Katalog > Přípravky na opalování > BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 305 Kč
Dostupnost: Skladem
BIODERMA Photoderm max, opalovací krém spf50+krémPopis:Zabarvený krém SPF 50+ Bioderma Photoderm MAX Teintée SPF 50+tónovaný krémPopis:Zabarvený krém s maximální sluneční ochranou SPF 50+ UVA ochrana 41)a patentovaným komplexem buněčné BIOprotekce. Nový systém filtrů UVA,UVBposkytuje optimální buněčnou ochranu. Nová jemná konzistence dodávápokožce pocit komfortu a hebkosti. Zabraňuje předčasnému ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

Popis BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

INVE-Beauty píše:

Krém Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF 50+ je maximální solární ochrana obličeje pro všechny typy pleti včetně mastné, intolerantní, pleť světlé s pihami a pleť vystavenou intenzivnímu slunění. Nová reofluidní textura zajišťuje velmi komfortní a spolehlivou aplikaci.
Velmi vysoká UVA/UVB ochrana
Zmatňující efekt – Tmavě tónovaný
Sjednocuje odstín pokožky a kryje nežádoucí skvrny - Světle tónovaný
Dlouhodobý hydratační účinek
Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti
Nezanechává bílé stopy ani mastný film
Ultra-lehká textura
Excelentní tolerance
Fotostabilní
POUŽITÍ: Krém Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF 50+ aplikujte rovnoměrně v tenké vrstvě na suchou pokožku. Aplikaci opakujte při zpocení, koupání či sušení.

Lékárna.cz píše:

Nejlepší péče pro všechny, kterým slunce dělá nejen vrásky - pleť s kožními problémy potřebuje maximální ochranu před slunečními paprsky. BIODERMA Photoderm Max BIO krém SPF 50+ 40 ml od výrobce BIODERMA v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Sluneční ochrana | Přípravky na opalování dohledatelný pod kódem 45502 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

Pilulka.cz píše:

Opalovací krém na obličej s maximální solární ochranou pro pleť intolerantní, pleť světlou s pihami a pleť vystavenou intenzivnímu slunění (hory, tropy...). Určen pro všechny typy pleti i v kombinaci s mastnou pletí.

Feedo.cz píše:

Bioderma Photoderm MAX Teintée SPF 50+ tónovaný krém Popis: Zabarvený krém s maximální sluneční ochranou SPF 50+ (UVA ochrana 41)a patentovaným komplexem buněčné BIOprotekce. Nový systém filtrů UVA,UVB poskytuje optimální buněčnou ochranu. Novájemná konzistence dodává pokožce pocit komfortu a hebkosti. Zabraňujepředčasnému stárnutí pokožky. Díky přirozenému hnědému odstínuvyrovnává barevné nerovnosti na pokožce. Na velmi světlou pokožku s pihami. Na pokožku vystavenou vysokésluneční intenzitě. Na pokožku netolerující sluneční záření. Photoderm MAX Bio použití: Aplikujte rovnoměrně v tenké vrstvě na suchou pokožku. Zabarvený krémje odolný vůči vodě, potu a slunci, ale v případě odstranění aplikaciopakujte.

Parametry BIODERMA Photoderm 50+ 40ml

Výrobce Bioderma

Podobné produkty

Podobné fráze: