Katalog > Pouzdra pro tablety > Puro Crystal iPad 2/3/4

Puro Crystal iPad 2/3/4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 420 Kč
Dostupnost: Skladem
Elegantní, ochranný kryt pro iPad 2, iPad 3. a 4. generace z ultra lehkého a transparentního materiálu. Vhodný pro ty, kteří chtějí svůj iPad ochránit před nárazy, ale nechtějí jej schovávat pod kryt. Elegantní, ochranný kryt pro iPad 2, iPad 3. a 4. generace vyrobený z ultra lehkého a transparentního materiálu. Je určený k ochraně tabletu, aniž by skrýval vzhled Vašeho iPod. Kryt umožňuje vol...

Všechny nabídky pro Puro Crystal iPad 2/3/4

Popis Puro Crystal iPad 2/3/4

Elegantní, ochranný kryt pro iPad 2, iPad 3. a 4. generace z ultra lehkého a transparentního materiálu. Vhodný pro ty, kteří chtějí svůj iPad ochránit před nárazy, ale nechtějí jej schovávat pod kryt.
Elegantní, ochranný kryt pro iPad 2, iPad 3. a 4. generace vyrobený z ultra lehkého a transparentního materiálu. Je určený k ochraně tabletu, aniž by skrýval vzhled Vašeho iPod. Kryt umožňuje volný přístup ke všem portům, displeji i nabíjecímu konektoru. Boční výřez je plně kompatibilní s použitím Apple Cover Smart™ (není součástí dodávky) a díky tomu se Váš iPad stane naprosto odolný vůčí nárazům a poškrábání, přitom si zachová svůj dokonalý design.
Kryt Crystal Cover díky průhlednému silikonu nijak nenarušuje vzhled Vašeho iPadu, takže je ideální pro milovníky designu Apple.

Parametry Puro Crystal iPad 2/3/4

Výrobce Puro

Podobné produkty

Podobné fráze: