Katalog > Příslušenství k bleskům

Příslušenství k bleskům

Nalezeno:    167 produktů

Hähnel Captur Timer Kit rádiová spoušť s časosběrem pro Nikon

Captur Timer Kit je bezdrátová dálková spoušť s dosahem až 100 m plně zastoupí spoušť na těle fotoaparátu a navíc má tyto funkce: časovač, intervalové snímání, nastavení dlouhé expozice, nastavení počtu expozic. Je ideální pomůckou při časosběrném snímání, fotografování divoké přírody či hvězdné oblohy a využití najde i ve studiu. Lze ji použít i jako kabelovou spoušť na krátkou vzdálenost pomocí dodávaných propojovacích kabelů.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

PIXEL KING PRO vysílač blesku Canon E-TTL II

Pixel King Pro je již třetí generací úspěšných radiových odpalovačů s podporou E-TTL a vysokorychlostní synchronizace (HSS). Vysílač umožňuje i komfortní dálkové ovládání blesku (Pixel X800C) a to až na vzdálenost 300m. Balení obsahuje jeden vysílač. Pro synchronizaci s blesky je nutné dokoupit přijímače Pixel King X či použít blesk s integrovaným kompatibilním přijímačem.

Více informací
od 3 490 Kč
Koupit nejlevněji

AKIRA Bouncer V1-Kit sada odrazek k blesku

Sada odrazné desky Akira Bouncer V1 rozšiřuje možnosti vašeho blesku. Sada obsahuje odraznou plochu, suchý zip k upevnění desek, bílou, stříbrnou, difuzní a zlatou odraznou plochu.

Více informací
od 390 Kč
Koupit nejlevněji

JJC krytka sáněk blesku HC-C pro Canon

Krytka sáněk blesku JJC HC-C určená pro fotoaparáty Canon. Krytka je vyrobena z tvrzeného ABS plastu, díky tomu spolehlivě chrání sáňky blesku před prachem, vlhkostí a oxidací.

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

NISSIN Air 1 vysílač pro Canon

Bezdrátový rádiový vysílač Nissin Air 1 spadá, stejně jako externí blesk Nissin Di700A, do bezdrátového zábleskového TTL systému NAS (Nissin Air System). Systém NAS využívá pro ovládání blesků rádiové frekvence 2,4 GHz. Nissin Commander Air 1 může ovládat 3 skupiny blesků Nissin Di700A s uživatelsky přívětivým ovládáním. Rádiový přenos a pracovní kanály lze nastavit, aby se zabránilo nepřesnostem při odpálení, v případě, že by došlo k rušení signálu na stejném kanále. Vysílač Air 1 je kompatibilní i s ostatními blesky Nissin, které mohou být spuštěny prostřednictvím volitelného přijímače Niss...

Více informací
od 1 990 Kč
Koupit nejlevněji

PIXEL KING X přijímač blesku Sony ADI

Přijímač pro E-TTL rádiový odpalovač blesků Pixel King PRO pro Canon slouží pro připojení dalšího blesku (lze použít neomezený počet přijímačů), a to do sáněk či synchronizačním kabelem.

Více informací
od 2 690 Kč
Koupit nejlevněji

AKIRA Bouncer V1 odrazka k blesku

Odrazku můžete díky suchým zipům pohodlně upevnit na blesk a rozptýlit světlo pomocí odrazných desek, které lze zakoupit zvlášť a které upevníte na ni.

Více informací
od 290 Kč
Koupit nejlevněji

B.I.G. barevné filtry k blesku

Sada 10 barevných filtrů BIG je určena nejen pro vyrovnání teploty chromatičnosti záblesku, ale také pro emotivní zabarvení snímků. Jejich použití závisí pouze na účelu a vaší kreativitě.

Více informací
od 350 Kč
Koupit nejlevněji

B.I.G. difuzér plátěný pro blesky

Plátěný difuzer B.I.G. slouží k rovnoměrnému rozptýlení světla do prostoru a ke změkčení tvrdých stínů. Přes kompaktní rozměry, díky kterým se snadno vejde téměř do každé brašny, je jeho účinek výrazný. Rozptýlení světla je nositelem nových dimenzí a staré snímky, na nichž byste dříve dostali jen přepálené objekty utopené v černi, jsou vystřídány bezchybnými snímky s prokreslenými stíny. Difuzér se na bleskovou hlavu nasadí snadno a rychle a díky převlečné gumě na ní pevně drží.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

B.I.G. držák barevných filtrů k blesku

Držák barevných filtrů BIG je praktickým pomocníkem, díky němuž snadno a rychle upevníte barevné filtry před reflektor externího blesku.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

B.I.G. lišta k blesku sklápěcí 423251

S polohovatelným držákem B.I.G. "Stealth" dosáhnete vždy té správné polohy blesku. Klouby kovových ramen umožňují polohy podobné profilem písmenu "C", "S" a "L". Propojení blesku s fotoaparátem je možné prostřednictvím synchronizačního TTL kabelu (není součástí balení).

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

B.I.G. Octa Mini-Softbox pro blesky

Octa mini softbox o průměru 18 cm je určen pro externí blesky.

Více informací
od 450 Kč
Koupit nejlevněji

CACTUS kabel SC-O2 (UC1) pro Olympus jack 3,5 mm

Kabel Cactus SC-O2 promění váš Cactus V6/V5 vysílač blesku na bezdrátovou spoušť. Stačí zapojit 3,5mm konektor do zařízení Cactus a druhý konektor do fotoaparátu. Určeno pro fotoaparáty řady Olympus OM-D.

Více informací
od 350 Kč
Koupit nejlevněji

CANON Macro Ring Lite 52C redukce

CANON Macrolite Adapter 52C slouží k přípevnění kruhového blesku Canon MR-14EX / MT-24EX na objektivy (například Canon EF-S60mm f/2,8 Macro USM) opatřené filtrovým závitem o průměru 52mm.

Více informací
od 320 Kč
Koupit nejlevněji

CANON Macro Ring Lite 58C redukce

CANON Macrolite Adapter 58C slouží k přípevnění kruhového blesku Canon MR-14EX / MT-24EX na objektivy (například Canon EF 100 mm f/2,8 Macro USM, EF 50 mm f/1,4USM, EF 85 mm f/1,8 USM a Canon MP-E 65/2,8 Macro) opatřené filtrovým závitem o průměru 58 mm.

Více informací
od 320 Kč
Koupit nejlevněji

Canon OC-E3

Canon OC-E3 Propojovací kabel pro připojení mimo patici fotoaparátu.

Více informací
od 1 449 Kč
Koupit nejlevněji

CARUBA adaptér MSA-MIS mikrosáněk kamer Sony na běžný typ

Multifunkční adaptér JJC MSA-MIS vhodný pro všechny videokamery SONY. Dovoluje připojit LED světla, mikrofon, monitor a další externí zařízení.

Více informací
od 390 Kč
Koupit nejlevněji

COMMLITE CommTrig T-320 rádiový odpalovač blesku

Rádiový odpalovač ComTrig T320 v sobě kombinuje všechny důležité funkce – bezdrátové spouštení studiových blesků a přídavných blesků, kabelové a bezdrátové dálkové ovládání, probouzení přídavných blesků. Prostřednictvím zcela nového designu s technologií „autodetekce“ budou uspokojeny požadavky fotografů lépe, než je tomu u bežných dálkových ovladačů na trhu. CommTrig T-320 využívá rádiovou frekvenci 2,4 GHz se 7 nezávislými kanály, která je spolehlivá z hlediska provozní vzdálenosti i stability.

Více informací
od 1 390 Kč
Koupit nejlevněji

COMMLITE CommTrig T-320RX rádiový přijímač blesku

Rádiový přijímač ComTrig T320RX ideálně doplňuje set přijímače a vysílače Commlite ComTrig T-320 (2,4 GHz) - naleznete v příslušenství produktu, v případě, že potřebujete ovládat více blesků. Kombinuje všechny důležité funkce – bezdrátové spouštení studiových blesků a přídavných blesků, kabelové a bezdrátové dálkové ovládání, probouzení přídavných blesků. Prostřednictvím zcela nového designu s technologií „autodetekce“ budou uspokojeny požadavky fotografů lépe, než je tomu u bežných dálkových ovladačů na trhu. CommTrig T-320RX využívá rádiovou frekvenci 2,4 GHz se 7 nezávislými kanály, která...

Více informací
od 790 Kč
Koupit nejlevněji

DEDOLIGHT DT24-1 stmívač

Stmívač Dedolight DT24-1 slouží ke spínání a plynulé regulaci žárovkových (150 W) nebo halogenových (24 V) svítidel. Umožňuje tím úsporu elektrické energie a díky pomalému náběhu (cca 1 sec) prodlužuje životnost halogenových žárovek. Ovládání stmívadel je možné dotekem.

Více informací
od 6 590 Kč
Koupit nejlevněji

Dörr adaptér pro Canon 600 EX-RT, Pixel X800 a Nissin Di700A

Adaptér Dörr GoFlash pro blesk Canon Speedlitte 600EX je přesně tím druhem produktu, který umožní rozšířit schopnosti vašeho externího blesku. Připevněním dalších produktů k držáku, uděláte z vašeho blesku "studiové světlo". Na adaptér je možné upevnit tyto produkty: komínek, globe difuzer, dish, softbox, voštinový filtr i klapky.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

Dörr GoFlash komínkový reflektor

Komínkový reflektor Dörr GoFlash je určen pro zúžený úhlu světelného kuželu vydaného externím bleskem. ideálně se hodí pro portréty či fotografická zátiší a další snímky, u nichž chcete dosáhnout lokálního osvětlení objektu.

Více informací
od 650 Kč
Koupit nejlevněji

Dörr stojánek k blesku

Plastový stojánek k blesku Dörr.

Více informací
od 60 Kč
Koupit nejlevněji

FOMEI AC-1 adaptér pro Olympus/Panasonic FL36, Nikon SB600/800

Adaptér pro příslušenství Creative set pro blesky NIKON SB600/SB800, Olympus FL36/FL36R, Panasonic DMW-FL36R. Redukce je nutná součást pro propojení komínkového reflektoru, beauty dishe, softboxu, nebo voštinového filtru s DSLR bleskem.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

FOMEI napájecí zdroj pro LED 27W, 9V, 3A

Napájecí zdroj pro LED světla Fomei, Rozměry zdroje 93x50x33m.

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

FOMEI PRO X rádiový přijímač 2,4 GHz

Rádiový přijímač pro blesky Digital Pro X je kompaktnější a rychlejší než jejich předchůdci s technologií ZigBee. Na tomto modelu už také nenajdete anténku, která už není potřeba. Přijímač se dá bez problémů ovládat přes PC, Mac, iOS či Android a nechybí ani funkce Double Picture.

Více informací
od 1 190 Kč
Koupit nejlevněji

FOMEI Spot reflektor pro LED světla

Fomei Spot reflektor zoom je příslušenstvím pro LED světla s Bowens adaptérem značky Fomei. Součástí je 10 barevných filtrů, které je možné možné vložit přímo do držáku na reflektoru.

Více informací
od 4 890 Kč
Koupit nejlevněji

FOMEI Studio Bag 11

Fomei Studio bag 11 je dvojitý studiový kufr na kolečkách pro 8 světel nebo 4 světla + stojany a příslušenství.

Více informací
od 4 390 Kč
Koupit nejlevněji

FOMEI TR-X32 Canon, sada vysílač/přijímač

Sada bezdrátového vysílače a přijímače pro odpalování systémových a studiových blesků vám zaručí dosah až 100 metrů. Vysílá na 2,4 GHz frekvenci a funguje i jako dálková spoušť fotoaparátu. Podporuje vysokorychlostní synchronizaci (až 1/8000 s), TTL, až 32 kanálů a 5 skupin, takže se v případě workshopů či náročnějších focení nemusíte bát, že odpálíte blesk někomu jinému. Díky přehlednému LCD displeji můžete (v případě, že váš blesk tuto funkci podporuje) mít ucelený přehled o nastavení blesků a kanálů. Disponuje funkcí AF assist. Jako napájení slouží 2 baterie AA do přijímače i vysílače....

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

FOMEI TR-X32 Sony, sada vysílač/přijímač

Sada bezdrátového vysílače a přijímače pro odpalování systémových a studiových blesků vám zaručí dosah až 100 metrů. Vysílá na 2,4 GHz frekvenci a funguje i jako dálková spoušť fotoaparátu. Podporuje vysokorychlostní synchronizaci (až 1/8000 s), TTL, až 32 kanálů a 5 skupin, takže se v případě workshopů či náročnějších focení nemusíte bát, že odpálíte blesk někomu jinému. Díky přehlednému LCD displeji můžete (v případě, že váš blesk tuto funkci podporuje) mít ucelený přehled o nastavení blesků a kanálů. Disponuje funkcí AF assist. Jako napájení slouží 2 baterie AA do přijímače i vysílače....

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

FOMEI TR-X32N, přijímač pro Nikon

Bezdrátový odpalovač o 2,4GHz pro odpalování systémových a studiových blesků až na 100 m. Funguje i jako dálková spoušť fotoaparátu. Podporuje vysokorychlostní synchronizaci (až 1/8000s), TTL, 5 skupin a až 32 kanálů

Více informací
od 1 390 Kč
Koupit nejlevněji

FUJIFILM EF-W1 bezdrátový obladač systémových blesků

FUJIFILM EF-W1 bezdrátový obladač systémových blesků ovládá a organizuje až třicet blesků. Ten umí nastavit dosah hlavy blesku v ohnisku 24 až 200 mm a poskytuje osm kanálů a čtyři skupiny pro samostatné nastavení. Tento ovladač je kompatibilní s blesky Fujifilm a vybranými Nissin Air System (NAS) a poskytuje uživatelům systému X-Series a GFX komfotní svobodný přístup k bezdrátovému ovládání složitých soustrav blesků. EF-W1 pracuje na dvou bateriích AAA.

Více informací
od 5 990 Kč
Koupit nejlevněji

GARY FONG PowerGrid

Voštinový filtr GARY FONG PowerGrid, který usměrnuje tok světla a jasně definuje osvětlený prostor, se nasazuje na komínek (PowerSnoot) připevněný k externímu blesku.

Více informací
od 290 Kč
Koupit nejlevněji

GODOX SA-K6 sada předsádek 6v1 k blesku

GODOX SA-K6 sada předsádek 6v1 k blesku se používá k dosažení různých světelných efektů a modelování světla se systémovým bleskem Speedlite. Difuze, odrazné desky, barevné filtry atd. umožňují pracovat s externím bleskem na úrovni malého atelierového záblesku. Součástí setu je kloubová patice k připevnění na stativ.

Více informací
od 1 590 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Canon

Set rádiové spouště a přijímače Hähnel Captur s dosahem 100 metrů a frekvence 2,4GHz.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Fujifilm

Hahnel Captur v sobě spojuje dálkové ovládání fotoaparátu s dálkovým ovládáním externího blesku do jednoho kompaktního a lehkého zařízení, které pracuje na 2,4GHz frekvenci s dosahem až 100m.

Více informací
od 1 490 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Nikon

Set rádiové spouště a přijímače Hähnel Captur s dosahem 100 metrů a frekvence 2,4GHz.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur rádiová spoušť fotoaparátu/blesku pro Sony

Set rádiové spouště a přijímače Hähnel Captur s dosahem 100 metrů a frekvence 2,4GHz.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur rádiový přijímač pro Canon

Radiový přijímač Hähnel Captur umožňuje bezdrátové ovládání externího blesku až na vzdálenost 100 metrů při frekvence 2,4GHz.

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur rádiový přijímač pro Fujifilm

Samostatný přijímač kombinovaného dálkového ovládání fotoaparátu a spouště externího blesku Hahnel Capture Remote Fujifilm. Více přijímačů umožňuje ovládat větší počet blesků jedním vysílačem. (baterie nejsou součástí balení).

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur rádiový přijímač pro Olympus UC1 a Panasonic L1

Radiový přijímač Hähnel Captur umožňuje bezdrátové ovládání externího blesku až na vzdálenost 100 metrů při frekvence 2,4GHz.

Více informací
od 890 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur rádiový přijímač pro Sony

Radiový přijímač Hähnel Captur umožňuje bezdrátové ovládání externího blesku až na vzdálenost 100 metrů při frekvence 2,4GHz.

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur Timer Kit rádiová spoušť s časosběrem pro Canon

Captur Timer Kit je bezdrátová dálková spoušť s dosahem až 100 m plně zastoupí spoušť na těle fotoaparátu a navíc má tyto funkce: časovač, intervalové snímání, nastavení dlouhé expozice, nastavení počtu expozic. Je ideální pomůckou při časosběrném snímání, fotografování divoké přírody či hvězdné oblohy a využití najde i ve studiu. Lze ji použít i jako kabelovou spoušť na krátkou vzdálenost pomocí dodávaných propojovacích kabelů.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur Timer Kit rádiová spoušť s časosběrem pro Fujifilm

Captur Timer Kit je bezdrátová dálková spoušť s dosahem až 100 m plně zastoupí spoušť na těle fotoaparátu a navíc má tyto funkce: časovač, intervalové snímání, nastavení dlouhé expozice, nastavení počtu expozic. Je ideální pomůckou při časosběrném snímání, fotografování divoké přírody či hvězdné oblohy a využití najde i ve studiu. Lze ji použít i jako kabelovou spoušť na krátkou vzdálenost pomocí dodávaných propojovacích kabelů.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Captur Timer Kit rádiová spoušť s časosběrem pro Sony

Captur Timer Kit je bezdrátová dálková spoušť s dosahem až 100 m plně zastoupí spoušť na těle fotoaparátu a navíc má tyto funkce: časovač, intervalové snímání, nastavení dlouhé expozice, nastavení počtu expozic. Je ideální pomůckou při časosběrném snímání, fotografování divoké přírody či hvězdné oblohy a využití najde i ve studiu. Lze ji použít i jako kabelovou spoušť na krátkou vzdálenost pomocí dodávaných propojovacích kabelů.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Module 360 Clamp magnetický držák 35-64 mm

Suchý zip je ve spojení s blesky a příslušenstvím minulost. Svorka Hähnel má extrémně výkonný magnetický systém umožňující připojení příslušenství během několika sekund. Tyto vysoce kvalitní magnety jsou nejen výjimečně silné, ale také vysoce spolehlivé, protože pevně připevňují příslušenství na svorku.

Více informací
od 350 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Module Creative Latern Kit

HAHNEL Module Creative Latern Kit je ideální sada pro rozšíření využití systémového blesku na fotoaparátu. Díky gelovým filtrům umožňuje barevnou změnu záblesku a vytvoření požadované atmosféry, nebo ovlivnění teploty bílé barvy. A lucernová difuze modeluje světlo do přirozeného, rozptýleného zdroje. Sada obsahuje šest barevných gelových filtrů, adaptér magnetického filtru, lucerní difuzor a peněženku pro filtry.

Více informací
od 1 990 Kč
Koupit nejlevněji

Hähnel Module Softbox

Softbox pro modulaci světla blesku při použití se svorkou 360 a 600.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

HELIOS 427750 náhradní skleněný difuzní kryt pro LED100

HELIOS 427750 náhradní skleněný kryt pro LED100

Více informací
od 290 Kč
Koupit nejlevněji

HELIOS synchrokabel 6,3 mm jack 4 m

Synchronizační kabel studiových světel Helios s 6,3mm jack konektorem a úhlovým PC konektorem. Délka kabelu 4 m.

Více informací
od 390 Kč
Koupit nejlevněji

HENSEL 8607 ACW Beauty Dish

Beauty Dish Hensel 8607 reflektor je možnou alternativou k rozměrnějším softboxům. Produkuje měkké difuzní světlo, které je ideální pro portrétní a módní fotografii. Dochází u něj k nižšímu úbytku světla, díky čemuž lze využívat vyšších clonových čísel, a tím pádem i větší kontrolu nad hloubkou ostrosti. Beauty dish reflektor je pro své rozměry (široký, ale mělký) vhodný do menších prostorů. Součástí balení je pouzdro.

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

JJC difuzér FC-26B pro Canon 430 EX II

Difuzer JJC slouží k rovnoměrnému rozptýlení světla do prostoru a ke změkčení tvrdých stínů. Přes kompaktní rozměry, díky kterým se snadno vejde téměř do každé brašny, je jeho účinek výrazný. Rozptýlené světlo je nositelem nových dimenzí a "staré" snímky, na nichž byste dostali jen přepálené objekty utopené v černi, jsou vystřídány bezchybnými snímky s prokreslenými stíny. Difuzér se na bleskovou hlavu nasadí snadno a rychle a pevně na ní drží.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

JJC difuzér FC-64AF1 pro Metz 64 AF-1

Difuzér JJC FC-64AF1 pro externí blesk Metz 64 AF-1

Více informací
od 150 Kč
Koupit nejlevněji

JJC difuzér FC-90EX pro Canon 90EX

Difuzér pro externí blesk Canon 90EX.

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

JJC krytka sáněk blesku HC-F pro Fujifilm

Krytka sáněk blesku JJC HC-F určená pro fotoaparáty Fujifilm. Krytka je vyrobena z tvrzeného ABS plastu, díky tomu spolehlivě chrání sáňky blesku před prachem, vlhkostí a oxidací.

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

JJC synchrokostka JSC-2 s PC výstupem (samice)

Synchrokostka JSC-2 je určena pro propojení fotoaparátu se studiovými a zábleskovými světly. Ve spodní části, jenž se zasouvá do bleskových sáněk fotoaparátu je středový kontakt a na boku je umístěn PC konektor pro připojení kabelu.

Více informací
od 200 Kč
Koupit nejlevněji

JYC stojan pro blesk

Stojánek JY-09 je určen pro blesky se standardní paticí.

Více informací
od 170 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: