Katalog > Přívěsky

Přívěsky

Nalezeno:    455 produktů

Fantasyobchod Relikvie smrti

Přívěsek ve tvaru symbolu relikvií smrti, známý z filmu Harry Potter kde jej nosil Xenofilius Láskorád. Relikvie byly podle prastarého kouzelnického příběhu dary, které získali tři bratři od Smrti. Je to neviditelný plášť, bezová hůlka a kámen vzkříšení - všechny tři zobrazuje trojúhelníkovitý symbol s kruhem a přepážkou. Velikost přívěsku je 3,5 x 3 cm. Je doplněn řetízkem.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Keltský kříž

Jedno z mnoha vyobrazení klasického Irského kříže. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Runový amulet

Název této runy bývá překládán jako pratur. Ten byl znám zejména pro svou sílu a zarputilost, s níž překonával překážky. Tato runa však zároveň symbolizuje úsilí člověka, který dokázal tak nebezpečné zvíře ulovit. Runa tedy představuje fyzickou sílu, vytrvalost, odvahu a volnost, přeneseně pak dobré zdraví a mužskou potenci. Přívěsek je odlit z cínu a opatinován, rozměry jsou 2.5 x 3 cm. Prodáváme včetně pevné dlouhé šňůrky.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Zmijozel

Postříbřený přívěsek na motivy Harry Pottera v podobě znaku koleje Zmijozel na škole čar a kouzel v Bradavicích. Na opačné straně přívěsku se nachází logo Warner Bros.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Cagliostrův magický

Amulet znázorňující oboustranný otisk magického kódu hraběte Alessandra di Cagliostry (1743 - 1795). Jedná se o tajný kód založený na principu gematrie, notarikonu a themury. Podle kabaly má v hebrejštině každé písmeno svoji číselnou hodnotu, takže slovo se dá měnit pomocí přesmyček a přitom jeho číselná hodnota zůstává stejná. Pokud mají dvě významově rozdílná slova stejnou číselnou hodnotu, mají k sobě úplně stejný vztah. Této metodě se říká gematrie. Existují další podobné metody, jako například notarikon, temura, athbaš a albam. V ceně šperku je zahrnuta bavlněná voskovaný šňůrka. Amulet ...

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový Triskeles

Bronzový přívěšek na krk s motivem triskelesu neboli triskelionu, symbolem propojení tří živlů, ohně - vody - vzduchu. Pro milovníky keltské kultury bude krásnou připomínkou pradávné moudrosti Keltů.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Přívěsek vlk FC26211/14X

Přívěsek zpodobňující vlka vyrobený z cínu. Výrobek byl schválen hl. hygienikem ČR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Mastenarium Medailon Zaklínač - škola Kočky FC47614X

Kovový medailon se znakem Školy kočky ze světa Zaklínače. Součástí medailonu je řetízek o délce 60 cm. Škola kočky je jedna ze zaklínačských škol, která zřejmě přetrvala do pozdějších časů a proto o ní máme víc informací. Podle nepotvrzených doměnek byla někde na severu, možná v Koviru nebo Povissu. Zaklínači z této školy se často vyznačovali výbušnou a nevyrovnanou povahou. Na rozdíl od zaklínačů z jiných škol nedodržovali kodex, útočili na lidi a nechávali se najímat jako nájemní zabijáci.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Harry Potter - Čokoládové žabky

Úchvatný medailonek (přívěsek) připomíná krabičku na slavné sladkosti - čokoládové žabky, které byly oblíbené a pojily se s nimi sběratelské kartičky v románech Harry Potter. Zdobený pětistranný šperk je otevírací a připevněný kroužek je připravený pro nasazení například na tento kvalitní řetízek. Část z ceny je věnovaná do projektu Lumos pomáhajícímu milionům dětí po celém světě znovu získat právo na rodinu.

Více informací
od 669 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Andělský prstenec

Nádherný kruhový smaltovaný amulet znázorňující sedm andělů. Jejich jména jsou vyryta na zadní pewterové straně amuletu. Průměr šperku je cca 3 cm, součástí je kožená tkanice pro zavěšení na krk. Anděl:Den:Planeta:Kov: OchneděleSluncezlato PhulpondělíMěsícstříbro PhalegúterýMarsželezo OphielstředaMerkurrtuť BethorčtvrtekJupitercín HagithpátekVenušeměď AratronsobotaSaturnolovo

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Geistalon

Geistelon, strach z temnot, hromový fantom, obrněný jednorožec... Amulet ve tvaru obrněné kostlivé hlavy jednorožce.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Astroláb na řetízku

Nádherný šperk s nádechem viktoriánské či steampunkové atmosféry. Astroláb je velmi starý přístroj, jeho původ není zcela zřejmý. Vznikl zřejmě už v antice, byl vyvíjen v arabském světě a ve 12. století se dostal i Evropy. Astroláb obsahuje zjednodušenou mapu hvězdné oblohy a pohyblivé prvky, s jejichž pomocí lze určit polohu kosmických těles, zeměpisné souřadnice, místní čas apod. Námi nabízený šperk je vyroben z kvalitního anglického cínu a mosazi, je opatřen řetízkem pro zavěšení na krk. Mosazné prstence jsou pohyblivé, lze s nimi otáčet, nejedná se však o funkční repliku astrolábu. Průměr...

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Dračí amulet Anguis Aetemus

Amulet zpodobňující draka obmotaného kolem speciálně broušeného krystalu Swarovski - kamínek mění barvu podle úhlu pohledu. Výška šperku je cca 5 cm, součástí je řetízek k zavěšení na krk.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Jormungand P918

Náhrdelník v podobě stočeného severského hada Midgardu - Jormunganda zdobí runy a je taktéž stělesněním ourobora. Součástí balení je 46 cm dlouhý řetízek.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Kotlík na lektvary

Postříbřený přívěsek Harry Potter s motivem kotlíku na čarodějné lektvary.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Obraceč času menší WN0097

Replika obraceče času z filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu, jehož pomocí zvládala Hermiona Grangerová svůj přeplněný rozvrh a právě on pomohl zachránit hrdinům příběhu nejeden život. Jednotlivé prstence jsou otočné, uprostřed jsou miniaturní přesýpací hodiny. Průměr obraceče je cca 3 cm, je opatřen řetízkem. Jedná se o filmovou dekorační repliku, při běžném nošení se může opotřebit či zoxidovat.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Sada korálků Fantastická zvířata - Symboly

Sada 4 korálků s motivy symbolů podle filmu Fantastická zvířata a kde je najít. Povrch korálků má podobu starožitné mosazi. Korálky jsou kompatibilní s jinými přívěsky a náramky z kolekce Fantastická zvířata.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Sada korálků Harry Potter - kouzla HP0072

Sada 4 náhodných postříbřených korálků s kouzly na motivy příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi. Na korálcích můžete nalezt vyrytá tato kouzla: Expelliarmus, Stupefy, Alohomora nebo Obliviate. Korálky jsou kompatibilní s jinými přívěsky a náramky z kolekce Harry Potter.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Sada přívěsků Harry Potter HP0070

Není třeba žádné magie, abyste si mohli ozdobit krk nebo zápěstí některým ze čtyř úžasných přívěsků v sadě věnované fantasy dobrodružným příběhům Harry Potter. Mezi přívěsky najdete Zlatonku, Relikvie smrti, Nástupiště 9 a 3/4 a Nápoj lásky.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Ankh - bronzový FC21147X

Zdobený bronzový Ankh, neboli Nilský kříž - jeden z hlavních symbolů starého Egypta. Bývá často vyobrazován v souvislosti s bohyní Isis, patronkou života, je nositelem života a nesmrtelnosti.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Bellatrix Lestrangeové

Přívěsek ve tvaru ptačí lebky zhotovený z pewteru dle předlohy z filmu Harry Potter - nosila jej smrtijedka Bellatrix Lestrangeová. Amulet je vysoký cca 4 cm.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Jin Jang FC81-5137X

Jin Jang - každý z principů v sobě ukrývá zárodek principu opačného. Vzájemně se přitahují, jeden bez druhého nemohou existovat. V ceně šperku je zahrnuta bavlněná voskovaná šňůrka. Amulet je vyroben z kvalitní slitiny cínu s antimonovou patinou bez příměsi niklu (je hypoalergenní). Průměr šperku je cca 3 cm.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet keltské srdce

Amulet z kvalitního pewteru, s vyobrazením motýla, jenž je zdoben keltskými ornamenty. Výška přívěsku je cca 3 cm, součástí je stahovatelná šňůrka k pověšení na krk.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet keltský tetragon

Keltský amulet zdobený modrou pryskyřicí a typickým keltským proplétáním, které znázorňuje čtyři roční období. Amulet je opatřen na černou voskovanou šňůrkou, průměr šperku je cca 3 cm.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet keltský uzel

Amulet je vyroben ze slitiny cínu, na níž je nanesena vrstvička antimonu a patina. Velikost je 3 cm, cena zahrnuje šňůrku.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet kříž

Prostý svázaný kříž opatřený bavlněnou voskovanou šňůrkou, vyrobený z kvalitní slitiny cínu s antimonovou patinou bez příměsi niklu (je hypoalergenní). Kžíž je vysoký 7 cm.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Malachut

Starý judaistický amulet. Malchut jako desátá sefíra představuje chrám Boží a odpovídá desátému Božímu jménu Adonai Melech (Pán a Král). V ceně šperku je zahrnuta bavlněná voskovaná šňůrka. Amulet je vyroben z kvalitní slitiny cínu s antimonovou patinou bez příměsi niklu (je hypoalergenní). Průměr šperku je cca 3 cm.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Strom života bronzový

Bronzový přívěsek s vyobrazením stromu života, průměr amuletu je cca 3 cm. Posvátný symbol stromu byl využíván v mnoha kulturách. Život stromu počíná klíčícím semínkem a končí trouchnivějícím dřevem, tak jako symbolizuje zrození a smrt, podobně jako jeho každoroční obnova listů symbolizuje znovuzrození.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový amulet Strom života se sluncem a měsícem

Bronzový amulet Strom života se sluncem a měsícem zhotovený z bronzu. Průměr šperku je cca 3 cm.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový Keltská spirála

Bronzový přívěšek na krk s trojitou spirálou neboli triskelionem. Tradiční keltský amulet se symbolem trojité spirály pro povzbuzení životní energie, bude ideálním dárkem pro milovníky keltské kultury.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový Keltští vlci

Přívěsek z bronzu v podobě páru keltsky stylizovaných vlků, kteří dohromady tvoří srdce. Rozměry: cca 2,9 x 2,7 cm. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový runový amulet Sowulo

Bronzový runový amulet s vyobrazením runy Sowulo, která je symbolem slunce a vítězství, síly k útoku.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Druidův amulet

Amulet je vyroben ze slitiny cínu na němž je nanesena vrstvička antimonu a patina. Součástí talismanu je modravá skelná vitráž. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška je cca 3 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Flakónek na krk FC8940X

Maličký flakónek na elixíry s korkovou zátkou a očkem na zavěšení (můžete nosit na krku, na náramku, koženém řemínku, etc.)

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Keltský uzel velký

Vskutku masivní, 4 cm vysoký keltský propletenec, obsahující jak symbol kruhu, tak trojúhelníku.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Sluneční hodiny 0BauRing

Bronzový přívěsek na krk je funkční replikou prstencových slunečních hodin z období baroka. Historická předloha pocházela z roku 1721 z výroby pruských mnichů. Na vnější straně prstence je vyryto: J F M A M J - J A S O N D. Jsou to počáteční písmena měsíců (z němčiny - Januar, Februar, März, April, Mai, Juni, Juli, August, September, October, November, Dezember). Na vnitřní straně jsou vyryty hodiny. Poloha slunce se v průběhu roku mění, proto je třeba nastavit středový kroužek na aktuální měsíc. Prstencové sluneční hodiny jsou standardně určeny pro zimní čas. V létě je nutné přidat hodinu. R...

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod sluneční hodiny Saturn , barva oranžová

Krásný přívěsek s kamínkem, který plní také funkcí slunečních hodin. K mání v několika barvách. Jak hodiny fungují: Postavte se na slunečné místo, vrchní část hodin musí být otočená k jihu a nakloňte přívěsek tak aby paprsek procházejicí skleněnou čočkou osvítil daný čas na ciferníku. Zjištěný časový údaj je pouze orientační.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Thorovo kladivo bronzové I

Pečlivě vyvedený bronzový přívěsek tvaru Thorova kladiva s runovým nápisem. Rozměry přívěsku jsou 2,5 x 3,5 cm.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Thorovo kladivo Thor FC25794/7X

Přívěsek thorovo kladivo s vyobrazením boha Thora se založenými pažemi. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška je cca 4 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Zaklínačský amulet - Wild hunt (menší) FC21662X

Geraltův zaklínačský medailon inspirovaný předlohou ze hry The Witcher - Wild Hunt na motivy slavné knižní předlohy Andrzeje Sapkowského. Amulet je o něco subtilnější než naše exkluzivní verze, průměr je cca 5 cm, vyroben je z cínu s patinovanou povrchovou úpravou. Součástí je řetízek se zapínáním délky cca 66 cm.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Gaya Entertainment Gaya Entertainment Psí známky Borderlands - Logo

Na kuličkovém řetízku se nachází dvě kovové psí známky s logem populární řady videoher a stříleček Borderlands na jedné a s názvem herní série na druhé z nich. Psí známky mají pogumované okraje a řetízek je dlouhý 60 cm.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Mastenarium Medailon Zaklínač - škola Gryfa FC48961X

Kovový medailon se znakem školy Gryfa ze světa Zaklínače. Součástí medailonu je řetízek o délce 60 cm. O této škole nemáme příliš informací, přestože je její existence naznačena již v knižní sérii. Zde se totiž dozvídáme, že jeden ze zaklínačů této školy byl zabit nájemným zabijákem Leo Bonhartem, který se pak mimo jiné chlubil jeho zaklínačským medailonem, jako svou trofejí.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Mija Křížek titanový

titanový kříž (pendant) ROZMĚRY:32,5 x 5,7 mm Přívěsek je možné dodat samostatně, nebo s náhrdelníkem.Typy náhrdelníků najdete v nabídce a můžete je vložit do košíku ke zvolenému přívěsku.Existují ocelová lanka, gumový,ocelový pozlacený, ocelový se třemi vlákny, titanový, kožený.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Game of Thrones - Dračí vejce

Masivní sběratelský přívěšek ze stříbra ve tvaru dračího vejce podle filmové předlohy Hra o trůny - Game of Thrones. Staňte se hrdými majiteli této úžasné repliky šperku rodu Targaryenů z kultovního seriálu. Zakládáme si na detailech, a proto od nás tento krásný šperk obdržíte v elegantním balení!

Více informací
od 1 359 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Harry Potter - Pamatováček

Úžasný kulatý přívěsek s ornamenty představuje magický předmět Pamatováček (v originálu Remembrall) z velkolepé knižní ságy Harry Potter od spisovatelky J. K. Rowlingové. Ve světě čarodějů fungoval Pamatováček tak, že pokud se jeho původně skleněný povrch zamlžil červeným kouřem, bylo to znamení toho, že jeho majitel na něco zapomněl. Vám se do rukou dostává jako jedinečný sběratelský šperk vhodný na kožený provázek či například na tento řetízek se kvalitního kovu. Část z ceny je věnovaná do projektu Lumos pomáhajícímu milionům dětí po celém světě znovu získat právo na rodinu....

Více informací
od 629 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek 1000

unisex, chirurgická ocel 316L, ocelová, lesk, ostatní, 30x24x2 mm

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek GPSS200

Chirurgická ocel s kamínkem10 x 5 mm

Více informací
od 500 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek Morellato Sipario RH01

Chirurgická ocel s krystalyDodáván s řetízkem

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

ABYstyle Fantastická zvířata - Plyšový hrabák

Plyšový přívěsek v podobě roztomilého hrabáka z filmu Fantastická zvířata a kde je najít můžete zavěsit na batoh či klíče a je zároveň malou peněženkou, do které můžete ukrýt několik drobných mincí.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Aegishjalmur

Aegishjalmur, také známý jako Helm of Awe, je mocný magický symbol ze severu, který brání proti fyzické nebo mentální hrozbě. Ochranný vikingský amulet s runovým symbolem Aegishjalmur je opatřen průhlednou kouřovou glazurou, úchyt na řemínek zdobí pár dračích hlav. Součástí balení je tmavohnědý voskovaný řemínek o délce až 70 cm.

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Boline, druidský srp

Náhrdelník tvarovaný do podoby Boline, srpu na bylinky. Krásný šperk zdobený perlově bílým kamínkem. Odkazy Více o Boline (Wikipedie, anglicky)

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Capitaneus

Hlava kmene z dob temna, dávno ztracena v mlhách času... Amulet Capitaneus v podobě starožitné leštěné lebky na hrotu pazourkového šípu. Součástí balení je černý řemínek, nastavitelný na délku až 61 cm.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Dante s Hex

Amulet v podobě pentagramu v kruhu ve středověkém stylu. Součástí balení je řetízek, cca 46 cm dlouhý.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Dračí lebka

Amulet z kvalitního anglického cínu ve tvaru dračí lebky. Výška šperku je cca 6 cm, součástí je řetízek pro zavěšení na krk.

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Havraní kladivo

Tento přívěsek v sobě spojuje kouzlo Odinových vytrvalých havraních služebníků Hugina a Munina s Thorovým hromovým kladivem Mjolnirem, tedy záruky moci a ochrany svého nositele. Thorovo kladivo je odlito z černého pewteru, které je zdobeno keltskými uzly. V horní části přívěsku se nachází leštěná havraní lebka. Součástí balení je řetízek dlouhý cca 53 cm, s možností nastavení o další cca 0,5 cm.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Chaosium

Decentní amulet z kvalitního anglického cínu inspirovaný symbolem z knihy M. Moorcocka věčný bojovník. Symbol se jakožto vyobrazení sil chaosu objevuje v mnoha hrách a dílech fantastiky. Průměr šperku je cca 3,5 cm, součástí je řetízek. Více o vzniku symbolu se můžete dočíst na Wikipedii (anglicky).

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Jormungand P774

Amulet z anglického cínu zpodobňující mořského hada jménem Jörmungandr, jenž se spolu s vlkem Fenrirem a ženou Hel narodil v Jötunheimu Lokimu a obryni Angrbodě. Podle věštby představoval pro Ásy i lidi velkou hrozbu, proto ho Ódin hodil do moře. V moři vyrostl tak, že obepíná celý Midgard a zakusuje se do vlastního ocasu. Tělo hada je pokryto runovým nápisem Jormungandr Miogarosormr, průměr šperku je cca 5 cm, součástí je voskovaná šňůrka k zavěšení na krk. Lze kombinovat s náramkem se stejným motivem.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Láska nebo smrt

Amulet v podobě srdce s vnořeným gotickým nápisem v latině, který zní: Láska přetrvá, dokonce i ve smrti (Superest Amore Etiam In Morte). Překlad do angličtiny se nachází na opačné straně přívěsku. Součástí balení je černý voskovaný řemínek nastavitelný do délky až 71 cm.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Sňatek protikladů

Amulet znázorňující metafyzické spojení protikladů. Je vyroben z dvoubarevného cínu, detaily šperku jsou velmi jemné, součástí šperku je řetízek k zavěšení na krk. Výška amuletu je cca 6 cm.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Srdce steampunk

Náhrdelníz zpodobňující mechanické srdce - krásný steampunkový šperk zdobený krystalem Svarowski. Výška přívěsku je cca 4 cm, délka řetízku 46 cm.

Více informací
od 689 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

gravirovani privesky  •  privesky jednorozec  •  privesky kriz  •  privesky krize  •  privesky letadla  •  privesky pandora  •  privesky zlato  •  privesky zlaty  •  swarovski privesky  •  tribal privesky  •  gravirovani privesky  •  privesky jednorozec  •  privesky kriz  •  privesky krize  •  privesky letadla  •  privesky pandora  •  privesky zlato  •  privesky zlaty  •  swarovski privesky  •  tribal privesky  •