Katalog > Pouzdra k mobilům > Zadní kryt Puro ULTRA-SLIM "0,3" pro Samsung Galaxy J5 (J500) s fólií na displej čirý

Zadní kryt Puro ULTRA-SLIM "0,3" pro Samsung Galaxy J5 (J500) s fólií na displej čirý

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zadní ochranný kryt Puro Ultra Slim 0,3 mm pro chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy J5, je špičkovou ochrannou telefonu Samsung Galaxy J5 (J500). Kryt Puro Ultra Slim 0,3 mm má dokonalé a unikátní provedení v podobě velmi extra tenké tloušťky celého těla krytu. Plastový obal má sníženou tloušťku materiálu na pouhé 0,3 mm, i když je tak tenký, nejsou ovlivněny jeho špičkové ochranné vlastnosti a...

Všechny nabídky pro Zadní kryt Puro ULTRA-SLIM "0,3" pro Samsung Galaxy J5 (J500) s fólií na displej čirý

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Zadní kryt Puro ULTRA-SLIM "0,3" pro Samsung Galaxy J5 (J500) s fólií na displej čirý

Zadní ochranný kryt Puro Ultra Slim 0,3 mm pro chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy J5, je špičkovou ochrannou telefonu Samsung Galaxy J5 (J500).
Kryt Puro Ultra Slim 0,3 mm má dokonalé a unikátní provedení v podobě velmi extra tenké tloušťky celého těla krytu. Plastový obal má sníženou tloušťku materiálu na pouhé 0,3 mm, i když je tak tenký, nejsou ovlivněny jeho špičkové ochranné vlastnosti a celková pevnost krytu. Povrch je příjemný na dotyk a poskytuje jistotu, že vám telefon  nevyklouzne z ruky. Mobilní telefon bude Samsung Galaxy J5 (J500)  bude chráněný ze všech stran.
Samozřejmostí pouzdra Puro jsou veškére potřebné výřezy a otvory pro kameru s bleskem, konektory a ovládací prvky, a proto nemusíte mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (J500) při používání vytahovat z krytu ven.
Snížená tloušťka krytu Puro nijak neovlivňuje krásný vzhled mobilního telefonu Samsung Galaxy J5, a je možné využívat většinu přizpůsobeného příslušenství pro tento daný model.
...

Parametry Zadní kryt Puro ULTRA-SLIM "0,3" pro Samsung Galaxy J5 (J500) s fólií na displej čirý

Výrobce Puro

Podobné produkty