Katalog > Powerbanky > Sony CP-V10

Sony CP-V10

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 699 Kč
Dostupnost: Skladem
Přenosný záložní zdroj Sony CP-V10 nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách zachovat dostatek energie. Tento kompaktní a lehký USB dobíjecí zdroj je vybaven stylovou povrchovou úpravou, která nijak neruší váš osobní styl. Lehký a kompaktní design přispívá k vysoké mobilitě zdroje. S tímto zdrojem získáte možnost nabíjet nejrůznější kompaktní přístroje přímo na vašich cestách. Lze s ním nabíjet ...

Všechny nabídky pro Sony CP-V10

Popis Sony CP-V10

Přenosný záložní zdroj Sony CP-V10 nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách zachovat dostatek energie. Tento kompaktní a lehký USB dobíjecí zdroj je vybaven stylovou povrchovou úpravou, která nijak neruší váš osobní styl.
Lehký a kompaktní design přispívá k vysoké mobilitě zdroje. S tímto zdrojem získáte možnost nabíjet nejrůznější kompaktní přístroje přímo na vašich cestách. Lze s ním nabíjet telefony a příslušenství s nabíjecím rozhraním microUSB, díky čemuž je kompatibilní s širokou škálou zařízení - mobilní telefon (Apple, Android, Windows Mobile a Blackberry).
Vestavěná baterie je typu Li-Ion se solidní kapacitou 10 000 mAh a maximální nabíjecí proud je až 1.5A. Součástí balení je microUSB kabel. Baterie umožňuje až maximálně 1000 nabití a nabíjení trvá cca 13 hodin, po kterých získáte přibližně 240minut nabíjení připojeného zařízení.
Rozměry powerbanky jsou 72 x 127 x 17,5mm a její hmotnost je 245gramů....

Parametry Sony CP-V10

Výrobce SONY
Hmotnost 245g
Kapacita 10mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion

Podobné produkty

Podobné fráze: