Katalog > Pračky řetězu, mazadla

Pračky řetězu, mazadla

Nalezeno:    33 produktů

FINISH LINE Ceramic Grease 60 g

<br><br><a href="http://www.123shop.cz/m/finish-line/" target=blank ><img src="http://img.123shop.cz/gimg/loga/8971.png" style="float: left; margin- right: 10px; margin-bottom: 3px; margin-top: 3px; border: 0px none;"></a><br><br><br><br><br><p> <b>Vazelína Ceramic Grease</b> přináší tu nejkvalitnejší možnou péči o ložiska.<br> Zajišťuje optimální chod středových os, ložisek hlavových složení nebo ložisek nábojů. Vazelínu je možné použít i na představce, sedlovky nebo závity.<br><br> <li><b>provedení:</b> tuba<br> <li><b>množství:</b> 60 g<br><br></p>...

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Ceramic Wet 60 ml

<br><br><a href="http://www.123shop.cz/m/finish-line/" target=blank ><img src="http://img.123shop.cz/gimg/loga/8971.png" style="float: left; margin- right: 10px; margin-bottom: 3px; margin-top: 3px; border: 0px none;"></a><br><br><br><br><br><p> <b>Ceramic Wet je speciální mazivo</b> pro výkonnostní a závodní cyklistiku (silniční, MTB, cyklokros).<br> Jeho základ tvoří čisté syntetické oleje a fluoropolymery, které obsahují keramická pojiva. Patentovaný produkt výrazně zlepší funkčnost pohonu a přesnost převodů za každého počasí.<br><br> <li><b>provedení:</b> kapátko<br> <li><b>m...

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Chain Cleaner Kit

Čistí rychle, efektivně a snadně. Není třeba demontovat řetěz. Myčka řetězu se skládá z rotačních štětečků pro rychlé a důkladné čištění. Nasadí se na řetěz a během jedné minuty mytí je řetěz čistý. Používejte jednou za měsíc, prodloužíte životnost řetězu, odměnou Vám bude čistější řetěz a efektivnější přenos síly. Sada obsahuje 120 ml odmašťovač EcoTech® – 2 a 60 ml mazivo Teflon® Plus™ /*

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Chill Zone 180 ml

<br><br><a href="http://www.123shop.cz/m/finish-line/" target=blank ><img src="http://img.123shop.cz/gimg/loga/8971.png" style="float: left; margin- right: 10px; margin-bottom: 3px; margin-top: 3px; border: 0px none;"></a><br><br><br><br><br><p> <b>Přípravek Chill Zone</b> je vaše poslední záchrana v případě, že potřebujete uvolnit zarostlou sedlovku z rámu, zarezlý šroub, srostlý závit nebo znovu rozhýbat starý rezatý řetěz. Přípravek zmrazí jakýkoliv kov až na -45°C. To způsobí zmenšení kovu a uvolnění spoje. Jednoduše stříkejte přípravek na předmět 10&#8211;20 sekund, a poté poč...

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Speed Clean 500 ml

<br><br><a href="http://www.123shop.cz/m/finish-line/" target=blank ><img src="http://img.123shop.cz/gimg/loga/8971.png" style="float: left; margin- right: 10px; margin-bottom: 3px; margin-top: 3px; border: 0px none;"></a><br><br><br><br><br><p> <b>Speed Clean je nejsilnější čisticí prostředek</b>, který je určený pouze na kovové části kola: převodníky, kazeta, řetěz.<br> Je velmi vhodný i k odmašťování rotorů kotoučových brzd. UPOZORNĚNÍ: Neaplikujte na rám, lak a jiné povrchy &#8211; může dojít k jejich poškození.<br><br> <li><b>provedení:</b> sprej<br> <li><b>množství:</b> 500...

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Finish Line E-bike Cleaner 415ml uni

Super Bike Wash je určený k pravidelnému mytí celého kola. Je velmi šetrný k veškerým povrchům a materiálům rámů, jako je karbon, hliník, ocel i titanium. Je ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí. Pětice různých čistících látek dohromady vytváří velmi účinný čisticí prostředek. Dva různé oxidační inhibitory ochraňují kovové povrchy a zabraňují reznutí po umytí. balení: sprej 415ml

Více informací

Finish Line Super Bike Wash 1l uni

Bike Wash je určený k pravidelnému mytí celého kola. Je velmi šetrný k veškerým povrchům a materiálům rámů, jako je karbon, hliník, ocel i titanium. Je ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí. Pětice různých čistících látek dohromady vytváří velmi účinný čisticí prostředek. Dva různé oxidační inhibitory ochraňují kovové povrchy a zabraňují reznutí po umytí.balení: rozprašovač 1 l

Více informací

Finish Line Disc Brake Cleaner 295 ml uni

Finish Line Bicycle Disc Brake Cleaner rychle a jednoduše očistí povrch brzdových kotoučů a destiček a zbaví je všech nečistot a mastnoty. Špína a olej na těchto brzdných plochách může významně omezit brzdný účinek, zkrátit životnost brzdových komponentů a také může způsobovat nepříjemné zvuky při brzdění. Při pravidelném používání udržuje Bicycle Disc Brake Cleaner kotoučové brzdy ve špičkovém stavu. Tento rychleschnoucí čistič spolehlivě odmastí všechny brzdné plochy, nezanechá zbytky a je šetrný ke komponentům pohonu. Balení: sprej 295 ml...

Více informací

Čistič elektrokol Force E-Bike v rozprašovači 750 ml zelený

Zelený čistič elektrokol Force E-Bike v rozprašovači 750 ml odstraní z povrchu nečistoty a zároveň je šetrný a šetří mazivo.

Více informací

Čistič kol Force v rozprašovači 750 ml modrý

Modrý čistič kol Force v rozprašovači 750 ml dokonale odstraní nečistoty a ochrání komponenty i rám kola. Dokáže i výborně odmašťovat.

Více informací

FINISH LINE E-BIKE CLEANER 415ml

Čistič řetězu Finish Line E-Bike Cleaner ve spreji 415 ml zbaví řetěz veškeré špíny, a tím zabrání znečištění důležitých součástek a motoru elektrokola.

Více informací

FINISH LINE ECOTECH DEGREASER

Odmašťovač Finish Line Ecotech ve spreji 350ml zbaví vaše kolo i té největší špíny a mastnoty, a zároveň je šetrný ke všem povrchům včetně laku rámu.

Více informací

FINISH LINE Bike Wash 1l

Čistič Finish Line Bike Wash 1 litr slouží k pravidelnému mytí celého kola a následně chrání kovy před korozí. Je vhodný na všechny materiály a povrchy.

Více informací

Čistička řetězů Force s mazivem a odmašťovačem

Čistička řetězů Force s mazivem a odmašťovačem, kompletní sada pro čištění řetězů.

Více informací

BikeWorkX Lube Star White 100g

Plastická vazelína na ložiska BikeWorkX Lube Star White 100g s obsahem PTFE je vhodná pro mazání kluzných i valivých ložisek, nábojů, hlavového složení apod.

Více informací

BikeWorkX Lube Star Titan 100g

Montážní pasta na závity BikeWorkX Lube Star Titan 100g zabraňuje studeným svarům a díky ní půjdou spoje povolit i po letech používání.

Více informací

BikeWorkX Chain Star Max Wax 100 ml

Dvousložkové mazivo na řetězy BikeWorkX Chain Star Max Wax 100 ml je na bázi vosk/voda, má vynikající kluzné vlastnosti a je biologicky odbouratelné.

Více informací

BikeWorkX Chain Star Normal 200 ml

Dvousložkový olej na mazání řetězu BikeWorkX Chain Star Normal 200 ml je vhodný k mazání řetězů horských i silničních kol téměř do všech podmínek.

Více informací

BikeWorkX Chain Star Extrem 200 ml

Dvousložkový olej na mazání řetězu BikeWorkX Chain Star Extrem 200 ml má vyšší obsah lepivých složek a tím obstojí i v těch nejtěžších podmínkách.

Více informací

BikeWorkX Chain Star Bio 200 ml

Mazivo na řetěz BikeWorkX CHain Star Bio 200 ml je bilogicky odbouratelný olej s bílými tuhými mazivy, který se hodí na řetěz, ale i k všeobecnému promazání.

Více informací

BikeWorkX Greener Cleaner 500 ml

Univerzální čistič na kolo BikeWorkX Greener Cleaner 500 ml odstraní z celého kola rychle a šetrně veškeré nečistoty. Lze jej použít i pro karbonové rámy.

Více informací

BikeWorkX Greener Cleaner 1l

Univerzální čistič na kolo BikeWorkX Greener Cleaner 1 l odstraní z celého kola rychle a šetrně veškeré nečistoty. Lze jej použít i pro karbonové rámy.

Více informací

BikeWorkX Clean Star 750 ml

Univerzální odmašťovadlo a čistič brzd ve spreji BikeWorkX Clean Star 750 ml odstraňuje mastnoty, oleje, nečistoty i zbytky brzdové kapaliny.

Více informací

Mazací olej Finish 1-step 8oz/240ml sprej

Mazací olej Finish 1-step ve spreji v balení 8oz/240ml zbaví řetěz špíny a zaschlých vrstev maziv. Je vhodný pro rekreační cyklisty.

Více informací

Mazací silikonový olej Force 150 ml

Mazací silikonový olej Force 150 ml využijí všichni cyklisté zejména na mazání kluzáků odpružení, lanek a bowdenů a ošetření kůže a plastů.

Více informací

Čistič kol Muc-Off Bike Cleaner 1L

Čistič kol MUC-OFF Bike Cleaner 1L má technologii Nano pro snadný rozklad špíny na vašich pneumatikách.

Více informací

Čistič kotoučových brzd Muc-Off Disc Brake Cleaner

Čistič kotoučových brzd MUC-OFF Disc Breake Cleaner očistí kotoučové brzdy a zlepšuje stav brzd a prodlužuje životnost.

Více informací

Mazací olej Muc-Off Dry Lube 120 ml

S mazacím olejem MUC-OFF Dry Lube 120 ml ochráníte váš řetěz i v suchém a extrémním počasí, kde by jiná mazadla selhala.

Více informací

Víceúčelový prostředek Muc-Off MO-94 Workshop 750ml

Víceúčelový prostředek Muc-Off MO-94 Workshop 750ml je konzervační a údržbový přípravek, který pokrývá všechny základní požadavky.

Více informací

Muc-Off No Puncture Hassle 140ml

Muc-Off No Puncture Hassle 140ml je vysoce těsnicí materiál pro silniční, downhill, enduro či MTB kolo.

Více informací

Muc-Off Claw Brush

Muc-Off Claw Brush je kvalitní kartáč k čištění kazet, ozubených kol, žeber motorů a hnacích řetězů.

Více informací

Muc-Off Wheel & Component Brush

Muc-Off Wheel & Component Brush je tvarově konstruován pro snadné čištění ráfků, jejich paprsků, nábojů a brzdového systému.

Více informací

Ochranná samolepka na rám Muc-Off transparent

Ochranná samolepka na rám Muc-Off transparent je průhledná samolepka, která ochrání váš rám před odřeninami od řetězu.

Více informací

Podobné fráze:

brusky retezu  •  brzda retezu  •  demontaz retezu  •  dom retezu  •  mazani retezu  •  merka retezu  •  nytovac retezu  •  ostric retezu  •  ostricky retezu  •  stahovak retezu  •  brusky retezu  •  brzda retezu  •  demontaz retezu  •  dom retezu  •  mazani retezu  •  merka retezu  •  nytovac retezu  •  ostric retezu  •  ostricky retezu  •  stahovak retezu  •