Katalog > Powerbanky > Samsung 5000 mAh

Samsung 5000 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 499 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu * Samsung externí záložní baterie 5000 mAh, modrá Luxusně vypadající a zároveň praktická powerbanka Samsung s elegantně zaobleným tvarem má kapacitu 5000 mAh. Díky tomuto praktickému kompaktnímu zdroji energie je možné nabíjet smartphone, tablet, mp3 přehrávač nebo jinou přenosnou elektroniku kdykoli je potřeba – doma i na cestách. Díky kompaktnímu tenkému designu je snad...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung 5000 mAh

Popis Samsung 5000 mAh

KASA.cz píše:

Stylové nabíjení na cestách
Záložní zdroj s luxusním vzhledem pro dobíjení smartphone, tabletu, MP3 přehrávače a dalších kompaktních přístrojů na cestách. Je dokonalým prostředkem pro nabíjení prvotřídních produktů společnosti Samsung a dalších zařízení.
Tenký design, pohodlná přenosnost
Při nízké hmotnosti můžete vzít externí baterii Samsung kamkoliv a užívat si snadné a bezproblémové nabíjení. Externí baterie Samsung se nebývale snadno drží, takže je v každé situaci dokonale přenosná.
Bezpečnější nabíjení
Externí baterie Samsung používá důsledně testované oficiální články a nabízí tak spolehlivější a bezpečnější nabíjení.
Čtyřúrovňový LED ukazatel baterie
Okamžitě si ověřte, kolik energie ještě zbývá v externí baterii Samsung. Stačí stisknout tlačítko úrovně baterie a zjistíte, kolik energie zbývá a čtyři svítící kontrolky znamenají, že máte energie dostatek, jedna blikající kontrolka znamená, že je čas baterii nabít.
Vlastnost...

Parametry Samsung 5000 mAh

Výrobce Samsung
Kapacita 5000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: