Katalog > Pouzdra pro tablety > REMAX ochranné pouzdro na iPad Air

REMAX ochranné pouzdro na iPad Air

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 274 Kč
Dostupnost: Skladem
Pouzdro na iPad Air, kožené , elegantní slouží i jako brašna, kůže, světlá hnědá

Doporučujeme

Všechny nabídky pro REMAX ochranné pouzdro na iPad Air

Popis REMAX ochranné pouzdro na iPad Air

MADER computer píše:

REMAX řada NEW Ipad AIR 2. Moderní pouzdro je extra tenké a lehké. Kryt slouží na dokonalou ochranu pro Váš iPad Air. Ochrání Váš iPad před poškozením a prachem. Je ho možné použít i jako podstavec. Pouzdro chrání Váš tablet i při otřesech. Je v bílé barvě

F-mobil.cz píše:

Pouzdro na tablet iPad AIR 2, v bílé barvě, je moderní, extra tenký a lehký obal, který slouží jako dokonalý kryt a ochrana pro váš tablet iPad AIR 2.
0chranné pouzdro na tablet značky Remax spolehlivě ochrání váš tablet iPad AIR 2 před poškozením, nečistotami, prachem a chrání jej i při nárazech a otřesech, takže můžete bez obav vašeho elektronického pomocníka používat prakticky kdekoliv.
Ochranné pouzdro Remax můžete v případě potřeby využít i jako podstavec, magnetická páska pevně drží obě části u sebe a výklopná nožička umožňuje dát tablet do vzpřímené polohy.
Tablet je bezpečně uložen v pouzdře, díky jedné pevné zarážce na levé straně a jednomu fixačním pásku v pravém horním rohu nedojde k jeho vypadnutí a díky integrované klávesnici můžete pohodlně psát a vyřizovat vaše záležitosti.

Parametry REMAX ochranné pouzdro na iPad Air

Výrobce Remax

Podobné produkty

Podobné fráze: