBRNÝ RHODIOVANÝ PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK * Můžete jej nosit i na koženém provázku. * Křížek s Ježíšem. * Rhodiovaný - pro větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: rhodiováno * Osazení: žádné * Barva: stříbrná * Určení: dámské, pánské * Ryzost: Ag 925/1000 * Hmotnost: ≤2,6 g. * Rozměry: 36 mm x 17 mm * Dárková krabička: ZDARMA...

Více informací
od 790 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek KŘÍŽEK a NEKONEČNO 3665

STŘÍBRNÝ RHODIOVANÝ PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK A NEKONEČNO * Dva symboly, které patří k sobě. Křížek a nekonečno. * Křížek znamená lásku, víru, naději a život věčný. Křížek má velkou schopnost přeměňovat zápornou energii na pozitivní a přivolávat dobré skutky. Je symbolem vyváženosti a posiluje odvahu. Přivolává lásku, dobro a naději. * Rhodiovaný - pro větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: rhodiováno * Osazení: žádné * Barva: stříbrná * ...

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek MALÝ ZLATÝ ANDĚL 4162

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK MALÝ ZLATÝ ANDĚL * Stříbrný přívěsek o rozměrech 16 mm x 14 mm + očko . * Očko má průměr pro řetízek 3 mm. * Stříbro ryzosti 925/1000. * Vysoce leštěný! Vysoký lesk je dosažen dalšími pracemi klenotníka pomocí vhodného lešticího nástroje. Když je leštění dobře provedeno, je to obrovská výhoda. Vzhledem k tomu, že stříbrný povrch je uzavřený, šperk oxiduje pomaleji a nemění barvu. Navíc poskytuje jedinečný efekt blesku, který je našimi zákazníky vysoce ceněn. * Pozlacený.  Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruk...

Více informací
od 690 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek PODKOVA S KONĚM 1764

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK PODKOVA S KONĚM * Podkova pro štěstí. * Přívěsek je vyroben ze stříbra 925/1000 a označen puncem ryzosti. * Vysoce leštěný a rhodiovaný!   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: rhodiováno * Barva: stříbrná * Určení: dámské * Motiv: Pro štěstí * Ryzost: Ag 925/1000 * Hmotnost: ≤1,5 g * Rozměry: 25 mm x 16 mm * Dárková krabička: ZDARMA

Více informací
od 790 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný přívěsek ZLATÝ DELFÍN 3293

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ZLATÝ DELFÍN * Stříbro ryzosti 925/1000 s drobnými čirými zirkony. * Pozlacený přívěsek je vyrobený ze stříbra. Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: zlaceno * Osazení: zirkon * Barva: zlatá * Určení: dámské * Ryzost: Ag 925/1000 * Hmotnost: ≤1,3 g * Rozměry: 26 x 13 mm * Dárková krabička: ZDARMA

Více informací
od 630 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE Stříbrný ROSE přívěsek KŮŇ V SRDCI 4653

 STŘÍBRNÝ ROSE PŘÍVĚSEK KŮŇ V SRDCI * Nádherný kvalitní přívěsek vyrobený ze stříbra 925/1000. * Přívěsek je označený puncem 925. * Růžově zlacený.   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Povrchová úprava: zlaceno ROSE * Osazení: zirkony * Barva: růžová * Určení: dámské, dětské * Motiv: Zvířecí, Srdce * Ryzost: Ag 925/1000 * Hmotnos...

Více informací
od 750 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U destička 25 x 40 mm - DR1063

Ocelový přívěšek - destička Na zakázku lze na přívěšek vyrýt text nebo obrázek diamantovým hrotem nebo laserem Přední i zadní strana přívěšku má lesklou povrchovou úpravu. Ocelový přívěšek je vyroben z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. Tento druh oceli nekoroduje (přívěšek tedy nerezaví), je antialergenní a splňuje náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U destička vojenská známka - DR1009

Ocelový přívěšek - vojenská známka DOG TAG Na zakázku lze na přívěšek vyrýt text diamantovým hrotem nebo laserem. Přední i zadní strana přívěšku má lesklou povrchovou úpravu. Ocelový přívěšek je vyroben z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. Tento druh oceli nekoroduje (přívěšek tedy nerezaví), je antialergenní a splňuje náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U K0085

Ocelový korálek Korálek je určen pro kombinování s dalšími šperky z naší kolekce náramků a řetízků. Pomocí tohoto speciálního korálku a si můžete vytvořit jedinečný a neopakovatelný šperk, který navíc můžete měnit podle nálady a příležitelnosti. Stačí vyměnit korálky a máte nový originální náramek nebo náhrdelník. Korálek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U kříž - OPP1731

Přívěšek z chirurgické oceli ve tvaru výrazného kříže dekorovaného copánkovým vzorem Ocelový přívěšek je vyroben z chirurgické oceli s jakostním označením 316L

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U masky - OPP1659

Ocelový přívěšek - destička ve tvaru divadelních masek Přívěšek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U mořský koník - OPP1084

Ocelový přívěšek - telátko Ocelový přívěšek je vyroben z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. Tento druh oceli nekoroduje (šperky tedy nerezaví), je antialergenní a splňuje náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU. Finální úprava oceli - leštění, odstraní z prstenu veškeré nerovnosti a dodá ocelovému šperku konečný lesk, který přetrvá dlouhá léta.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Šperky4U tlapka růžová - K0066-P

Ocelový korálek tlapka Korálek je určen pro kombinování s dalšími šperky z naší kolekce náramků a řetízků. Pomocí tohoto speciálního korálku a si můžete vytvořit jedinečný a neopakovatelný šperk, který navíc můžete měnit podle nálady a příležitelnosti. Stačí vyměnit korálky a máte nový originální náramek nebo náhrdelník. Korálek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Aegishjalmur

Aegishjalmur, také známý jako Helm of Awe, je mocný magický symbol ze severu, který brání proti fyzické nebo mentální hrozbě. Ochranný vikingský amulet s runovým symbolem Aegishjalmur je opatřen průhlednou kouřovou glazurou, úchyt na řemínek zdobí pár dračích hlav. Součástí balení je tmavohnědý voskovaný řemínek o délce až 70 cm.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Jormungand P774

Amulet z anglického cínu zpodobňující mořského hada jménem Jörmungandr, jenž se spolu s vlkem Fenrirem a ženou Hel narodil v Jötunheimu Lokimu a obryni Angrbodě. Podle věštby představoval pro Ásy i lidi velkou hrozbu, proto ho Ódin hodil do moře. V moři vyrostl tak, že obepíná celý Midgard a zakusuje se do vlastního ocasu. Tělo hada je pokryto runovým nápisem Jormungandr Miogarosormr, průměr šperku je cca 5 cm, součástí je voskovaná šňůrka k zavěšení na krk. Lze kombinovat s náramkem se stejným motivem.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Sňatek protikladů

Amulet znázorňující metafyzické spojení protikladů. Je vyroben z dvoubarevného cínu, detaily šperku jsou velmi jemné, součástí šperku je řetízek k zavěšení na krk. Výška amuletu je cca 6 cm.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Astroláb na řetízku

Nádherný šperk s nádechem viktoriánské či steampunkové atmosféry. Astroláb je velmi starý přístroj, jeho původ není zcela zřejmý. Vznikl zřejmě už v antice, byl vyvíjen v arabském světě a ve 12. století se dostal i Evropy. Astroláb obsahuje zjednodušenou mapu hvězdné oblohy a pohyblivé prvky, s jejichž pomocí lze určit polohu kosmických těles, zeměpisné souřadnice, místní čas apod. Námi nabízený šperk je vyroben z kvalitního anglického cínu a mosazi, je opatřen řetízkem pro zavěšení na krk. Mosazné prstence jsou pohyblivé, lze s nimi otáčet, nejedná se však o funkční repliku astrolábu. Průměr...

Více informací
od 569 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Cat Sith

Tajemná Cat Sith je černá kočka z keltské mytologie a bude dobrou společnicí nejen čarodějkám a mágům. Přívěsek kočky z černého pewteru visí na černém řetízku. Červené oči tvoří krystaly Swarovski. Rozměry přívěsku: 6 x 1,9 x 1,5 cm Váha přívěsku: 27 g Délka řetízku: 53 cm, bez obsahu niklu

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Dračí dostaveníčko P811

Jeden černý, druhý stříbrný, dvojice draků se vzájemně proplétá a vytváří tak dokonalý tvar srdce - dračí pár, který k sobě patří na věčnost. Tento dvojitý náhrdelník je vhodný zejména pro páry. Dračí pár se proplétá a je možné jej rozdělit na dva samostatné kusy. Součástí balení jsou 2 řetízky (černý a stříbrný), každý dlouhý cca 46 cm. Mohou být nošeny každý zvlášť nebo spojené v jeden. Draci jsou spojeni pomocí skrytých magnetů.

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Einardolk

Přívěsek Einardolk je vikingský ochranný talisman, jehož název pochází ze severštiny: Einar - ten, kdo bojuje sám a Dolk - dýka . Přívěsek v podobě zakřivené dýky má pobronzovanou rukojeť ve tvaru draka s malým černým kabošonovým okem.

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Froda s Dragon-Tooth

Tento přívěsek v podobě zubu skandinávského draka zdobí vikingské podobenství tohoto lítého netvora. Z opačné strany dračího zubu se nachází reliéf vikingského hrdiny. Rozměry přívěsku: 5,3 x 2,3 x 1,3 cm Váha přívěsku: 35 g Délka řetízku: 53 cm (možno prodloužit o cca 3,8 cm)

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Helm Of Awe Ravenskull

Přívěsek v podobě havraní lebky, kterou zdobí islandský symbol Aegishjalmur , nebo také Helm of Awe , jenž má obdařit svého nositele mocí a zasít strach do srdcí nepřátel. Součástí balení je kožený řemínek.

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náhrdelník Hydra

V řecké mytologii střežil vchod do podsvětí obávaný had. Tento náhrdelník v podobě trojitého hada v symetrické podobě je vyroben ze starožitného a leštěného pewteru, a hadí oči zdobí červené krystaly Swarovski. Součástí balení je dvojitý splétaný černý řemínek s pewterovými koncovkami a uzavíráním.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náušnice Elvyn (levá) E446SL

Náušnice v podobě elfího ucha je zdobena krystaly Swarovski a bude slušet všem milovnicím a ctitelkám těchto magických bytostí. Náušnice je určena na levé ucho, je vyrobena z anglického cínu (pewter). Kov je měkký a je možné přizpůsobit tvar podle ucha. Upozornění: časté ohýbání kovu může vést k jeho zlomení.

Více informací
od 489 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náušnice Had Jormungand E440

Pár vikinských náušnic má podobu stočeného mořského hada Jörmungandra, který narodil v Jötunheimu, a jehož otcem byli Loki a obryně Angrboda. Hadí těla zdobí runy a náušnice budou skvělým doplňkem každého kostýmu. Náušnice jsou z anglického cínu (pewter), háčky do uší jsou z chirurgické oceli.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náušnice Tercia Serpent E441

Náušnice v podobě propletených hadů obepínajících krystaly Swarovski se hodí ke kostýmu i jako stylový šperk. Úchyty náušnic jsou vyrobeny z chirurgické oceli. Balení obsahuje 2 ks náušnic, hodí se k nim tento náhrdelník.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic pentagram Wicca

Pětice elementů se spojila v kruhu vesmíru. Jemný lehký přívěsek s pentagramem a s malými pastelově stínovanými krystaly Swarovski v jeho vrcholech (modrá obloha, šampaňská růžová, čajová zeleň, jasmínová žlutá a čirý krystal), představujících barvy pěti živlů. Součástí balení je řetízek, cca 46 cm dlouhý.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Alchoboros P854

Ouroboros pro temnou duši ve vás. Tento přívěsek má podobu Ourobora ve vetřelčím provedení. Rozměry: 3,7 x 3,6 x 1 cm Váha: 23 g Délka řetízku: 53 cm

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Ankh mrtvých P221

Ankh jako moderní symbol vampyrismu a věčnosti zdobí egyptské hieroglyfy: Oko Hora (pro dobré zdraví), Ankh (triumf života nad smrtí), pilíř Djed (stabilita) a Shen (nekonečno). Tento přívěsek má navíc podobu malé čepele na bezpečnostním řetízku, kterou můžete vyjmout z pochvy zdobené hieroglyfy. Rozměry přívěsku: 7,9 x 4,2 x 1,4 cm Váha přívěsku: 36 g Délka řetízku: 53 cm, bez obsahu niklu

Více informací
od 669 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Fibonacciho spirála P799

Po pět tisíc let byla zlatá střední cesta ústředním principem technologie. Ve středověku ji Fibonacci dekódoval pro budoucí výzkum Dr. von Rosensteina a pro naše renesanční předky. Fibonacciho sekvence je vyryta na zadní straně přívěsku. Tento plochý přívěsek v podobě renesančního nástroje a tvaru Nautilovy mušle je vyroben z jedinečného anglického pewteru a má povrch zdobený mosazí. Součástí balení je černý kroužkový řetízek, cca 53 cm dlouhý.

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Jormungand P918

Náhrdelník v podobě stočeného severského hada Midgardu - Jormunganda zdobí runy a je taktéž stělesněním ourobora. Součástí balení je 46 cm dlouhý řetízek.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

beadit privesky  •  bizuterni privesky  •  privesky kriz  •  privesky pandora  •  privesky stribro  •  privesky zlate  •  privesky zlato  •  reflexni privesky  •  sportovni privesky  •  swarovski privesky  •  beadit privesky  •  bizuterni privesky  •  privesky kriz  •  privesky pandora  •  privesky stribro  •  privesky zlate  •  privesky zlato  •  reflexni privesky  •  sportovni privesky  •  swarovski privesky  •