Katalog > Powerbanky > iMyMax Business 12.000mAh

iMyMax Business 12.000mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 240 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Power banka je pojem, který označuje univerzální externí baterii (nebo nabíječku) ze které můžete doplnit energii vašemu chytrému přístroji. Tyto baterie v sobě ukrývají akumulátor, který dokáže dobíjet další zařízení, Typ: externí PowerBanka Určeno pro: mobilní telefon, tablet Druh: Li-Ion (Lithium-Ion) Napětí [V]: 5 Kapacita [mAh]: 12 000 Poče...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro iMyMax Business 12.000mAh

Popis iMyMax Business 12.000mAh

MADER computer píše:

Business Power Bank 12.000mAh
Model: MM-PB/009
Designed for unique people with high demand on design quality.
Capacity: 12.000mAh Li-ion battery
LCD display shows current battery capacity output
Build in Flashlight
Unique Ultra Slim Design
Output 1 USB: DC 5V/1A
Output 2 USB: DC 5V/2.1
Upozornění: Skutečná ( fyzická ) kapacita článků tohoto akumulátoru je 12000 mAh. Prakticky však není možné ze žádného externího akumulátoru bezztrátově přenést všechnu tuto energii do akumulátoru mobilního zařízení, ztráta energie vždy vznikne v nezbytném měniči napětí z 3.7V na 5V, na přechodových odporech kontaktů, méně než 100% účinností ukládání energie do akumulátoru nabíjeného zařízení, vlivem teplotních podmínek, vlivem vyššího nabíjecího proudu a pod. Obecně platí, že reálné je možné přesunout energii z externího akumulátoru do akumulátoru nabíjeného zařízení s účinností mezi cca. 85 a 75% v závislosti na uvedených podmínkách....

F-mobil.cz píše:

Powerbanka značky iMyMax s kapacitou 12000 mAh je opatřena USB výstupem a připojit k vašemu zařízení se nechá za pomoci micro USB kabelu.
Power banka disponuje skvělou kapacitou 12 000 mAh a dvěma porty USB, takže s ní můžete klidně nabíjet až dvě zařízení najednou. Navíc je také vybavena malým LCD displejem, který znázorňuje stav baterie a praktickou svítilnou. Jednoduše se jedná o malého, designového a zároveň velmi praktického pomocníka.
Přenosné power banky nejčastěji využijete jako záložní zdroj energie na cestách a v místech, kde není možné jiným způsobem dobít vaše zařízení. Pokud jste například na dovolené, pod stanem nebo na cestách za dobrodružstvím, bude se vám power banka určitě hodit.

Smarty CZ píše:

Externí powerbanka iMyMax Business s kapacitou 12000 mAh, dvěma USB konektory pro nabití dvou zařízení současně, 2,1A a 1A výstupem a praktickou svítilnou. Vyrazte na cesty s dostatečným množstvím energie pro vaše chytrá zařízení.

KASA.cz píše:

Určeno pro jedinečné lidi
Společnost iMyMax přichází s modelovou řadou externích baterií Business. Tento model je určen pro lidi, kteří hledají ideální spojení kvality a designu. Powerbanka disponuje kvalitními články o kapacitě 12 000 mAh a integrovanou LED svítilnou. O stavu baterie budete mít díky LCD displeji vždy aktuální info. Pomocí dvou USB portů můžete nabíjet až dvě zařízení.
Jak co nejlépe využít power banku?
Pro maximální využití uložené energie nabíjejte zařízení před jeho úplným vybitím.
Používejte power banku s výstupním proudem alespoň 2 A.
Nevystavujte power banku přímému slunci a vysokým teplotám, ideální teplota je v rozmezí 0 až 25°C.
Nabíjení může negativně ovlivnit použití nekvalitního kabelu.
Před dlouhodobým skladováním nabijte power banku na cca 50 %, prodloužíte její životnost.
Pro skladování použijte temné, suché místo s teplotou v rozmezí 0 až 20°C.
Pokud je při nabíjení nabíjené zařízení zapnuté, dochá...

Parametry iMyMax Business 12.000mAh

Výrobce Imymax
Kapacita 12000mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion

Podobné produkty

Podobné fráze: