Katalog > Pouzdra pro tablety > REMAX Ochranný obal na Ipad AIR

REMAX Ochranný obal na Ipad AIR

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 258 Kč
Dostupnost: Skladem
Remax AA-511 je mimořádně praktický obal s vynikající funkčností pro Váš iPad Air v bílé barvě. Představuje skvělou volbu pro všechny, kteří chtějí svůj iPad Air chránit jednoduchým a funkčním způsobem. Pevný obal ochrání Váš iPad při otřesech, před poškozením a prachem.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro REMAX Ochranný obal na Ipad AIR

Popis REMAX Ochranný obal na Ipad AIR

Obchodní dům - ITAGE, spol. s r.o. píše:

Remax AA-593 série WOOD barva Crude je mimořádně praktický obal s vynikající funkčností pro Váš iPad AIR. Pevný obal ochrání Váš iPad AIR při otřesech, před poškozením a prachem. Funkce stojanu je velmi přizpůsobitelná, je polohovatelný pro režim psaní i čtení. Přední kryt aktivuje funkci "sleep Wake", jeho magnetický uzávěr zabezpečí těsné uzavření a tím chrání Váš tablet před poškozením, abalené je v exkluzivním plastovém obale.

F-mobil.cz píše:

Pouzdro na tablet iPad AIR, v béžové barvě, je moderní, extra tenký a lehký obal, který slouží jako dokonalý kryt a ochrana pro váš tablet iPad AIR .
0chranné pouzdro na tablet značky Remax spolehlivě ochrání váš tablet iPad AIR před poškozením, nečistotami, prachem a chrání jej i při nárazech a otřesech, takže můžete bez obav vašeho elektronického pomocníka používat prakticky kdekoliv.
Ochranné pouzdro Remax můžete v případě potřeby využít i jako podstavec, magnetická páska pevně drží obě části u sebe a výklopná nožička umožňuje dát tablet do vzpřímené polohy.
Tablet je bezpečně uložen v pouzdře, díky jedné pevné zarážce na levé straně a jednomu fixačním pásku v pravém horním rohu nedojde k jeho vypadnutí a díky integrované klávesnici můžete pohodlně psát a vyřizovat vaše záležitosti.

Patro.cz píše:

Remax AA-511 je mimořádně praktický obal s vynikající funkčností pro Váš iPad Air v bílé barvě. Představuje skvělou volbu pro všechny, kteří chtějí svůj iPad Air chránit jednoduchým a funkčním způsobem. Pevný obal ochrání Váš iPad při otřesech, před

Electro World s.r.o. píše:

Kožené pouzdro Remax Wood vhodné pro Apple iPad Air chrání vaše zařízení před prachem, šmouhami a pošrkiabaním. Je pohodlné na držení v ruce a díky výřezem máte všechny funkce a porty okamžitě k dispozici. Stylový design s kresbou dřeva zaujme na první pohled.

Parametry REMAX Ochranný obal na Ipad AIR

Výrobce Remax

Podobné produkty

Podobné fráze: