Katalog > Powerbanky > CELLY PB2600

CELLY PB2600

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Moderní mobilní zařízení jsou hnaná výkonově dopředu a tím se zvyšuje jejich spotřeba. Proto je dobré být vždy připraven a k tomu Vám dopomůže tato speciální kombinovaná nabíječka v podobě akumulátoru, kterou díky její hmotnosti můžete vzít kamkoliv sebou. Nabíječka se výborně hodí pro nabíjení nejrůznějších mobilních zařízení v terénu, kde nemáte možnost, jak vaše mobilní zařízení dobít a mít ho...

Všechny nabídky pro CELLY PB2600

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis CELLY PB2600

Moderní mobilní zařízení jsou hnaná výkonově dopředu a tím se zvyšuje jejich spotřeba. Proto je dobré být vždy připraven a k tomu Vám dopomůže tato speciální kombinovaná nabíječka v podobě akumulátoru, kterou díky její hmotnosti můžete vzít kamkoliv sebou. Nabíječka se výborně hodí pro nabíjení nejrůznějších mobilních zařízení v terénu, kde nemáte možnost, jak vaše mobilní zařízení dobít a mít ho tím stále provozu schopné.
Nabíječka CELLY Powerbank disponuje vestavěnou Li-Ion baterií s kapacitou 2600 mAh a je nabíjena přes microUSB port. Tímto způsobem si jí budete moci nabít doma například z notebooku, počítače nebo USB nabíječkou. Nejrůznější mobilní zařízení jako jsou například iPod, iPhone, mobilní telefon, GPS navigace, MP3 nebo MP4 přehrávač, PDA, PSP a další zařízení lze k powerbance připojit pomocí USB rozhraní. Součástí balení je i přiložený microUSB kabel.
Ve výbavě najdete také 4 LED diody, které můžete využít jako svítilnu. Díky kompaktním rozměrům můžete akumu...

Parametry CELLY PB2600

Výrobce CELLY
Kapacita 2600mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion

Podobné produkty