Katalog > Powerbanky > iMyMax Carbon 20.000mAh

iMyMax Carbon 20.000mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 499 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Power banka je pojem, který označuje univerzální externí baterii (nebo nabíječku) ze které můžete doplnit energii vašemu chytrému přístroji. Tyto baterie v sobě ukrývají akumulátor, který dokáže dobíjet další zařízení, Typ: externí PowerBanka Určeno pro: mobilní telefon, tablet Druh: Li-Ion (Lithium-Ion) Napětí [V]: 5 Kapacita [mAh]: 20 000 Poče...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro iMyMax Carbon 20.000mAh

Popis iMyMax Carbon 20.000mAh

MALL.CZ píše:

Powerbanka s velkou kapacitou – 20 000 mAh a nabíjecím proudem 2,1 A. Vhodná k nabíjení mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení. Díky vysoké kapacitě máte jistotu dostatku energie pro všechna vaše zařízení i na delších cestách.

MADER computer píše:

Carbon Power Bank 20.000mAh ( MM-PB/005 )
Model: MM-PB/005
Portable external battery pack compatible with a variety of electronic devices such as smartphone, tablet PC, bluetooth headset, iPhone, iPad.
High capacity fast charging large compatibility, LCD displays the current battery capacity.
Capacity: 20.000mAh Li-ion battery
LCD displays current battery capacity
Build in Flashlight
Unique design
Output 1 USB: DC 5V/1A
Output 2 USB: DC 5V/2.1
Upozornění: Skutečná ( fyzická ) kapacita článků tohoto akumulátoru je 20000 mAh. Prakticky však není možné ze žádného externího akumulátoru bezztrátově přenést všechnu tuto energii do akumulátoru mobilního zařízení, ztráta energie vždy vznikne v nezbytném měniči napětí z 3.7V na 5V, na přechodových odporech kontaktů, méně než 100% účinností ukládání energie do akumulátoru nabíjeného zařízení, vlivem teplotních podmínek, vlivem vyššího nabíjecího proudu a pod. Obecně platí, že reá...

Smarty CZ píše:

Univerzální přenosná záložní nabíječka s kapacitou 20000 mAh, 2,1A a 1A výstupem, dvojicí USB konektorů, která spolehlivě dobije vaše dvě mobilní zařízení jako mobilní telefon, tablet, sluchátka rychle a spolehlivě.

Parametry iMyMax Carbon 20.000mAh

Výrobce Imymax
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion
Kapacita 20000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: