Katalog > Příslušenství do kufru auta > Vana do kufru VW PASSAT VARIANT

Vana do kufru VW PASSAT VARIANT

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 599 Kč
Dostupnost: Skladem
Vana do kufru pro VW PASSAT VARIANT / KOMBI 2 místná ROK VÝROBY od 09/2005 Zboží na objednávku běžně dostupné do 14ti dnů.

Všechny nabídky pro Vana do kufru VW PASSAT VARIANT

Popis Vana do kufru VW PASSAT VARIANT

EuroKing píše:

Snadné použití

Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením.


Kvalita

Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie).


Údržba

Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí.


Stabilita

Kvalita materiálu umožňuje použití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a také značnou odolnost vůči ...

Gumko.cz píše:

Gumová vana VW PASSAT B7 VARIANT / COMBI 2010- 28mm okraj spolehlivě ochrání kufr před nejrůznějšími nečistotami. Jde o gumovou vanu do kufru vyrobenou na míru vozu VW PASSAT B7 VARIANT / COMBI 2010- 28mm okraj. Celý povrch vany je vyroben ze 100% gumy, která zabraňuje samovolnému pohybu přepravovaných předmětů a zaručuje snadnou údržbu kufru auta. Vana se díky materiálu dá rolovat. Velkou výhodou této gumové vany je její 28 mm vysoký okraj, který spolehlivě zabrání znečistění kufru.Gumová vana do kufru VW PASSAT B7 VARIANT / COMBI 2010-VlastnostiVanaMateriál100% gumaStrukturaplastový vzhledVelikostpřesná dle auta

Autokoberce-zubri.cz píše:

Gumová vana VW PASSAT B7 VARIANT / COMBI 2010- 28mm okraj spolehlivě ochrání kufr před nejrůznějšími nečistotami. Jde o gumovou vanu do kufru vyrobenou na míru vozu VW PASSAT B7 VARIANT / COMBI 2010- 28mm okraj. Celý povrch vany je vyroben ze 100% gumy, k

Parametry Vana do kufru VW PASSAT VARIANT

Značka automobilu Volkswagen
Typ Vana

Podobné produkty

Podobné fráze: