Katalog > Pouzdra pro tablety > Apple Smart Cover pro 9,7" iPad Pro

Apple Smart Cover pro 9,7" iPad Pro

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 499 Kč
Dostupnost: Skladem
Ostatní si prohlížejí také Mohlo by se vám líbit Popis produktu Perfektní řešení pro maximální ochranu vašeho tabletu Apple iPad Pro 9.7“ v luxusním a elegantním designu. Polohovatelný přední kryt na displej lze využít také jako stojánek a je možné jej propojit s pouzdrem Silicone Case a tak získat kompletní ochranu celého tabletu. Smart Cover se pomocí magnetického systému perfektně př...

Všechny nabídky pro Apple Smart Cover pro 9,7" iPad Pro

Popis Apple Smart Cover pro 9,7" iPad Pro

Ostatní si prohlížejí také
Mohlo by se vám líbit
Popis produktu
Perfektní řešení pro maximální ochranu vašeho tabletu Apple iPad Pro 9.7“ v luxusním a elegantním designu. Polohovatelný přední kryt na displej lze využít také jako stojánek a je možné jej propojit s pouzdrem Silicone Case a tak získat kompletní ochranu celého tabletu.
Smart Cover se pomocí magnetického systému perfektně přilne na displej a zajistí, že po zakrytí displeje se tablet uspí a při otevření probudí. Je velice odolný s vysokou ochranou displeje. Celé pouzdro pak brání poškrábání či při pádu tabletu na zem. Je vyrobeno v mnoha zářivých a moderních barvách, takže je jen na vás, jak jej využijete, nebo barevně sladíte.

Parametry Apple Smart Cover pro 9,7" iPad Pro

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné fráze: