Katalog > Příslušenství ke společenským hrám

Příslušenství ke společenským hrám

Nalezeno:    3890 produktů

Dino Kostky

Hra při které se hráči při hodu 6 kostkami snaží sestavit různé číselné kombinace. Obsah: 6 bodových kostek, 1 kelímek, 1 sada záznamových tabulek, 1 pravidla.

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Kované kostky s koženým kelímkem

Stylový dárek - sada šesti kovaných kostek s koženým kalíškem. Kostky jsou ručně kované, jejich povrch je opatřen voskem. Sada se hodí pro všelijaké kostkové hry. Ruční výroba z naší dílny!

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Hobbyzone Stojan a modul na barvy 6 zásuvek

Tento modelářský stojan a modul obsahuje 6 zásuvek, každou o rozměru 8 x 13 x 6 cm. Stojan lze kombinovat s dalšími moduly od společnosti Hobby Zone pomocí přiložených magnetů. Rozměry stojanu: 30 x 15 x 15 cm. Sada obsahuje skvěle pasující díly a montážní pokyny. Pro sestavení je potřeba lepidla.

Více informací
od 659 Kč
Koupit nejlevněji

Hobbyzone Závěsné přihrádky na barvy

Závěsné přihrádky na zeď pro modelářské barvy, rozměr 30 x 30 x 5 cm. Ideální řešení, pokud nemáte kam odkládat barvičky. Přihrádky lze kombinovat horizontálně i vertikálně - v neomezených variantách. Přihrádky dodáváme ve dvou variantách: Velký - s šířkou poliček 35 mm, vhodný pro barvy Citadel. Malý - s šířkou poliček 25 mm, vhodný pro barvy Army Painter. Lze kombinovat se základní policí na barvy.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

Albi Sexy kostky

Sexy kostky spolehlivě zaženou nudu v ložnici! Tato odvážná kostková hra je vhodná pro dospělé páry. Každý symbol znamená jinou vášnivou aktivitu. Snažíte se hodit na kostkách stejné symboly nebo alespoň symboly jedné barvy. Pokud se vám to podaří, partner vám splní to, co je na kostce vyobrazeno. Pokud na kostce padne FANT! , musíte si odložit. Hra obsahuje 3 kostky, česká pravidla a je vhodná od 18.ti let. Odkazy pravidla (česky, pdf)

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

e-Raptor Krabička na karty M

Dřevěná krabička na karty se odklápěcím víkem z 6 mm silné překližky. Vnitřek je rozdělen do dvaceti průhledných přihrádek a pojme až 1500 karet. Skvělý doplněk ke stolním hrám. Krabičku dodáváme v rozloženém stavu, sestavení je snadné a není k němu zapotřebí lepidla. Rozměry: výška 12,5 cm, šířka 16,5 cm a délka 42 cm. Krabička je vhodná pro tyto karetní hry: Magic: The Gathering, Lord of the Rings TCG, Ctulhu CCG, Duel Masters, Pokémon TCG, Yu-Gi-Oh!, Veto!, Digimon CCG a World of Warcraft TCG.

Více informací
od 1 069 Kč
Koupit nejlevněji

Hobbyzone Stojan a modul na barvy 36mm

Tento modelářský stojan a modul poskytuje 26 otvorů pro barvy a další nádobky o průměru 36mm. Stojan lze kombinovat s dalšími moduly od společnosti Hobby Zone pomocí přiložených magnetů. Důležitá poznámka: tento modul může být umístěn pouze v horní řadě modulární sestavy. Rozměry stojanu: 30 x 15 x 15 cm. Sada obsahuje skvěle pasující díly a montážní pokyny. Pro sestavení je potřeba lepidla.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Rexhry Hrdina v kostce Extra promo

Extra promo balení v podobě vylamovací desky s dalším herním materiálem pro hru Hrdina v kostce. Rozšíření je v češtině. Obsah balení: 1 list postavy z rasy Frogkin, žena / muž (oboustranný) 10 zlatých mincí 6 dalších žetonů Charisma

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Army Painter : Project Paint Station

Army Painter: Project Paint Station je skvělým nástrojem pro práci s miniaturami. Nyní budete mít všechny barvy Warpaints na dosah ruky a přehledně seřazeny. Project Paint Set pojme až 30 různých barev Warpaints a 7 štětců.

Více informací
od 1 119 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Přesýpací hodiny varianta 2 min

Přesýpací hodiny ideální na měření času při hraní deskových her, na louhování čaje, při čištění zubů a dalších kratochvílích. K dispozici jsou půlminutové (černé), minutové (bílé), 1,5 minutové (červené), 2 minutové (modré) a 3 minutové (žluté). Plastové přesýpací hodiny vám budou dobrým pomocníkem, když půjde o minuty!

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Hobbyzone Rohový stojan na barvy

Rohový stojan má čtyři patra pro uskladnění barev, jeho rozměry jsou 18 x 18 x 9,5 cm. Do stojanu se vejde celkem 22 barev rozměru Citadel (35 mm). Lze kombinovat s rovným stojanem.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Hobbyzone Stolek na malování

Stolek na malování figurek a modelů, rozměry 40 x 30 x 6 cm). Stolek má dvě patra pro uložení barev, dva držáky na nádobky s vodou a řadu otvorů na štětce, modelovací náčiní, ředidla, apod. Přihrádky dodáváme ve dvou variantách: Velký - s šířkou poliček 35 mm, vhodný pro barvy Citadel. Malý - s šířkou poliček 25 mm, vhodný pro barvy Army Painter.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

MayDay Obaly na karty 80 x 80 mm

Chraňte své karty a vneste bázeň do soupeřových řad pomocí oficiálních obalů Mayday Games - Medium Square Card Standard. Těchto 100 obalů špičkové kvality ochrání vaše karty před opotřebením i před mastnýma rukama. Rozměry obalů jsou 80x80 mm. Obaly jsou vhodné i ke kartám například do hry Augustus.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Reaper Miniatures Figurky alienů

Dvojice figurek dvou alienů. Figurky jsou kovové, nebarvené.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Ultra Pro Sada kostek RPG

Sada kostek pro hry na hrdiny (RPG) od společnosti Ultra Pro obsahuje 7 různých kostek o následujících hodnotách: D4, D6, D8, D10, D12, D20 a procentuální kostka.

Více informací
od 929 Kč
Koupit nejlevněji

Army Painter Dekorace Wasteland Tuft

Balení Dekorace Army Painter - Wasteland Tuft vám umožní vytvářet realistické podstavce modelů a miniatur v podobě pustin. Obsaženy jsou 3 různé velikosti pro každý typ podstavce. Snadné použití za pomoci lepidla Super Glue.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Blackfire 50 složek pro karetní album 18-Pocket Side Loading

Sada obsahuje 50 ks kvalitních oboustranných listů s bočním plněním pro alba na sběratelské karty. Každý list pojme 9 karet z jedné strany (18 karet dohromady). Listy mají vždy 11 otvorů pro kroužkovou vazbu, jsou vhodné pro karty malé a standartní velikosti. Vyrobeno z odolného materiálu. Rozměry: 23,8 x 28,7 cm.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Blackfire Kulaté podstavce průměr 6 cm 5 ks

Sada obsahuje 5 kulatých plastových podstavců o průměru 6 cm. Podstavce jsou křišťálově průzračné, jejich síla je 3 mm. Podstavce jsou pokryty ochrannou fólií, kterou je třeba odstranit.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Blackfire Pořadač Massive Darkness

Pořadač od společnosti Blackfire pro deskovou hru Massive Darkness pojme všechny herní komponenty a obsahuje akrylové překryvy pro všechny hrací desky hrdinů. Žádná dlouhá příprava nebo třídění žetonů zdraví a dveří! Stačí se jen chopit jednotlivých oddílů a stojanů na karty, umístit je na stůl a užít si hru. Pořadač je zhotoven z pevné dřevotřísky. Je dodáván v nesmontovaném stavu a vyžaduje složení za použití PVA lepidla.

Více informací
od 1 069 Kč
Koupit nejlevněji

Blackfire Sada kostek D6 12 mm 100 ks

Balení obsahuje 100 šestistěnných kostek o průměru 12mm v pěti různých barvách, včetně bílé a černé. Tyto velmi kvalitní kostky mají zaoblené rohy a jsou také vhodné např. jako počítadla či modifikátory pro karetní hru Magic: The Gathering.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Dice Lab Multikostka k2/3/4

Tato speciální kostka představuje hned tři kostky v jedné. Prostřední číslo představuje třistěnnou kostku k3 (s čísly 1-3), číslo v trojúhelníku je čtyřstěnka (čísla 1-4) a číslo v kolečku je dvoustěnka (čísla 1 a 2). Čísla jsou pohodlně čitelná, snadno poznáte, která čísla na kostce padla. Průměr kostky je cca 25 mm.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

e-Raptor Arkham Horror - overlay

Tento overlay od společnosti e-Raptor je skvělým doplňkem pro hru Arkham Horror. Nyní budete mít všechny Vaše karty a žetony přehledně uspořádány. Overlay je navržen na karty v obalech, je vyroben z vysoce kvalitního průhledného plexiskla.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

e-Raptor Box na karty Simurgh střední

Prostorná krabička na karty, žetony a další herní příslušenství Universal Box Medium s motivem Simurgh. Krabička pojme celkem až 2250 bez obalů nebo 1725 karet s obaly. Při skládání nevyžaduje lepení a lze ji rozdělit na samostatné oddíly pomocí plexisklových oddělovačů dle vlastní potřeby. Vnější rozměry: 11 x 34,5 x 32 cm. Vnitřní rozměry: 8,5 x 31 x 28,5 cm.

Více informací
od 1 419 Kč
Koupit nejlevněji

e-Raptor Box na karty Universal střední

Prostorná krabička na karty, žetony a další herní příslušenství Universal Box Medium v různých barvách. Krabička pojme celkem až 2250 bez obalů nebo 1725 karet s obaly. Při skládání nevyžaduje lepení a lze ji rozdělit na samostatné oddíly pomocí plexisklových oddělovačů dle vlastní potřeby. Vnější rozměry: 11 x 34,5 x 32 cm. Vnitřní rozměry: 8,5 x 31 x 28,5 cm. Vyrobeno z kvalitního plexiskla a překližky vysoké jakosti.

Více informací
od 1 099 Kč
Koupit nejlevněji

e-Raptor Eldritch Horror - overlay

Tento overlay od společnosti e-Raptor pro hru Eldritch Horror vám pomůže přehledně uspořádat vaše žetony, budovy, peníze, apod. Vyrobeno z vysoce kvalitního plexiskla, overlay v sobě spojuje jednoduchost a funkčnost - všechny žetony jsou snadno viditelné a nezabírají tolik prostoru jako při standardní hře. Pojme karty v obalech.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

e-Raptor Stojan na herní komponenty Talisman

Stojánek na karty a žetony určený speciálně pro hru Talisman. Umožní vám mít všechny herní pomůcky přehledně seřazené. Odkazy videorecenze video představení

Více informací
od 1 479 Kč
Koupit nejlevněji

EFKO Hrací kostky barevné (6ks)

Balení obsahuje 6 kusů barevných kostek. Velikost kostky: 1,5 x 1,5 x 1,5 cm. Oblíbená hra pro děti i dospělé. Cílem klasické hry v kostky je dosáhnout co největšího počtu bodů. Součástí balení je také návod na více herních variant - např. MAROKO, OKO (JEDNADVACET), GENERÁL. Doporučeno pro děti od 3 let. Vyrobeno v České republice.

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasy Flight Games Genesys RPG: Sada kostek

Sada kostek pro herní systém Genesys RPG. Sada obsahuje 3 kostky dovedností, 3 kostky obtížnosti, 2 kostky nezdaru, 2 boostovací kostky, 2 kostky zkušenosti a 1 kostku výzev. Genesys is a roleplaying game that utilizes the critically-acclaimed Narrative Dice System while a ruleset that can be used in a wide variety of settings. Take to the skies in a Victorian airship, slay an ancient dragon, or pilot your very own starship. All this and more is possible with the Genesys system, which uses the specialized dice found in this pack to propel adventures. The Genesys Roleplaying Dice Pack features...

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasy Flight Games Herní podložka The Lord of the Rings: Journeys in Middle-Earth

Ať už se vypravíte na jih do Haradu, do starobylého království Arnor, Rohanu či Belfalasu, do Roklinky, k Osamělé hoře nebo do samotného Mordoru, na této herní podložce naleznete všechna klíčová místa pro vaše hraní. Herní podložka pro oblíbenou kooperativní karetní hru Lord of the Rings (česky vyšlo jako Pán prstenů - karetní hra) je vyrobena z kvalitního protiskluzového materiálu a zdobí ji motiv Středozemě. Rozměry: cca 91 x 91 cm.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Figurka Paladin zasvěcenec

Figurka paladina zasvěcence vysoká cca 2,5 cm.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Figurka Skřet

Nádherně vyvedená figurka určená ke ztvárnění postavy při soubojích v hrách na hrdiny (kupříkladu v Dračím doupěti se pro rozšířený soubojový systém užívá znázornění postav na hexovém papíře).

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Kostka k10

Jednobarevná desetistěnná hrací kostka. Desetistěnka se ke všelijakým stolním hrám, hrám na hrdiny a gamebookům.

Více informací
od 9 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Kostka k20

Dvacetistěnná hrací kostka, hází čísla 1-20. Hodí se ke všelijakým hrám, kupříkladu Dungeons and Dragons.

Více informací
od 9 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Pěnová kostka s tečkama 5cm

Pěnová kostka, která má na sobě tečky. Hodí se například pro zpestření jakékoliv deskové hry, u které je potřeba šestistěnné kostky. Cena je za jeden kus. Barva je dle aktuální nabídky

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Přesýpací hodiny varianta 1 min

Přesýpací hodiny ideální na měření času při hraní deskových her, na louhování čaje, při čištění zubů a dalších kratochvílích. K dispozici jsou půlminutové (černé), minutové (bílé), 1,5 minutové (červené), 2 minutové (modré) a 3 minutové (žluté). Plastové přesýpací hodiny vám budou dobrým pomocníkem, když půjde o minuty!

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Přesýpací hodiny varianta 3 min

Přesýpací hodiny ideální na měření času při hraní deskových her, na louhování čaje, při čištění zubů a dalších kratochvílích. K dispozici jsou půlminutové (černé), minutové (bílé), 1,5 minutové (červené), 2 minutové (modré) a 3 minutové (žluté). Plastové přesýpací hodiny vám budou dobrým pomocníkem, když půjde o minuty!

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Sada kostek Aurora

Sada různostranných kostek v neobvyklém barevném provedení. K mání jsou dvě varianty - modrá (v barvách od zelené, přes modrou po fialovou) a žlutá (od oranžové přes žlutou až po zelenou). Sada obsahuje kostky k4, k6, k8, k10, k12, k20 a k%.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Sada kostek Pod hladinou

Sada sedmi vícestranných průsvitných kostek (k4, k6, k8, k10, k12, k20 a k%) v jemném čarovném provedení s modrým kouřovým efektem.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Feldherr Pěnový oddělovač Feldherr, 285 x 285 x 4 mm, krycí deska

Pěnový oddělovač Feldherr, krycí deska, dno nebo víko o rozměrech 285 x 285 x 4 mm.

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Feldherr Pěnový pořadač 34 slotů, 40 mm

Pěnový pořadač Feldherr vhodný do krabic deskových her pro ukládání herních komponentů. Pořadač obsahuje celkem 34 slotů, každý 30 mm hluboký. Dno tvoří 10 mm silná pěnová deska. Rozměry: 285 mm x 285 mm x 40 mm. Bez chlóru a kyselin. Pořadač obsahuje 13 slotů 3,8 x 3,1 cm, 9 slotů 6 x 3,2 cm a 12 slotů 5 x 3,1 cm.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Feldherr Pěnový raster 10 mm samolepící

Pěnový raster Feldherr, 10 mm, samolepící, rozměry: 275 mm x 345 mm x 10 mm.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Feldherr Pěnový raster 5 mm

Pěnový raster Feldherr, 5 mm, rozměry: 275 mm x 345 mm x 5 mm.

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Feldherr Pěnový raster 60 mm

Pěnový raster Feldherr, 60 mm, skvělý pro ukládání velkých modelů, tanků nebo jízdy. Rozměry: 275 mm x 345 mm x 60 mm.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Feldherr Přepravní taška s popruhem

Přepravní taška vyrobená z lehkého, ale výdržného materiálu, je určena pro přepravu několika úložných boxů nebo velkých her. Taška pojme až 68 litrů, nabízí tak dostatek místa pro 4 boxů velikosti M nebo 2 boxy velikosti XL. Krom hlavní přihrádky má taška malou postranní kapsu na zip (23 x 21 cm), ideální na knížky, tužky, návody a další drobnosti. Tašku lze přenášet díky dvěma bytelných držadel nebo na délkově nastavitelném popruhu přes rameno. Prázdná taška se snadno sbalí a zabírá pak minimum místa. Vnitřní rozměry: výška 620 mm x 390 mm x 340 mm Vnější rozměry: výška 635 mm x 410 mm x 350...

Více informací
od 979 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop Citadel Cursed Wastes Paint Set

Tato sada je určena k barvení terénů a herních desek v pískových odstínech. Balení obsahuje: 250 ml barvy Steel Legion Drab, 2x 12 ml barvy Tallarn Sand a 12 ml barvy Ushabti Bone.

Více informací
od 809 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop Citadel Spray: Averland Sunset 400ml

Vysoce kvalitní akrylová žlutá barva. Sprej není určen jako podkladový, doporučujeme model předem nastříkat černým nebo bílým podkladovým sprejem Citadel. Balení obsahuje 400ml barvy.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop GW Citadel kufřík na barvy

Citadel Paint Box je přepravní schránka na barvy Citadel. Platový box s odnímatelným víkem obsahuje dva držáky určené na barvy Citadel. Tyto držáky tvoří tvořící patro kufru a pojmou po 21 barvách, zatímco na dno boxu lze uložit dalších 28 barev. Celková kapacita schránky tedy je 70 barev Citadel.

Více informací
od 989 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop Hobbit Strategy Battle Game: The Trolls

Sada obsahuje 3 plastové modely The Trolls. Figurky jsou nebarvené a nezkompletované.

Více informací
od 1 729 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop LoTR Strategy Battle Game: Hobbit Archers

Sada obsahuje 4 modely hobitích lučištníků. Figurky jsou nebarvené a nezkompletované.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop LoTR Strategy Battle Game: Hobbit Militia

Sada obsahuje modely Hobbit Militia. Figurky jsou nebarvené a nezkompletované.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop Warhammer 40000: Orks Boomdakka Snazzwagon

Sada obsahuje 1 plastový model Boomdakka Snazzwagon. Model není složený ani nabarvený.

Více informací
od 919 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop Warhammer Fantasy Battle: Empire State Troops

Deset modelů Swordsmen, Spearmen nebo Halberdiers. Sada obsahuje komponenty umožňující sestavit Command Group (šampion, vlajkonoš a hudebník). Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop Warhammer Fantasy Battle: Great Bray-Shaman

Sada obsahuje 1 model Bray-Shaman/ Great Bray-Shaman. Modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované. Figurky jsou plastové.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Games Workshop Warhammer Fantasy Battle: Ogre Kingdoms Ogres

Šest modelů Ogre, modely lze sestavit vyzbrojené dvěma zbraněmi nebo s jednoruční zbraní a obrněnou pěstí. Sada obsahuje komponenty umožňující sestavit šampiona, vlajkonoše a hudebníka. Figurky jsou plastové, modely a jednotlivé části prodávané jako součást tohoto balení nejsou nabarvené ani zkompletované.

Více informací
od 839 Kč
Koupit nejlevněji

Hobbyzone Stojan a modul na barvy 3 zásuvky

Tento modelářský stojan a modul obsahuje 3 zásuvky, každou o rozměru 8 x 13 x 13 cm. Stojan lze kombinovat s dalšími moduly od společnosti Hobby Zone pomocí přiložených magnetů. Rozměry stojanu: 30 x 15 x 15 cm. Sada obsahuje skvěle pasující díly a montážní pokyny. Pro sestavení je potřeba lepidla.

Více informací
od 629 Kč
Koupit nejlevněji

KMC Obaly na karty 64 x 89 mm Perfect Hard KMC matné průhledné

Obaly na karty chrání Vaše karty před poškozením a to jak při hře, tak při přenášení. Balení obsahuje 50 ks obalů značky KMC. Obaly jsou určené pro všechny standardní hry jako Magic the Gathering, Pokemon a další.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Koplow Kostka geometrické tvary

Kostky s motivy geometrických tvarů. Vhodné nejen pro děti jako pomůcka při určování tvarů a symbolů, které zrovna padnou na kostce. Šestistěnná kostka má velikost 22mm, cena je za 1ks kostky.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

MayDay Obaly na karty 41 x 63 mm Premium

Sada obsahující 50 ks průhledných obalů Mini American o rozměrech 41 x 63 mm. Hodí se např. pro kartičky z her Arkham Horror, Battlestar Galactica, Mansions of Madness, Middle Earth Quest, Talisman...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Microart Zeměplocha: Figurka bůh Offler

Kovová figurka Offlera, boha s krokodýlí hlavou ze Zeměplochy. Figurka je vysoká cca 3 cm, nebarvená, může vyžadovat složení. Součástí balení je plastový podstavec (průměr 30mm).

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Microart Zeměplocha: Figurka Pleskot Řiťka

Kovová figurka trpaslíka Pleskota Řiťky vysoká cca 45 mm. Figurka je nebarvená a skládá se ze dvou částí (u některých figurek je třeba díly přilepit).

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: