Katalog > Přívěsky

Přívěsky

Nalezeno:    451 produktů

Přívěsek 1000

unisex, chirurgická ocel 316L, ocelová, lesk, ostatní, 30x24x2 mm

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek Morellato Sipario RH01

Chirurgická ocel s krystalyDodáván s řetízkem

Více informací
od 372 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Drak s kamínkem

Cínový amulet znázorňující draka obtočeného kolem skleněného kamínku. Výška šperku je cca 5,5 cm (včetně poutka), odstín kamínku se může lišit.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod meč

Přívěsek ve tvaru meče s pěkným čistým designem. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE PANNA MARIE 1502

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK PANNA MARIE * Přívěsek o rozměrech 13 x 7 mm bez očka * Očko má průměr pro řetízek 2 mm * Ke každému zakoupenému šperku obdržíte dárkovou krabičku ZDARMA. Nicméně, pokud toužíte po atypické krabičce, můžete si ji zakoupit přímo ZDE. * Všechny stříbrné šperky máme skladem a zásilky odesíláme nejpozději do 1 pracovního dne. * Váš nákup na OLIVIE.cz je bez rizika. Jsme registrováni u Puncovního úřadu a garantujeme pravost drahých kovů. * . * .   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Ryzost: Ag 925/1...

Více informací
od 440 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Andělský prstenec

Nádherný kruhový smaltovaný amulet znázorňující sedm andělů. Jejich jména jsou vyryta na zadní pewterové straně amuletu. Průměr šperku je cca 3 cm, součástí je kožená tkanice pro zavěšení na krk. Anděl:Den:Planeta:Kov: OchneděleSluncezlato PhulpondělíMěsícstříbro PhalegúterýMarsželezo OphielstředaMerkurrtuť BethorčtvrtekJupitercín HagithpátekVenušeměď AratronsobotaSaturnolovo

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náhrdelník Dračí dostaveníčko

Jeden černý, druhý stříbrný, dvojice draků se vzájemně proplétá a vytváří tak dokonalý tvar srdce - dračí pár, který k sobě patří na věčnost. Tento dvojitý náhrdelník je vhodný zejména pro páry. Dračí pár se proplétá a je možné jej rozdělit na dva samostatné kusy. Součástí balení jsou 2 řetízky (černý a stříbrný), každý dlouhý cca 46 cm. Mohou být nošeny každý zvlášť nebo spojené v jeden. Draci jsou spojeni pomocí skrytých magnetů.

Více informací
od 619 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic pentagram Wicca

Pětice elementů se spojila v kruhu vesmíru. Jemný lehký přívěsek s pentagramem a s malými pastelově stínovanými krystaly Swarovski v jeho vrcholech (modrá obloha, šampaňská růžová, čajová zeleň, jasmínová žlutá a čirý krystal), představujících barvy pěti živlů. Součástí balení je řetízek, cca 46 cm dlouhý.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Nebelvír

Postříbřený přívěsek na motivy Harry Pottera v podobě znaku koleje Nebelvír na škole čar a kouzel v Bradavicích. Na opačné straně přívěsku se nachází logo Warner Bros.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Zmijozel

Postříbřený přívěsek na motivy Harry Pottera v podobě znaku koleje Zmijozel na škole čar a kouzel v Bradavicích. Na opačné straně přívěsku se nachází logo Warner Bros.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Evolution Group Evolution Group Přívěsek s perličkou 34151.1 bílá

Elegantním perlovým přívěškem dodáte šmrnc i běžnému dennímu outfitu! Přívěšek 34151.1 je zdoben bílou Swarovski perlou o průměru 12 mm. Na přívěšek bylo použito stříbro ryzosti 925/1000, jehož povrch prošel úpravou rhodiem. Rhodium šperk ochrání proti zčernání, zežloutnutí nebo poškrábání. Perlový přívěšek 34151.1 s perlou Swarovski pro vás ručně vyrobily naše šikovné šperkařky. Poctivou ruční práci vám doložíme pečetí kvality, kterou šperk obsahuje. O pravosti stříbra a Swarovski perly vás přesvědčí certifikát pravosti, který je k výrobku přiložen. Šperk vám zdarma zabalíme do dárkové kr...

Více informací
od 278 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Auryn - větší

Kovový amulet opatřený řetízkem. Znázorňuje spletené hady, známý artefakt z Nekonečného příběhu. Průměr šperku je cca 4 cm.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Cagliostrův magický

Amulet znázorňující oboustranný otisk magického kódu hraběte Alessandra di Cagliostry (1743 - 1795). Jedná se o tajný kód založený na principu gematrie, notarikonu a themury. Podle kabaly má v hebrejštině každé písmeno svoji číselnou hodnotu, takže slovo se dá měnit pomocí přesmyček a přitom jeho číselná hodnota zůstává stejná. Pokud mají dvě významově rozdílná slova stejnou číselnou hodnotu, mají k sobě úplně stejný vztah. Této metodě se říká gematrie. Existují další podobné metody, jako například notarikon, temura, athbaš a albam. V ceně šperku je zahrnuta bavlněná voskovaný šňůrka. Amulet ...

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet kříž

Prostý svázaný kříž opatřený bavlněnou voskovanou šňůrkou, vyrobený z kvalitní slitiny cínu s antimonovou patinou bez příměsi niklu (je hypoalergenní). Kžíž je vysoký 7 cm.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet pentagram

Pečlivě vyvedený pewterový amulet, průměr přívěsku je cca 2,5 cm, součástí je voskovaná šňůrka k zavěšení na krk.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Planoucí hvězda mágů

Pěticípá hvězda - pentagram, byla považována za významné magické znamení. V ceně šperku je zahrnuta bavlněná voskovaný šňůrka. Amulet je vyroben z kvalitní slitinu cínu bez příměsi niklu (je hypoalergenní). Průměr šperku je cca 3,5 cm.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Triquetra

Amulet triquetra, užívaný starými kelty a později v křesťanské tradici. Je vyrobený z kvalitního pewteru, výška přívěsku je cca 3 cm, součástí je stahovatelná šňůrka k pověšení na krk.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Triskel

Znak triskelu se objevuje již v Době Bronzové. V Evropě je tento symbol úzce spojen s různými keltskými kmeny, které jej užívaly jako symbol cyklů života ve třech sférách (země, moře a nebe). Na amuletu je středový triskel doplněn třemi keltskými triquetrami. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška je cca 3 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový amulet Kolovrat

Bronzový amulet staroslovanského symbolu slunce zhotovený z bronzu. Průměr šperku je cca 2,5 cm.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový amulet Ostří seker

Přívěsek zhotovený z bronzu zpodobňující decentně zdobená ostří seker. Amulet je oboustranný, rozměry šperku jsou 3,5 x 4,5 cm.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový Runový strom života

Ústředním motivem přívěsku na krk je Yggdrasil neboli strom života, který v severské mytologii propojuje všechny světy a figuruje též jako symbol koloběhu života. Vhodný amulet pro všechny, kteří v životě usilují o dosažení vnitřní rovnováhy a propojení s přírodou. Bronzový přívěsek stromu života po obvodu lemují runy.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod slovanský kříž

Přesná kopie závěsného olověného křížku s vyobrazením Ukřižovaného z druhé poloviny 9. století ze Starého Města Na Dvorku . Expresivní výraz tváře muže na kříži byl dříve vykládán jako vliv iro-skotského umění. Iro-skotská misie totiž zřejmě působila na Moravě ještě před příchodem byzantských věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Celkové výtvarné zpracování křížku i oděv Krista však nasvědčují spíše syrskému nebo koptskému původu vyobrazení. Tento přívěsek byl nalezen několik metrů od zaniklé mikulčické baziliky a pochází pravděpodobně z vykradeného hrobu. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5 cm....

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod tesák

Kovový přívěsek ve tvaru vlčího tesáku. Vyroben je ze slitiny mědi, výška tesáku cca 4,5 cm. Dodáváme včetně voskované šňůrky.

Více informací
od 689 Kč
Koupit nejlevněji

Jinx Jinx Minecraft - Creeper

Postříbřený přívěsek zpodobňující zelenou tvář Creepera - nechvalně známého moba z kultovní počítačové hry Minecraft, který pokradmu přepadá hráče a při kontaktu exploduje. Velikost šperku je přibližně 2,5 x 2,5 cm a součástí je řetízek. Jedná se o oficiálně licencovaný produkt bez obsahu niklu.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Harry Potter - Hedvika

Sova Hedvika, nerozlučná parťačka čaroděje Harryho Pottera ze stejnojmenného románu a filmového zpracování coby detailní přívěsek. Tento úžasný sběratelský šperk udělá radost každému fanouškovi a sběrateli. Věděli jste, že J. Rowlingová sovu pojmenovala podle Hedviky Slezské, patronky osiřelých dětí? Část z ceny je věnovaná do projektu Lumos pomáhajícímu milionům dětí po celém světě znovu získat právo na rodinu.

Více informací
od 669 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Náhrdelník Suicide Squad - Harley’s Joker

Pozlacený náhrdelník s kamínky s nápisem Joker, který nosila Harley Quinn - podle filmu o komiksových antihrdinech Suicide Squad.

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE KŘÍŽEK 0318

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK KŘÍŽEK * Kříž je jedním z nejznámějších symbolů. Užívá se především v křesťanství, ale může také označovat rozdělení světa na čtyři elementy nebo světové strany.  * Topaz je minerál, který vyniká velkou škálou barev, jenž zahrnuje různé odstíny žluté, červené, modré nebo oranžové. * Tento minerál by vás měl chránit před negativitou, vztekem a depresí. Jeho tvrdost označujeme číslem 8 na Mohsově stupnici tvrdosti (1 - 10). * Ke každému zakoupenému šperku obdržíte dárkovou krabičku ZDARMA. Nicméně, pokud toužíte po atypické krabičce, můžete si ji zakoupit přímo ZDE. *...

Více informací
od 480 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE LEBKA 1572

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK LEBKA * Třpytivá LEBKA s čirými zirkony s vyraženým puncem * Průměr očka 3 mm  * Ke každému zakoupenému šperku obdržíte dárkovou krabičku ZDARMA. Nicméně, pokud toužíte po atypické krabičce, můžete si ji zakoupit přímo ZDE. * Všechny stříbrné šperky máme skladem a zásilky odesíláme nejpozději do 1 pracovního dne. * Váš nákup na OLIVIE.cz je bez rizika. Jsme registrováni u Puncovního úřadu a garantujeme pravost drahých kovů. * . * .   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materiál: stříbro * Ryzost: Ag 925/1000 * H...

Více informací
od 490 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE SRDÍČKO 1607

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK SRDÍČKO SE ZIRKONY * Malé stříbrné srdíčko s čirými zirkony. * Přívěsek má vyražený punc na očku, které má průměr 3 mm. * Ke každému zakoupenému šperku obdržíte dárkovou krabičku ZDARMA. Nicméně, pokud toužíte po atypické krabičce, můžete si ji zakoupit přímo ZDE. * Všechny stříbrné šperky máme skladem a zásilky odesíláme nejpozději do 1 pracovního dne. * Váš nákup na OLIVIE.cz je bez rizika. Jsme registrováni u Puncovního úřadu a garantujeme pravost drahých kovů. * . * .   Doplňkové parametry * Kategorie: Stříbrné přívěsky * Záruka: 2 roky * Materi...

Více informací
od 570 Kč
Koupit nejlevněji

Tribal Vodnář PSS60

* Určení: Unisex * Typ šperku: Přívěsky * Materiál: Chirurgická ocel * Barva: ocelová * Rozměry: 25 mm

Více informací
od 375 Kč
Koupit nejlevněji

ABYstyle Fantastická zvířata - Plyšový hrabák

Plyšový přívěsek v podobě roztomilého hrabáka z filmu Fantastická zvířata a kde je najít můžete zavěsit na batoh či klíče a je zároveň malou peněženkou, do které můžete ukrýt několik drobných mincí.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Aegishjalmur

Aegishjalmur, také známý jako Helm of Awe, je mocný magický symbol ze severu, který brání proti fyzické nebo mentální hrozbě. Ochranný vikingský amulet s runovým symbolem Aegishjalmur je opatřen průhlednou kouřovou glazurou, úchyt na řemínek zdobí pár dračích hlav. Součástí balení je tmavohnědý voskovaný řemínek o délce až 70 cm.

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Boline, druidský srp

Náhrdelník tvarovaný do podoby Boline, srpu na bylinky. Krásný šperk zdobený perlově bílým kamínkem. Odkazy Více o Boline (Wikipedie, anglicky)

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Capitaneus

Hlava kmene z dob temna, dávno ztracena v mlhách času... Amulet Capitaneus v podobě starožitné leštěné lebky na hrotu pazourkového šípu. Součástí balení je černý řemínek, nastavitelný na délku až 61 cm.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Dante s Hex

Amulet v podobě pentagramu v kruhu ve středověkém stylu. Součástí balení je řetízek, cca 46 cm dlouhý.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Dračí lebka

Amulet z kvalitního anglického cínu ve tvaru dračí lebky. Výška šperku je cca 6 cm, součástí je řetízek pro zavěšení na krk.

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Geistalon

Geistelon, strach z temnot, hromový fantom, obrněný jednorožec... Amulet ve tvaru obrněné kostlivé hlavy jednorožce.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Havran

Amulet zpodobňující černého havrana, vyrobený z kvalitního anglického cínu. Rozpětí křídel havrana je cca 6,5 cm, přívěsek je opatřený kuličkovým řetízkem.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Havraní kladivo

Tento přívěsek v sobě spojuje kouzlo Odinových vytrvalých havraních služebníků Hugina a Munina s Thorovým hromovým kladivem Mjolnirem, tedy záruky moci a ochrany svého nositele. Thorovo kladivo je odlito z černého pewteru, které je zdobeno keltskými uzly. V horní části přívěsku se nachází leštěná havraní lebka. Součástí balení je řetízek dlouhý cca 53 cm, s možností nastavení o další cca 0,5 cm.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Chaosium

Decentní amulet z kvalitního anglického cínu inspirovaný symbolem z knihy M. Moorcocka věčný bojovník. Symbol se jakožto vyobrazení sil chaosu objevuje v mnoha hrách a dílech fantastiky. Průměr šperku je cca 3,5 cm, součástí je řetízek. Více o vzniku symbolu se můžete dočíst na Wikipedii (anglicky).

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Láska nebo smrt

Amulet v podobě srdce s vnořeným gotickým nápisem v latině, který zní: Láska přetrvá, dokonce i ve smrti (Superest Amore Etiam In Morte). Překlad do angličtiny se nachází na opačné straně přívěsku. Součástí balení je černý voskovaný řemínek nastavitelný do délky až 71 cm.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Sňatek protikladů

Amulet znázorňující metafyzické spojení protikladů. Je vyroben z dvoubarevného cínu, detaily šperku jsou velmi jemné, součástí šperku je řetízek k zavěšení na krk. Výška amuletu je cca 6 cm.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Srdce steampunk

Náhrdelníz zpodobňující mechanické srdce - krásný steampunkový šperk zdobený krystalem Svarowski. Výška přívěsku je cca 4 cm, délka řetízku 46 cm.

Více informací
od 689 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Zelená bohyně

Amulet Zelená bohyně, inspirace básníků, umělců a intelektuálů... Přívěšek zdobí krystaly Swarovski. Rozměry: výška 10,6 cm a šířka 6,2 cm, vyrobeno z kvalitního anglického cínu. Součástí je řetízek o délce 45 cm. Zbarvení krystalů se může lišit.

Více informací
od 679 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Astroláb na řetízku

Nádherný šperk s nádechem viktoriánské či steampunkové atmosféry. Astroláb je velmi starý přístroj, jeho původ není zcela zřejmý. Vznikl zřejmě už v antice, byl vyvíjen v arabském světě a ve 12. století se dostal i Evropy. Astroláb obsahuje zjednodušenou mapu hvězdné oblohy a pohyblivé prvky, s jejichž pomocí lze určit polohu kosmických těles, zeměpisné souřadnice, místní čas apod. Námi nabízený šperk je vyroben z kvalitního anglického cínu a mosazi, je opatřen řetízkem pro zavěšení na krk. Mosazné prstence jsou pohyblivé, lze s nimi otáčet, nejedná se však o funkční repliku astrolábu. Průměr...

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Black Trinity Trident

Přívěsek v podobě černého trojzubce nebo také vidlice démonů dává najevo, že jeho nositel má v úmyslu vrhat na vše kolem temnotu. Součástí je černá nastavitelná šňůrka.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Cat Sith

Tajemná Cat Sith je černá kočka z keltské mytologie a bude dobrou společnicí nejen čarodějkám a mágům. Přívěsek kočky z černého pewteru visí na černém řetízku. Červené oči tvoří krystaly Swarovski. Rozměry přívěsku: 6 x 1,9 x 1,5 cm Váha přívěsku: 27 g Délka řetízku: 53 cm, bez obsahu niklu

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Dračí amulet Anguis Aetemus

Amulet zpodobňující draka obmotaného kolem speciálně broušeného krystalu Swarovski - kamínek mění barvu podle úhlu pohledu. Výška šperku je cca 5 cm, součástí je řetízek k zavěšení na krk.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Egillův Torques

Přívěsek v podobě nákrčníku islandského válečníka a básníka Egilla má barvu starožitného bronzu a zakončení ve tvaru páru stříbrných dračích hlav. Součástí balení je voskovaný černý řemínek o délce až 70 cm.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Einardolk

Přívěsek Einardolk je vikingský ochranný talisman, jehož název pochází ze severštiny: Einar - ten, kdo bojuje sám a Dolk - dýka . Přívěsek v podobě zakřivené dýky má pobronzovanou rukojeť ve tvaru draka s malým černým kabošonovým okem.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Entropassio

Pravda, nespoutaná vášeň může uvolnit nebezpečné a nepředvídatelné chaotické síly entropie... Přívěsek ve tvaru srdce s trny a se zapracovanými osmi šipkami chaosu svírá ve svém středu červený krystal Swarovski. Součástí balení je kroužkový řetízek, cca 53 cm dlouhý. Vyrobeno z jakostního anglického pewteru.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Fibonacciho zlatá spirála

Po pět tisíc let byla zlatá střední cesta ústředním principem technologie. Ve středověku ji Fibonacci dekódoval pro budoucí výzkum Dr. von Rosensteina a pro naše renesanční předky. Fibonacciho sekvence je vyryta na zadní straně přívěsku. Tento plochý přívěsek v podobě renesančního nástroje a tvaru Nautilovy mušle je vyroben z jedinečného anglického pewteru a má povrch zdobený mosazí. Součástí balení je černý kroužkový řetízek, cca 53 cm dlouhý.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Froda s Dragon-Tooth

Tento přívěsek v podobě zubu skandinávského draka zdobí vikingské podobenství tohoto lítého netvora. Z opačné strany dračího zubu se nachází reliéf vikingského hrdiny. Rozměry přívěsku: 5,3 x 2,3 x 1,3 cm Váha přívěsku: 35 g Délka řetízku: 53 cm (možno prodloužit o cca 3,8 cm)

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Glistercreep

Starožitně vyhlížející přívěsek v podobě pavouka s tmavou perlou, vyrobeno z kvalitního anglického pewteru. Součástí balení je kroužkový řetízek, cca 53 cm dlouhý.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Helm Of Awe Ravenskull

Přívěsek v podobě havraní lebky, kterou zdobí islandský symbol Aegishjalmur , nebo také Helm of Awe , jenž má obdařit svého nositele mocí a zasít strach do srdcí nepřátel. Součástí balení je kožený řemínek.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náhrdelník Hydra

V řecké mytologii střežil vchod do podsvětí obávaný had. Tento náhrdelník v podobě trojitého hada v symetrické podobě je vyroben ze starožitného a leštěného pewteru, a hadí oči zdobí červené krystaly Swarovski. Součástí balení je dvojitý splétaný černý řemínek s pewterovými koncovkami a uzavíráním.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náhrdelník Chaostar

Masivní pewterový amulet inspirovaný symbolem z knihy M. Moorcocka věčný bojovník. Symbol se jakožto vyobrazení sil chaosu objevuje v mnoha hrách a dílech fantastiky. Průměr přívěsku je 5 cm, součástí je postříbřený řetízek. Více o vzniku symbolu se můžete dočíst na Wikipedii (anglicky).

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náhrdelník Incrowtation

Náhrdelník zpodobňující černé peří a leštěnou havraní lebku, na níž se nachází rytý pentagram.

Více informací
od 529 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Satanův klíč do pekla

Přívěsek z temného pewteru v podobě klíče a démonické lebky vám zajistí neomezený přístup do pekel! Součástí balení je řetízek.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

beadit privesky  •  bizuterni privesky  •  privesky damske  •  privesky kriz  •  privesky pandora  •  privesky stribro  •  privesky zlate  •  privesky zlato  •  reflexni privesky  •  swarovski privesky  •  beadit privesky  •  bizuterni privesky  •  privesky damske  •  privesky kriz  •  privesky pandora  •  privesky stribro  •  privesky zlate  •  privesky zlato  •  reflexni privesky  •  swarovski privesky  •