Katalog > Přípravky na opalování > BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 305 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
BIODERMA Photoderm max, opalovací krém spf50+krémPopis:Zabarvený krém SPF 50+ Bioderma Photoderm MAX Teintée SPF 50+tónovaný krémPopis:Zabarvený krém s maximální sluneční ochranou SPF 50+ UVA ochrana 41)a patentovaným komplexem buněčné BIOprotekce. Nový systém filtrů UVA,UVBposkytuje optimální buněčnou ochranu. Nová jemná konzistence dodávápokožce pocit komfortu a hebkosti. Zabraňuje předčasnému ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

Popis BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

INVE-Beauty píše:

 
Krém Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF 50+ je maximální solární ochrana obličeje pro všechny typy pleti včetně mastné, intolerantní, pleť světlé s pihami a pleť vystavenou intenzivnímu slunění. Nová reofluidní textura zajišťuje velmi komfortní a spolehlivou aplikaci. 
Velmi vysoká UVA/UVB ochrana
Zmatňující efekt – Tmavě tónovaný
Sjednocuje odstín pokožky a kryje nežádoucí skvrny - Světle tónovaný
Dlouhodobý hydratační účinek
Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti
Nezanechává bílé stopy ani mastný film
Ultra-lehká textura
Excelentní tolerance
Fotostabilní
POUŽITÍ: Krém Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF 50+ aplikujte rovnoměrně v tenké vrstvě na suchou pokožku. Aplikaci opakujte při zpocení, koupání či sušení.
Pomačkané krabičky. Obsah balení 100%.

Pilulka.cz píše:

Opalovací krém na obličej s maximální solární ochranou pro pleť intolerantní, pleť světlou s pihami a pleť vystavenou intenzivnímu slunění (hory, tropy...). Určen pro všechny typy pleti i v kombinaci s mastnou pletí.

Feedo.cz píše:

Bioderma Photoderm MAX Teintée SPF 50+ tónovaný krém Popis: Zabarvený krém s maximální sluneční ochranou SPF 50+ (UVA ochrana 41) a patentovaným komplexem buněčné BIOprotekce. Nový systém filtrů UVA,UVB poskytuje optimální buněčnou ochranu. Nová jemná konzistence dodává pokožce pocit komfortu a hebkosti. Zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Díky přirozenému hnědému odstínu vyrovnává barevné nerovnosti na pokožce. Na velmi světlou pokožku s pihami. Na pokožku vystavenou vysoké sluneční intenzitě. Na pokožku netolerující sluneční záření. Photoderm MAX Bio použití: Aplikujte rovnoměrně v tenké vrstvě na suchou pokožku. Zabarvený krém je odolný vůči vodě, potu a slunci, ale v případě odstranění aplikaci opakujte.

Parametry BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

Výrobce Bioderma

Podobné produkty

Podobné fráze: