Katalog > Powerbanky > REMAX 5000 mAh alu ROSE

REMAX 5000 mAh alu ROSE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 423 Kč
Dostupnost: Skladem
Power bank REMAX 5000 mAh alu je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v příjemné růžové barvě. Záložní zdroj REMAX 5000 mAh alu má kapacitu 5000 mAh, která bez problémů dobije baterii vašeho telefonu minimálně dvakrát opravdu kdekoliv. Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoliv d...

Všechny nabídky pro REMAX 5000 mAh alu ROSE

Popis REMAX 5000 mAh alu ROSE

Svět Počítačů píše:

Powerbank 500mAh REMAX náhradní zdroj energie. Vynikiající pomůcka v případě, že není možné připojeni z klasické sítě. Můžete si tak lehce dobít svůj mobilní telefon, tablet, mp3 přehrávač.

F-mobil.cz píše:

Power bank REMAX 5000 mAh alu je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v příjemné růžové barvě. Záložní zdroj REMAX 5000 mAh alu má kapacitu 5000 mAh, která bez problémů dobije baterii vašeho telefonu minimálně dvakrát opravdu kdekoliv.
Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoliv delší výlet. Tohoto pomocníka, powerbank REMAX 5000 mAh alu oceníte zvláště v situacích, kdy nebudete mít přístup k el. síti, např. při grilovací party v kempu.
Power bank REMAX 5000 mAh alu pro mobilní telefony splňuje všechny požadavky a očekávání náročného zákazníka, protože vás nikdy nenechá "bez šťávy".

Parametry REMAX 5000 mAh alu ROSE

Výrobce Remax
Kapacita 5000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: