Katalog > Powerbanky > Xiaomi 2C 20000 mAh

Xiaomi 2C 20000 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 549 Kč
Dostupnost: Skladem
Xiaomi Powerbank 2C 20000 mAh disponuje dvěmi vstupy USB přičemž jeden z nich podporuje rychlonabíjení QC3.0. Můžete tak současně nabíjet mobilní telefon s tabletem a nebo powerbanku sdílet s přáteli. Povrch je tvořen pomocí matné technologie v kombinaci s postupným korozním účinkem, působí tak velice elegantně. Díky tomuto povrchu se velmi dobře drží, neklouže a je odolná proti poškrábání.Xiaom...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Xiaomi 2C 20000 mAh

Popis Xiaomi 2C 20000 mAh

SOFTCOM.cz píše:

Xiaomi Powerbank 2C 20000 mAh - jedna je dost
20000mAh Mi Power Bank 2C
Xiaomi Powerbank 2C 20000 mAh se na rozdíl od svých předchůdců příliš nezměnila.
Nyní však vývojáři kladli důraz na snížení nákladů, snížení ceny a celkově zlepšit výkonnost zařízení.
Jako velkokapacitní mobilní napájecí zdroj nyní dokáže nabít mobilní telefon nebo tablet víckrát než u předchozích modelů powerbank.

Dva USB vstupy pro více možností
Xiaomi Powerbank 2C 20000 mAh disponuje dvěmi vstupy USB přičemž jeden z nich podporuje rychlonabíjení QC3.0.

MADER computer píše:

Xiaomi Mi PowerBank 2C 20000mAh White
Díky powerbance Xiaomi Mi 2C můžete svůj mobilní telefon a jinou elektroniku dobít prakticky kdekoliv, kde není poblíž elektrická zásuvka. Její výhodou není jen vysoká kapacita 20 000 mAh, ale i podpora rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 nebo kompaktní rozměry.
specifikace:
Režim napájení drobné elektroniky (aktivace přes postranní tlačítko)
Vyrobená z lehkého plastu, odolného proti poškrábání
Ideální pro nabíjení dvou zařízení zároveň
Xiaomi Mi 2C White upotřebíte nejen k napájení telefonu
K současnému nabíjení až dvou zařízení zároveň nabízí powerbanka dvojici USB portů. Telefony přitom nejsou jediná zařízení, která s její pomocí lze nabíjet. Stačí stisknout postranní tlačítko a Xiaomi Mi 2C se přepne do režimu napájení pro drobnou elektroniku. Ten je vhodný např. pro chytré náramky nebo hodinky.
Rychlost nabití je ovlivněna maximálním proudem uvedeným v ampérech (A), který je nabíječka schop...

T.S.BOHEMIA píše:

mobilní nabíječka, power bank, přenosný zdroj energie s Li-Pol akumulátorem 20000mAh, zdroj energie pro mobilní telefony, MP3/4 přehrávače a další zařízení USB, 2x 5,1V 2,4A / 9,0V 2,0A / 12V 1,5A, MAX 18W (podpora rychlonabíjení)

TimKutil píše:

Xiaomi 20000mAh powerbank 2. generace
Powerbanky od Xiaomi jsou celosvětově oblíbené díky skvělému poměru kapacity, kvality a výkonu. Nejnovější model navazuje na variantu s kapacitou 20 000 mAh, přidává ovšem podporu rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0, díky které je nabíjení mobilních telefonů znatelně rychlejší. Elegantní tělo prošlo také pozitivní změnou - šířka a délka se snížila, díky čemuž je powerbanka kompaktnější.
Nechybí pak dvojice USB-A konektorů, díky kterým lze nabíjet dvě zařízení současně i s využitím rychlonabíjení. Kapacita 20 000 mAh bohatě poslouží na několik nabití mobilních telefonů, nízká váha 330 g a kompaktní rozměry zajistí, že můžete Xiaomi powerbanka nosit stále s sebou.
Panasonic/LG high density battery cell.
Fast charging with dual USB output port
20000mAh large capacity enables charge for Mi4 4.5 times and iPhone 6 7 times and ipad mini 3 times and MackBook 1.2 times once fully charged.
Compatible with mainstr...

Okay.cz píše:

Nabíjejte dvě zařízení současně Úspěšná verze externí nabíječky od Xiaomi se vrací se svou třetí generací, při jejíž tvorbě dbal výrobce především na snížení nákladů, snížení ceny a zlepšení výkonu. Výsledkem je Xiaomi Powerbank 2C 20000 mAh, která díky své enormní kapacitě a dvěma USB vstupům, z nichž jeden podporuje funkci rychlonabíjení QuickCharge 3.0, bez problémů zvládne nabíjení i dvou zařízení současně a to víckrát než předchozí modely powerbank. Elegantní vzhled Xiaomi Powerbank 2C 20000 mAh...

Electro World s.r.o. píše:

Výkonná PowerBank Xiaomi v elegantním bílém provedení s kapacitou 20 000 mAh s podporou QuickCharge 3.0 disponuje dvěma USB porty díky čemuž umožňuje nabíjení až dvou zařízení současně.

Parametry Xiaomi 2C 20000 mAh

Výrobce Xiaomi
Hmotnost 358g
Kapacita 20000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: